Najlepšie Bob Cuts za rok 2013

Keď hovoríme o bobové rezy, určite hovoríme o jednom z najobľúbenejších a preferovaných účesy žien okolo sveta. Strih bob je určite veľmi trendový a očarujúci spôsob úpravy vlasov a tento účes si určite zamilujete. Tu sú niektoré z najobľúbenejšie strihy bobov za rok 2013.

Cool invertovaný odstupňovaný účes Bob

Je to fantasticky úžasný a úžasný účes. Pozrite sa na rôzne uhly tohto účesu: chrbát je odstupňovaný a vrstvený, čo mu dodáva príjemnú zadnú stranu. Rovnako tak, boky a mimo stred roztrhnutej ofiny sú skutočne chladné a úžasné na pohľad. Toto je určite úžasný a očarujúci spôsob šport bob účes.

Cool invertovaný absolvovaný účes Bob

Krátky účes Bob s chladnými svetelnými vlnami

Chcete účes bob s chladnými osviežujúcimi svetelnými vlnami? Tu je to! Je to určite úžasné a dráždivé na pohľad. Chladný vlnitý bob vytvára nádherne atraktívny vzhľad, ktorý je ťažké si nevšimnúť. Krásne vlnité vlasy vám dodávajú veľmi ženský vzhľad, na ktorý je celkom príjemný pohľad.

Krátky účes Bob s chladnými svetelnými vlnami

Chladne vrstvený odstupňovaný strih Bob

Tento úžasný strih bobu je rozhodne „shoo-in“ medzi top strihmi bobov roku 2013. Vyznačuje sa vrstveným chrbtom a skvelým úžasným odtieňom čiernej, čo ešte viac umocňuje očarujúci vzhľad vytvorený týmto účesom. Rovnako tak, veľmi príťažlivá ofina, budete pôsobiť mladšie a lákavejšie. Tento nádherný účes si určite zamilujete.

Chladne vrstvený odstupňovaný strih Bob

Účes The Dark Honey Blonde Bob

Úžasný a silne príťažlivý, tento krásny tmavo medový blonďavý bob účes je skutočne veľmi trendovým spôsobom športovania vlasov. Pozrite sa na chladné objemné vlasy, ktoré pekne tečú po stranách a vzadu. Rovnako tak jemné rovné ofiny vám poskytnú veľmi ženský vzhľad, ktorý je veľmi lákavý a hypnotizujúci na pohľad. Tento fantastický bobový účes budete určite milovať športovať.

Účes tmavý medový blond bob

Fantastický a očarujúci účes Bob

Tento druh bobového účesu je určite úžasným doplnkom zoznamu bobových účesov. Mierne dlhšia predná strana vytvára variáciu, na ktorú je úžasný pohľad. Chladné mäkké vlasy, zvýraznené hnedými pruhmi, vytvárajú malý kontrast, ktorý je krásne vidieť. Skúste tento bob účes a určite si ho zamilujete.

Fantastický a očarujúci účes Bob

Skladaný účes Bob

Pozrite sa na tento krátky blond bob účes. Objem vytvorený vzadu je úžasný na pohľad. Rovnako tak zvodná blondínka vytvára dráždivý a krásny vzhľad, ktorý je dosť ťažké ignorovať. Toto je skutočne fantastický prírastok do zoznamu strihov bobov.

Skladaný účes Bob

Roztomilý krátky Bob účes na jar

Pri pohľade na tento úžasný bob účes nemám slov. Rozhodne to sedí na model a spôsobuje to, že omdlievam a od úžasu spustím čeľusť. Mäkké rovné vlasy, ktoré tečú tesne pod ucho, sú určite veľmi hypnotizujúce a strhujúce. Sotva som od nej odtrhol zrak. Krásny a veľmi lákavý na pohľad!

Roztomilý krátky Bob účes na jar

Krátky účes Bob na leto

Toto je v zásade skvelý spôsob, ako športovať bob účes. Jemné rovné vlasy sú veľmi fascinujúce a lákavé. Rovnako tak bočné ofiny vytvárajú veľmi ženský vzhľad, ktorý je veľmi atraktívny na pohľad. Naozaj milé a lákavé!

Krátky účes Bob na leto

Účes The Cool Mierne Mussy Bob

Cool a atraktívny, tento krásny bobový účes má rovné vlasy s kašovitými strapcami. Je to veľmi nenáročné a lákavé zároveň. Mechové horné rovné vlasy ustupujú strapatým strapcom, ktoré vytvárajú impresionisticky chladnú a neovplyvnenú auru. Tento bob účes budete určite milovať.

Cool Účes Mierne Mussy Bob

Krátky vlnitý a strapatý účes Bob

Toto je ďalší spôsob, ako vytvoriť módny vzhľad, a to nie tým, že by ste vyzerali veľmi uhladene a čisto, ale športovaním rozcuchaného a vlnitého účesu. Tento úžasný bob účes je vytvorený zamotaním sa s vašimi vlasmi. Je to veľmi milé a lákavé a definuje, čo je nekonvenčné. Vlnité vlasy vytvárajú veľmi lákavý a očarujúci vzhľad, ktorý je lákavý na pohľad.

Krátky vlnitý a strapatý účes Bob

Elegantný asymetrický účes Bob

Úžasný a veľmi lákavý, tento nádherný bob účes nie je nič iné ako dokonalosť. Pozrite sa na elegantné a jemné pruhy vlasov, ktoré jasne definujú každý centimeter vašich vlasov. Sotva môžem odtrhnúť oči z tohto dievčaťa. Tento bob účes vytvára veľmi lákavý a zvodný vzhľad, ktorý nemožno v dave ignorovať. Je skutočne krásne a príjemné sa na to pozerať.

Elegantný asymetrický účes Bob

Veľmi krátky Bob účes

Toto je určite skvelý a atraktívny spôsob nosenia bobového účesu. Mierne oholený chrbát sa postupne vyvíja do symetrických strán, čo ďalej vedie k mierne krátkej ofine. Cool a veľmi ženský, je to lákavé a veľmi príťažlivé na pohľad. Tento úžasný a fantastický účes bob si určite radi vyskúšate.

Veľmi krátky Bob účes

Krásny elegantný účes Bob

Rád sa pozerám na ženy, ktoré sú jednoducho nádherné a atraktívne. Napriek tomu v spojení s nádherným a lákavým bobovým účesom, akým je tento, budete určite prekvapení a hypnotizovaní výsledkom. Pozrite sa na tento úžasný účes: určite je veľmi ženský a lákavý na pohľad. Cool a nedotknutý, tento bob účes je určite zvodne lákavý.

Krásny elegantný účes Bob

Krátky účes Bob s tupými treskami

Toto bobový účes je zvýraznená tupou ofinou, ktorá ju robí jedinečnou a lákavou. Krátke tupé ofiny vytvárajú mladý ženský vzhľad, ktorý je veľmi očarujúci. Rovnako tak, vďaka krátkym bokom a chrbtu budete vyzerať mladšie a rozhodne atraktívne. Môžete vyskúšať tento účes a vytvoriť si o sebe mladší obraz.

Krátky účes Bob s tupými treskami

Krátky bob s Lovely Fringe

Tento chladný a fascinujúco atraktívny bobový účes určite budete vyzerať nádherne a príťažlivo. Krásna ofina vytvára úžasný a úžasný vzhľad, ktorý je príťažlivo zvodný. Rovnako tento pútavý a hypnotizujúci účes je očarujúci a podmanivý: určite vás vynikne v dave..

Krátky Bob s Lovely Fringe

About the author