Ručné tetovanie: Návrhy a úvahy

Mám veľa tetovaní vrátane plných rukávov na oboch rukách.

návrhy tetovania na ruky a významy

Meena Khadri

Ručné tetovanie

Ručné tetovanie sa v dnešnej dobe stáva čoraz bežnejším. Časy, keď ich videli iba členovia gangu, väzni a domorodí domorodci, sú už dávno preč. Všetci od Miley Cyrus po futbalové mamy športujú na tetovanie rúk. A ak ty'zvažujete zapojenie sa do tohto trendu, prinášame vám niekoľko skvelých návrhových nápadov a niekoľko dôležitých vecí, ktoré je potrebné zvážiť skôr, ako si necháte vytetovať ruku..

Sove tetovanie rúk

Sove tetovanie rúk

Úvahy o tetovaní na rukách

Po prvé, slová opatrnosti: Môžem vám povedať, že som vážne nafarbená dáma, ale moje ruky zostávajú nedotknuté a mám svoje dôvody. Ručné tetovanie je vážny záväzok. A hoci som za spontánnosť, musíte si najskôr myslieť, než začnete písať, pokiaľ ide o vaše ruky. Pri všetkej vážnosti, nech sa táto myšlienka zdá byť akokoľvek chladná, je potrebné zvážiť niekoľko dôležitých vecí, než sa ponáhľate von a nejakú si zaobstaráte.

Kvetinové tetovanie

Kvetinové tetovanie

Praktické veci, ktoré by ste mali zvážiť, než si necháte urobiť tetovanie na ruku:

  • Bude váš tetovač robiť aj ručné tetovanie? Mnohí umelci jednoducho odmietajú atramentovať rukami alebo nohami, pretože niekedy atrament jednoducho nerobí'nevydržia a oni nie'Nechcem, aby ich meno bolo spojené so zlým tetovaním.
  • Ručné tetovanie negatívne ovplyvní vaše zamestnanie? Áno, tetovanie sa stalo bežnejším, ale nechať si vytetovať na ruku obrovského škorpióna nemusí byť tou najlepšou voľbou, ak'si právnik. Zvážte, čo chcete, aby o vás hovorilo tetovanie na ruke, ak pracujete v konzervatívnom profesionálnom svete, zvážte malé tetovanie na ruky, ktoré je možné ľahko skryť alebo prinajmenšom vyhrať.'t strhnúť na seba veľkú pozornosť.
  • Môžu byť mnou zvolené tetovacie vzory nepochopené a mať negatívne konotácie? To sa oplatí vychovať jednoducho kvôli tomu, že tetovanie na ruke môže byť spojené s gangmi a bývalými mínusmi. Dávajte si pozor, aby ste si nevybrali dizajn, ktorý ukazuje spojenie s organizáciou, ktorú by ste nechceli'nechcem byť spriaznený alebo by sa tým niektorí ľudia mohli uraziť. Ty tiež nie'nechcem urobiť chybu, keď si vyberiete niečo, čo znamená, že ste si ťažko odsedeli. Vedeli ste napríklad, že päť jednoduchých bodiek v určitom vzore znamená, že ste si odsedeli čas vo väzení? Nie je to nič, čo by ste si mylne chceli nechať vytetovať.

