Účesy na vlnách: 8 nových štýlov a návod, ako na to

Strihanie vĺn je v súčasnej dobe obľúbeným trendom. Aj keď sú vlny 180 a 360 tradične čiernymi štýlmi, do štýlu sa dostávajú chlapci so všetkými typmi vlasov. Existuje strih na rovné vlasy pre latino, ázijských alebo bielych ľudí? Čím viac textúry vlasy majú, tým ľahšie sa s nimi vlní. Rovné vlasy sa vlnia, ale vyžadujú si viac času a trpezlivosti.

Tu je všetko ostatné, čo ste chceli vedieť o vlnách. Je to super tesný pánsky účes.

Najlepší účes pre 360 ​​vĺn

Účes na vlnách je bzučivý strih. Pre plných 360 vĺn získajte zúženie, ktoré prereže iba bokombrady a výstrih. Akýkoľvek vyblednutý účes funguje s vlnami, od nízkych po vysoké. Stredný alebo vysoký útlm tieto vlny zníži na 180 vĺn, ale aj to je legitímny vzhľad. Ak už máte vyblednutie, môžete si ho udržať alebo vypestovať. Väčšina chlapov tiež pridáva formu.

Dĺžka strihu bzučiaka pre vlny závisí od typu vlasov. Čím viac textúry vlasy majú, tým kratšie by mali byť. Na druhej strane, rovné vlasy vyžadujú väčšiu dĺžku pre vlny.

  • Strih 1 alebo 1,5 ochranného účesu (1/8 alebo 3/16 palca) pre hrubé vlasy
  • Účes s 2 ochrannými krytmi (1/4 palca) pre strednú textúru
  • Strih 3-4 ochranných vlasov (3/8-1/2 ″) pre kučeravé vlasy
  • Strih 4-5 ochranných vlasov (1/2-5/8 ″) pre rovné vlasy

Toto sú dobré rady, ale zistíte, čo na vaše vlasy najlepšie funguje.

Vyblednuté účesy s vlnami

1. Taper Fade + vlny

Zúžený účes s vlnamiMajster Dorian

2. Účes s nízkymi fade vlnami

Účes s nízkymi fade vlnamiVic Blends

3. Účes Mid Fade Waves

Účes v strede vyblednutých vĺnJose Montejano

4. High Fade Waves Haircut

Účes s vysokými fade vlnamiJose Crespo

5. Strih 180 vĺn

Účes 180 vĺn s bradouRozčúliť holiča

6. Účes s vlnami s časťou

Účes na vlnách s časťouJose Montejano

7. Vlny pre kučeravé vlasy

Vlny pre kučeravé vlasyDarth Fader – Carlos Chandia

8. Vlny pre rovné vlasy

360 vĺn pre rovné vlasyPán Yung

Ako získať 360 vlny

Kľúčom k rozloženiu kučier do vĺn je trpezlivosť a česanie. Je to všetko o vlčení – procese dorastania vlasov, česania, česania, kondicionovania a trvania alebo obmedzovania vĺn na vytvorenie vĺn. Ako dlho vlka potrebujete, závisí od typu vlasov:

  • Hrubé vlasy: 6-8 týždňov
  • Stredná textúra: 8-10 týždňov
  • Rovné vlasy: 12+ týždňov

Počas tejto doby je nevyhnutné umývať si vlasy čo najmenej. Každé dva týždne pracuje pre niektorých chlapcov. Alebo choďte na spoločné pranie, ktoré čistí pokožku hlavy a zároveň zvlhčuje vlasy. Wolfing neznamená žiadne strihanie vlasov, ale môžete držať krok s rozostavením, zúžením a vyblednutím.

Takto vyzerajú nové vlny. Môžete vidieť textúru, ale vlniť sa, aby ste získali väčšiu hĺbku, definíciu a prepojenie.

Ako získať 360 vĺn360 Jeezy

Hrubé vlasy môžu vytvárať vlny s veľmi krátkymi vlasmi. Ak vlny dokonca zmiznú, znamená to, že vlasy sú príliš dlhé. Vystrihnite sa a vaše vlny budú späť. V prípade kučeravých a rovných vlasov počítajte s voľnejšími vlnami než s viac štruktúrovanými vlasmi.

Ako vyčistiť 360 vlny

360 -vlnová kefa

Predtým, ako začnete česať, potrebujete vlnovú kefu. Vlnité kefy sú vždy kančí, buď 100% alebo zmiešané s nylonovými štetinami. Kefy z kančích štetín sú tuhé, ale šetrné k pokožke hlavy a distribuujú oleje do prirodzenej kondície vlasov. Nylonové štetiny sú tuhšie a ťažšie sa cez hrubšie vlasy dostanú. Štetce môžu byť mäkké, stredné alebo tvrdé.

Kefka z mäkkých kančích štetín je najlepšia na kratšie a rovnejšie vlasy, zatiaľ čo stredná alebo zmiešaná kefa na dlhšie vlasy. Tvrdé kefy môžu dráždiť pokožku hlavy, najmä pri tom, koľko vlny na čistenie vyžadujú.

