Vkusné tetovanie na tvári, krku, hlave alebo ušiach

Mám trinásť tetovaní. Myslím, že oni'všetci sme celkom v pohode (a určite nie't kvalifikovať ako "zlá kvalita").

tattoo_ideas_face_neck_head_ears

Lazar Gugleta cez Unsplash

Sú tetovanie tváre pre zločincov?

Videli ste niekedy zábery z väzenského dvora alebo čiernobielu fotografiu muža s čiernou slzou vytetovanou tesne pod okom? Toto je bežné označenie súvisiace s gangom a väzením. Počet sĺz, ktoré máte, predstavuje počet ľudí, ktorých ste zabili. Tetovanie na tvári však nie je'Už to nie je len pre zločincov, aj keď ľudia, ktorí sa rozhodnú pre tetovanie na krk, tvár a hlavu, sú odvážnejší než tí, ktorí si ich dajú len na miestach, ktoré sú diskrétne alebo sa dajú ľahko zakryť alebo skryť.

Tetovanie za uchom

Malo by byť tetovanie vždy spoločensky prijateľné?

Otec mi rýchlo pripomenul, keď mi v sedemnástich rokoch prepichli jazyk, "Teraz ty'V podnikovej Amerike nikdy nezískam takú prácu s vysokým výkonom." Ale rôzni ľudia majú rôzne hodnoty a nie každému je jedno, či sú ich tetovanie alebo úpravy tela spoločensky prijateľné alebo nie. Ako som mu rýchlo pripomenul, "Kto povedal, že chcem prácu v korporátnej Amerike?"

tattoo_ideas_face_neck_head_ears

Steven Erixon cez Unsplash

Vkusné, krásne a jemné tetovanie na tvár

Tetovanie na tvár a krk už nie je len pre "najťažšie" milovníkov tetovania – dievča, ktoré poznám, má za uchom podpis svojej priateľky, ktorá zomrela mladá napustená drobným písmom, a v skutočnosti to vyzerá veľmi vkusne, jemne a dokonale umiestnene.

Vidím tiež príklady malých motýľov a hviezd potetovaných na tvárach, krku a ušiach, ktoré vyzerajú rovnako príťažlivo. Kat Von D, známa portrétna tetovačka vystupujúca v seriáli reality TLC Miami Ink, má na tvári pozdĺž obočia sériu trinástich malých čiernych hviezd..

Kat Von D z

Kat Von D z "Miami atrament" má nielen jedno, ale trinásť tetovaní tváre.

bmezine

Extrémne tetovanie tváre

Samozrejme, vždy sa nájde niekto, kto je ochotný to dotiahnuť do extrému, ako napríklad Jašterí muž, ktorý si pokryl telo zelenými šupinkami hore a dole, vrátane tváre, a nechal si chirurgicky rozštiepiť jazyk, aby pôsobil plazivejšie. Alebo ľudia, ktorí po stranách krku obrovským písmom vyšívajú mená svojich blízkych, a muži a ženy, ktorí si holia hlavy a pokrývajú pokožku hlavy slovami a obrázkami. Niektorí ľudia urobia ďalší krok a nechajú si chirurgicky implantovať kovové uzly pod temenom, aby vyzerali ako rohy. Pre tých z vás, ktorí majú slabší žalúdok, nebojte sa, najextrémnejšie tetovanie I'm vrátane tu je čiernobiely obraz lebky napustenej chlapom's holou hlavou.

Tetovanie na temene hlavy

tattoo_ideas_face_neck_head_ears

Tamara Gore cez Unsplash

Komentáre

Danika 2. februára 2018:

dobre, porozprávam sa tu a tam v mojom dome a mám niekoho, kto chce mať na tvári tetovanie, má niekto nejaké nápady, o ktoré by ste sa so mnou mohli podeliť'Som trochu znepokojený tým, že existuje určitý spôsob, ako to urobiť, ďakujem, prosím, pomôžte

Carole M. 10. júna 2015:

Pred niekoľkými rokmi som tu povedala, že som si dala vytetovať obočie, očné tiene a očné linky! Pre tých, ktorí nie'Nespomínam si, v strede ľavého obočia som mal vložený hudobný kľúč !

Môj priateľ bol v tom čase v Afganistane. Nechal som si urobiť červené pery a načrtnuté tmavočervenou! Teraz mám niekoľko úžasných bozkov !

Môj priateľ sa vrátil domov a bol veľmi nadšený z môjho vzhľadu. Jednoducho to miluje. Kopne do toho !

Rozprávali sme sa o tom, ako som sa cítil s novou tvárou, a o tom, že si dám viac tetovať. Myslím, že som teraz závislý, pretože sme išli k tetovačovi a dlho sme sa s ním rozprávali.

Minulý rok som si dal urobiť tetovanie na čelo vo forme potítka, s mnohými farbami! Zmenil som účes, takže teraz mám hrubú ofinu, pod ktorou skryjem tetovanie a môžem sa ním chváliť, keď to (čítaj: On!) Chce !

Začiatkom tohto roka sme začali v mojom náručí. Ide o to, že budem mať obe ruky s plnými rukávmi. Teraz je jún a obe ruky mám hotové. Lakte zostanú voľné a potom budeme pokračovať od lakťov k zápästiam alebo dokonca k mojim rukám. Toto posledné ešte nie je isté. Chce to, ale nie som rozhodnutý.

