Účes Afro + Taper Fade: 15 dopingových štýlov

Účes Afro Taper Fade je jedným z najväčších spôsobov nosenia čiernych a veľmi kučeravých vlasov. Doslova. Svetový rekord Guinnessovej knihy pre najväčší afro má obvod 4’10 “. Nejaký vyzývateľ? Afro samozrejme nemusí byť také veľké, aby bolo krásne.

Afro nemusí mať vždy vyblednutie, ale afro fade je obľúbená kombinácia. Kužeľové vyblednutie je najmenší typ vyblednutia a zužuje sa vlasy iba pri bokombradách a zadnej časti krku. Za uchom zostane oblúk vlasov.

Kužeľové vyblednutie môže byť nižšie alebo vyššie, pričom odstráni iba bokombradu alebo pokračuje vyššie v chráme a výstrihu. Výška vyblednutia chrámu mení tvar afra s nízkym zúžením, ktoré vytvára oblejší profil, a s vyšším zoslabením, ktoré vytvára zúženejší efekt.

Pozrite sa na tieto skvelé spôsoby, ako nosiť účes afro taper fade, väčšinou pre čiernych mužov, ale aj pre mužov s veľmi kučeravými vlasmi. Mnoho z týchto obrázkov pochádza Marquinhos Barbers v Brazílii, kde je afro teraz očividne horúcim vzhľadom.

1. Taper Fade + Afro

Taper Fade + AfroMatheus Cruz

Toto zúženie a zúženie bokov vytvára afro v tvare húb, ktoré stúpa viac ako von.

2. Nízke afro zúženie

Boon KevinMarquinhos BarbersMarquinhos Barbers

Afro môže byť pre čiernych mužov vzhľad dlhých vlasov, ale rozhodne trvá nejaký čas, kým narastú vlasy a dosiahnu perfektne okrúhly tvar. Začnite malým afrom a od toho rastiete. To isté s bradou.

3. High Taper Afro

Marquinhos Barbers Scooby’s Kingdom CutsMarquinhos Barbers

Vysoké zúženie v kombinácii s vyšším výstrihom takmer vyzerá ako nízke vyblednutie. Tento vzhľad vytvára vzhľad diagonálnej čiary okolo zadnej časti hlavy. Koncentruje objem vlasov nad ušami, či už je afro štylizovaný textúrou alebo hladký.

4. Mid Taper Fade

Stredné zúženie vybledne afroMarquinhos Barbers

Pre niektorých chlapcov je stredné zúženie tak akurát. Toto chladné miesto je viac zvislé ako vodorovné a má tiež textúru zo skrútenej špongie.

5. Účes Afro Taper

Afro zúžený účesMarquinhos Barbers

Tento svieži vzhľad okrem moderného tvaru zúženia dodáva aj skrútenú textúru a blond pruh.

6. Small Afro Taper

Malý afro zúžený účes pre černochovMarquinhos Barbers

Zaoblený tvar sem tam vyzerá skvele v každej veľkosti. Niekde začať musíš, nie? Toto malé dievča je vyvážené plnou bradou.

7. Curly Afro + Taper Fade

Kučeravé afro zúženieHoličstvo Hammer + Co

Mnoho neafrických línií má tiež typ kudrliniek, ktoré je možné štylizovať do afra, a ak môžete, prečo nie.

8. Afro Taper Fade For Black Boys

Afro zúženie pre čiernych chlapcovAustin Barber

Toto je nový pohľad na černochov všetkých vekových skupín, vrátane tohto skvelého dieťaťa. Ostrá línia kontrastuje so zaobleným profilom.

9. Krátky afro strih

Čierny krátky afro zúžený vyblednutý strihNadčasoví holiči

Tu je to isté afro ako vyššie s bradou. Je to strih, ktorý naozaj vyzerá dobre v každom veku.

10. Taper Fade Cut With Tapered Afro

taper fade cut so zúženým afroNomad Barber

Dva typy zužovania vytvárajú moderný afro tvar – zúženie a zúženie strán. Všimnite si, ako línie čeľuste a lícnych kostí zasahujú do vlasov a vytvárajú siluetu, ktorá ladí s črtami a tvarom tohto pána. To je práca vynikajúceho holiča.

