Ako som navrhol a postavil tetovanie na rukáve, kus po kúsku

Moje tetovanie odhaľuje veci o mojej osobnosti, presvedčení a detstve, ktoré by som bežne nechcel'nevychovávať v rozhovore.

Teddy Lostizfelt- moje obľúbené tetovanie;)

Teddy Lostizfelt- moje obľúbené tetovanie;)

Môj tetovací rukáv

Kedykoľvek'zastavujú ma ľudia zvedaví na moje tetovanie, vždy mi položia tri rovnaké otázky…

Bolelo to?

Niektoré oblasti boli rozhodne citlivejšie ako ostatné, ale ten pocit sa mi skutočne páčil. Moje tetovanie na nohe sa však dosť namáhalo. Samozrejme, všetko sa blíži k vášmu prahu bolesti. Ja nie'Nepáči sa mi, ako sa cítila moja noha, ale to'nezabráni mi vrátiť sa k tetovaniu toho druhého!

SZO'si tvoj umelec?

Bob Witten na Skin Deep Tattoo (Hilo, Havaj). Jeho práca sa mi veľmi páči, rozdávam vizitky;)

Koľko hodín to trvalo?

Tá posledná otázka ma dostáva. Ja'Naozaj si nie som istý, ako na to odpovedať, pretože moje prvé tetovanie na ruke bolo napustené atramentom pred viac ako desiatimi rokmi. Chvíľu trvá, kým spočítam hodiny pod ihlou, kým konečne priznám, že môj rukáv bol kus po kuse, ktorý sa začal roky predtým, ako skončil..

Na prvý pohľad sa zdá, že farebné víry atramentu tečú jednotne. Bližšia kontrola však odhalí rôzne symboly, každý jedinečný v zmysle a pamäti. Ja'Živý dôkaz, že tetovací rukáv je možné vytvoriť pomocou patchworku.

Môj rukáv bol hotový na kusy namiesto všetkých naraz

Ak ty'zaujíma ma rukáv ako ja, tu je niekoľko nápadov:

Životopis atramentu

Moje tetovanie odhaľuje veci o mojej osobnosti, presvedčení a detstve, ktoré by som bežne nechcel'nevychovávať v rozhovore. Niektoré sú osobnými pripomienkami, ktoré ma pri tom držia na dobrej ceste'Potrebujem trochu zvýšiť morálku, zatiaľ čo iní sú tam jednoducho kvôli samotnému umeniu.

Každý človek má jasnú definíciu toho, čo považuje za vizuálne príťažlivé. Symboly, ktoré sú pre niekoho krásne, môžu ostatných odpudzovať. Tetovanie by však nemalo byť založené na iných ľuďoch'ako vás vníma. Don'utekaj do tetovacieho salónu len preto, že niekto povedal, že bude vyzerať besná verzia Hello Kitty "úplne epické" na teba. Pamätajte si, že tetovanie je kus živého umenia, ktoré by malo hovoriť o vašej duši. Preto dbajte na to, aby ste vyberali symboly, ktoré sa vám môžu spojiť s konkrétnymi okamihmi a spomienkami vo vašom vlastnom živote … (bez urážky pre tých, ktorí sa môžu skutočne pripojiť k besnej Hello Kitty, lol!)

Toto's pre teba

Rodina mala veľký vplyv na symboly nachádzajúce sa v mojom rukáve. Moja matka, narodená v roku draka, bola vždy mojím ochrancom. Jej vedenie, milosť a múdrosť podporili myšlienku môjho tetovania pre Gunnera. Môj otec (el mejor cocinero de las hamburguesas con chili verde) inšpiroval svetlú cukríkovú lebku. Môj starý otec, námorný dôstojník, je zastúpený v modrom vtákovi, zatiaľ čo čerešňové kvety plávajúce všade okolo mi pripomínajú moju starú mamu. Ak ty'keď uvažujete o tom, že vzdáte poctu svojim blízkym, navrhujem symboly s jemnými, ale zmysluplnými spojeniami. Príbehy lásky za každým z týchto symbolov sprostredkujú oveľa viac než len slová atramentom.

