Nové účesy Bob pre rok 2013

Účesy Bob sú najstaršie účesy, ktoré si ženy a dievčatá osvojujú už po stáročia. Ako čas plynie mnohými nové účesy bob sa vyvíjajú a mnohé nové účesy sa zavádzajú. Na začiatku účesy bob začali ako krátke ostrihané účesy. Môžete vyskúšať rôzne farby a môžete ich sprevádzať inými účesmi. Bob účesy sú navrhnuté tak, aby dievčatá a ženy vyzerali krásne a robia to posledných 100 rokov. Tento účes sa vždy páči ženám a dievčatám. Tu je galéria nových bobových strihov pre ženy ktoré môžu prijať v roku 2013.

Toto je roztomilý bob účes. Účesy Bob sú navrhnuté tak, aby dievčatá a ženy vyzerali roztomilo. Takže v 2013 môžete vyskúšať tento roztomilý vyzerajúci účes.

Roztomilé krátke účesy bobov

Jeden z najlepších bobových účesov, ktorý si môžete osvojiť v roku 2013. Chaotická a ofina kombinácia s bobovým účesom vyzerá úchvatne.

Najlepšie krátke účesy pre bobov 2013

Ženy a dievčatá s čiernymi vlasmi môžu vyskúšať tento účes. Je to elegantný účes, vďaka ktorému budete vyzerať krásne a trendy.

Účesy s krátkymi vlasmi na čiernych vlasoch

Tu je pohľad zozadu na bob účes. Vyzerá to nielen štýlovo spredu, ale tiež vyzerá vzbudzujúco vzhľadu, ako vidíte.

Pohľad zozadu na krátke účesy bobov

Ženy a dievčatá s blond vlasmi môžu vyskúšať tento bob účes. Aby to bolo trochu jedinečné, môžu na nich skúsiť upozorniť. Určite budú vyzerať skvele, vďaka čomu budete krajšie.

Krátke bobové blond melíry

Ženy a dievčatá s textúrovanými vlasmi si robia veľké starosti s účesom, ktorý si môžu zvoliť. Toto je pre nich najlepší účes. Je to cool a trendy.

Strih bob s textúrou

Ak naozaj chcete vyskúšať niečo nové a jedinečné s vlasmi a niečo, vďaka čomu budete vyzerať výnimočne, potom musíte vyskúšať tento účes s obráteným bobom. Je to cool účes s moderným vzhľadom.

Obrátené účesy boba 2013

Účes Bob s bočnými strapcami vám dodá sexi look a muži vám prepadnú. Všetci okolo vás určite ocenia váš nový vzhľad.

Bob s bočnými okrajovými účesmi

Ázijských ženy sú známe svojim roztomilým vzhľadom. Ak si osvoja účes Bob s tmavou farbou, budú určite vyzerať úžasne. A tento účes zvýrazní ich krásu.

Krátke ázijské účesy

Ženy s blondínka a vlnité vlasy môžete vyskúšať tento úžasný účes. Tento strih môžete sprevádzať účesom s ofinou. Budete určite vyzerať pekne a muži sa do vás zbláznia.

Blond vlnité bobové účesy

Strihané účesy sú najlepšie pre dievčatá v škole a na vysokej škole. Dodá im to roztomilý nevinný pohľad. V tomto účese budú vyzerať krásne a horúco.

Choppy bob pre okrúhlu tvár

Účes bob si osvojila aj Julianne Hough. Vo svojom účese vyzerá nádherne. Tento nový vzhľad dal jej osobnosti nový a očarujúci vzhľad. V tomto účese vyzerá príťažlivo a sexi.

Účes Boba Julianne Houghovej

Ak chcete vyskúšať niečo nové v bobovom účese, musíte vyskúšať tento šikmý bob účes. Je to celkom cool a jedinečné od ostatných bobové účesy. V tomto budete určite vyzerať cool nový účes.

Šikmé Bob účesy

Nové účesy Bob pre rok 2013

Nové Bob účesy na roky 2013-1

Nové Bob účesy na roky 2013-2

Nové účesy Bob na roky 2013-3

Nové účesy Bob na roky 2013-4

Nové účesy Bob na roky 2013-5

Nové účesy Bob na roky 2013-6

Nové účesy Bob na roky 2013-7

Nové účesy Bob na roky 2013-8

Nové účesy Bob na roky 2013-9

Nové účesy Bob na roky 2013-10

Nové účesy Bob na roky 2013-11

Nové účesy Bob na roky 2013-12

Nové Bob účesy na roky 2013-13

Nové Bob účesy na roky 2013-14

Nové účesy Bob na roky 2013-15

Nové účesy Bob na roky 2013-16

About the author