Páči sa mi môj nový účes. Vzadu je veľmi krátky, takmer ako muž, a odtiaľ sa zvažuje až k úrovni mojich úst a rovných strihov..

Všetko tupý strih.

Veľa ľudí, ktorých som poznal, don'nespoznávam ma !

Ja nie'nestarať sa. Vzali sme sa vlani na jeseň a mám v úmysle urobiť všetko pre to, aby som potešil svojho manžela !

Je zo mňa blázon a to milujem! Chce to ďalšie tetovanie na mojej tvári'Určite to zvážim !

Láska byť milovaný !

Carole M.

Lizbeth 20. marca 2013:

Ďakujem za milé slová, Gene. ust včera som mal dosť nervov ísť von do nákupného centra. Len som sa tváril, že nie'nevšímaj si pohľady. Je zrejmé, že môžem'Neskrývam tvár, takže si budem musieť zvyknúť na ľudí, ktorí na mňa hľadia.

Musím priznať, že hlboko v mojom vnútri sa mi to páčilo. Je to, aspoň pre mňa, zmyselný zážitok !

Gene 5. marca 2013:

Lizbeth, si dievča podľa môjho srdca! Don'Nedovoľ, aby ťa niekto držal pred tvojimi snami!

Nie je veľa žien s tetovaním na tvárach, ale obdivujem všetky!

Rozhodli ste sa pre život a ja vás za to obdivujem! Rád by som videl vaše tetovanie, stavím sa, že je rozbíjajúce!

Lizbeth 14. januára 2013:

UROBIL som to !!!

Dohodol som si stretnutie osobne a povedal som mu, že si najskôr dám drink.

Poradil mi, aby to bolo súkromné, aby som si mohol dať drink, keď budem chcieť !

Teraz mám na čele veľký veľký vlastný dizajn.

Priznám sa, že na druhý deň ma poriadne bolela hlava. Stále musím celý deň kontrolovať svoju tvár v zrkadle !

Je to trochu strašidelné ísť von, ale ja'zvyknem si!

Vždy som to chcel a teraz aj'mám to na celý život !

Lizbeth 14. januára 2013:

UROBIL som to !!!

Dohodol som si stretnutie osobne a povedal som mu, že si najskôr dám drink.

Poradil mi, aby to bolo súkromné, aby som si mohol dať drink, keď budem chcieť !

Teraz mám na čele veľký veľký vlastný dizajn.

Priznám sa, že na druhý deň ma dosť bolela hlava. Stále musím celý deň kontrolovať svoju tvár v zrkadle !

Je to trochu strašidelné ísť von, ale ja'zvyknem si!

Vždy som to chcel a teraz aj'mám to na celý život !

Lizbeth 29. augusta 2012:

Už roky snívam o tetovaní na tvári. Rád vidím, že teraz je viac žien s tetovaním na tvári. Teraz mám štyridsať rokov a je najvyšší čas. Buď je to teraz alebo nikdy…

Nikdy som nebol tetovaný, ale sníval som o tom takmer celý svoj život!

Myslím, že konečne mám dosť odvahy !

Ja'Tento týždeň sa chystám na stretnutie !

dreadhead 21. januára 2012:

rastú vám vlasy po tom, čo si na tetovanie necháte vytetovať?

potrhaný 11. januára 2012:

Ja'pridám si ma pridať na fb facebook.com/victoria5diaz

jadro 6. januára 2012:

A kat von d je pekelne sexi, naozaj si dáva veľmi dobre vytetovať

jadro 6. januára 2012:

Ak nenávidíš tetovanie, tak nie'pozri sa na thrm, kto sú, aby si niekoho súdil, pretože tam budú tetovania..

Tabby 6. januára 2012:

O môj Bože!!!! Tieto tetovania sú veľmi sladké a niektoré by som určite dostal. Milujem tetovanie odvtedy, čo som videl svojho najstaršieho brata, ako tetuje'chceli sme si dať tetovanie! A kat, milujem sledovanie Miami atramentu, keď si tam bol tiež. Ale teraz sa rád pozerám na tvoju show LA atrament, sledujem to stále! Dokonca som nechal svoju babku, aby to sledovala so mnou, ja jedného dňa vošiel do domu a spýtal sa jej, prečo to sleduje, a bola taká, pretože si myslí, že tetovanie, ktoré robíš, je úžasné, súhlasím, haha, milujem sledovanie tetovaní, ktoré robíš pre týchto ľudí, a páči sa mi, ako ty Dajte toľko srdca, aby si to ľudia tetovali'ako keby ožívali všetkými detailmi, ktoré do nich vložíš, prajem si, aby som si od teba nechal urobiť tetovanie, bolo by to úžasné! oh, ja vážne žiadny vtip, milujem tetovanie tvojich hviezd na tvári, môj obľúbený tvar je hviezda!

