15 najlepších krátkych vlnitých účesov Bob

Hľadáte krátke vlnité strih bobov? Pozrite sa na asymetrické vlny na dlhých boboch, ploché vlny na stredne vlnitých bobových účesoch, plné vlny na účesoch vintage bob a jednoduché krátke účesy s iba niekoľkými roztomilými krivkami!

Tu je 20+ krátke vlnité strihy bobov aby vám poskytli inšpiráciu pre váš štýl!

1. Krátky vlnitý účes Bob

Toto je šikovný elegantný a ležérny vzhľad, ktorý bol vyvinutý v dvoch oddelených vrstvách. Spodná vrstva sa ľahko upraví a skráti na rovnakú dĺžku s povrchovými úpravami zakrivenými pod. V každom prípade má horná vrstva vlnité vlny starostlivo definované tak, aby ležali nad kontrastnou hladkou základňou. S celkom blond ombré na štruktúrovaných špičkách, toto elegantný vlnitý bob účes podniky uvoľnená elegancia!

Krátke vlnité účesy Bob

2. Silný vlnitý strih Bob

Bobové účesy s dĺžkou čeľuste pre jemné/stredné vlasy sú nepochybne jedným z najobľúbenejších účesov tohto roku! Táto verzia je o niečo dlhšia, takže je ešte lichotivejšia na úpravu/srdcových/oválnych tvárí. Je to elegantná a ľahká voľba krátkych účesov s extra hranou z ostrých špičiek a huňatých „oddelených vrstiev“ pod čeľusťou! Vyhovuje všetkým vekovým kategóriám.

Vlnitý Bob Rezne

3. Krátky až stredne vlnitý účes Bob

Messy bob účes pre stredné vlasy. Inšpirované tkaním košov, prekrývajúce sa vrstvy plochých skrútených vĺn tohto mimoriadneho vlnitého bobu sú usporiadané v starostlivo definovaných prameňoch okolo hlavy..

Krátke vlnité účesy Bob

4. Krátky vlnitý účes Bob

Jemné vlasy potrebuje nejaký zvlnený objem a textúru, aby pôsobil proti svojej náchylnosti byť plochý! Dlhé rovné jemné vlasy profitujú z telesného tuku na veľkých natáčkach, aby dosiahli takto plné vlnité účesy. Vďaka strapatým vlnám odrážajúcim svetlo pôsobia vlasy v tomto vnútri rozdelenom na vlasy oveľa hrubšie strih bobov„Nápad na oválne tváre.

Vlnité účesy Bob

5. Blond Krátky vlnitý strih Bob

Krátke účesy sú veľmi univerzálne a huňaté účesy Bob s plochými vlnami a špičatými končekmi sa môžu stať upravenými a ženskými už po niekoľkých minútach úpravy horúcimi kliešťami. Vlnité bobové účesy s ofinou, podobné tomuto úchvatnému, brilantné strih bobu sú ideálne krátke účesy na jemné uhlové, hranaté/dlhé tváre alebo pevnú čeľusť.

Krátke vlnité strihy Boba

6. Typ hustých vlasov

Wavy Bob Cuts-6

7. Dlhý obrátený Bob

Wavy Bob Cuts-7

8. Teplá blondína

Wavy Bob Cuts-8

9. Jednoduchý štýl

Wavy Bob Cuts-9

10. Asymetrický obrátený Bob

Wavy Bob Cuts-10

11.

Wavy Bob Cuts-11

12.

Wavy Bob Cuts-12

13.

Wavy Bob Cuts-13

14.

Wavy Bob Cuts-14

15.

Wavy Bob Cuts-15

About the author