Účes na záclone: ​​vlasy 90. rokov a teraz

Účes na záclone, známy predovšetkým ako účes, ktorý nosili Johnny Depp, Leonardo DiCaprio a Johnathon Taylor Thomas v 90. rokoch minulého storočia, je späť. Túžia ľudia v búrlivej dobe po lepšej a jednoduchšej minulosti?

Alebo je to len chladný vzhľad, ktorý znova objavila nová generácia? Nech je to čokoľvek, ofina so závesmi je tu. Už sme ich videli na Timothee Chalament, Charlesovi Meltonovi a Zaynovi Malikovi a tiež na sociálnych sieťach ovplyvňujú eboy influencerov.

Ak nie ste oboznámení so vzhľadom, je to stredová časť s dlhými strapatými strapcami, ktorá padá ako záclony na obidve strany čela. Dá sa nosiť aj s mierne mimo stredovou alebo bočnou časťou. Je to stredne dlhý účes s ofinou a kratšími stranami. „

Rovnako ako ostatné populárne účesy pre mužov, trend v oblasti záclonových vlasov funguje v širokej škále typov vlasov. Pomáha jemným vlasom pôsobiť hustejšie, maximálne využíva hustý objem a vyzerá skvele s vlnitou textúrou. Pozrite sa na tieto obrázky rôznych spôsobov, ako strihať a upravovať vlasy na záclonách, plus tipy na styling.

1. Účes na záclony 90. rokov

Účes na záclony 90. rokovAndrew má vlasy

Strih záclon je vpredu najdlhší pre maximálne ofiny. Vlasy sa smerom k temene skracujú. Táto verzia z 90. rokov je skrátená, ale boky môžu byť pri vyblednutí aj kratšie alebo s určitým prietokom dlhšie.

2. Nový účes na záclony

Nový účes na záclonyKirstin Jamerson

Toto je bližšie k tomu, ako Jared Leto ako Jordan Catalano rozkývala závesy. Ofina má typický chaotický objem, ale táto verzia je nízka. Skúste oba spôsoby, ako nájsť svoj podpisový vzhľad.

3. Účesy

Zaclonene vlasyKatie O’Connor

Tento moderný spôsob nosenia účesu so závesom kombinuje strapatý štýl s rozcuchanou časťou. Ak chcete získať vzhľad, nastavte časť pomocou prstov namiesto hrebeňa.

4. Fade + Curtain Haircut

Účes s vyblednutým závesomJaffy Wong

Ďalším spôsobom, ako priviesť účes na záclonu do 21. storočia, je pridanie vyblednutia. Táto verzia má spánok pod ušami a krátke vlasy vzadu. Akýkoľvek typ vyblednutia by fungoval, aj keď od nízkych až po podrezanie pre populárny odpojený štýl.

5. Curtain Bangs Haircut

Záclonové ofinyJosh Grocutt

Trend ostrihaného účesu priniesol späť okrajové účesy pre mužov. Namiesto krátkych a tupých ofiniek alebo ofín, ktoré máte dole na čele, záclona ofinou rozčesáva vlasy v strede a dodáva určitý objem. Úplne nabitý Johnny Depp v 21 Jump Street Pozrite sa, pridajte visiacu náušnicu do jedného ucha.

6. Stredne dlhé závesy na vlasy

Stredne dlhé závesové vlasyBlake Danmore

Účes na záclony vyžaduje pár centimetrov ofiny, ale tento stredne dlhý strih je ešte dlhší. Okraje sú asi šesť palcov dlhé a uhly smerujú dozadu. Boky a chrbát majú tiež určitú dĺžku bez toho, aby prechádzali pod výstrih.

7. Ako urobiť účes so závesom

Ako urobiť účes so závesomKirstin Jamerson

Hlavná časť záclonových vlasov je časť. Dá sa definovať hrebeňom alebo vytvoriť prstami. Pokiaľ ide o umiestnenie, môže to byť priamo v strede, mimo stredu alebo bočnú časť. Skúste ich všetky, aby ste zistili, čo funguje na vašu tvár, a ako vždy, v prípade pochybností sa poraďte so svojim holičom alebo stylistom.