Plné ručné tetovanie

Plné ručné tetovanie

Fyzické aspekty, ktoré je potrebné zvážiť pred tetovaním na rukách

  • Vylieči sa táto oblasť dobre?? Tetovanie na kĺbe alebo zápästí môže sťažiť hojenie a viesť k zmene farby alebo vystrašeniu.
  • Je na túto časť ruky príliš veľa slnka? Veľa slnka znamená vyblednutie a nie tak pekne vyzerajúce tetovanie rúk alebo časté dotyky.
  • Je koža v tejto oblasti mojej ruky dostatočne hrubá, aby vydržala tetovanie? Vnútorná strana prstov sa môže pri tetovaní hrubými čiarami alebo výplňou rozdeliť. Toto je obzvlášť znepokojujúce pre ľudí, ktorí niekedy mali ekzém na rukách a používali na liečbu steroidné krémy, pretože to spôsobí, že koža bude tenšia..
  • Mám nejaké značky, ako sú pehy, krtky alebo jazvy, ktoré by mohli mať vplyv na moje tetovanie na ruke? Atrament dokáže zakryť len toľko, niekoľko ľahkých pih nie je problém, ale krtka alebo jazvu nemožno tetovať. Rovnako ako všetky tetovania, pri výbere dizajnu zvážte krajinu.
  • Je moja ruka príliš chlpatá na to, aby som si ju dala vytetovať? Dobre, toto by nemalo byť zbytočné, ale boli by ste prekvapení počtom mužov, ktorí si myslia, že tetovanie je ako elektrolýza. Tetovanie nie je elektrolýza, zamyslite sa nad tým, ako bude vyzerať vaše tetovanie na ruke, z ktorého vám budú klíčiť vlasy. Chlpaté kĺby s písmenami "L-O-V-E," na nich nie sú tak cool.
  • Aký je váš prah bolesti? Vaša ruka a prsty sú veľmi citlivé oblasti na tetovanie, pretože kosti sú blízko pokožky a nie sú't veľa mäsa, ktoré absorbuje bolesť. Nechať si vytetovať ruku bude s najväčšou pravdepodobnosťou jednou z bolestivejších oblastí, kde sa dá naparovať.

Plné tetovanie

Plné tetovanie

Plne ručné tetovacie vzory

Teraz k zábavným veciam'Pozrite sa na niekoľko úžasných návrhov ručného tetovania!

Plné ručné tetovanie rozhodne nie je pre slabé povahy. Musíte byť vážnym milovníkom atramentu, aby ste čokoľvek z toho zvážili, ale nedá sa poprieť, že úplne rockujú! Jednak sa čudujem úplnému skeletu tetovania a musím tlieskať úžasnému prahu bolesti, ktorý tento milovník atramentu musí mať. Správny výber tetovania a skúsený umelec sú pre ručné tetovanie nevyhnutné, pretože tento atrament bude vidieť stále. Atrament, ktorý je viditeľný, sa takmer stane vašou vizitkou, urobte ho nezabudnuteľným a úžasným. Zamyslite sa nad tým, či chcete, aby si vás pamätali ako mláďa s tetovaním mizernej ruže na ruke alebo rockinom' mama s tým najúžasnejším ručným tetovaním, na aké kedy ktokoľvek položil oči?

Je niečo sladšie ako čerešňa? Bude to však vyzerať tak cool, keď bude mať táto osoba 70 rokov?

Je niečo sladšie ako čerešňa? Bude to však vyzerať tak cool, keď bude mať táto osoba 70 rokov?

Malé ručné tetovanie

Malé, jednoduché a sladké ručné tetovanie

Niekedy na veľkosti záleží a v prípade ručného tetovania môže byť menšia lepšia. Písmeno alebo symbol môže znamenať veľa významov a krásne zvýrazniť vašu ruku. V prípade malých tetovaní je skutočne dôležité, aby ste mali veľmi jednoduchý dizajn, aby sa vaše línie neopakovali't rozmazanie a vaše tetovanie starne. Ak ty'Ak sa rozhodnete pre farbu, buďte pripravení na určité vyblednutie. Naše ruky majú veľa slnka, takže pokiaľ neplánujete nosiť opaľovací krém každý deň, zvážte používanie jednoduchého, jednofarebného dizajnu, ktorý dobre vybledne, napríklad ako čierny, modrý alebo zelený..

Toto ručné tetovanie vyzerá nádherne, ale obstoja čiary v skúške časom?

Toto ručné tetovanie vyzerá nádherne, ale čiary obstoja v skúške časom?

