20 šik a najlepšie vrstvené účesy Bob

Apatické štýly sa vyznačujú mnohými pravidelnými pravidelnými pravidelnými ulicami. V dnešnej dobe musí každý vyzerať nový, osviežený a akoby len z honosného ústupu.

Čeľuste dotýkajúce sa a kratšie strihané strihy zaujímajú hlavné pozície ako najkrajšie prevedenie bobu. Tieto hotshot chladné trhané alebo strapaté okraje, zábavná asymetria a ohromujúce textúry. Najtrendovejší vrstvené účesy bobov dnes často obsahujú ohromujúce funkcie alebo ombre.

1. Najlepšie vrstvený Bob účes

Stav rozrušenia bob vyzerá hladko a horúco rovné vlasy, najmä vzhľadom na skutočnosť, že oblasť šrotu je zdvihnutá. Zahrnutím rozbitých vrstiev vytvoríte drsnú textúru, ktorá naopak zvýrazní vaše zvýraznenie tváre.

Najlepšie vrstvené účesy Bob

Zdroj

2. Vrstvený Bob Účes Pohľad zozadu

Boby sú už dosť dlho zvyčajným štýlom s hlbokými zvlnenými uzávermi. Na dosiahnutie tohto vzhľadu zahrejte rovnačku na približne 300 až 350 ° Fahrenheita. V tom momente vlasy jemne zaštepte, začínajúc od korienka alebo stredného hriadeľa, v závislosti od štruktúry vašich vlasov. Keď dosiahnete povrchovú úpravu, začnite okrajovo odkláňať žehličku zo zvislej do rovnej polohy, čím urobíte zásadný zvrat.

Vrstvené účesy Bob

3. Krátky vrstvený strih Bob

Orezaná dĺžka s kratšími uhlami vrstvy vytvára dodatočne zaujímavý a objemný štýl. Úplne si zaslúži zdokonalenú farbu, podobnú svetlej medi alebo vybranej jahodovej blond.

Krátke vrstvené účesy Bob

Textúrované boby vyzerať neuveriteľne tenký a stredné husté vlasy. Husté rovné alebo kučeravé vlasy s bobovým strihom môžu spôsobiť, že sa usadia v trojuholníkovom tvare, ktorý nevyzerá pútavo. Úplne textúrované povrchové úpravy a ohromujúce vrstvenie nás šetria pred obávaným trojuholníkom. Slušnou alternatívou, ktorú si vážia mnohé súčasné ženy, je odstupňovaný alebo skladaný bob s kratšími vrstvami na pleci a dlhšími vlasmi vpredu. Dobre, čas na obrázky!

4. Vrstvený strih Bob pre hrubé blond vlasy

Vrstvené strihy Bob pre hrubé vlasy

5. Stredne vrstvený účes Wacy Bob

Stredne vrstvené účesy Bob

6. Vrstvený Bob a Bangs

Vrstvené Bob účesy a tresky-6

7. Štýl krátkych vrstiev

Vrstvené účesy Bob-7

8. Maturitné vrstvy na dlhom bobovi

Promočné vrstvené účesy Bob-8

9. Krátky stredný účes s vrstveným štýlom

Vrstvené stredné účesy Bob-9

10. Choppy Ends Bob Style

Choppy Layered Bob Haircuts-10

11.

Vrstvené Bob účesy-11

12.

Vrstvené Bob Účesy-12

13.

Vrstvené účesy Bob-13

14.

Vrstvené Bob účesy-14

15.

Vrstvené Bob účesy-15

16.

Vrstvené Bob účesy-16

17.

Vrstvené Bob Účesy-17

18.

Vrstvené Bob účesy-18

19.

Vrstvené Bob Účesy-19

20.

Vrstvené Bob účesy-20

About the author

Adblock
detector