Krátke štýly pre vlnité vlasy

Keď sa musíte vysporiadať s vlnitý bob, musíte sa vyzbrojiť veľkou trpezlivosťou a kulmou. Možno budete chcieť urobiť vlasy kučeravejšie alebo ich nechať tak. Avšak problém s vlnitými vlasmi je, že nie vždy sa vám podarí vyzerať skvele. Tu je dobré, že si nemusíte zvykať na dni so zlými vlasmi, ale radšej sa pozerajte po účesoch, vďaka ktorým budú vaše vlasy pekné bez ohľadu na to, akým spôsobom sa ich rozhodnete upraviť. Aj keď to nechcete upravovať, existujú strihy, vďaka ktorým budú vaše vlasy určite vyzerať fantasticky. Stačí si prezrieť rôzne obrázky používateľov nádherné účesy. Keď máte rovné alebo kučeravé vlasy, každé jedno ráno presne viete, s čím sa stretávate. To nie je prípad, keď máte vlnité vlasy. Môžete sa zobudiť s nejakými kučerami a objemnými vlasmi. Vyberte si správny štýl!

Vlnitý Bob

Toto je evidentne jeden z najroztomilejších účesov, ktoré by ste si mohli vybrať, ak by ste mali vlnité vlasy. Vzhľadom na to, ako sú vlasy ostrihané, bude váš vzhľad očarujúci. Tiež vaše vlasy budú vyzerať oveľa dlhšie, ako v skutočnosti sú.

Roztomilé krátke vlnité účesy

Zdroj

Priamy rez

Toto je účes, ktorý by ste mali uprednostniť, keď sú vaše vlasy kučeravé a blond. Efekt bude jednoducho fantastický. Stačí si zaobstarať rovný bob, ktorý vám zakryje uši a nie je taký krátky. Ísť na to!

Blond krátke vlnité účesy

Zdroj

Elegantný Bob

Keď premýšľate o bobovom účese, už viete, že hovoríte o krátkych vlasoch. Ak teda chcete mať krátke vlasy a napriek tomu vyzerať báječne, bolo by najlepšie, keby ste sa rozhodli pre strih bobu, ako je tento.

Krátke vlnité účesy celebrít

Zdroj

Messy Pixie

Napriek tomu, že vlasy sú krátke a vzhľad je strapatý, vlnité vlasy by ste takto dokázali skrotiť. Ak sa teda rozhodnete pre tento typ strihu, máte možnosť upravovať si vlasy zaujímavým spôsobom.

Krátky vlnitý účes Pixie

Zdroj

Blond Bob

Je to typ účesu, ktorý bude vyzerať fantasticky bez ohľadu na činnosť, ktorú máte na mysli. Chcete ísť na narodeninovú oslavu? Ste pripravení na večer s priateľmi alebo na rande? Je to perfektná voľba.

Účesy s blond vlnitým bobom

Zdroj

Asymetrický Bob

Ak nechcete mať pocit, že máte skutočne krátke vlasy, môžete sa rozhodnúť pre strih na bob, vďaka ktorému sa budete cítiť inak. Vaše vlasy budú krátke, ale spôsob, akým ich uvidíte v zrkadle, je dlhý a nádherný!

Krátky vlnitý účes Bob

Zdroj

Roztomilá vlnitá

Toto je určite roztomilý pixie účes, ktorý má kombinované všetky druhy skvelých prvkov. Vzadu máte krátke vlasy, asymetrickú ofinu a špicaté končeky. Len to musíš dať do poriadku. Tak sa pozrite!

Najlepšie účesy pre krátke vlnité vlasy

Zdroj

Zaujímavé Bob

Keď sa pozriete na tento účes Bob, prvá vec, ktorú uvidíte, je skutočnosť, že máte veľa možností stylingu. Môžete nechať svoje vlnité vlasy, aby sa správali nesprávne, alebo ich trochu natočte, aby vyzerali takto. Je to nádherné!

Cool krátke vlnité účesy

Zdroj

Chlapčenský štýl

Prvá vec, ktorú si na tomto vzhľade všimnete, je fakt, že vlasy sú veľmi krátke, vlnité a vyzerajú naozaj krásne. Ak ste sebavedomá, potom by ste sa rozhodli pre tento chlapčenský štýl!

Trendy krátke vlnité účesy

Zdroj

Blond vlnité vlasy

Ak ste sa rozhodli, že je čas na bob look, vyberte si tento. Vlasy si budete môcť upraviť tak, aby vyzerali presne ako na obrázku. Nezabudnite, že pre lepší efekt vlasy nestrihajte príliš krátko.

Účesy pre krátke vlnité vlasy a okrúhlu tvár

Zdroj

Jednoduchý Bob

Nemusíte sa rozhodovať pre komplikovaný vzhľad, keď môžete mať svoj strih tak, aby vyzeral ako bob. Nemusíte ho ani upravovať, aby vyzeral dobre. V skutočnosti je jednoduchšie nechať to tak zvlnené, ako je to možné.

Účesy Krátke obrázky s vlnitými vlasmi

Zdroj

Dve blond odtiene

Ak chcete mať veľkolepý vzhľad, rozhodnúť sa pre strih bobu nemusí stačiť. Vtedy sa môžete pohrať so svojou farbou. Môžete sa rozhodnúť pre dva odtiene blond, aby ste po celý čas vyzerali fantasticky!

Dve blond odtiene

Zdroj

Chaotický Ombre

Očividne to nie je váš pravidelný vzhľad ombre, pretože vlasy sú oveľa kratšie, ako bežne vidíte. Avšak rozhodnúť sa pre krátky bob, ktorý je vlnitý a má ombre, je správna vec!

Krátke účesy pre tmavé vlnité vlasy

Zdroj

Cool vlnitý Bob

Áno, je to celkom cool vzhľad, na ktorý by ste sa mohli zamerať, ak ste pripravení na krátky bobový vzhľad. Pravdou je, že pokiaľ ide o vlnité vlasy, strih bob je perfektnou voľbou. Budete vyzerať fantasticky a získate náskok!

Cool vlnitý Bob

Zdroj

Blonde Delight

Najfantastickejšia vec na tomto štýle je skutočnosť, že je jednoduchý, ale elegantný. Aby ste vyzerali takto nádherne, nemusíte si vlasy príliš upravovať. Len nech je taký zvlnený, ako sa len dá a užívajte si obdivné pohľady!

Super krátke vlnité účesy

Zdroj

About the author