WickedxWill 14. decembra 2011:

Tetovanie je jednou z najvášnivejších a najtrvalejších foriem sebavyjadrenia, pokiaľ niečo získate z nejakého dôvodu. Ja nie'Neodporúča sa skákať pod ihlou len kvôli získaniu atramentu. Uistite sa'je to naozaj to, čo chceš. Tetovanie by malo mať za sebou príbeh bez ohľadu na to, aké sú. Tiež nie sú'umierajúci výstrelok. Sú čím ďalej tým viac spoločensky prijateľnejší. Som silne potetovaný prepichnutou prepážkou, uštipnutím hadom a 1' meradlá, a ja môžem'nepočítam, koľkokrát ma náhodní ľudia zastavili na ulici a pýtali sa ma na moju prácu. Len nech je vkusný.

pôvodný validiot 6. decembra 2011:

Tetovanie očividne nie je pre každého. Ako niekto z hlbokého juhu sa tetovanie v mojej mysli spájalo s úbohými bielymi trsmi a mastnými chlapmi s pivnými útrobami. Potom som sa dostal do reálneho sveta a zistil som, že tetovanie je jeden z najlepších spôsobov, ako ťa vyjadriť're osobnosť. Ľudia sa vo všeobecnosti tak polovične zameriavajú na hlúposti, že až'Je pekné, že im môžem hodiť pravdu do očí.

irrb & ajnat 5. decembra 2011:

písať "nasleduj svoju blaženosť"

to'Je pekné hovoriť o tetovaní.

Blitzed 3. decembra 2011:

Pred mnohými rokmi bolo výsadou námorníka, ktorý zaoblil mys Malej nádeje a mys Horn, aby si na ušný lalôčik vytetovali červenú a modrú hviezdu. V istom zmysle to bol predchodca dnešných väzenských tetovaní, kde symbol má význam udalostí vo vonkajšom svete. Keď by som sa plavil okolo oboch mysov, kvalifikoval by som sa, ale v mojom veku verím, že áno'odmietnem česť.

vandana yadav 25. novembra 2011:

milujem tetovanie

vandana yadav 25. novembra 2011:

milujem tetovanie

METAL_MOUTH 22. novembra 2011:

Hľadám kickass kostru/démona tetovanie celého tela …. vie niekto, kde by ste ich našli? Pošlite mi e -mail na adresu [email protected]! P.S. priložte obrázky, ak nejaké máte. VĎAKA!

bosslady 18. novembra 2011:

Len nedávno som dostal hviezdy na pravú stranu tváre, ktoré mi zostanú na krku, kde je prezývka mojich otcov, a okolo jeho mena obrovská hviezda, takže význam tejto bude "v mojej mysli je vždy hviezda" všetky moje tetovania niečo znamenajú. Chcem dostať ďalšie 2 na tvár a ďalšie na telo, len si nie som istý, čo … nejaké nápady?

lowrider 25. októbra 2011:

Prečo väčšina ľudí nenávidí tetovanie?

Mám celú hornú časť tela napustenú hruďou, krkom, hrdlom, chrbtom, brušnými svalmi+šikmými ramenami (ruky, kĺby, prsty)

Matt 22. októbra 2011:

Mám niekoľko tetovaní na tvári, niektoré na krku, za ušami, 2 rukávy, ruky, prsty a dokonca aj niektoré na dlani. Mám normálnu prácu a žijem normálny život. Ja'Nie som narkoman, zločinec alebo čokoľvek iné, čo si ľudia myslia. Ja nie'Nečakám, že sa na mňa budú všetci pozerať rovnako, ale to'je to povaha ľudí a tak'je to tiež ich voľba. Ide o to, že ja nie'Nechcem si dať vytetovať nikoho okrem seba. Môžu to povedať'sú hlúpi alebo blázniví alebo čo chcú, ale na konci dňa ja'Pravdepodobne ich už nikdy neuvidím, takže koho to zaujíma. To'moje telo a moja voľba urobiť to, rovnako ako to má rád'je tvoje telo a tvoja voľba nie je. Niektorí ľudia si môžu dať tetovať to, čo väčšina ľudí považuje za hlúpe dôvody, ale je to tak'je to ich dôvod, nie tvoj, rešpektuj ich preto, že sú sami sebou.

kiara 19. októbra 2011:

toto sa musí skrývať, pretože je to hlúpe't byť piercin alebo gettin tetovanie všetko ovah yo bodyh thadds juss not roztomilé, imayh be wronq nudd thass juss môj názor !

dallas 09.10.2011:

chce dobre zakryť meno carrie na mojom krku 2 v starej angličtine

kez 6. októbra 2011:

Ja nie'nezaujíma ma, či niektorí ľudia nie'nemám rád tetovanie, každé 2 tam vlastné. ale ja nie't brať drogy, strieľať do ľudí alebo robiť akýkoľvek zločin. Mám vlastnú firmu, 2 deti a nádherného manžela. takže ak ľudia nie'Páči sa vám to, prečo sa pozerať alebo byť na tetovacom webe? jeho ľudia budú mať osobnú voľbu stať sa hlúpym, stačí si vybrať 2 byť kreatívni a robiť si svoje.

Kez 6. októbra 2011:

Mám 7 tetovaní a dostávam sa na 8. miesto za 2 týždne. Milujem každý jeden z nich a mám aj 8 piercingov.

reece 2. októbra 2011:

Myslím, že tvoje tetovanie je gay

Lady Darkwoodová 1. októbra 2011:

Erica,

Si dobré dievča, keď robíš to, čo ti povedal tvoj priateľ. On má na starosti a vaše miesto je pri Jeho nohách a robí Jeho rozkazy. Pokračujte v tetovaní podľa Jeho predstáv.

Lady Darkwoodová.

Carole 28. septembra 2011:

Pred chvíľou som pomohol navrhnúť úhľadné tetovanie obočia pre moju vedľajšiu dámu. Bola to taká hlúposť, že ma to mrzí, sám som to nedostal.