Iné ako časť, závesy na vlasy sú o objeme. Účesom a/alebo sušením vyfúkajte vlasy tam a tam, kam chcete. Ak chcete strapatú textúru, skráťte vlasy. Alebo pre hladšie vlasy použite kefu alebo hrebeň. Spôsob úpravy účesov závisí od typu vlasov. Tu je niekoľko rôznych možností:

1. Fénujte – žiadny výrobok

Fénovaním sa vlasy dostanú tam, kam chcete. Pre jemné a rovné typy vlasov to môže stačiť na účes pre záclony. Pred fénovaním ako vždy použite prípravok na ochranu pred teplom na vlhké vlasy.

2. Sušte na vzduchu + výrobok

Ak nie ste na fénujúce vlasy, funguje to tiež. Rovnako ako mnoho účesov, naneste produkt do vlhkých vlasov, zapracujte vlasy na miesto a nechajte uschnúť. Táto metóda funguje najlepšie pre vlnité a kučeravé vlasy.

3. Fénujte + produkt

Pre husté a/alebo hrubé typy vlasov môže byť potrebná kombinácia obidvoch stylingových metód pre požadovaný objem a držanie. Chráňte vlasy pred fénovaním a potom ich držte na mieste pomocou pomády. Pokračujte v čítaní niektorých odporúčaní k produktu.

8. Závesy so strednou časťou

Účes pre pánov so strednou časťou závesovRachel Gallagher-Padilla

Jednou z prvých vecí, ktoré holič alebo stylista urobí, je definovať časť. Toto je zásadná súčasť účesu, obzvlášť pri tomto type dlhšieho strihu. Záclony so strednou časťou budú mať vlasy na oboch stranách rovnako dlhé, pričom strih bočnej časti bude na jednej strane dlhší a na druhej kratší.

Stredová časť sa nemusí vždy nosiť týmto spôsobom. Tento vzhľad je rozdelený uprostred, až asi palec za čelo, kde je prepnutý na jednu stranu.

9. Dobré záclony vlasy

Dobré závesové vlasyAndrew má vlasy

Dobro je v očiach diváka, ale asi sa všetci zhodneme na tom, že sú to dobré vlasy. Je to chladný vlnitý parmicový štýl zakončený strapatými ofinou na záclony.

10. Najlepšie vlasové výrobky pre záclony

Najlepší vlasový produkt na účes so závesomKaysley C..

Najlepší produkt na vlasy vždy závisí od typu vlasov, ako aj od účesu. Ako bolo uvedené vyššie, vzhľad je možné navrhnúť samotným sušením sušičom vlasov. Ak je to nový štýl, pracujte s tým, čo už máte, a uvidíte, ako to vyzerá a ako sa cíti. Nie ste spokojní, tu je to, čo hľadať.

Na dosiahnutie prirodzeného vzhľadu použite na matný výrobok, ako je tmel, hlina alebo krém. Vyberajte si držanie podľa typu vlasov, pričom hrubšie vlasy vyžadujú silnejšie držanie.

Ďalším spôsobom, ako nosiť záclony, je neporiadok, textúra a dokonca trochu mastnota. Za týmto účelom vyskúšajte výrobok s nízkym až stredným leskom. Ak chcete ešte strapatejší vzhľad, vyskúšajte textúrujúcu pomádu. Aplikujte výrobok pred fénovaním a v prípade potreby o niečo viac po ňom.

11. Účes pre záclony pre vlnité vlasy

Účes so závesmi pre vlnité vlasySlniečko

V neposlednom rade je tu chladný závesový štýl s prirodzene vlnitou textúrou. Táto verzia je vytlačená nahor zo stredovej časti a von. Na získanie vzhľadu použite svoj obľúbený produkt z kučeravých vlasov. Pre iný vzhľad môžete vlasy tiež narovnať.

Tento príspevok môže obsahovať odkazy na pobočky. Pre viac informácií si prečítajte naše informácie.

About the author