Flexibilné tetovanie do uší

Milujem tetovanie a píšem o tejto téme už niekoľko rokov.

Tetovanie uší

Ušné tetovanie sa stáva veľmi obľúbenou voľbou pre tých, ktorí sa chcú nechať napustiť atramentom.

Zvlášť zaujímavé je, že približne 95% všetkých tých, ktorí sa rozhodli pre tetovanie do ucha, sú ženy (moje pozorovanie). Myslím si, že'pretože tetovanie môžu ľahko skryť svojimi vlasmi, pričom ich zároveň dokážu zobraziť vo vhodných sociálnych situáciách.

To'nehovorím, že muži nie'nemáš tetovanie do ucha, ale väčšina mužov má rada svoje tetovania na tvári, než aby bola so svojimi tetovaniami diskrétnejšia.

Zdá sa, že tí, ktorí sa rozhodnú pre tetovanie okolo ucha a/alebo za ucho, sú tí, ktorí chcú mať väčšiu kontrolu nad svojim telovým umením a ponúkajú väčšiu flexibilitu ako tí, ktorí majú tetovanie na častiach tela, ktoré je za určitých okolností ťažké zakryť..

Ja'Myslím hlavne na niektoré typy zamestnaní alebo okolnosti, kde by mohlo byť osobne škodlivé mať viditeľné tetovanie.

Návrhy tetovania do uší

Medzi najobľúbenejšie vzory tetovania zvolené okolo, za alebo do ucha patria hviezdy, lietajúce tvory ako vtáky, včely alebo vážky, kvety a nejaký druh noty.

Napriek tomu existujú tisíce ďalších jedinečných návrhov, ktoré si ľudia vybrali; niektoré z nich sú jedinečné a veľmi pútavé, zaujímavé a zábavné na pohľad.

My'Teraz sa pozrieme do galérie návrhov tetovania uší, aby ste vytvorili nejaké nápady, alebo si len vychutnajte kreativitu a prácu tetovacích umelcov.

Bleskové tetovanie za uchom

S týmto prvým tetovaním v galérii máme skvelý obraz osvetlenia, ktoré vychádza z oblaku a na strany blesku padá dážď. Kým'nie som si istý, čo to slovo "pokrivený" znamená, že je to typ tetovania, ktorý by generoval otázky.

A v tomto ohľade je to úspech, pretože súčasťou dôvodu tetovania je nadviazanie konverzácie.

ušné tetovacie značkyvidea

3-D tetovanie na uchu

Toto tetovanie ceruzky ležiace na uchu je veselé. Zaujímalo by ma, koľko sekúnd tento chlap dostane, keď zobrazí tetovanie, ktoré je samozrejme možné ľahko skryť tam, kde sa nachádza. Docela dobrý dizajn tetovania na to, čo to je.

ušné tetovacie značkyvidea

Tetovanie uší vážky

Ako vidíte nižšie, tetovanie na vážke je skvelé na pohľad a pekne funguje okolo ucha. Pri navrhovaní tetovania na umiestnenie za ucho musí byť všetko miniatúrne a jej dizajn je podľa môjho názoru ideálny pre predmet..

Páči sa mi rozhodnutie nechať telo vážky rozpojené a pri prechode telom sa pohybovať od väčších k menším čiernym kruhom. Pekné tetovanie.

ušné tetovacie značkyvidea

Tetovanie s pavím perom

Krásne farby páva robia pekný námet na tetovanie, a to nie'Nie je ľahké zachytiť túto farbu na malej ploche, ktorú vidíte na nižšie uvedenom tetovaní. Ale nielenže je farba dobre zachytená, ale tvar páva je pri tom zachovaný.

Páči sa mi rozhodnutie, keď sa tvar peria zhoduje so zakrivením roka, čo umožňuje úplné videnie tetovania a zároveň umožňuje zakrytie, ak je to potrebné..

ušné tetovacie značkyvidea

Tetovanie s hviezdnym uchom

Nasledujúce tri návrhy tetovania budú z uší obľúbenejšie. Po prvé, my'Pozrite sa na trojhviezdičkové tetovanie, ktoré je umiestnené buď za uchom, alebo do ucha.

Všetky sú veľmi odlišné, pretože existuje taká, ktorá obsahuje hviezdy rôznych farieb, ako je uvedené v prvom tetovaní; tmavé hviezdy rôznych veľkostí v druhom tetovaní; a tmavé hviezdy vo vnútri ucha.

Moje najobľúbenejšie z týchto troch je hviezdne tetovanie rôznych veľkostí za uchom. Páči sa mi spôsob, akým boli hviezdy vyrobené v rôznych veľkostiach a celkový vzhľad tetovania. Hviezdy vo vnútri ucha tiež vyzerajú pekne, obzvlášť tie väčšie, ktoré keď sa pozriete pozorne, vy'Uvidíme, že má malý priestor medzi vonkajšou a vnútornou časťou hviezdy; veľmi ťažký dizajn pre ten malý priestor, s ktorým musel umelec pracovať.