Pocta prírode

Príroda'Elegancia a pôvab je neprekonateľný, ale vzdávanie pocty kráse prírody prostredníctvom umenia je bežnou témou. Okrem toho, že ide o univerzálne symboly sezóny a miestneho štýlu, vzory tetovania inšpirované flórou a faunou majú pre zberateľa často aj ďalšie symbolické významy. Kapela rannej slávy bola mojím prvým tetovaním na ruke nie preto, že sa mi páči kvet, ale preto, že som kvetina SOM. Moje stredné meno, Koali, znamená "ranná sláva" po havajsky. Moja matka mi ukázala jemné, fialové kvety roztrúsené vo viniči pozdĺž piesku na pláži Haupuna. Pamätám si, ako som raz vybral kvet a sledoval som, ako mi v rukách odumiera, ako som sa zmenil na bezvládny film, ktorý sa mi lepil na kožu. Keď som sa pozeral okolo seba na ostatné kvety usmievajúce sa na slnku, cítil som sa previnilo. O mnoho rokov neskôr atrament vrátil môj kvet do života.

Spojte body

Rastliny jahôd roztrúsené okolo môjho predlaktia majú symbolický význam a slúžia aj na rámovanie oddelených atramentov. Čerešňové kvety tiež pomáhajú spájať kúsky dohromady. Mám ich dokonca zarámovaných na Pokémonoch na nohe. Čo sa týka priestorov, ktoré nemohli'Ak chcete pridať obrázky z domu, Bob použil do zmesi mix svetlých odtieňov modrej a žltej. Nájdenie alegorických vzorov, vzorov a farieb, ktoré sú jednoduché a ľahko duplicitné, môže pomôcť vytvoriť kontinuitu vo vašom rukáve.

Vždy si pamätajte, že tetovanie je rozhodnutie, s ktorým budete žiť navždy. To'Je dôležité byť si istí dlhou životnosťou kusu'odvolanie, než pôjdete pod ihlu. Odstránenie tetovania je drahé a bolestivé. Pozrite sa na tabuľku nižšie a zistite, či ste'sme naozaj pripravení na atrament. Okrem toho nezabudnite preskúmať umelca, jeho predchádzajúcu prácu a obchod s tetovaním's povereniami skôr, ako zbraň začne BBBbbzzzzzz!!!

Som na oblaku deväť !!

Ja'm na oblaku deväť!!

Komentáre

k gardner 21. augusta 2018:

Kto to napísal – Jeff Sessions?

Melissa 08.04.2017:

Tento vývojový diagram je plný svinstva. Tetovanie v spodnej časti chrbta je ako každé iné umiestnenie … voľba. Ak si ťa niekto myslí'je to jednoduché, pretože im. A koho zaujíma, ak si vás niekto myslí'ľahké? Čo to vôbec znamená? Slut shaming is for the 1950s. A čo keď je tetovanie ako niekto/ktokoľvek/všetci ostatní's. Toto nie je nekonečná slučka "don'nedaj sa tetovať." Jasné, že'Je dôležité pomôcť klientom viesť ich rozhodnutia'Budem na to hrdý, ale rozsudok zahrnutý v tomto grafe je svinstvo.

Jack 16. decembra 2014:

Musím povedať, že akokoľvek zábavné, ako keby sa to malo brať úplne na nominálnu hodnotu, ak má byť tento vývojový diagram pravdivým návodom na tetovanie, s takým úzkoprsým pohľadom by som z celého srdca nesúhlasil. Tetovanie don'nemusí mať nutne nejaký špeciálny význam. Ak si to'žart, všetko stiahnem, ale toto: Radšej chytáte? naozaj?

Richard Ricky Hale zo Západnej Virgínie 14. apríla 2014:

Ahoj Tattoo Kitty. Pekný rukáv. Ja'sám som premýšľal o tom, že dostanem plný rukáv. Ja len nie'neviem, aký typ témy chcem. Robíte skvelú pointu, niekedy je lepšie ísť kus po kúsku. Už len pri pohľade na tvoje tetovanie na rukáve sa mi chce ešte horšie. LOL

Greg 28. októbra 2013:

Táto tabuľka naznačuje, že tetovanie musí mať zmysel .. povzdych

Marco Bergemann 20. januára 2013:

Chcem začať svoj trojštvrťový rukáv, ale nie'Neviem, ako na to ísť … Mám hviezdy na lakťoch a píšem na hrudi, ale nie'neviete, ako spojiť týchto dvoch s dizajnom? ocenili by sme návrhy.

