Informácie a nápady na tetovanie na rebrách

Ash je online spisovateľ viac ako 10 rokov. Miluje tetovanie a tetovanie.

Krásne tetovanie bočného tela z čerešňového kvetu.

Krásne tetovanie bočného tela z čerešňového kvetu.

Katie Tegtmeyer cez Flickr (CC BY 2.0)

Do Rib Tattoos Hurt?

Tetovanie na rebrá sa stalo populárnym v posledných rokoch, ale mnohí sa mu stále vyhýbajú kvôli svojej povesti bolestivého. Existuje niekoľko zásadných rozdielov medzi tetovaním na hrudníku a zápästím alebo chrbtom. Pretože oblasť je celá kosť a malé až žiadne svalové tkanivo, bolesť môže byť mierna, ako spálenie od slnka, alebo silná, v závislosti od vašej citlivosti.

 • Bolesť, ktorú prežívate, bude závisieť od mnohých faktorov, vrátane vášho umelca. Skúsený tetovač by vám mal pravdepodobne pomôcť prežiť čo najmenšiu bolesť a dať vám prestávky, keď ich budete potrebovať. Určitému množstvu bolesti sa však nedá vyhnúť.
 • Don'Nesnažte sa pred bolesťou predvídať bolesť pitím alkoholu alebo užitím voľnopredajného lieku proti bolesti. Tieto látky môžu pôsobiť ako riedidlá krvi, čo zhoršuje bolesť a hojenie.

Čo robí dobré bočné tetovanie?

Mnoho ľudí sa kvôli bolesti rozhoduje pre menšie časti tejto časti tela. Je to škoda: rebrový rám je dokonalým plátnom pre veľké umelecké diela. Ak sa rozhodnete pre väčší kúsok, môžete sa tešiť na žiarivé farby a skvelé detaily.

Rebrá tetovanie majú všetky tvary a veľkosti a môžu zobrazovať takmer čokoľvek. Medzi obľúbené vzory patrí:

 • Básne, texty, citáty alebo akýkoľvek iný text
 • Kvety
 • Hviezdy
 • Srdiečka
 • Motýle
 • Mená
 • Vtáky
 • Pin-up dievčatá
 • Nože

Pri navrhovaní tetovania pre vaše bočné telo zvážte niečo dlhé, tenké a vertikálne orientované.

Ako dlho trvá liečenie tetovania na rebre?

Tetovanie na rebrách trvá rovnako dlho ako ostatné tetovania: približne dva týždne. Bude však dobré, ak budete pokračovať v čistení a počkáte, kým sa zlúpne a zmení na pätu, zhruba ďalší týždeň. Dôvodom je, že pokiaľ nemáte v pláne ísť dva týždne bez trička, vaše oblečenie v kontakte s vašim trupom by to mohlo nielen trochu zmeniť, ale kvôli citlivosti by vás aj mohlo kričať od bolesti.

Osobitné úvahy pri liečení a následnej starostlivosti

Niektoré ženy, ktoré si dajú urobiť tetovanie na rebrá a potom otehotnejú, zistia, že aj keď sa tetovanie s pribúdajúcim dieťaťom tiahne, môže sa vrátiť k tomu, ako bolo po narodení dieťaťa. Pokiaľ nie'Neustále pracujete na tom, aby ste dostali svoje telo pred dieťaťom späť, ale môže to chvíľu trvať.

Z dlhodobého hľadiska sú tetovanie na rebrá odvážne a jedinečné. Väčšina ľudí ich rada vidí na iných ľuďoch a oni'ste skvelý štartér konverzácie. Ak ty'uvažujem o jeho získaní, dlho by som o tom premýšľal. Ak ty'venujem sa tomu a urob si domácu úlohu, verím, že si vyhral'byť sklamaný z konečného výsledku.

Galéria

rib-tetovanie-101 Tetovanie na rebrine stromu bodhi.

Tetovanie na rebrine stromu bodhi.

Britt-koleno cez Flickr (CC BY-ND 2.0)

Rumer Willis 's

Rumer Willis's "byť prítomný" tetovanie na rebrá.

rib-tetovanie-101 rib-tetovanie-101 Tetovanie od L.A. Ink

Tetovanie od L.A. Ink

Megan Fox

Megan Fox's "zlomené srdce" tetovanie na rebrá.

Tento obsah je presný a pravdivý podľa najlepšieho vedomia autora a nie je náhradou za formálne a individuálne rady kvalifikovaného odborníka.

Komentáre

Kerry z Veľkej Británie 22. augusta 2012:

tetovanie scény s helikoptérou je úžasné!

About the author