Minulý týždeň som vstal natoľko nervózny, že som si nechal urobiť oči tak, ako som si ich vždy predstavoval…

Žitná vložka, očné tiene a dve nové obočie s mojím pravým prerušené hudobným kľúčom !!!

Všetko je to trvalé a teraz, keď mi staré obočie opäť zarastie, si ho nechám odstrániť elektronicky.

Vyzerám úžasne! milujem to !

Ďalej na programe sú moje pery. Už sme diskutovali, ako to chcem.

Ja'som tak nadšená!

Je to zmyselný zážitok vedieť, že si tetujete tvár. Áno, strašidelné, ale na niečo, na čo nikdy nezabudnete.

Teraz sa cítim tak sexy !

Môj priateľ je ešte v Afganistane a bude to pre neho veľké prekvapenie, keď sa vráti domov.

Vždy chcel, aby som si dal urobiť tetovanie, potešil som ho veľkou ružou na ruke, pod ktorou mal jeho meno.

Miloval to, teraz mám pre neho väčšie prekvapenie !

môžem'teraz nezostaň mimo zrkadla !!

Carole

Erica 28. septembra 2011:

Pred dvoma rokmi som si dal urobiť prvé tetovanie tváre. Môj priateľ to urobil sám a odviedol skvelú prácu.

On'sledoval ma, aby som si urobil krk na mojom krku. Bránil som sa mu ešte pred mesiacom.

Teraz mám krk obklopený sériou kvetov všetkých predstaviteľných farieb. Je to veľmi efektné a nie som si istý, či sa mi to páči. Ale môj priateľ je z toho nanič.

Rozbúri ho to ako šialené!

Erica.

sam 13. septembra 2011:

tetovanie je skvelý štýl pre našu dnešnú dobu'je mladík

Ja 3. septembra 2011:

Hej, značka, poser sa, kto si'prešibať! Ty'Nikdy nedostanem nič iné, len slepú uličku s viditeľnými tetovaniami (pokiaľ nemáte talent, ktorý zjavne nemáte't). Normálnym ľuďom hovorí prehnané tetovanie: Hej, pozri sa na mňa! Ja'Som hlúpa a nechcem, aby ste to všetci vedeli! Vyrásť.

značka 14. júla 2011:

milujem tetovanie a nemôžem sa dočkať, kým si na svoju tvár odgrgnem ten, ktorý by ho mal mať do konca augusta veľmi nadšený.

Carole 3. júla 2011:

Pomáhal som navrhnúť tetovanie obočia pre moju vedľajšiu dámu.

Je to hudobný kľúč, priamo uprostred jej ľavého obočia.

Vyzerá to úžasne!

Teraz ľutujem, že som to neurobil ako prvý !

V súčasnej dobe sa snažím navrhnúť niečo podobné pre svoje obočie.

Carole M

Margaret 2. mája 2011:

Som 26 -ročná matka s 2 chlapcami a ďalším dieťaťom na ceste … A na tvári mám tetovanie. Na úvod by som chcel povedať, že toto tetovanie neľutujem a nikdy nebudem ľutovať. Ak by som skončil s ľútosťou, nebolo by to tak'byť dnes na mojej tvári. Ľuďom, ktorí si myslia, že ak máte takéhoto tetovania, nikdy nezískate dobrú prácu, ale ukazuje vám, že nie.'nemysli na seba vela. Mám veľa skvelých pracovných zručností a ak to dokáže zamestnávateľ'Nepozerajte sa na tátoša a uvidíte, že tieto schopnosti nie sú evidentne ľudia, pre ktorých by som chcel pracovať.

sabrina 14. apríla 2011:

Chcem si dať vytetovať na hlavu. Som zvedavá, aké to bude bolestivé. Áno, Don má pravdu, veľa z týchto tetovaní bolo zle napísaných

škaredo 21. februára 2011:

bolí to tetovanie za ušami, naozaj to chcem … ale aj ja sa bojím

poprieť 21. februára 2011:

bolí to za ušami

kacie novison 14. februára 2011:

Páni, je tu niekoľko skutočne odsudzujúcich ľudí … skutočne smutných. Chcel by som len povedať, že nie každý, kto je silne potetovaný, je degenerovaný narkoman alebo úplný porazený. Mám plné rukávy, kus hrudníka a nespočetné množstvo ďalších úprav tela. Ja'som lekár. Áno, doktor. A zaplatil som si cestu zdravotnou školou tým, že som pracoval ako "alternatívny model" tak môžem'nemusí to byť také strašne odpudivé. Myslím si, že ak je niekto taký odsudzujúci, negatívny & zaujatí vonkajším vzhľadom, ktorý môžu'Ak sa nepozriem cez moje tetovania, potom rozhodne nestoja za môj čas & priateľstvo!

steph 13. januára 2011:

ahojte všetci, práve mám hotovú celú hlavu, za pár týždňov sa to dokončí

Lix 12. januára 2011:

Tetovanie na tvári môže byť zakryté make -upom, že? Ak máte starosti s prácou a podobne, prihoďte trochu základu, dievča aj chlap, nikto si to nevšimne!