Tetovanie na dlani

Vnútorné tetovanie na dlani

Toto je matka všetkých tetovaní na rukách. Tetovanie tejto oblasti by bolo veľmi bolestivé a proces hojenia by bol intenzívny. Buďte pripravení nepoužívať túto ruku najmenej týždeň, ak nie viac. Ďalšou možnosťou, ako sa vrátiť do tejto oblasti, je tetovanie'Vždy sa tu veľmi dobre podržte a môže to vyzerať nesúrodo a vyžadovať viacnásobné dotyky. Všetko, čo bolo povedané, existuje niekoľko úžasných návrhov tetovania dlaní a získanie jedného by vás zaradilo do celkom elitnej spoločnosti.

Tetovanie na chrbte ruky: Toto je predĺženie celého rukávu a je to úžasné!

Tetovanie na chrbte ruky: Toto je predĺženie celého rukávu a je to úžasné!

Tetovanie na chrbte ruky

Nechať si úplne vytetovať chrbát ruky je dosť odvážne tvrdenie, ale ak áno'urobené dobre, môže to vyzerať úžasne. Pri výbere dizajnu vezmite do úvahy tvar ruky a zaviažte sa, že to celé zakryjete. Nič nevyzerá divnejšie ako osamelý dizajn plávajúci uprostred vašej ruky. Zvážte veľký dizajn s výraznými čiarami a chladnou výplňou.

návrhy tetovania na ruky a významy Super cool tatt, ale vydržia čiary skúšku časom?

Super cool tatt, ale čiary obstoja v skúške času?

Tetovanie leva prsta

Tetovanie prstom

Tetovanie na prstoch sa stalo zúrivosťou, najmä slová alebo fúzy na vnútornej strane ukazováka. A aj keď si myslím, že spočiatku vyzerajú veľmi zábavne, tieto tetovania len zriedka odolajú testu času. Očakávajte vážne vyblednutie a rozmazané čiary. Tenká koža na vnútornej strane prstov veľmi dobre nevydrží pri tetovaní. Vlastne som niekoho videl'koža sa rozdelila z toho, že si dali vytetovať hrubý fúzy na vnútornú stranu ukazováka. Super bolestivé a po všetkej tej bolesti atrament vybledol a potrebovala dotyk. Takže pozor!

Ak musíte mať tetovanie prstom, nechajte linky jednoduché a tenké a dizajn čistý. Medzi niektoré z mojich obľúbených návrhov patrí svetelný meč a spojovacie tetovanie prstom, ktoré spolu vytvárajú celkový obraz. Moje absolútne najmenej obľúbené tetovanie prstom je potetovaný snubný prsteň. Funguje to niekedy niekomu dobre? Don'pokúšaj osud, obleč si prsteň, nie't atrament to.

Ak chcete získať ďalšie skvelé návrhy tetovania prstom, pozrite sa na celý môj článok venovaný tetovaniu prstov.

Tetovanie na koleno meča

Tetovanie na koleno meča

Tetovanie na koleno

Musím povedať, že som trochu prekvapený, ako v dnešnej dobe prebiehalo tradičné tetovanie kĺbov. Pokiaľ ide o tetovanie na rukách, je to oblasť, ktorú pre väčšinu stále považujem za zakázanú. Napriek tomu som si druhý deň v obchode s potravinami všimol, že mladej pokladničke urobili kĺby a zdanlivo nič iné..

Napriek tomu, že na svojich kĺboch ​​môžete urobiť dosť zložitú prácu, problém s blednutím a krvácaním by pre mňa bol problémom. Malé podrobné tetovanie len málokedy obstojí v skúške časom. To, čo na začiatku vyzerá cool, môže zmiznúť v rozmazanom neporiadku. Takže opäť to zjednodušite. Ak sa chystáte pre písmena, držte scenár rovný a čistý a preboha skontrolujte pravopis!

