Účes E-Boy: Čo to je a ako to získať

Než sa dostaneme k tomu, ako sa dať ostrihať na e-chlapcovi, je e-chlapec „chlapec, ktorý spravidla žije na TikToku [alebo na Instagrame] a lajky získava iba za svoju krásnu tvár.

E-boy hair je nový pohľad na záclony 90. rokov, ktoré si obľúbili vtedajší tínedžerskí srdciari ako Johnny Depp, Leonardo DiCaprio a River Phoenix.

Účes tohto závesu je ľahký štýl. Nechajte narásť vlasy, rozdeľte ich niekde blízko stredu. Môže byť upravený ako hladký alebo strapatý a vyzerá skvele s vlnitými a kučeravými vlasmi.

Ak chcete celkový vzhľad, e-chlapci sú tiež spojení so skateboardingom, maľovanými nechtami, čiapkami, Vans a ďalšou módou z 90. rokov, dlhé rukávy pod tričká.

Späť k vlasom, začneme niekoľkými účesmi pre chlapcov z Instagramu a ukážkami tohto skutočného štýlu zo skutočného sveta..

1. E-boy Hair

Toto je skvelý príklad vlasov Tik Tok. Rovné vlasy sú v strede zostrihané dlhšie s niektorými dlhými vrstvami po stranách. Najlepšie to samozrejme vyzerá, keď ste na pláži.

Eboy vlasyCameron Porras

Tieto tečúce záclony sa začnú objavovať, keď sú vlasy dostatočne dlhé. Zamerajte sa na dĺžku nosa alebo brady. Ak vlasy ešte nie sú také dlhé, nechaj ich rásť. Pomôcť môže aj strihanie vlasov počas rastu, aby si udržali dobrý tvar.

2. Účes E-Boy

Upravenie tohto vzhľadu môže byť také jednoduché, ako vytvorenie súčasti alebo pridanie nejakého produktu, ktorý dodá textúre a podrží.

Účes pre chlapcaJoel Weyer

Prvým krokom účesu pre e-boy je časť. Aby ste našli svoju prirodzenú súčasť, rozčesajte mokré vlasy rovno dozadu. Potom jemne potraste vlasmi prstami ako hrebeňom a prirodzená časť sa objaví. Alebo skúste pokrútiť hlavou zo strany na stranu a zistíte, kde vlasy končia. Práve tam sa chcú vlasy oddeliť.

Vlasy je možné samozrejme rozdeliť, kdekoľvek chcete – priamo v strede, ďalej na jednu stranu alebo vôbec nie.

1. Matthew Larence 2. Louis Partridge 3. William Roepstorff 4. Vinnie Hacker 5. Felix Mallard

Teraz k produktu na vlasy. Niektoré typy vlasov počas niektorých sezón nemusia vôbec potrebovať žiadny výrobok. Rozdeľte vlasy a nechajte uschnúť na vzduchu.

Na parné letá, suché zimy alebo zvýšený objem alebo separáciu použite výrobok. Najprv objemový šampón a/alebo kondicionér dodá vlasom väčší objem. Potom použite ľahký výrobok, ako je bezoplachový kondicionér, krém na vlasy alebo pomáda s nízkou fixáciou..

Ako upraviť účes E-Boy

Medzi prstami a dlaňami spracujte malé množstvo produktu na veľkosť niklu a spracujte ho cez vlasy. Aby ste to urobili chaoticky, oddeľte vlasy prstom v každom smere, dokonca aj dozadu. Dokončite zopnutím pár kúskov.

Môžete tiež ľahko fúkať suché vlasy, pričom ich hrabete prstami, ale môže fungovať aj sušenie na vzduchu.

3. E-Boy + kučeravé vlasy

Účes e-boy funguje aj na kučeravé vlasy. Timothee Chalamet má tiež tento vzhľad. Táto časť môže byť definovaná, mimo stredu alebo jemná.

E-boy kučeravé vlasySebastien Andrade

Kučeravý strih je tiež vpredu dlhší, vzadu kratší. Ofina obvykle pokrýva čelo a možno aj obočie, ale už nie.

E-boy vlasy kučeravéMarqui Jordan

Na úpravu týchto kučeravých záclon naneste sprej s morskou soľou na vlhké vlasy, aby ste zvýraznili a zaistili textúru. Potom dokončite stočením krému pre jemnosť a podržte.