Okrem toho, ako už bolo povedané, znamenajú pre každého človeka niečo iné, koho má súdiť niekto iný, každý si užíva život! aj tak budú nenávidieť 🙁

Steve 22. decembra 2010:

moja priateľka si dala potetovať väčšinu tváre hlavne preto, aby zakryla predchádzajúce zle urobené tetovania, ktoré dostala v mladšom veku. Musím povedať, že teraz to vyzerá oveľa lepšie, pretože našla dobrého umelca, ktorý to dokázal zmeniť. vždy hovorí, že keby mohla vrátiť hodiny, nikdy by to neurobila! premýšľajte, než začnete písať!!

Timok 16. novembra 2010:

Tetovanie je forma umenia. Niektoré tetovania sú skutočne fantastickými grafickými konceptmi a je v nich zakomponovaná veľká kreativita a myšlienka. Mám pochybnosti, prečo je tento článok potrebné vyjadriť v nestabilnom médiu, ako je koža, v ktorom atrament postupne difunduje, vstupuje do krvného obehu a potom spôsobuje rakovinu a znižuje funkčnú činnosť ľudských orgánov životne dôležitých. Možno ja'Som príliš objektívny a "neduchovný". Nedokážem pochopiť toto šialenstvo pre tetovanie. Zdá sa, že sa to páči nejakému nelogickému prapôvodnému pohonu, ktorý leží hlboko v ľudskej psychike. Nebolo by rozumnejšie vyjadriť toto tetovacie umenie na stabilnejšom substráte ako na živej koži ?

S Pozdravom

Bentley beechum 28. októbra 2010:

Ok ľudia, obe ruky mám silne vytetované na hrudi. Moja ruka bez … Mám 31 rokov a nie som gangsterský drogovo závislý ani rocková hviezda …. Som generálnym riaditeľom spoločnosti! Adt yup, som biely golier, jazdím na spoločnosti Benz a všetko dieťa don'Nedovoľte, aby vám títo neprajníci robili zlý pocit z toho, že majú kecy. Bolo mi povedané, celý život, že budem pracovať v pizzerii po zvyšok svojho života, teraz mávam na nich, aby išli do továrne, pretože každý druhý mesiac beriem svoju rodinu na dovolenku súkromným korporátnym lietadlom. Ha ha back n ur tvár sučky,,,,,,,,,,

Laura 30. septembra 2010:

@MissJess .. Myslím, že jeho príčina bude taká malá a bude sa rozmazávať a nakoniec bude vyzerať len ako škvrna…

Skvelé tetovanie 28. septembra 2010:

Na svojom webe mám veľa tetovaní.

http://www.greattattoos.net/

Británia 16. septembra 2010:

Ahoj, robíš naozaj dobré tetovania, ktoré milujem..

Doktor Tim Norris 13. septembra 2010:

Jednoducho nemôžem pochopiť toto šialenstvo pre tetovanie. Údajne existuje a "spritual" strane. Som inžinier a vedec. Ľudská koža sa zvyčajne stará o seba. Aký je funkčný zmysel vstrekovania atramentu do ľudskej pokožky, najmä keď sa atrament časom šíri a po 10 až 20 rokoch vyzerá esteticky hrozne? Rozmýšľal som, či mám alebo nemám investovať do školenia vybavenia na otvorenie salónu na odstraňovanie tetovania – možno si na tom v dôchodku dobre zarobím. !

S priateľským pozdravom

Timok

osudový procter 11. septembra 2010:

des plple is dumn watz zly vtip dem retards crazieeeee azzzzzzzz bitchz

Werd 09.09.2010:

Ja nie'to znamená súdiť. Vyššie uvedené je len jednou perspektívou I'čas od času som mal.

Werd 08.09.2010:

Tetovanie je hustý spôsob vyjadrenia túžby libida alebo nižšieho ja spojiť sa s abstraktom. Sú abstraktné a sú nevýslovné a nedosiahnuteľné. Na tele čoskoro zostarnú, potom sa stanú banálnymi a potom absurdnými, pretože myseľ v kultúre si vyberá ďalšie abstrakty, s ktorými sa chce identifikovať. Predstavujú otroctvo a abdikáciu tela v spojení so samotnou realitou, ako sa sama predstavuje. Sú kultúrnou abstrakciou a rozptýlením, vždy predstavujú stredné nebo kultúry. Pásy na ruky z 90'predstavujú kmeňový abstrakt, ktorý už neexistuje, takže teraz je náramok, ktorý v skutočnosti mal takmer náboženský význam, absurdnosťou. Svedomie globálneho eko-kmeňa je preč a jeho zvyšky teraz vyčnievajú ako nerozpoznateľné symboly absurdnej ješitnosti. V tetovaní je vymyslená len márnosť. To'Najvyššia relevantnosť by bola kmeňovým ukazovateľom ako v armáde, na bicykloch alebo v dávnych dobách, keď mali vzpurný záväzok úprimnosti a duchovného rozlíšenia a oddanosti jednému.'umenie alebo spôsob života.

HeN 31. augusta 2010:

My nie'nesúdim ťa'Pretože nie ste tetovaní, tak nie'nerozhodujem nad nami, osobne milujem všetko umenie, iv to, čo som videl, môže to oceniť, mám okolo seba všetky škvrny a každý je odrazom mojej osobnosti a individuality tých, ktorí poznamenali'o tom, čo keď 60 rokov premýšľame o všetkej žene, ktorá má prsia, hmm, zaujímalo by ma, ako bude sada 20 -ročných prsníkov vyzerať ako na 60 -ročnej žene, smutné je, že väčšina spoločnosti považuje kozmetickú chirurgiu za prijateľnú. napriek tomu sa na nás mračiť

škrupina 20. augusta 2010:

chcem 1 za ucho dostane 1 veľmi skoro ive aready dostal 2 na moje zápästia sú dooley!!!!!!

