Ázijské účesy pre mužov: Krátke, Stredné + Dlhé

Tieto ázijské účesy pre mužov sa pohybujú od klasických po módne dopredu. Aj keď je pravda, že mnohé z dnešných účesov boli najskôr v Európe, trendy zajtrajška často začínajú v Ázii.

Ázijské vlasy majú tendenciu byť hrubšie, hrubšie a rovnejšie ako ostatné typy vlasov. Tieto účesy pracujú s týmito funkciami. Samozrejme, to nie sú všetci. Nechali sme vás pokryť aj chlapcov s kučeravými vlasmi.

Tieto looky prekračujú spektrum od trendových po profesionálne a obľúbené až po klasické. Teraz vidíme návrat záclon na záclony a vyzerá prúdivo. Potom sú tu vždy obľúbené ostrohy, pompadoury a strihanie vlasov. Nehovoriac o dlhých vlasoch. Niektorým z týchto vzhľadov prospieva perm, ktorý vlnám dodáva rovné vlasy.

Nie je len jeden najlepší ázijský pánsky účes. Hľadaj mužov, ktorí majú tvar tváre a niečo, čo funguje s tvojim osobným štýlom.

Krátke účesy

Jason LaiA-GanVlasové štúdio TakoDencio Aguilar

Krátke vlasy sú u mužov najobľúbenejšou dĺžkou. Namiesto hlášky je tento vzhľad ľahko ovládateľný a má veľa štýlu.

Všetky tieto looky sú práve v trende. Pridajte textúru a aktualizujte vždy obľúbené hroty. Ofina je späť a toto je strapatá verzia závesov.

The combover fade je ďalší trvalý obľúbený účes pre chlapcov s hustými vlasmi. Nechajte to ležérne s prípravkom na matné vlasy. A nakoniec, ďalší skvelý strih s orezanými okrajmi a nízkym vyblednutím.

Holič HarleyBryant Gutierrez

Krátke vlasy môžu mať dĺžku až 3 palce. Tieto cool looky sú na dlhšej strane krátke, stoja vyššie. Vyblednutie udržuje strany krátke.

Stredné účesy

Stredne dlhé vlasy môžu byť upravené aj rozpustené súčasne. Vlasy môžu byť najdlhšie na temene hlavy s krátkymi stranami alebo stredne dlhé po celom tele s určitým prietokom vo výstrihu.

Jurij ParkDencio AguilarAki Travis BriggsChad Gabriel

Jedna vec, ktorú majú všetky vyššie uvedené účesy spoločnú, je bočná časť. Je to univerzálne; lichotivý vzhľad, ale obzvlášť dobrý pre chlapcov s okrúhlymi alebo širokými tvárami.

Prvý pohľad na juhokórejský model Jurij Park je klasický štýl, ktorý funguje pre obchodné a profesionálne prostredie, ako aj pre formálne akcie. Ak chcete získať každodennejší vzhľad, vyskúšajte bočné ťahané okraje cez zúžený alebo vyblednutý efekt.

Flow účesy sú ďalším trendovým štýlom, ktorý vyhovuje ázijským mužom. Nechajte nejaký tok vyniknúť za krkom alebo ho nechajte v chaotickej pompéznosti hore.

Účesy na okraji

Salón Club Smile & HoličNové vlasy NYCNové vlasy NYCSeung JuDencio Aguilar

Tu je 5 skvelých spôsobov, ako nosiť účesy s ofinou. Ofina pre chlapcov je späť vo veľkom štýle a dá sa nosiť v chaotickom štýle alebo precízne.

Po prvé, niektoré záclony. Potom dva bočné účesy, jeden klasický a jeden moderný. Ak chcete mať celoplošnú ofinu, vyskúšajte strih húb alebo tento strih inšpirovaný plodinami, ktorý preskočí vyblednutie.

Jeden strih – dva štýly

Holič Harley

Neviete sa rozhodnúť? Stredne dlhé zrážky je možné upravovať nahor alebo nadol pre dva úplne odlišné vzhľady z jedného úžasného strihu.

