Najpopulárnejšie účesy Bob 2013

Účes Bob má takmer niekoľko storočí, odkedy sa stal populárnym v používaní. Účesy Bob sú celkom očarujúce a vhodné na šport, a preto veľa žien uprednostňuje strih bob pred dlhými účesmi alebo strihy pixie. V tomto článku niektoré z najobľúbenejšie strihy bobov roku 2013 sú prezentované tak, aby ste si ich mohli pozrieť a neskôr napodobniť.

Úžasný obrátený Bob Cut

Toto krásny bob strih je v obrátenej forme, kde predné strany sú dlhšie ako zadné strany. Rovnako tak tento strih bobu charakterizujú tie úžasné pramene vlnitých vlasov, ktoré očarujúco prúdia priamo nad rameno. Milujem tento strih bobu kvôli jeho prirodzenému šarmu a príťažlivosti, vďaka ktorým sú tí, ktorí nosia tento strih bobu, atraktívni a lákaví.

Úžasný obrátený Bob Cut

Camily Belle’s Lovely Wavy Flip Out Bob Cut

Tento úžasný strih bobu je celkom krásny a atraktívny na pohľad, aj keď Camille Belle ho svojim pôvabným vzhľadom ešte viac očarila. Napriek tomu je tento strih bobu určite veľmi podmanivý tými chladnými vlnitými prameňmi vlasov, ktoré prirodzene prúdia nadol a vytvárajú úžasnú auru. Rovnako tak, bočné predelené ofiny dodávajú tomuto šarmantnému strihu bobu dostatok šarmu a príťažlivosti.

Camille Belle's Lovely Wavy Flip Out Bob Cut

Fantastický klasický Bob Cut

Tento fantastický strih bobu definujú stredne hrubé pramene blond vlasov, ktoré prirodzene prúdia až k brade. Pretože vlasy majú stredne hustú textúru, nie sú potrebné žiadne ďalšie vrstvy na zvýšenie objemu vlasov. Rovnako tak bočné ofiny s rozopnutými bokmi dodávajú tomuto úžasnému strihu bobu pôvab a štýl. Navyše, tento strih bobu skutočne sedí na podlhovastej tvári modelky.

Fantastický klasický strih Bob

Očarujúci asymetrický strih Bob

Tento chladný a očarujúci strih bobu je vyrobený v asymetrickom štýle bobového strihu – jedna strana je dlhšia ako druhá. Podobne sa vyznačuje tými úžasnými prameňmi hustých vlasov, ktoré pekne prúdia nadol a vytvárajú veľmi očarujúcu auru. Tento úžasný strih bobov, ktorý je lákavý a atraktívny, je určite fantastický na pohľad a úžasný na pohľad.

Očarujúci asymetrický strih Bob

Cool a očarujúci asymetrický strih Bob

Tento fantastický strih bobu je celkom krásny a očarujúci na pohľad. Chladné krásne vlny vlasov, ktoré prirodzene prúdia, jasne definujú tento úžasný strih bobu. Rovnako tak bočné ofiny umožňujú jemný pohľad do milej tváre nositeľa. To je určite očarujúci doplnok do nášho zoznamu krásnych strihov bobov.

Cool a očarujúce asymetrický strih Bob

Krásny a fascinujúci asymetrický strih Bob

Tento fantastický strih bobu je vyrobený asymetrickým spôsobom, pričom jedna strana je o niečo dlhšia ako druhá. Rovnako sa vyznačujú tými nádhernými prameňmi stredne hustých vlasov, na ktoré sa skutočne úžasne pozerá. Bočné ofiny rozopnuté navyše umožňujú okúzľujúcim pohľadom do tváre tohto milého dievčaťa. Rozhodne by som rád športoval tento fantastický strih bobu kvôli chladnej a krásnej zmene vzhľadu.

Krásny a fascinujúci asymetrický strih Bob

The Awesome Blonde Flip Out Bob Cut

Tento vyklápací strih bobu je pre Ciaru rozhodne veľmi očarujúci a krásny. Má úžasnú tvár, ktorá sa hodí k akémukoľvek účesu, ktorý bude športovať. Napriek tomu je tento strih bobu určite krásny a očarujúci strih bobu kvôli hrubým prameňom vlnitých vlasov, ktoré prirodzene prúdia zhora. Pridanie vrstiev dodá už tak hustým vlasom väčšiu textúru a objem. Naozaj by som rada vyskúšala tento fantastický účes, aby sa zmenila moja povaha.