VAMPIRE JE9 13. augusta 2010:

Oh a btw loupe … nie som drogista, spolužiak, zločinec alebo čokoľvek iné chcete 2 značky ppl s tetovaním ako … málokedy chodím von … NIKDY som nemal problémy s políciou a DNT neberie drogy …. ANI NEFajčím !!!! tak vyrastaj …. milujem tetovanie, časť z toho, kto som … som individuálny a nechcem si priať, aby 2 vyzerali ako ostatné ppl …. a tetovanie niečo znamená … mám mená svojich detí povedz mi to'je hnusné? ako some1 sed we don'Nezáleží mi na tom, či chceš mať tetovanie, takže by ti malo záležať na tom, aby to robil iný používateľ ??? Ak nenávidíš tetovanie, si dokonca na takej stránke? je to preto, že vaše žalostné číslo 1 a nie sú na prácu lepšie???

Vicky 20. júla 2010:

Pred ôsmimi mesiacmi som si dal prvé tetovanie, mama so mnou prišla do tetovacieho obchodu a dostal som pekný kvet s vtáčikom na ľavej strane krku. Pred piatimi dňami, počas mojich 16 rokov, mi moja mama ponúkla pekné a farebné maslo, ktoré som sa rozhodol dať na pravé líce, a keďže som mal od babičky 250 dolárov, rozhodol som sa dať pekné posvätné srdce na ľavé líce. Prvé tetovanie trvá hodinu a pol, druhé 4 hodiny; bolo to veľmi bolestivé, ale stálo to za to. Teraz ja'Som šťastný a hľadám nápady na niečo, čo by som si dal na ľavú stranu krku.

párok v rožku 18. júla 2010:

odporný a chorý. stráži, že veľké a sračky ewww … vy ľudia ste odporní!

okradnúť 5. júla 2010:

V reakcii na Kelley mi to je jedno, pretože tetovanie považujem za odpudivé a ja to nerobím'nechcem byť zarobený, keď vás vidím v obchode, dobre? A ak chceš volať mená, hovoríš, že som debil, ale si určite hlupák.

Kelley 22. júna 2010:

Môj komentár je k Robovi. My nie'je mi jedno, či nie'nechcem byť tatd! prečo ťa to zaujíma, ak sme??

Čoho sa bojíte z malého individualizmu? Som matkou 4 dievčat a moje dievčatá ma milujú pre mňa, nie pre moje tetovanie. Sú rovnako individuálne ako osoba, ktorá ich nosí. takže keby som mal hádať, aký typ tatov by ste mali, bolo by to povedať " Ja'som ASSH LE!" Moje tetky rozprávajú príbeh o tom, kto som, BETTY BOOP hovorí, že som sexy, Chilly Willy hovorí, že som zábavná, Moja lienka hovorí, že som roztomilá a zábavná, MOJA Rodinná tat hovorí práve to RODINA! a moja spodná časť chrbta obrovského motýľa hovorí prrrrr …. poď po mňa Matthew, ktorý je mimochodom mojím manželom starším ako 20 rokov!

preži život Rob

okradnúť 17. júna 2010:

prepáčte, bol som taký úprimný, ale mali by ste počuť niekoho pravdivého, niekoho iného ako týchto porazených, ktorí vám hovoria, aby ste pokračovali a zničili sa/.

okradnúť 10. júna 2010:

Ako vás ľutujem, chudobné deti, ktoré sa natrvalo označujete svojimi tetovaniami ako úbohí porazení, užívatelia drog, opilci, párty, zločinci atď., Žiadny zamestnávateľ vás nikdy neprijme, nikdy nemôžete mať vzťah s normálnym človekom, odkedy Uvidíme sa, budú chcieť zvracať a bežať, a keď vojdete do obchodu, ľudia sa na vás pozerajú, ako keby ste boli mŕtva.

had 30. mája 2010:

Páčia sa mi aj tetovacie masky na kat a tiež sa mi páčia tetovania na tvári pri Star Treku v hlbokom vesmíre, deväť si nepamätám jej meno.

HotCarl 06.06.2010:

Ako tetovač nikdy nebudem niekoho tetovať'ruky, tvár alebo krk. Oni sú "kariérni zabijaci". Pokiaľ nie ste zrelý, etablovaný, dospelý človek, ktorý už našiel svoju kariéru a cestu v živote, nikdy im nebudem tetovať krk, tvár alebo ruky. Väčšina ľudí, ktorí prídu do obchodu a chcú tieto tetovania, sú malé deti vo veku 18 až 24 rokov, väčšina z nich nemá predstavu o tom, čo chcú v živote robiť, a ak majú nejaký nápad, je to strašne nereálne. Vidia nejakú hviezdu rapu alebo televíznej reality alebo rockovej hviezdy s tvárou, krkom alebo rukou a myslia si, že je to v pohode, takže by chceli aj oni. Hovorím im, aby si dali dohromady tie sračky a život, potom sa môžeme porozprávať o tom, ako si pomaľujeme tvár, ruky alebo krk.

