Finger Mustache alebo „Fingerstach“ Tattoo Designs

Tom je online spisovateľ viac ako sedem rokov. Je zamilovaný do všetkého, čo súvisí s kovbojmi, rodeom a západnou históriou.

Nie je jasné, odkiaľ pochádzajú, ale fúzy na rukách alebo prsty sú zábavné a obľúbené.

To'Nie je jasné, odkiaľ pochádzajú, ale fúzy na rukách alebo prsty sú zábavné a obľúbené.

Známy ako "bolesť prstov" tetovanie, tento dizajn je napustený atramentom na ukazováku a potom držaný medzi perami a nosom, aby na užívateľovi vyzeral ako fúzy.

Všetko, čo potrebujete, je dobrý dizajn, správne umiestnenie na prst a prax s niekoľkými ksichtami.

Či už'je dočasné alebo trvalé tetovanie s bolesťou prstov, určite bude hitom na akejkoľvek spoločenskej udalosti, keď zahrniete všetky veci, ktoré ho robia tak príjemným pre tých, ktorí ho vidia.

Aj keď existuje množstvo prevedení prstových fúzov, zďaleka najobľúbenejšia je riadítka s kučeravými špičkami smerujúcimi nahor. Ostatné sú dlhé a tenké, zatiaľ čo iné sú stále kratšie a hrubšie.

žena držiaca a

žena držiaca a "bolesť prstov" tetovanie

kandeej

Kto vynašiel tetovanie na fúzy??

Existujú rôzne príbehy o zdroji tetovania prstom na fúzy, ale tatér zo štátu Columbus v štáte Ohio menom Giovani tvrdí, že prvý daroval priateľovi.

Dočasné tetovanie je možnosťou

Ako už bolo spomenuté, prstové fúzy sú spravidla umiestnené na ukazováku. Toto umiestnenie predstavuje výzvu, pretože väčšina ľudí používa tento prst neustále. Niekedy to znamená, že aj trvalé tetovanie v dôsledku toho vybledne alebo sa rozostrí. To chce čas a nie'to sa nestane každému, ale je to možnosť.

Ďalšou možnosťou je ísť s dočasným tetovaním. To tiež ponúka príležitosti na vyskúšanie rôznych prevedení. Ak chcete, môžete si kúpiť dočasné tetovanie alebo si vytvoriť vlastné. Väčšina ľudí používa fixku, ale uvedomte si, že sa vám kresba ľahko rozmazáva.

niekto robí srandu

niekto robí srandu "bolesť prstov"

flickr.radders84

Bavte sa s tým

Toto je jeden z mojich obľúbených návrhov, väčšinou kvôli kreatívnemu spôsobu, akým chlap položil prsty. Tvar fúzov je zábavnejší, pretože veľmi štíhle, kučeravé konce dobre ladia s vlnitým vzorom tetovania na fúzy. Výraz tváre je tiež ideálny pre celkový vzhľad.

Tento pár sa rozhodol, že tetovanie jeho a jej prstových fúzov je oveľa zábavnejšie.

Tento pár sa rozhodol, že tetovanie jeho a jej prstových fúzov je oveľa zábavnejšie.

mrkate

Teraz by bolo zábavné prekvapiť ľudí jeho tetovaním s bolesťou prstov? To nie'nezáleží na tom, aký typ kostýmu nosíte. Stačí priložiť prsty a prekvapiť všetkých dvoma fúzmi.

About the author