18 nápadov na vlnitý perm pre štýlový, plážový vzhľad

Vlnitá perm dodáva inak rovným vlasom trvalý vlnitý a voľný vzor zvlnenia. Hotové s vlasovými chemikáliami, zvlnené trvalé vlasy vydržia niekoľko mesiacov, aby vám ušetrili čas pri tepelnom stylingu. Je to tak štýlové, že to vyskúšali a vyskúšali aj ikony Olivia Munn a Emma Stone!

“Vzory zvlnenia sa líšia veľkosťou,” hovorí Cassidy P, stylista z Winnipegu, MB. “Na začiatku je najlepšie získať menšie kučery, pretože budú mať dlhšiu životnosť.” Tieto kučery nakoniec po procese trvalej úpravy spadnú do vĺn. “

Aj keď šetrí čas pri úprave, Cassidy nám pripomína, že perm si stále vyžaduje úsilie. “Venujte 10-20 minút stylingu vlasov a zistite, čo vám vyhovuje a čo nie,” vysvetľuje.

Cassidy poukazuje na to, aké dôležité je nájsť tie správne výrobky, ktoré použijete na vlasy s trvalou tvárou. “Použite takú, ktorá redukuje krepatenie a drží vlny bez toho, aby ich zaťažovala, aby bola vaša hriva zdravá,” vysvetľuje. Jej prípravkom na vlasy je krém Kevin Murphy Killer Waves zmiešaný s olejom Young Again.

Vlny určite vyzerajú úchvatne a moderne, ale trvalé nie sú pre každú dámu. “Opýtajte sa svojho stylistu, či je trvalá úprava pre váš typ vlasov zdravá a či vyhovuje vášmu životnému štýlu,” navrhuje Cassidy. “Ak rád často meníš farbu vlasov, trvalé úpravy akéhokoľvek druhu nemusia byť pre teba.” Povolenie môže poškodiť vlasy, preto je nevyhnutné vyhýbať sa bieleniu alebo farbeniu. “

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto inšpiratívne fotografie účesov s vlnitou perm.

Plážová vlna Perm

vlnitá plážová permInstagram @susanleestylist

Získanie povolenia na plážovú vlnu zvýrazní textúru a objem vašich zámkov. Na strihu bobu po krk vždy skvele dopadne.

Permanentný zvlnený strih Pixie

Trvalý vlnitý strih pixieInstagram @marlena._k_

Trvalý vlnitý strih pixie je spôsob, ako ísť, ak hľadáte účes, ktorý je trvácny a vždy trendový. Nie sme všetci požehnaní vlnitými vlasmi, ale trvalé vlasy sú perfektné na strihu pixie. Extra pohyb a textúra dodávajú dlhotrvajúcu plnosť v kombinácii s dĺžkou, ktorá sa ľahko upravuje.

Zvlnená perm s Balayage

Zvlnená perm s balayageInstagram @regiina.hairstylist

Vlnitá perm s balayage je ideálna pre ženy, ktoré majú rovné vlasy a chcú svojej aktuálnej farbe vlasov dodať textúru. Ak chcete získať tento vzhľad, požiadajte svojho koloristu o balayage s pevnými koncami a vytvorte jemné vlny.

Pred a po permeabilných vlasoch

vlnité vlasy pred a poInstagram @hairby_cecilieflintegaard

Potrebujete prestávku od rovných, jemných vlasov? Nebojte sa, táto technika vám dodá nový zábavný a živý vzhľad. Táto transformácia „pred a po“ určite spôsobí, že budete chcieť vlnitý perm účes pre väčšiu textúru a pohyb. To, čo je vzrušujúce a trendy, je to, ako môže zvýšiť plnosť vašich vlasov po ramená.

Rozcuchané vlny

Rozcuchané vlnyInstagram @aerysalon_jane

Rozhodnite sa pre perm, ktorý ponúka vašim čiernym vlasom rozcuchané vlny pre väčšiu textúru. S týmto trendom budete bezpochyby zbožňovať svoj strih pasúci sa po ramenách!

Mokrý a zvlnený Perm

Mokrá a vlnitá permInstagram @asako.nanuk

Toto je sexi trvalejší účes, ktorý môžete nosiť! Zabudnite na suché vlasy a rozčesajte mokrý a vlnitý účes, ktorý vám dodá koketnú a očarujúcu žiaru. Zaisťuje textúru, vďaka ktorej sú vaše tmavé, stredne dlhé vlasy plné života.

Špirála Perm

špirálovito zvlnená permInstagram @hairby_jperez89

Keďže perm sa vracia, využite výhody a premeňte svoje vlasy na účes s trvalou tvárou. Vyskúšajte túto špirálovú permutáciu, ktorá dodá plážové vlny vašej bronzovej hrive pasúcej sa na ramenách. Opravte svoje špirálové kučery trochou textúry a ste pripravení vyniknúť!

Dlhá vlna pre kučeravé dievča

vlnitá perm na dlhé vlasy pre dievčatáInstagram @vaneelghair

Ak sa rozhodnete pre väčšiu textúru a objem, dlhé vlny vás nesklamú. Každodenný styling už nebude problémom, pretože tento trend dodá vašim tmavým kaderám šmrnc.

Vlnitý Bob Perm

Vlnitý Bob PermInstagram @blondeyaegerbomb

Aj keď vaše tenké, čokoládové vlasy môžu vyzerať bezchybne, stále môžete zvýšiť ich pôvab! Pripravte sa na zábavu s vlnitým bobom, ktorý vylepší váš štýl. Ráno pridanie trochu textúry osvieži dobré vibrácie v týchto tenkých vlasoch po krk.