Ďalšou vlastnosťou, ktorú je potrebné hľadať vo vlnovej kefke, je tvarovaná hlava namiesto plochej. Krivka zaisťuje maximálny kontakt s pokožkou hlavy, aby čo najlepšie využila každý ťah štetcom. Niektorí muži majú radi kefu s držadlom, ale mnohí sa rozhodnú pre bezúchytovú kefu vo vojenskom štýle. Tento typ kefy je možné použiť aj na fúzy.

Ak neviete, čo sa vám páči, vyskúšajte toto vojenská kefa stredného diviaka za menej ako 10 dolárov. Alebo sa pozrite na najobľúbenejší štetec určený na 360 vĺn. Vlnová kefa Torino Pro Curve je stredne tvrdý s diviačími a nylonovými štetinami na vlasy vhodné na vlk. Stojí to viac, ale mnohým chlapcom to pomôže rýchlejšie vytvárať vlny. V prípade kratších vlasov alebo citlivej pokožky hlavy vyskúšajte Vlnený štetec Torino Pro #560, odporúča aj waver 360 Jeezy. Položí vlka, ale nedosiahne pokožku hlavy a pracuje na čerstvých rezoch, vertikálnom česaní a dokončovacích prácach s kefou.

Vzor vlnenej kefy

Tu je návod, ako získať 360 vĺn. Kartáč, kefa a potom ešte kefa. Počiatočné vlny môžu vyžadovať hodinu čistenia denne, ale to nemusí byť všetko naraz. Rozdeľte to na štyri 15-minútové sedenia.

Vzor je ľahký. Začnite v blízkosti koruny a vykračujte rovno v každom smere, podobne ako hodiny. Potom sa zamerajte na korunku krátkymi ťahmi von zo stredu koruny. Hneď ako sa vytvoria vlny, spojenia môže zlepšiť česanie na diagonále, nie priamo z koruny.

Obrázok: 360 Jeezy

Produkty s 360 vlnami

Vlny pochádzajú z česania, ale vlnový tuk plus durag pomáhajú zlepšiť ich textúru a položiť ich. Pomocou zrkadla tiež skontrolujte tento vzor česania.

1. Mazivo na vlny

Vlna mastí vlasy a pomáha klásť vlny. Existuje veľa možností a názorov na to, čo použiť. Existujú pomády, krémy a masti, ktoré fungujú. Zatiaľ čo mnoho váhateľov prisahá na možnosti zo starej školy, ako sú Murrayove, tieto pomády na báze vazelíny nie sú našou prvou voľbou.

Petrolatum uzamyká vlhkosť, ale tiež ju chráni pred vlhkosťou. Vlasy sú v zásade potiahnuté, takže lesk a hebkosť pochádza z produktu, nie z vlasov. Naopak, rôzne druhy olejov vlasy vyživujú a zlepšujú. Čo použijete, je na vás, ale tu sú niektoré z našich tipov na 360 -vlnové produkty:

  • Cold Label Wolfin Pomade Tento prírodný balzam je určený na vlk s extra držaním. Namiesto vazelíny kondicionuje a drží kombináciou olejov, bambuckého masla a včelieho vosku a esenciálnych olejov. Pozrite sa tiež na Cold Label 7 džúsov vlasový olej pre dodatočný lesk a vlhkosť.
  • SheaMoisture Kokosový a ibiškový kučeravý smoothie Jedná sa o veľmi obľúbený produkt pre čierne vlasy, ktorý funguje aj na vlny. Použite ho pred česaním na jemnejšie, upravenejšie vlasy. Funguje to aj na rovnejšie vlasy.
  • Vlny na horských dráhach Toto vlnové mazivo je na vodnej báze a obsahuje oleje z argánu, olivy, avokáda a vitamínu E a aloe vera a bambucké maslo pre hydratáciu a lesk. Používa vazelínu, ale nie ako prvú zložku. Pudingová konzistencia sa ľahko nanáša a má veľa držania pre rovné až stredne štruktúrované vlnky. Na hrubé vlasy nemusí byť dostatočne silná.

2. Durag

Durag vám pomôže vytvoriť vlny. Po nanesení produktu a česaní si dajte durag na spánok alebo na deň. Tlak vlasy stláča, zlepšuje textúru a vlní.

Najlepšia tkanina na vlasy je hodváb, ale je drahá. Satén, tiež nazývaný hodvábny, je ďalší najlepší. Pevne tkaný polyester nezachytí vlasy. Saténové duragy sa líšia kvalitou, takže najlepším súdom je. Na dotyk by mal byť hodvábne hladký. Zdá sa, že v strede je možné vidieť vlny, takže sa tomu vyhnite, ak je to možné.

3. Ručné zrkadlo

Ak chcete zistiť, čo robíte, kúpte si ručné zrkadlo, ktoré skontroluje ťahy štetcom, priebeh vĺn a stav vašej koruny..

Tento príspevok môže obsahovať odkazy na pobočky. Pre viac informácií si prečítajte naše informácie.

About the author