11. Ako si vybrať afro

Máte správny účes, ale čo teraz? Afro nie je účes typu „Prebudil som sa takto“. A keď už hovoríme o prebudení, ak nemáte na sebe saténový durag, skúste to. Ak sa vám zdá, že sú vlasy príliš stlačené duragom, vyskúšajte saténovú alebo hodvábnu obliečku na vankúš. Tkanina nezachytí ani nevysuší vlasy ako bavlna. Satén navyše v zime hreje a v lete zostáva chladný.

Afro je o objeme, ktorý kučeravé kučeravé vlasy vytvoria z veľa trhania. Tu je návod, ako štylizovať afro.

Vlhkosť

Najprv je potrebné rozčesať vlasy, ktoré sú dostatočne kučeravé a vytvoria prvé vlasy. Všetky typy kučeravých vlasov sa dajú ľahšie česať, keď sú vlhké až mokré. Vždy začnite upravovať afro s vlhkými mokrými vlasmi, buď mimo sprchy, alebo z rozprašovača. Všeobecne platí, že čím vlhkejšie, tým lepšie, ale každý je iný.

To môže byť tiež skvelý čas na úpravu vlasov. Predtým, než ho prepracujete, použite sprej na vlasy alebo namočte v oleji. Nechajte trochu odkvapkať, aby olej nešiel všade.

Tipy

Afro trsátko nie je hrebeň. Nepoužívajte ho ako jeden. Keď sa krumpáč zasekne, prestaňte česať. Natiahnutie za zapletené vlasy spôsobí iba poškodenie a dokonca aj vypadávanie vlasov.

Namiesto česania vlasov od korienkov po končeky začnite bližšie ku končekom a prestrihajte ich. Akonáhle sú vlasy rozčesané, urobte to znova viac dozadu, kým sa nedostanete ku korienkom. Niektorí chlapci si radi vytrhávajú vlasy po častiach, zatiaľ čo iní začínajú rozčesávať konce po celom tele a odtiaľ pokračovať až ku korienkom..

Ako si vybrať afro od Michaela K. Wilsona, ArtTento výtlačok chlapca, ktorý si správne oblieka vlasy, je k dispozícii prostredníctvom Michael K. Wilson Art

Prsty sú tiež vynikajúcim nástrojom na rozčesávanie, ktorý môže rozdeliť zamotané vlasy, keď krompáč nemôže prejsť. Ďalšou metódou je striedanie česania prstami a kliešťom, kým sa vlasy úplne nerozčesnú a nevytvoria určitý objem.

Afro Pick

Afro trsátka môžu byť plastové, kovové alebo drevené. Je jeden najlepší? Sú k dispozícii aj v rôznych dĺžkach a šírkach zubov.

Aj keď je dlhý metalový afro pick klasikou, dokáže vytrhnúť viac vlasov a poškriabať pokožku hlavy. Niektorí ľudia však zistili, že kov vytvára najväčší objem.

Plastové afro trsátka hladko prechádzajú vlasmi a sú šetrné k pokožke hlavy. Aj keď nie je toľko možností, drevo je tiež skvelou voľbou a môže znížiť krepovatenie.

Fotografia Michaela E. Pearsona

To skutočne závisí od typu vašich vlasov a preferencií. Afro tipy sú lacné a za drevo začínajú na 10 dolároch. Vyskúšajte pár a zistite, čo vám funguje.

12. Ako sa starať o afro vlasy

Táto rada platí pre všetky typy kučeravých a čiernych vlasov. Kučeravé vlasy bývajú suché a vyžadujú si dodatočnú úpravu.

Pred úpravou vlasov sa uistite, že na ne vždy nanesiete hydratačné mlieko, krém alebo olej. Ako už bolo spomenuté, noste saténový alebo hodvábny durag a/alebo použite saténovú alebo hodvábnu obliečku na vankúš. Dlhé kučeravé vlasy by ste nemali umývať príliš často, ale udržujte pokožku hlavy čerstvú pomocou čistiaceho prostriedku na pokožku hlavy alebo vyskúšajte spoločné pranie, ktoré odstráni nahromadenie pokožky hlavy a zvlhčí vlasy..

Tento príspevok môže obsahovať odkazy na pobočky. Pre viac informácií si prečítajte naše informácie.

About the author

Adblock
detector