Awesome Blonde Flip Out Bob Cut

Messy Blunt končí Bob Cut

Tento strih bobu sa vyznačuje tými strapatými prameňmi vlasov. Rovnako tak tento strih bob má tupé konce, ktoré tomuto účesu určite dodávajú jedinečnú identitu. Pridanie vrstiev vzadu navyše týmto hrubým prameňom vlasov dodá väčší objem a textúru. Zubaté ofiny navyše dodávajú tomuto úžasnému strihu bobu pôvab a štýl.

Messy Blunt Ends Bob Cut

Veľmi očarujúci a atraktívny odstupňovaný Bob Cut

Čo môžem povedať o tomto krásnom odstupňovanom strihu bobu? Rozhodne by som povedal, že je to veľmi atraktívne a očarujúce na pohľad. Tieto krásne pramene uhladených čiernych vlasov sa naozaj hodia na takýto odstupňovaný strih bobu. Rovnako tak tieto krásne symetrické ofiny sú veľmi lákavé a príťažlivé na pohľad. Chcela by som, aby tento úžasný strih bobu priniesol krásnu zmenu môjho vzhľadu.

Veľmi očarujúci a atraktívny odstupňovaný Bob Cut

Očarujúci vrstvený Bob Cut

Vrstvy sa pridávajú do vlasov, aby vytvorili väčší objem a textúru, najmä ak sú pramene vlasov tenké. V prípade tohto strihu bobov sú vlasy stredne hrubé a pridanie ďalších vrstiev dodáva vlasom textúru a objem, vďaka čomu pôsobia hustejšie a majú objem. Bočné ofiny a vrstvy navyše dodávajú tomuto úžasnému strihu bobu štýl a pôvab.

Očarujúci vrstvený Bob Cut

Chladný a úžasný odstupňovaný Bob Cut

Tento fantastický strih bobu sa vyznačuje úžasnými vrstvami vzadu a chladnou ofinou vpredu. Bočné vlasy jemne hladia bradu a vytvárajú nádherný a nádherný vzhľad. Určite by som rád vyskúšal tento úžasný strih bobu na chladnú zmenu aury.

Skvelý a úžasný odstupňovaný Bob Cut

Očarujúci strih Boba s Flyaway Bangs

Tento chladný a dynamický strih bobu je celkom krásny a fascinujúci na pohľad. Je definovaná tými úžasnými prameňmi stredne hustých vlasov, ktoré nonšalantne stekajú zhora. Rovnako tak očarujúca ofina zmietaná vetrom je celkom podmanivá a lákavá na pohľad. Rozhodne by som rád športoval tento úžasný strih bobu pre krásnu zmenu aury.

Očarujúci Bob Cut s Flyaway Bangs

Krásny a podmanivý Bob Cut

Tento fantastický strih bobu je jedným z najobľúbenejších štýlov strihov bobov, ktorý sa v dnešnej dobe používa. Vyznačuje sa tým nádhernými prameňmi vlasov, ktoré prirodzene plynú priamo nad ramenom. Predné strany sú o niečo dlhšie ako zadné, a preto sa považuje za odstupňovaný strih bobu. Očarujúce a podmanivé, chcel by som mať tento úžasný bob strih pre krásnu zmenu vzhľadu.

Krásny a podmanivý Bob Cut

Cool a Lovely Messy Bob Cut

Toto cool a krásne chaotický bob strih je celkom úžasné pozerať sa. Vyznačuje sa tými fantastickými prameňmi vlnitých vlasov, ktoré sú usporiadané rozcuchane a vytvárajú výrazný účes. Účinok je určite veľmi nádherný a fantastický. Rovnako tak, chaotický tresk, ktorý pokrýva takmer polovicu tváre, je tiež chladný a očarujúci.

Cool a Lovely Messy Bob Cut

Krásny odstupňovaný strih Boba

Tento odstupňovaný strih bobu je definovaný týmito krásnymi vrstvami vzadu odstupňovaným spôsobom, ktorý vzadu vytvára väčší objem a textúru. Krásne pramene blond vlasov navyše vyzerajú skvele s týmto odstupňovaným strihom bobu. Super a vzrušujúce, toto úžasný bob strih je určite veľmi atraktívny a fascinujúci na pohľad.

Krásny odstupňovaný Bob Cut

About the author