Pokiaľ ide o hviezdy s farbou, oni'som príliš karikatúrny a hľadám svoj vkus, ale ja'Som si istý, že fungujú dobre pre tých, ktorí majú radi farbu a nie tmavší atrament.

Tetovanie s notami

Tu máme ďalší veľmi populárny dizajn tetovania pre ucho: tetovanie s notami. Hudobné noty sú obľúbené aj v mnohých častiach tela, kde sa ľudia rozhodujú pre atrament.

Aj keď existuje mnoho typov hudobných tónov, ktoré sú zvolené ako preferovaný dizajn tetovania, podľa mojich skúseností sa zdá, že najčastejšie sa používa husľový kľúč, pretože väčšina ľudí aspoň vie, čo to je a čo predstavuje..

Napriek tomu existuje mnoho ďalších hudobných poznámok, ktoré sú žiaduce pre tých, ktorí sa rozhodujú o dizajne tetovania, pričom niektoré dokonca majú vytetované časti celej piesne, aj keď to očividne nie je't práca pre ucho.

Myslím si, že by som si vybral niečo, čo nie je'husľový kľúč, ak by som sa rozhodol nechať si vytetovať notu, pretože podľa mňa vyzerajú oveľa chladnejšie, a môžete zahrnúť rôzne noty, ktoré dobre vyzerajú.

Keď som to povedal, môj obľúbený nižšie je ten najlepší. Páči sa mi nielen vzhľad poznámok, ale tieto malé rozptýlené bodky prispievajú k celkovému vzhľadu a dojmu z dizajnu..

Tetovanie s kvetinovým uchom

Zo všetkých návrhov tetovania uší uvedených v tejto galérii tetovania alebo to, že ja'kvetinové tetovanie, ktoré som videl na iných ľuďoch na rôznych miestach, je moje obľúbené.

Myslím, že dôvodom je to, že existuje jednoducho toľko kvetov, z ktorých si môžete vyberať, a toľko vecí, ktoré môžete s veľmi flexibilným kvetom robiť, ako môžete vidieť v nižšie uvedených príkladoch..

Každé jedno z kvetinových tetovaní sa mi zdá fantastické a ono'je ťažké vybrať môjho osobného favorita zo skupiny.

Ružové tetovanie je veľmi dobre urobené a vrátane jemných žltých ruží a zeleného lístia z neho robí skvelý dizajn.

Ak máte radi rolovanie a skupinu kvetov sledujúcich obrys ucha, spodný dizajn tetovania je skvelou voľbou. Kvety vyzerajú fantasticky a rozhodnutie mať menšie kvety na oboch stranách s veľkým v strede viac funguje naozaj krásne.

Pretože milujem ten padajúci okvetný lístok alebo kvet, moja voľba ako obľúbeného z týchto troch kvetinových tetovaní by mala byť stredná, aj keď sa mi viac páči farba ružového tetovania.

Ružový kvet so pozadím zeleného lístia vyzerá dobre, ale je to tak'je zlomené, padajúce ružové okvetné lístky z kvetu, ktorý si ma získava. To'je podobný tetovaniu z peria, z ktorého vypadávajú časti, ktoré patria medzi moje obľúbené. môžem'nevysvetlite, prečo to'je to tak, ale sú pre mňa veľmi atraktívne a presvedčivé.

Návrhy tetovania do uší

V tejto galérii návrhov tetovania do uší ukazuje dôvod, prečo bola konkrétna voľba vykonaná.

Čo'pre mňa je zaujímavý spôsob, akým môže konkrétna voľba dizajnu fungovať buď v uchu, za uchom alebo okolo ucha. To nie'Zdá sa, že to nie je kľúčový faktor toho, ako to vyzerá, ale skôr to, čo sa robí s predmetom, ktoré robí najväčší rozdiel v rozsahu jeho úspechu..

Ušné tetovanie je veľmi dobrou voľbou pre tých, ktorí sa chcú predviesť v sociálnych situáciách, ktoré povedú k začatiu rozhovorov, a zároveň ich zakryjú, ak'Nechcem vždy zobrazovať svoj atrament.

V tomto ohľade tetovanie v uchu alebo okolo neho patrí medzi lepšie možnosti. Ďalšou dobrou voľbou s týmito parametrami sú tetovanie v blízkosti zadnej časti vlasovej línie na krku.

Tak či onak, existuje veľa návrhov, ktoré ponúkajú niekomu, kto chce získať atrament do uší, ktorý vyzerá skvele a spĺňa požiadavky a dôvody, prečo si ich vybrať..

Komentáre

Catherine Taylor z Kanady 16. marca 2012:

Páni, ako niekomu, kto má veľa tetovaní, sa mi tento článok stále zdal poučný. Nikdy som neuvažoval o tom, že by som si jeden dal za ucho, ale keď som tu videl niektoré fotky, uvedomil som si, že môžete urobiť niekoľko krásnych a konkrétnych návrhov. Dobré obrázky!

About the author