Perfektný na prírodné blond vlnité vlasy

prírodné blond vlnité vlasy permInstagram @rheawhitehair

Doprajte si dokonalú plážovú atmosféru, akú ste vždy chceli! To dokazuje, že na prirodzených vlnitých vlasoch je vždy dokonalá perm, aby sa dosiahla väčšia definícia. Dokončite vzhľad s blond odtieňom.

Stredné vlny

stredne dlhé vlasy vlnitá permInstagram @cloudlee93

Vrstvený zostrih plus jemné kučery? Stavíte sa! Dávajte pozor na to, ako tieto stredné vlny dopadnú. Nemôžete ignorovať, ako tmavé vlasy po plecia našli dokonalú zhodu so štýlom perm.

Veľká vlna Perm

veľká vlnitá kučeravá permInstagram @smile_thegazette

Keď máte takú zdravú krásu, potrebujete iba veľké vlnité vlasy, ktoré ich lemujú. Nechajte svoje čierne kučery rásť, kým sa nerozprestierajú medzi vašimi ramenami a hrudníkom. Rozhodnite sa pre veľkú vlnovú permutáciu, ktorá vyvedie pohyb a tok, aby vyzerala plnšie.

Mäkký Perm

mäkká vlnitá permInstagram @yohjitan86

Vaše dlhé, tmavé vlasy nemusia byť také konvenčné. Vychutnajte si jemnú permu pre dlhé vlasy, ktorá dodá vašim koncovkám vlasov objemný efekt. Je veľmi potrebné, aby pohyb vyzeral jemne a nie prehnane.

Digital Wavy Perm

digitálna perm pre vlnité vlasyInstagram @minjoohair

Digitálna vlnitá permutácia určite urobí niečo skvelé pre vaše dlhé zámky. Rozhodnite sa pre škoricovo hnedú farbu vlasov, ktorá ladí s niektorými prirodzene vyzerajúcimi voľnými kučerami.

Perm

vlasy po plecia vlnitá permInstagram @haircuthairspasalonkk

Táto permanentka po ramená s jemnou ofinou je štýlom, na ktorý sa môžete vždy spoľahnúť, keď budete mať večer s prekvapením. Je to tak štýlové a pohyb vytvára dôraz, ktorý dopĺňa váš tmavohnedý odtieň.

Telo vlna pre kučeravé vlasy

telesná vlnová perm pre kučeravé vlasyInstagram @elise_cosmo

Táto permeabilita telesných vĺn má pohyb, vďaka čomu majú vaše vlasy jemný povrch. Ak hľadáte nový spôsob úpravy svojich stredne dlhých blond vlasov, toto je ten pravý.

“Tento vzhľad je prírodný zvlnený perm,” hovorí stylistka Elise Pastien z Minneapolis, MN. “Mám rád tieto trvalé podoby, pretože prelamujú formu stereotypných špirálových 80 -tych rokov.” Tento vzhľad je skvelý pre ženy, ktoré chcú mať vo vlasoch textúru, ktorú je možné ľahko upravovať. “

“Vlhkosť!” Zvolal Pastien. “Vlasové oleje, ako je suchý liečebný olej od Avedy, sú skvelé pre kučeravé vlasy.” Veľmi sa mi páči aj Be Curly Curl Enhancer od Avedy. Investujte tiež do difuzéra! “

Krátke voľné kučeravé povolenie

voľná vlnitá perm na krátkych vlasochInstagram @lily.colour

Čím je vaša kotleta kratšia, tým môže byť váš vlnitý perm účes! Tento účes bol vytvorený špecialistkou na perm, Lily B z Londýna, UK.

Lily vysvetľuje: „Tento vzhľad je ultra-skákacou trvalou látkou, ktorá používa najnovšie výrobky na trvalú úpravu bez amoniaku na vytváranie dôveryhodných kučier a vĺn. Bol to perfektný štýl pre túto klientku, ktorá už mala vo svojich prirodzených vlasoch veľmi voľnú jemnú vlnu, ale cítila, že je trochu plochá, veľmi ľahko sa mastila a textúre chýbal objem. “

Pokračuje: „Permanentka to obrátila a krátke vlasy sú teraz plné a štruktúrované, pričom sú stále jemné. Vytvoril som viac kudrliniek, ktoré dodávajú výšku a objem, a páči sa mi, ako kučeravé okraje lemujú tvár a úplne menia štýl. “

Lily tiež radí, že ak sú vaše vlasy vlnité, ale postupom času tieto vlny opadnú, potom im perm pomôže pomôcť perm..

“Odporúčam vám, aby ste sa pred modernou trvalou úpravou ostrihali a osviežili konce a do vlasov pridali niekoľko dlhých vrstiev,” dodáva. “To umožní, aby kučery a vlny vyskočili a mohli sa pohybovať.” Tiež to vydrží dlhšie, pretože hmotnosť vlasov ju nestiahne. “

Najlepšou následnou starostlivosťou o modernú trvalú kozmetiku je vždy používať bezsulfátový šampón, ktorý neodstraňuje z vlasov výrobky na trvalú úpravu. Potom naneste zvlnený krém alebo penu na celkom mokré vlasy a nechajte vlasy uschnúť na vzduchu alebo ich dajte do difuzéra..

Najlepšie pre čierne vlasy

vlnitá perm pre čierne vlasyInstagram @toya_lyn

Tu je vlnitá perm na zlepšenie vzhľadu vašich stredne dlhých kučier! Jeho definovanejšia úprava je ideálna pre čierne vlasy. S týmto vzhľadom sa môžete bez námahy pochváliť účesom bez trvalej úpravy.

About the author