TattooKitty (autor) z Havaja 2. októbra 2012:

^ LMAO! ^

🙂 20. júla 2012:

Idem si vytetovať ten vývojový diagram.

TattooKitty (autor) z Havaja 15. júla 2012:

Ďakujem za prečítanie, MessiahJuni! 😉

TattooKitty (autor) z Havaja 15. júla 2012:

Ahoj LisaCFSF !! Blahoželáme k dosiahnutiu čierneho pásu- WOWZERS !! Ja'Rozhodne by som sa mal držať niečoho, čo je vernejšie kórejskej kultúre, než sa snažiť zapadnúť do kmeňa. Odvážne, čierne ťahy štetcom starovekých kórejských obrazov sú celkom ohromujúce; možno by nejaký výskum inšpiroval nápad? Viem, že stvárnenia rôznych stromov a krajín si zaslúžia pozornosť. Pokiaľ ide o vaše ďalšie etnické pozadie, možno lapač snov s každým kúzlom, ktoré predstavuje každú kultúru?

Veľa šťastia na vašej ceste k šťastnému atramentu !! 😉

Mesiáš Juni 10. júla 2012:

Lol, to bolo dobré

LisaCFSF 31. marca 2012:

Máte chladný rukáv a milujem používanie vizuálnej symboliky. Aktuálne mám 2 tetovania, z toho jedno bolo 3krát znova urobené. Tiež som náhodou mal malé, nízke tetovanie, ktoré som dostal predtým "trampská pečiatka" bol vytvorený ako bežná fráza! Lol! To je to, čo to je … Má to však pre mňa zmysel v tom, že som to získal (malú, kórejskú vlajku) potom, čo som získal svoj prvý stupeň čierneho pásu v TaeKwondo. Musel som vypadnúť asi na rok a pol kvôli osobným tragédiám v mojom živote a nebol som'nie som si istý, či'niekedy by som sa mohol vrátiť, aby som dosiahol tento cieľ. Uvedomujem si, že kmeňové tetovanie v súčasnosti nie je také populárne, ale chce niečo pridať k malému dizajnu bez toho, aby sa úplne vymazal pôvodný obrázok. Ocenili by sme akékoľvek návrhy. Plánujem tiež zahrnúť do návrhu keltský kríž s menami mojich štyroch synov. Ja'už som našiel návrh na to tetovanie. Som Cherokee, Creek, Ír a Škótsko a rád by som tiež uznal svoje dedičstvo.

TattooKitty (autor) z Havaja 10. januára 2012:

Ahoj Princesswithapen! Ďakujem za fantastický komentár;) Môj rukáv skončil s buchrom "bobuľová sladkosť" snímky, čo rozhodne hovorí o mojej osobnosti. Dúfam, že vaša cesta k blahu k atramentu bude taká nádherná ako ja!!

princezná sapen 23. decembra 2011:

'spájanie bodiek' určite sa vám osvedčil, pokiaľ ide o dizajn a zložité príbehy alebo význam každého z prvkov vo vašom rukáve. Čím sa váš rukáv líši od väčšiny ja?'videl som, že to tam je'Dochádza k menšiemu krviprelievaniu – veci ako meče, dýky, krv, ostnaté drôty atď. A viac jahôd, motýľov, sŕdc a vtákov. Určite veľmi farebné.

Vývojový diagram je veselý!

Princesswithapen

TattooKitty (autor) z Havaja 25. septembra 2011:

Ahoj Olaguma! Ďakujem za komentár;)

Všetko závisí od toho, čo považujete za vizuálne podnetné a čo je vhodné pre váš životný štýl. Máte radi farebné alebo monochromatické? Zamračilo sa vaše pracovné prostredie na body art? Ak si položíte tieto typy otázok, pomôže to zúžiť hracie pole pre návrh tetovania a umiestnenie.

Tiež navrhujem začať skúmať niektoré z obchodov s tetovaním/umelcov vo vašej oblasti. Akonáhle budete vedieť, aké typy symbolov ste'zaujíma sa, umelec môže diskutovať o spôsoboch prispôsobenia dizajnu, ktorý sa vám páči, a vytvoriť tak dielo, ktoré je osobné a jedinečné.

