Obrázky Bob Haircuts 2013

Keď hovoríme o strih bobov, hovoríme o jednom z najobľúbenejších účesov našej doby. Históriu strihov bobov je možné vysledovať až do minulého storočia, keď sa prvýkrát stala populárnou medzi ženami. V dnešnej dobe sa strih bobu vyvinul do rôznych foriem a usporiadania vlasov, napriek tomu jeho popularita neklesla. V tomto článku niektoré ukážeme obľúbené strihy bobov aby ste ich ocenili a napodobnili.

Hrubý absolvovaný Bob Cut

Toto odstupňovaný strih bobu je určite plný textúry a objemu. Ak sa pozrieme na pramene vlasov, mohli by sme zvážiť, že vlasy majú hrubú textúru, to znamená, že majú širšie pramene ako jemné vlasy pramene. V tomto prípade teda vrstvený strih bobu dodáva tomuto účesu ďalší objem vzhľadom na skutočnosť, že pramene vlasov sú už hrubé a husté.

Hrubý odrezaný Bob Cut

Rihannin úžasný asymetrický strih Boba

Rihanna vo svojej kariére už mala takmer každý druh účesu. Napriek tomu v tomto účese predviedla krásny asymetrický strih bobu, pričom obe strany mali nesymetrické strihy. Uhladené rovné vlasy Rihanny dodávajú tomuto fantastickému asymetrickému strihu bob lesk a štýl. Rád by som vyskúšal tento úžasný strih bobu pre krásnu zmenu.

Rihannin úžasný asymetrický strih Boba

Očarujúci klasický strih Bob

Tento fantastický strih bobu je rozhodne veľmi atraktívny a príjemný na pohľad. Vyznačuje sa jemnými vrstvenými vlasmi a krásnou ofinou, ktorá prirodzene pokrýva čelo. Tento vrstvený klasický bob je určite ideálny pre tých, ktorí majú veľmi jemné vlasy, pretože vrstvy určite dodajú jemným vlasom textúru a objem. Milujem tento fantastický strih bobu a určite by som ho rád vyskúšal.

Očarujúci klasický strih Bob

Úžasný odstupňovaný Bob Cut

Tento strih bobu sa vyznačuje hustými hrubými vlasmi a výber odstupňovaného strihu bobu je rozhodne chladný a atraktívny. Napriek tomu by bolo lepšie, keby sa dievča rozhodlo pre klasický bob vzhľadom na skutočnosť, že jej vlasy sú už hrubé. Tento strih bobu je však dostatočne dobrý na to, aby sa zmenil krásne.

Úžasne odstupňovaný Bob Cut

Klasický bobový účes

Tento nádherný bob účes je celkom lákavý a krásny na pohľad. Voľba klasického strihu bobu pre tento druh vlasov je celkom správna, pretože dievčenský typ vlasov je hrubý a husté vlasy sú ideálne pre klasický strih bobu. Celkový efekt tohto krásneho strihu bobu je rozhodne veľmi nádherný a atraktívny. Rozhodne by som bol rád, keby som tento fantastický strih bobu urobil krásnou zmenou.

Klasický účes Bob

Cool Flip Out Bob Cut

Považoval by som tento strih bobu za vyklápací strih bobu kvôli spôsobu usporiadania okrajov. Ofina je skutočne cool a roztomilá, zatiaľ čo podložky sú rozhodne rozporuplné. Keby som bola účesom tohto účesu, zvolila by som klasický bob pre tento typ vlasov a tvár v tvare srdca.

Cool Flip Out Bob Cut

Báječný absolvovaný Bob Cut

Tento úžasný strih bobu je rozhodne veľmi očarujúci a krásny na pohľad. Mäkké jemné vlasy prirodzene ladia s odstupňovaným a vrstveným strihom bobu, ako je tento. Rovnako tak zubaté ofiny dodávajú tomuto fantastickému strihu bob textúru a pôvab. Rozhodne by som chcela mať tento fantastický účes pre úžasnú zmenu.