Fénovaním vlasov pomocou difuzéra získate presne ten požadovaný vzhľad. Ak sušenie vzduchu funguje pre vaše vlasy, je to tiež skvelé.

4. Účesy E-Boy v reálnom živote

Tu sú rovnaké účesy a štýly pre chlapcov, ako ich vidieť u bežných chlapcov. Spôsob nosenia tohto vzhľadu je rozmanitejší, ako je vidieť na Tik Tok a Instagrame.

Účes E-chlapca

Vlasy: Tyler Kelbert Model: Brighton Bangerter

Tento účes má objem a stredovú časť, ale závesy sú česané dozadu. Nie je to chaotický vzhľad, ale skvelý spôsob, ako nosiť stredne dlhé vlasy čistým strihom.

Účes E-chlapca Jordan Catalano Jared LetoJelle Vissers

Pre tento dlhší vzhľad sú záclonové ofiny najkratšou časťou strihu po bradu. Chaotická textúra je trochu viac grunge 90. rokov s hinto Jared Leto ako Jordan Catalano.

Teraz je to predná časť štýlu e-boy, čo zvyšok? To záleží na tebe. Dlhší strih vám umožní stiahnuť vlasy za ucho. Kratšie strany môžu ísť nad ucho.

90. závesy na vlasy Ázijskí mužiZim Holičstvo

Tu sú klasické záclony, ktoré by mohli prerásť do strihu Tik Tok. Mnoho chlapov sa rozhodne pre podrezanie, nie až po kožu, ale kratšie strany pod dlhšie vlasy. V prípade hustých a ázijských vlasov vlasy zosvetlí a uľahčí ich ovládanie. Jemné vlasy môžu chcieť udržať ich po stranách dlhšie, aby zvýšili objem.

Účes pre záclony E-boyJelle Vissers

Tento strih prebieha mierne šikmo hore cez ucho. Pri dlhších vlasoch môže byť uhol takto nízky alebo strmý, aby vzadu vytvoril krátky strih s dlhšími závesmi vpredu..

Bočná časť účesu pre chlapcaPopolov dom

Účes e-chlapca nemusí byť strapatý. Toto je moderný pohľad na vlasy z 90. rokov s bočnou časťou. Jedna strana ofiny sa preháňa hore a znova, zatiaľ čo druhá strana je česaná dozadu cez krátke vlasy.

eboy účesVzali sme si vlasy

Tu je ďalší čistý a uhladený vzhľad s voľne zavesenou osamelou šľachou. Toto by mohol byť formálnejší spôsob úpravy tohto účesu.

vlnité vlasy pre chlapcaJelle Vissers

Ďalšia vlnito-kučeravá verzia so strihom po bradu a kratšími záclonami. Táto dĺžka funguje aj pre rovné vlasy, ale štruktúrovaný objem je skutočne lichotivý.

Bočná časť účesu pre chlapcaJelle Vissers

Vyskúšanie vzhľadu Tik Tok s bočnou časťou pre silný tok na jednej strane. Toto je ďalší spôsob nosenia vlasov z 90. rokov a ľahký spôsob, ako získať rovnaký vzhľad pomocou rovnakého účesu ako e-boy.

eboy účes pre dospievajúcich chlapcovNick Thomas

Toto je samozrejme obľúbený štýl u mladších chlapcov. Toto dospievajúce dieťa vytvára základ pre vzhľad chlapca, keďže vlasy rastú dlhšie.

Rozcuchané eboy záclony vlasy Johnnyho Deppa z 90. rokovHayden Cassidy

Ak chcete, aby mal Johnny Depp štruktúrovaný a strapatý vzhľad, nastriekajte vlhké vlasy 4-6 streknutiami soľného spreja. Prstami prepracujte vlasy, vytvorte časť a zapracujte vlasy na miesto.

Existuje teda mnoho spôsobov, ktorými je možné vlasy e-boy upravovať a strihať po stranách a vzadu. Nájdite obrázok a ukážte ho svojmu holičovi a stylistovi, aby ste sa presvedčili, že dostanete presne taký strih, aký chcete

Tento príspevok môže obsahovať odkazy na pobočky. Pre viac informácií si prečítajte naše informácie.

About the author