Pomp

ArielleHolič HarleyNick The BarberDencio Aguilar

Pompadour je jedným z najlepších pánskych účesov. Vyzerá skvele na každom, funguje na všetky typy vlasov a ľahko sa upravuje. Hrubé vlasy môžu pomôcť vybudovať vzhľad s veľkým objemom. Okázalosť môže byť vintage, ale nemusí byť.

Pompéznosť je možné nosiť aj v rôznych strihoch a štýloch. Po prvé, pompéznosť vybledne s krátkymi stranami. Alebo pridajte textúru ku klasickej pompéznosti. Line up a high fade kontrastujú s úhľadným štýlom. S týmto účesom sa nič nepokazí.

Dlhé účesy

Dlhé vlasy sú ďalším skvelým a obľúbeným ázijským účesom pre mužov. Vlasy je možné stiahnuť do rôznych štýlov dlhých vlasov alebo ich dať dole.

Filozofia vlasov v New YorkuHazuki HairCharlyeHolič Harley

Ak chcete získať iný vzhľad, skúste uhladiť dlhé vlasy. Ľahko držte pomádu vo vlasoch a rozčešte ich hrebeňom so širokými zubami, aby ste získali tvarovanú textúru.

Nosenie vlasov dolu je najčastejším spôsobom nosenia dlhých vlasov. Ak chcete nosiť rozpustené vlasy, vyberte časť a pridajte ľahký výrobok. Štýl muža bob chaotický alebo vlnitý. Alebo pre niečo iné, roztočte parmicu pompadour, ktorá prináša nový význam „podnikaniu vpredu, večierku vzadu“.

Postupujte podľa týchto tipov, ako si nechať narásť vlasy, aby boli vlasy zdravé a vyzerali skvele.

Účesy s chvostom

Než sa dostaneme k chvostu, porozprávajme sa o týchto skvelých strihoch. Vylepšite kontrast medzi dlhým a krátkym pomocou vysokého podrezania alebo vyblednutia. Krátke vlasy môžu byť skryté pod opotrebovanými vlasmi alebo odhalené potiahnutím za vlasy.

SeeCut HairstylizhSeeCut HairstylizhSeeCut Hairstylizh

Jeden z najpopulárnejších spôsobov úpravy dlhých vlasov je do chvosta. Tieto pohľady sú niekde medzi copom a drdolom. Získajte vzhľad stiahnutím vlasov späť do chvosta, ale v poslednej slučke vlasy nepreťahujte úplne. Funguje to na všetky dlhé vlasy.

Vlnité + kučeravé vlasy

Toto je niečo pre vlnité a kučeravé vlasy, či už sú prírodné alebo z perm. Tieto zrážky nadväzujú na vzorec dlhších horných a kratších strán, ktorý umožňuje uvoľnenie kučeravej textúry v ľahko upraviteľnom vzhľade. Boky môžu byť vyblednuté, vysoko podrezané alebo skrátené.

SeeCut HairstylizhJoy YenJoy YenOblúky

Napriek tomu, že všetky tieto kučeravé účesy sú rovnaké ako okraje po vyblednutí, líšia sa. Po prvé, kučeravý vrch mopu ukazuje objem a textúru kučeravých kučier. Ak chcete niečo vhodnejšie, vyskúšajte tento textúrovaný hrebeň nad štýlom s strapcami prehnutými na jednu stranu.

V rámci obnovy 90. rokov je hubový rez späť. Tiež to vyzerá skvele s vlnitými a kučeravými vlasmi cez vyblednutie. Toto strapaté strapce sú dokonalým strapatým štýlom.

Všetko sú to skvelé strihy a štýly, ale to nie je všetko. Rovnako ako pompadour vyzerá vyššie, kučeravé vlasy môžu byť tiež upravené hore a dozadu, s textúrou alebo narovnané.

Tento príspevok môže obsahovať odkazy na pobočky. Pre viac informácií si prečítajte naše informácie.

About the author