Prámiky pre mužov: najlepší štýl a spôsob, ako ich nosiť

Pánske vrkoče sú dokonalým štýlovým a nenáročným vzhľadom. Nehovoríme o účesoch s copmi, ale o profesionálnych pleteninách. Akonáhle sú vrkoče dovnútra, vydržia týždne s náležitou starostlivosťou a údržbou. Typy pletencov pre mužov môžu byť čokoľvek, od rovných rohov po dlhé boxové vrkoče nosené v mužskej buchte alebo dokonca spletené dredy..

Mnoho mužov volí kombináciu vrkočov a vyblednutia, s nízkym, stredným alebo vysokým vyblednutím alebo podrezaním po stranách a chrbte s vlasmi sústredenými na vrchu. Alebo získajte vrkôčiky po celom obvode zúžením. Tvar hore je ďalším obľúbeným doplnkom vrkočov.

Kým vrkôčiky môžu trvať až 6 týždňov, v koreňoch začnú byť neostré, ako vlasy dorastajú a tiež sa rozletia v vrkočoch. Nečistoty a oleje sa môžu hromadiť na pokožke hlavy, takže pravidelné umývanie a kondicionovanie je stále nevyhnutné. Tu je návod, ako predĺžiť životnosť vrkočov.

  1. Hydratujte každý deň, ako by ste mali s rozpustenými vlasmi. Na vlhké alebo suché vlasy naneste na vrkoče bezoplachový kondicionér, olej alebo bambucké maslo. Uistite sa, že zapracujete vybraný výrobok do pokožky hlavy, aby nebol suchý. Špicatý aplikátor môže uľahčiť nasmerovanie roztoku medzi pletence.
  2. Umývajte pokožku hlavy každých 7-10 dní. Co-wash je navrhnuté tak, aby zvlhčovalo vlasy a odstraňovalo nahromadenú pokožku hlavy. Vlhké vlasy jemne prepracujte do vrkočov a vytlačte ich.
  3. Chráňte vlasy počas spánku hodvábnou handrou alebo hodvábnou obliečkou na vankúš. Je to dobrá rada pre všetky prírodné účesy, pretože hladká tkanina vlasy neťahá ani nevysušuje ako bavlna.

Majte na pamäti, že všetky vrkoče by ste mali vyberať maximálne po 6-8 týždňoch. Príliš veľké napätie v koreňoch môže mať za následok trakčnú alopéciu, čo je postupné vypadávanie vlasov spôsobené ťahaním pevných účesov, ako sú vrkoče a väzby..

Teraz sa pozrite na tieto rôzne typy vrkočov pre mužov. Zatiaľ čo tieto účesy pre mužov sú tradične pre černochov, chlapi so všetkými typmi vlasov objímajú tento chladný vzhľad.

1. Cornrows

Cornrows, tiež nazývané canerows v Karibiku, sú tradičným africkým štýlom spletania vlasov. Vlasy sú spletené tesne pri temene hlavy v súvislom, vyvýšenom rade. Cornrows sú často tvorené jednoduchými, rovnými čiarami, podobne ako ich menovkyne, ale môžu byť tiež spletené do komplikovaných návrhov od cik-cakov po hviezdy..

V akomkoľvek tvare sú cornrows účesom s nízkou údržbou pre mužov, obzvlášť pre stredne dlhé až dlhé vlasy. To je jeden z dôvodov, prečo viac športovcov nosí vrkoče, vrátane hviezd NBA Allana Iversona, Russella Westbrooka a Kawhiho Leonarda.

Fungujú vrkoče s bradou? Pozrite sa na tieto obrázky, aby ste zistili, ako dobre môže vyzerať.

Pánske štýly vrkočových vrkočov cornrows vrkoče pre mužov s fade a line upJM da Barber pánske vrkoče s vlasovým dizajnomHolič Zeke vrkoč a vyblednúťIzaiáš Hernandez mužské drdolyFrank Soto kukuričné ​​vrkoče pre dlhých vlasovKráľovná juhu chladné vrkoče pre mužovČierna kráľovná pánske vzory vrkôčikovKráľovná juhu štýly dlhých vrkočov pre mužovYenny Trenza

2. Box copánky pre mužov

Krabicové vrkoče sú jednotlivé vrkoče zasadené do malých štvorcových sekcií. Krabicové vrkoče je možné splietať do akejkoľvek šírky alebo nosiť v akejkoľvek dĺžke. Niektoré ženy a muži, vrátane Travisa Scotta, pridávajú syntetické alebo prírodné vlasy, aby získali väčšiu dĺžku a plnosť.

