Krátke strihy pre vlnité vlasy

Vyzeráte najlepšie, keď máte vlnité vlasy je niekedy trochu náročné kvôli tomu, že vaše vlasy majú zrejme vlastnú myseľ. To znamená, že vždy budete musieť stráviť veľa času pred zrkadlom a pokúsiť sa upraviť jeden prameň vlasov, ktorý sa nezdá, že by sa usadil. Nie je to frustrujúce, pretože si nemôžete upravovať vlasy tak, ako by ste chceli, ale aj kvôli tomu, že vám táto izolovaná udalosť môže jednoducho zničiť deň. Pravdou je, že s tým môžeš niečo urobiť, ak sa už nikdy nechceš zaoberať tým, že máš zlé vlasy. Správny spôsob, ako zaobchádzať s vlnitými a nepoddajnými vlasmi, je pozrieť sa na obrázky, na ktorých ich nájdete krátke zrážky pre ženy ktoré majú vlnité vlasy. Vďaka tomu budete s istotou vedieť, že pred zrkadlom už nebude zbytočný čas. Len tak, že sa jednoducho objednáte k stylistovi, môžete nechať zmiznúť všetky tie dni so zlými vlasmi!

Krátke vlnité vlasy Ombre

Stačí sa pozrieť na nádherný bob, ktorý je na obrázku! Čo viac si môžete priať, než plnú hlavu vlasov, ktoré sú nielen vlnité, ale aj nádherné? Vzhľad dotvárajú aj odlesky, ktoré trochu pripomínajú ombre.

Krátke vlnité vlasy Ombre

Zdroj

Svetlo Bob

Toto je ďalší vlnitý bob, ale nosí ho celebrita, ktorá má tiež svetlé vlasy. Jedna z vecí, ktoré by ste o svetlejších vlasoch mali vedieť, je, že urobia vašu tvár žiarivejšou. Skúste teda vyskúšať celý vzhľad!

Ľahko zvlnený Bob

Zdroj

Blond Bob

Čím sú vlasy svetlejšie, tým budete pôsobiť báječnejšie. Dôvodom je, že blond farba spôsobuje, že budete pôsobiť krehko a budete potrebovať ochranu. Ak si tiež vyberiete ten správny účes, budete vyzerať úžasne!

Blond Bob

Zdroj

Sexy krátky Bob

Zvlnený krátky vzhľad, ktorý tu môžete vidieť, je jednoducho báječný. Nie je to len o tom, že vlasy sú svetlé alebo že sú kratšie ako obyčajný bob, ale o tom, že ofina zakrýva polovicu jej tváre, vďaka čomu vyzerá sexi.

Sexy krátky Bob

Zdroj

Hnedý Bob

Dohoda s týmto vlnitým bobom je skutočnosť, že vlnité sú iba končeky vlasov. Ostatné vlasy sú rovné a hnedá farba v kontraste s jej skutočne svetlou pokožkou vyzerá jednoducho nádherne. Skús to!

Hnedý Bob

Zdroj

Super vlnité vlasy

To je viac ako vlnité vlasy, to sa blíži kučerám. Keď vaše vlasy nie sú v skutočnosti kučeravé, ale akosi vlnité, skutočne si musíte nájsť strih, vďaka ktorému budete vyzerať krásne. Pravdou je, že môžete skúsiť tento!

Super vlnité vlasy

Zdroj

Nádherné vlasy

Čím sú vlasy kratšie, tým zaujímavejšie môžu pôsobiť. Najlepšia vec na vlnitých vlasoch je skutočnosť, že niektoré pramene vlasov môžu v závislosti od ich dĺžky pôsobiť dokonca kučeravo. Nechajte sa ostrihať v rovnej línii!

Nádherné vlasy

Zdroj

Blond vlnité vlasy

Vzhľadom na to, že jej vlasy majú veľký objem a ofina jej vlasy čiastočne zakrýva, je vzhľad skutočne veľmi fantastický. Stále ho budete musieť trochu upraviť, aby ste sa presvedčili, že vaše vlnité vlasy vyzerajú dobre!

Blond vlnité vlasy

Zdroj

Jednoduchý strih vlasov

Skvelá vec na tomto účese je fakt, že je skutočne jednoduchý a má veľký efekt. Vďaka fantastickým ofinám, ktoré modelke úplne pokrývajú čelo, a vďaka asymetrickým prameňom vyzerá naozaj skvele!

Jednoduchý strih vlasov

Zdroj

Plnené vlasy

Zaujímavosťou tohto účesu je fakt, že celebrita si dala ostrihať vlasy na krátko, ale určité pramene vlasov sú tak zaplnené, že spôsobujú, že celá hlava vyzerá dlhšie. Skvelý efekt, nie??

Plnené vlasy

Zdroj

Roztomilý krátky Bob

Na tomto bobovi je fantastická skutočnosť, že vám umožňuje vyzerať roztomilo ako gombík. Aby ste vyzerali skvele, nemusíte sa rozhodovať pre komplikované updo. Je to vlastne jednoduchý bob, ktorý modelke perfektne vyhovuje!

Roztomilý krátky Bob

Zdroj

Messy Bob

Zaujímavosťou tohto strihu je fakt, že nejde o taký, ktorý by ste nevideli každý deň. V skutočnosti je to celkom bežné, ale spôsob, akým vlasy nechávajú pôsobiť tak rozcuchane, je pôvodnou súčasťou štýlu. Ísť na to!

Messy Bob

Zdroj

Zvlnená pixie

Toto je vlastne dlhšia verzia pixie vzhľadu, na ktorú sme zvyknutí. Napriek tomu, vzhľadom na fantastickú ofinu, ktorá pokrýva ľavú stranu jej tváre, je celý vzhľad úplne nádherný. Zavolajte svojmu stylistovi!

Zvlnená pixie

Zdroj

Vrstvené vlasy

Ak chcete vlasy upravovať bez zbytočných starostí, riešením je rozhodnúť sa pre skutočne krátky strih. Ak nechcete, aby vyzeral príliš krátko, môžete sa rozhodnúť pre niektoré vrstvy, pre ktoré sú ideálnou voľbou blond vlasy!

Vrstvené vlasy

Zdroj/a

About the author