Musím sa priznať, že som veľkým fanúšikom jednoduchého tetovania srdca na jednom kĺbe a jedného dňa by to mohlo prelomiť pravidlo bez tetovania na ruke..

Hummingbird Tattoo Hand

Hummingbird Tattoo Hand

Ty rozhodni

Dať si urobiť tetovanie na ruky môže byť veľké rozhodnutie, nechať si urobiť akýkoľvek druh tetovania skutočne je. Uistite sa teda, že svoj výber starostlivo zvážite a budete myslieť na diaľku, a to na životnú cestu, ako aj na dizajn a farbu atramentu.

Veselé farbenie!

Ručné tetovanie

© 2014 Catherine Taylor

Komentáre

Richard Ricky Hale zo Západnej Virgínie 11. apríla 2014:

Thundermama, to sú skvelé tetovania rúk. Hlasovalo, užitočné, úžasné. Skvelé tetovanie sovy a milujem aj tetovanie kompasom. Ďalší skvelý článok na túto tému. Vďaka za zdieľanie!

Sa8a 6. apríla 2014:

Pretože to hovorí, aby vaše riadky boli jednoduché a tenké, bolo by dobrých päť známok?

Catherine Taylor (autor) z Kanady 28. januára 2014:

Učí, Suzanne, deti a Flourish, milujem, že ste sa všetci zastavili a komentovali, aj keď sami nie ste veľkými milovníkmi tetovania. To'Je úžasné mať vašu podporu a vaše názory.

Rozkvet každopádne z USA 27. januára 2014:

Páči sa mi tvoj príklad právnika so škorpiónovým tetovaním. Ja'Nie som milovník tetovania, ale ak si ich chcú zaobstarať iní ľudia, tak áno'je v poriadku Zaujímalo by ma, ako vyzerajú tetovania, keď je človek starý.

detské remeslá z kanadskej Ottawy 25. januára 2014:

Rád vás opäť vidím! Bol to dlhý čas!

Keď hovoríte o tetovaní na rukách, mrazí ma, pretože si myslím, že to musí byť dosť bolestivé. Idem na akupuntúru a keď dostanem do ruky ihly, príde mi to dosť bolestivé … na začiatku a potom, keď ich tiež odstránia.

Tetovanie na koleno je celkom originálne! Nikdy som nič také nevidel!

Vo svojom článku urobíte niekoľko dobrých bodov! Ohrozí tetovanie vašu šancu na prácu alebo ako bude vyzerať, keď budete mať 70 rokov … možno zmení tvar 😉 Zmena tvaru nemusí byť dobrá vec!

Radšej zostanem tetovaním pannou 🙂

Užite si víkend!

Deň Suzanne z Melbourne, Victoria, Austrália, 25. januára 2014:

Veľmi zaujímavé centrum. Poznám pár ľudí s tetovaním na rukách. Povedali, že to veľa bolí, aby to urobili, a boli trochu hlúpi, keď si dali na zápästie eso esa, ktoré som'Určite by to obmedzilo zamestnanie. V okolí je však niekoľko skutočne skvelých a môžete'pokaziť s menšími návrhmi, ak áno'je to aj tvoje prvé tetovanie Hlasovalo sa za užitočné!

Dianna Mendez 25. januára 2014:

To tetovanie na kĺbe meča ma zmiatlo, veľmi kreatívne! Veľmi zaujímavý príspevok, aj keď nie som nositeľom tetovania.

Catherine Taylor (autor) z Kanady 25. januára 2014:

Ďakujem za srdečné privítanie, bb, cítim sa tak dobre, že opäť píšem.

Bill Holland z Olympie, WA, 25. januára 2014:

Vitajte späť v prestávke pri písaní. Som rád, že opäť pracujete na téme, ktorú evidentne milujete. Dostal by som jeden? Nie! Podporil by som vás a vaše písanie? ÁNO!

účet

About the author