Báječný promovaný Bob Cut

Úžasný trhaný a tupý Bob Cut

Ak by som mala navrhovať tento druh vlasov, rozhodla by som sa pre klasický bob alebo asymetrický strih bobu. Napriek tomu sa stylista pre zmenu rozhodol pre trhaný a tupý strih bobu. Môj dôvod by bol: vlasy sú hrubé a husté a nemusia byť tupé ani trhané. Štýlová rozhodne chcela prísť s jedinečným a kreatívnym účesom, a to môže byť jej dôvod, prečo sa rozhodla pre tupý a trhaný strih bobu.

Úžasný trhaný a tupý Bob Cut

Fantastický odstupňovaný strih Boba

Tento odstupňovaný strih bobu je rozhodne úžasný a atraktívny vďaka úžasnej štruktúre vlasových prameňov dievčaťa. Vrstvy vzadu však týmto hustým vlasom dodávajú textúru a objem. Pre tento druh prameňa vlasov by som sa rozhodol pre klasický bob. Napriek tomu mám stále pocit, že tento účes je celkom úžasný a krásny.

Fantastický odstupňovaný Bob Cut

Účes Cool Flip Out Bob

Tento nádherný bob strih je rozhodne cool a krásny. Textúra vlasov je stredne hrubá a vrstvený strih bobu mohol urobiť tento účes ešte nádhernejším. Vyklápacie okraje však dodávajú tomuto chladnému strihu bob štýl, aj keď bočné ofiny môžu byť úžasnejšie, ak sa štýlové vlasy rozhodli pre zubaté ofiny..

Cool Flip Out Bob účes

Úžasný skladaný Bob Cut

Tento jemný strih bobu sa vyznačuje krásnymi vrstvami vzadu a úžasnými strapcami a zubatou ofinou. Textúra vlasov je stredne hrubá, a preto môže byť takto odstupňovaný strih bobu dobrou voľbou. Pridanie hnedej farby dodáva tomuto úžasnému strihu bobu pôvab a štýl.

Úžasný skladaný Bob Cut

Chladne vrstvený odstupňovaný strih Bob

Tento strih bobu je rozhodne cool a príjemný na pohľad. Pri pohľade na pramene vlasov tejto dievčiny by som povedal, že sú stredne hrubé. To znamená, že vrstvený bob môže byť na to dosť dobrý. Ďalšie vrstvy dodávajú tomuto úžasnému strihu bobu väčší objem a textúru.

Chladne vrstvený odstupňovaný strih Bob

Krásny odstupňovaný strih Boba

Tento úžasný strih bobu je určite dosť dobrý na tento druh prameňov vlasov. Vlasy sú stredne hrubé a odstupňovaný strih bobu by im mohol dodať väčšiu textúru a objem. Rovnako tak krásne strapce a úžasné dlhé ofiny tomu dodávajú ďalší štýl a šarm v pohode promovaný bob.

Krásny odstupňovaný Bob Cut

Očarujúci klasický strih Bob

Tento fantastický strih bob je skutočne chladný a atraktívny vzhľadom na skutočnosť, že textúra blond vlasov je stredne hrubá. Dlhé stredne husté vlasy sú dobré pre klasický bob, ako je tento. Bočné ofiny navyše dodávajú tomuto úžasnému strihu bobu pôvab a štýl.

Klasický strih Bob

Nádherný vyklápací Bob Cut

Tento veľmi nádherný účes je celkom krásny a lákavý na pohľad. The stredne husté vlasy pramene jej dodávajú dostatočný objem a textúru. Vlnité boky a chrbát navyše dodávajú tomuto fantastickému strihu bobu pôvab a štýl. Rovnako tak bočné ofiny sú pre toto lákavé dievča rozhodne milé a veľmi podmanivé.

Nádherný Flip Out Bob Cut

About the author