Tetovanie na krk Rock 21. apríla 2010:

Erica,

Zdá sa, že to vyzerá, že si upokojený, keď on'robí to Bojíš sa ako čert? SZO'rozhodujete tu? Ste zvedaví na ľudí, ktorí si dajú tetovať tvár. Čím sa živíš? Koľko máš rokov? Vidím veľa pouličných detí v Berkeley v Kalifornii s pouličnými tetovaniami. To'je smutné.

Gene 20. apríla 2010:

Moja priateľka si dáva tetovanie na ľavé líce, jedno už má na čele!

milujem to!

Je to prirodzene veľmi pekné dievča, niektoré už má na tele aj na rukách.

To ma privádza k šialenstvu!

Chcem, aby bola nakoniec poriadne tetovaná.

Teraz má 25 rokov. Keď bude mať 35, bude krásne silne tetovanou ženou!

Volá sa Ginny,

Gene.

Erica 20. apríla 2010:

Môj priateľ mi potetoval kvetinu na pravom líci.

Teraz hovorí o tetovaní na celom mojom krku. Choker tomu hovorí.

Bojím sa ako čert, on'Urobím to jeden z týchto dní.

Erica

Erica 20. apríla 2010:

Môj priateľ mi potetoval kvetinu na pravom líci.

Teraz hovorí o tetovaní na celom mojom krku. Choker tomu hovorí.

Bojím sa ako čert, on'Urobím to jeden z týchto dní.

Erica

faye 30. marca 2010:

Tatty sú originálne pre každého, kto ich dostane. očividne to pre nich niečo znamená, tak prečo nenávidieť? a keď mi bude 60 alebo dokonca 50, bude mi aj tak jedno, čo si o mne ľudia myslia. Ja nie'tak teraz prečo by som potom VŠETCI TÍTO ĽUDIA, KTORÍ HOVORIA NAPADNUTÝ A NENÁVIDNÝ KRAJ SÚHLASÍM S KENDOU, PREČO SI VYHRAZUJETE ČAS VYNIKAJÚCI SVOJ DEŇ NENÁVIDIŤ NA NIEKOM INOM?

O môj Bože 26. marca 2010:

ĽUDIA, PROSÍM, PREMÝŠLEJTE O SVOJEJ VŽDY BUDE mať 60 rokov a AKO VYSVETLÍTE svojim deťom??

TO ZNAMENÁ, AK ZATOMNETE HLAVY, AJ KEĎ MÁTE 60

Juliiah 24. marca 2010:

Hej, dal si niekto tetovať za ucho/ bok krku? Ja'Dostanem jeden budúci týždeň, pár strihacích nožníc, ktoré majú symbolizovať kozmetológiu strihajúcu sa smerom hore k mojim vlasom, a ja som len chcel vedieť, aká je bolesť bolestivá? Toto je moje 3. tetovanie, ďalšie 2 boli na mojom boku a strede chrbta. Ďakujem 🙂

nepoviem ti 14. marca 2010:

rozumie poi

nemáš tetovanie vo svojej tvári

Tetovanie na krku 09.03.2010:

Hej, veľmi sa mi páčia obrázky, ktoré si vybral. Tetovanie na krku je poriadne rockové. Ak ho uvidíte, uvidíte ho'je vyhlásenie. Píše sa tam F U Corporate and compliance … I'budem rocková hviezda! To'byť celkom v pohode byť na tom mieste v živote, kde volám výstrely, ale zatiaľ dostanem svoje tetovania, kde ich môžem skryť.

Ja'stále viac sa mi páči zátylok. Tetovanie na tvár je zlý nápad, najmä pre dievčatá.

horúce kokos 8. marca 2010:

čo s tými zlými vecami?

Pleski 06.03.2010:

Dúfajme, že väčšina z nich je dočasná. Hovorím každému, kto si to myslí'znovu milovať dobre viditeľné tetovanie po zvyšok svojho života by mali skúsiť nosiť svoje obľúbené tričko s logom na celý rok a potom vidieť, ako sa im to páči. Tetovanie na tvári je čiarový kód hlúposti.

tetovanie na krk 5. marca 2010:

Áno, môžem'Neverte, aké populárne tetovanie na krku je teraz. Myslím, že sa mi viac páči zadná časť krku ako strana, ale to'je to len moj nazor. i'Videl som aj pár cool tetovaní na boku krku, záleží na tom, čo vy'hľadám. to'je tiež skvelé, ak môžete začať s návrhom na zadnej strane krku a potom pokračovať po chrbte, najmä ak časť na krku skutočne vyzerá ako originálny dizajn a potom'nikdy som nevedel, že sa to rozšírilo.

tetovanie na krk 1. marca 2010:

Môžete to urobiť, aj keď nie'nemysli si, že to tiež vyjde.

Väčšina tetovacích umelcov, ktorí chcú vytvoriť rôzne odtiene šedej, zriedi čierny atrament vodou. To dáva vzhľad tieňovania (čím je farba svetlejšia, tým je menej nápadná a podobne). Ak k nemu primiešate bielu, existuje šanca, že farba časom tiež nezostane a tiež bude vyzerať oveľa jasnejšie a nebude realistické..

