Najlepšie účesy Boba 2013

Ako to všetci vieme, tento rok sú veľmi krátke strihy a účesy viac v trendoch medzi dievčatami. Tieto krátke účesy sú obľúbené v trendových, obľúbených a úžasných účesoch. Tento rok je v trende a jedinečných účesoch a trendových farbách vlasov v trende aj veľmi krátky účes. Tu sú niektoré z najlepších a trendových príkladov strihu bobov uvedených nižšie. Musíte ich sledovať, môžu vám pomôcť pri nosení úžasných nové vlasy pozri sa tento rok.

Krátky účes Bob

Tu je najlepší príklad krátkeho účesu a účesu s narovnanými vlasmi. Tento strih bobu je z čelného pohľadu dlhší a zo zadnej strany hlavy trochu kratší.

Krátky účes Bob

Populárna blond vlasová farba Bob

Rovnako ako v roku 2013, krátke účesy Bob sú v trendoch s jedinečnými a trendovými účesmi. Aby mala bob jedinečný vzhľad, väčšina dievčat nosí strih bobu so svetlejšími a tmavšími tónmi blond odtieňa vlasov. Tento rok je blond odtieň vlasov v trende s trendovými a jedinečnými účesmi.

Populárna blond vlasová farba Bob

Zadný pohľad na Bob Haircut

Na obrázku nižšie je zobrazený pohľad zozadu na bob účes. Účes Bob je o niečo kratší zo zadného pohľadu a dlhší z predného pohľadu. Zmiešajte svetlejšie a tmavšie tóny svetlých odtieňov blond vlasov a tiež najlepšie vyzerajte s krátkymi a trendovými účesmi typu bob.

Zadný pohľad na Bob Haircut

Messy Bob Účesy

Krátke účesy Bob so strapatými účesmi vyzerajú úžasne a trendovo. Tmavší odtieň farby vlasov ako čistá čierna, tiež vyzerá dobre s krátkym strapatým účesom Bob.

Messy Bob Účesy

Populárny účes Bob

Tu je ďalší úžasný a obľúbený vzhľad účesu boba, ktorý nosí toto mladé dievča. Má jednoduchý bob účes s narovnanými vlasmi a tiež so svetlejším tónom blond.

Populárny účes Bob

Subtílny skladaný Bob

Subtle Stacked Bob je ďalší úžasný a jedinečný vzhľad účesu bob s kombináciou svetlejších a tmavších tónov blond vlasov..

Subtílny skladaný Bob

Krátke blond účesy pre dievčatá

Účes Bob ľahko nosí mladé a trendové dievčatá. Radi nosia jednoduchý, ľahký a krátky bob strih s jedinečnými a atraktívnymi účesmi.

Krátke blond účesy pre dievčatá

Celebrity s účesom Bob

Tento atraktívny a úžasný strih bobu nosia aj známe a najmódnejšie hollywoodske celebrity. Beyonce môže tento rok niesť úžasný a atraktívny bob účes s unikátnym a moderným účesom. V trendovom krátkom bobovom účese vyzerá úžasne a štýlovo.

Celebrity s účesom Boba

Jednoduché účesy Bob

Ďalšia pekná jednoduchý a ľahký bob účes nesie táto pani. Niesla jednoduchý bob účes s trochu rozcuchaným a drsným účesom.

Jednoduché účesy Bob

Účes Bob s blond vlasmi

Elegantne vždy pôsobia príliš trendovo a pekne. Účes Bob s elegantným s tiež vyzerá úžasne a trendy. Táto dievčina na obrázku nižšie niesla krátky strih bobu s narovnanými vlasmi a tiež so svetlejšími blond uhladeniami.

Účes Bob s blond vlasmi

Bočný pohľad na Bob Haircut

Z bočného pohľadu na krátky účes Bob vyzerá tiež trendovo a jedinečne. Účes Bob je z bočného pohľadu tiež veľmi krátky.

Bočný pohľad na účes Boba

Drsné a strapaté účesy Bob

V trendoch je aj príliš strapatý a drsný vzhľad krátkeho účesu Bob. Svetlejší tón blondínky vyzerá perfektne so strapatými a hrubými účesmi bobu krátkej dĺžky.

Drsné a strapaté účesy Bob

Uhlový Bob strih

Uhlový bob strih je ďalším veľmi trendovým štýlom bobového strihu. Dievčatá vyzerajú pekné a milé v uhlovom účese Bob. Šikmý strih bobu vyzerá na kučeravých vlasoch atraktívne alebo perfektne.

Uhlový Bob strih

Účes Posh Spice Bob

Účes Bob Posh Spice Bob je najobľúbenejším a trendovým vzhľadom účesu Bob. Nesie sa iba s mŕtvymi rovnými vlasmi. Mix farieb vlasov tiež vyzerá skvele s týmto krátkym účesom.

Účes Posh Spice Bob

Úžasný účes Bob

Ďalej je uvedený ďalší obľúbený príklad úžasného účesu bob. Toto dievča vyzerá celkom dobre v trendovom bobovom účese. Vyrovnané vlasy so svetlejšími a tmavšími tónmi čiernej a blond farby vlasov vyzerajú perfektne a štýlovo.

Úžasný účes Bob

Účesy Bob pre dievčatá

Uhlový bob strih sa tiež nosí so svetlými narovnanými vlasmi. Toto dievča nosí šikmý Bob strih so svetlými rovnými vlasmi a tiež kombináciu svetlejších a tmavších tónov blond farba vlasov tóny.

Účesy Bob pre dievčatá

About the author