Krabicové vrkoče je možné nosiť voľne alebo upravene do drdolov alebo chvostov, pretože vrkoče nie sú pripevnené k temene ako kukuričná krivka. ASAP Rocky je známy aj svojimi boxovými vrkočmi a rôznymi spôsobmi, ako stiahnuť vlasy za vlasy.

boxové vrkoče pre mužov - Coolio vrkočeJody Taylor boxové vrkoče pre mužovHnusní holiči vrkoče pre čiernych chlapcovMark Marrero coolio vrkočePat Regan cool vrkoče pre černochovPat Regan

3. Dva vrkoče pre mužov

Ďalším obľúbeným štýlom vrkočov pre mužov je nosenie vrkočov. Noste vlasy ako vlečky alebo francúzske spletené dlhé do vikingského štýlu.

2 dlhé vrkoče pre mužovJonathan Rosario 2 štýly vrkočov pre mužovJúlius Cvesar 2 vrkôčiky pre mužovMarcos „Reggae“ Smith 2 štýly vrkočov pre mužovWade Menendez

4. Cik cak vrkôčiky

Cikcakové vrkôčiky majú namiesto rovných čiar cik -cak. Cik -cak môže byť v časti a/alebo vrkočoch. Cikcak sa môže opakovať v okolitých vrkočoch, ísť rovno alebo voľne visieť v boxových vrkočoch. Výrazným typom kľukatých vrkôčikov je prepracovaný vzor rybej kosti.

štýly cik -cak vrkoča pre mužov štýly cik -cak vrkoča pre chlapcovJD Barber cik -cak vrkôčiky pre mužovČierna kráľovná pánske vrkoče z rybej kostiAfriloci cik cak vrkôčiky pre mužovVystrihnúť feťákov cik -cak vrkôčikyNataly Styles rybie chvosty pre mužovNataly Styles

5. Prámiky Bun Bun

Účesy pre vrkoče pre mužov bývajú pre dlhé vlasy. Ak nechcete, aby celá táto dĺžka voľne visela, vyskúšajte jeden z týchto cool copových drdolov.

štýly vrkočov pre muža cross cross design pre mužov s drdolomYenny Trenza mužské drdolyXelly Afroarts mužské drdoly s vyblednutímTravis Hill cornrow man drdol vrkôčikySergio dlhé vrkoče pre mužov drdolAfro Hannah Pletený mužský drdolHolič Bebo

6. Účesy pre vrkoče Dreads pre mužov

Tento cool look kombinuje dva účesy do jedného. Jemné dredy alebo mikrodrezy je možné splietať, aby vlasy splietali a dodali ďalšiu vrstvu textúry. Štýly spleteného dread pôsobia na kratšie aj dlhé vlasy.

dredy pre mužov dredy pre mužovLundon New York pletené dredy pre mužovkrajčírska brigáda pletené mikrodrezy pre mužovRell chladné mikročipy pre mužovUmenie mizne štýly vrkočov pre mužov dredovŠtúdio Shanna’s Hair

7. Cool vrkoče pre mužov

Toto je niekoľko vynikajúcich spôsobov, ako nosiť vrkoče pre mužov.

ohňostrojné vrkočeOhňostrojné vrkoče od Adama Fresh Barbera štýly splietaného copu pre pánovAfriloci cop s pánskymi vlasmiAxel Rivera parmica z chvosta potkanaCuttyFresh

8. Ako získať vrkoče pre mužov

Vlasové vrkoče pre mužov môžu vyžadovať dlhé vlasy. U černochov majú priliehavé kučeravé vlasy väčšiu dĺžku, ako sa zdá. Zapletanie ťahá vlasy napnuté, takže budú dlhšie ako prírodné vlasy. Pri rovných a vlnitých vlasoch budú krútenie a sústruženie vrkočov kratšie ako vlasy opotrebované.

Majster Dorian

Ak vám už rastú vlasy, skvelé! Pleteniny sú tiež atraktívnym štýlom, ktorý chráni vlasy. Ak chcete vzhľad bez času, existujú spôsoby. Predĺženie vlasov môže vytvárať vrkoče akejkoľvek dĺžky a farby. Potom stačí, aby ste mali dostatok vlasov na spletenie vlasov a vrkočov. Chlapi s kratšími vlasmi môžu použiť predĺženie pre boxové vrkoče a iné voľné štýly. Korne a kŕmne vrkoče vyžadujú dlhšie vlasy.

Aj keď to nie sú vaše vlasy, predlžovanie vrkočov je stále potrebné umyť. Rozdeľte vlasy na štyri časti, dve vpredu a dve vzadu. Menšie vrkoče splietajte dohromady. Zalievaný šampón/kondicionér nalejte do vrkočov a pokožky hlavy, aby ste zvlhli. Jemne stlačte a opakujte, kým nebudete spokojní. Potom vlhké vlasy jemne stlačte uterákom, aby ste odstránili vlhkosť. Dokončite sprchou kondicionéra okolo pokožky hlavy, kde sa prírodné vlasy stretávajú s predĺžením.

To je veľa, čo ste v rozšíreniach nové, ale porozprávajte sa s miestnym salónom o opletení, čo chcete, a oni vás spoja.

Tento príspevok môže obsahovať odkazy na pobočky. Pre viac informácií si prečítajte naše informácie.

About the author