Veľa šťastia na vašej ceste k atramentovej blaženosti;)

Olaguma zo Slovinska 24. septembra 2011:

Úžasné tetovanie. Milujem vývojový diagram 🙂 Uvažujem o tom, že by som si dal tetovanie viac ako 5 rokov (naozaj ma to zaskočilo, čo dostať, kam to dať, či sa mi to bude páčiť aj po 10 rokoch, …) Máte nejaké užitočné odkazy na zdieľanie (návrhy tetovania)?

JS Matthew z Massachusetts, USA 23. septembra 2011:

Urobte si čas; tam'je tam veľa informácií! Pokračujte v čítaní a komentovaní, pretože vďaka tomu je komunita HubPages taká, aká je! Sme tu skutoční ľudia a v tomto celkom slušní!

Ak si chcete pozrieť HubFeed, stačí, ak kliknete na "HubPages" alebo "Domov" odkazy v ľavom hornom rohu ľubovoľnej stránky HubPage. Majte vzdelávacie centrum blízko a neprestávajte sa učiť a zdieľať! Som rád, že som ťa spoznal a užíval som si konverzáciu.

JSMatthew ~

TattooKitty (autor) z Havaja 23. septembra 2011:

Súhlasím s tým, že fotka to nerobí správne, ale ja'aj tak by som to rád niekedy videl. Haven'Ešte som nebol na HubFeed … stále v štádiu naklonenia HubStuff; 0) Navyše sa prihlásim a skončím s čítaním a komentovaním rozbočovačov alebo ich písaním. Nemám'dokonca som sa nedostal cez všetky odkazy na vzdelávacie centrum- lol! Atrament je návykový, ale aj HubPages!

JS Matthew z Massachusetts, USA 23. septembra 2011:

Lol! Som rád, že ste videli ďalší komentár. Robím, robím; to'nie je dokončený a mám pocit, že nikdy nebude … Stačí počkať a uvidíme, čo sa stane. Chodíte vôbec na HubFeed? Myslím, že by som tam mohol zdieľať fotografiu, ako to nerobím'Obvykle nezdieľam svoje tetovanie. Nie som si istý, či by fotka urobila správne, pretože je celá jednofarebná. Ale ak máte záujem, ja'Uverejním to tam ako stav. Daj mi vedieť keď…

JSMatthew ~

TattooKitty (autor) z Havaja 23. septembra 2011:

LOL! Nevadí … ja'čítam vašu odpoveď na môj komentár & počujem ťa'Mám nejaký sladký atrament!!

TattooKitty (autor) z Havaja 23. septembra 2011:

Ďakujem JSMatthew! A čo ty … máš atrament?

JS Matthew z Massachusetts, USA 23. septembra 2011:

Úžasné umenie a skutočne cool vývojový diagram! Hlasujte a zdieľajte!

JSMatthew ~

Capric222 22. septembra 2011:

Ďakujem, ja'Určite si to overím!

TattooKitty (autor) z Havaja 22. septembra 2011:

Ďakujem za komentáre a hlasy ľudia!

kittythedreamer: Je nám ľúto, že som sa dozvedel o vašom manželovi'nemá rád atrament. Rukávy sú dosť … ehm … hlasné, takže skryť ich pred manželom by bolo sakra nemožné. Dúfam, že jedného dňa môžeš získať stromy a víly svojich snov. Môj brat začal svoj polovičný rukáv stromom Lehua a vyzerá to ÚŽASNE! Ja'žiarlim, že nie'Nemyslím na kvety Lehua, keď som pracoval na ruke!

Capric222: Veľa šťastia na vašej ceste k inkdom. Pozreli ste sa na kocúrika's hubpages? Ona'máme niekoľko úžasných návrhov, ktoré si môžete prečítať!!

Capric222 22. septembra 2011:

Toto je skvelé centrum. Myslím si, že vývojový diagram je skutočne skvelý. Ja'nikdy predtým som nevidel. Mám jedno malé tetovanie a myslím na svoje ďalšie, ale venoval som tomu toľko času a premýšľania, že tento proces môže chvíľu trvať. Každopádne sa mi to úplne páčilo! Hlasoval som za to a hlasoval som za úžasné a užitočné.

Kitty Fields z Summerlandu 22. septembra 2011:

Ak môj manžel nie'Ak sa mi tetovanie nepáči, tak by som si zaobstaral polovičný rukáv tetovania. Pravdepodobne by pozostával z veľkých stromov a víl. Veľký rozbočovač. Hlasovalo a je to úžasné!

About the author