Mám veľa priateľov, ktorí sú tetovači a všetci len zriedia čiernu, aby vytvorili rôzne odtiene.

cboggie 09.02.2010:

tie tetovania boli čerstvé, pretože mám jedno na krku

New Orleans pre život

lex 14. januára 2010:

Úplne súhlasím s kendrou — ale na ľavej strane tváre mám maličkú nevyplnenú hviezdičku a na vnútornej strane prstenníka a malíčka mám škvrnu. ROCKUJEM!

veronica 15. decembra 2009:

Keď som mal 13, zobrazili sa mi tri bodky, bol som hlúpy a hlúpy, ľutujem to, chcem s tým niečo urobiť, pretože nie'nechcem ich, plánoval som robiť hviezdy mojím okom, aby som ich zakryl, čo je podľa mňa horúce, ale skúšam, pretože bude ťažké nájsť si prácu, čo si myslíte, že by som mal urobiť alebo získať niečo iné, pošlite mi správu, prosím, ďakujem!

Kenda 10. decembra 2009:

Ppl, ktorí nenávidia tetovanie: Prečo si to teda zobráte na tomto webe??

rey 26. októbra 2009:

Tieto rockové tetovania* Mám tett na krku Potrebujem nápady na zakrytie názvu. .kom pomôžte mi vybrať dizajn 2 tetovanie ova to..

Alex 11. októbra 2009:

Emo, je to ako goth, ale pre kundičky. don'Nemyslím si, že tetovanie na tvár je skvelý nápad, vďaka ktorému je väčšina ľudí škaredá.

Kimi 3. októbra 2009:

Rozhodol som sa dať si prvé tetovanie na ucho!

leif 28. septembra 2009:

Super tetovania !! Títo ľudia ROCK!!!

Shawn 16. septembra 2009:

TETOVANIA DOBRÚ VEC 2

slečna 29. augusta 2009:

Naozaj chcem mať za uchom slovo pokojný tetovanie. je to pre mňa skvelé motto … ale môj strýko je tatér .. hovorí to'budem príliš malý. ale to'ide o to! Myslím, že za uchom je skvelé a určené na niečo malé správne?

junior 20. augusta 2009:

YO vám všetkým chýba najdôležitejšia skutočnosť !! tetovanie je pre človeka individuálne, ale nie'Nezáleží na tom, či sa jedná o gang, niekoho, koho máte radi, alebo o bláznivý nápad, ktorý ste jedného dňa dostali, tetovanie má osobný vkus, ak je ten človek šťastný.'všetko na čom záleží.??

jazz 6. augusta 2009:

ok ak nie'Aj keď sa vám tieto tetovania páčia, prečo by ste potom, preboha, strácali čas ich prezeraním & hovoriť iným ppl, ako si myslíte, že sú hlúpi .. určite nie'v prvom rade sa nestarám o to, čo si myslíš … UGH!!!!!!!

xxx 24. júna 2009:

locas no tienen nada que hacer or what???

joe 18. júna 2009:

tetovanie v dnešnej dobe nie je't veľmi originálne. Členovia gangu vo väzení sú banda detí, ktoré môžu'nestarať sa o seba.

Beckii 31. mája 2009:

Milujem tetovanie za ucho a myslím si, že sú také, ako už mnohí povedali, že sú naozaj roztomilé a napriek tomu desivé. Mám dve tetovania, každé už jedno na zápästí, slová a obrázky a chcem malý pheonix za ľavým uchom! tetuje ťa'uverejnené správy sú skutočne veľmi cool, aj keď don'Nemyslím si, že by som mohol ísť tak ďaleko, ako tetovanie na tvár, ako don'nemyslím si, že by sa mi to hodilo! 4 tyzdne a ja'Konečne budem mať svoj pheonix =] whooo!

Jennifer 26. mája 2009:

Vlastne mám za uchom notu, a to'je to asi moje najobľúbenejšie tetovanie! A sú dosť pravdepodobne najroztomilejšími tetovaniami!

Rozvážnosť 22. mája 2009:

Naozaj si myslím, že toho chlapa tetujú červené hviezdy's tvár je naozaj nanič, milujem tetovanie, ale to je peklo NIE!!

TARA 29. apríla 2009:

milujem motýlieho tatka za uchom, pretože teraz zvažujeme niečo podobné….!

Memomma 29. apríla 2009:

Tati sú tak hlúpi. Kedysi mali nejaký chladný význam, teraz ich má každý chlapček a jeho kamarát. Don'ani ma nezačnem so všetkým "gangsteri" ktoré sú napustené atramentom …. Dúfam, že výstrelok 20. storočia zomrie.

Frederick D. 06.04.09:

Úžasná sada's fotografií, I'čoskoro si dávam prvé tetovanie .. Woot!

steven 16. marca 2009:

Mám tetovanie a je to sakra 13 z nich

fukkyyu 11. marca 2009:

Rozhodne plánujem tetovanie tváre. len sa pozerám na čo'už som tam, chcem byť iný. pekná galéria ďakujem

Hocičo 10. marca 2009:

Chcem si dať tatko na ušný lalôčik, ale nechcem'neviem ako dobre to vyjde.

ROBERT 9. januára 2009:

CHCEM KRKOVÉ TATTOO POTREBUJEM DOBRÉ NÁPADY

Rachel 5. januára 2009:

Za uchom mám japonský symbol nádeje červeným atramentom, milujem ho a aj to'Je to také skvelé umiestnenie na tele, že nie každý si to všimne'Nemyslím si, že všetci moji priatelia dokonca vedia, že to stále mám a urobil som to takmer pred 2 rokmi! ; D

Odporúčam tetovanie za ucho každému! ; D

About the author