Najlepších 10 krátkych vlnitých účesov

Vlnité vlasy vyzerajú na dievčatách a ženách celkom cool. Musíte ich však udržiavať, aby na vás vyzerali skvele. Ako viete, že v 2013 krátke vlasy sú uprednostňované pred dlhšími, takže takmer každý sa dáva ostrihať, aby mohol vyzerať trendovo. Strihajú sa nielen študenti a pracujúce ženy, ale aj ženy v domácnosti. Každý chce v tomto novom roku nový účes. Tu je niekoľko nápady na krátke účesy ktoré môžete vyskúšať na svojich vlnitých vlasoch:

Deepike Padukone je jednou z najpopulárnejších celebrít v Bollywood. Je ikonou štýlu mnohých. Ona vlastní vlnité vlasy a nedávno mala ten krátky účes, ako vidíte. V tomto účese vyzerá ohromujúco a mnoho mužov jej prepadlo.

Celebrity krátke vlnité zrážky

Ak máte blond a vlnité vlasy, musíte tento strih vyskúšať. Poskytne vám sexy a príťažlivý vzhľad. Tento účes zlepší vaše vlastnosti, takže budete vyzerať krajšie.

Najlepší krátky vlnitý účes

Ženy s čiernymi a vlnitými vlasmi musia vyskúšať asymetrický strih sprevádzaný ofinou. To na vás bude pôsobiť báječne a dodá vám štýlový trendový vzhľad.

Tu sú obrázky niektorých vlnitých zrážok, ktoré si môžete vyskúšať na vlastnej koži. Každý chce vyzerať krásne, nemôžete zmeniť svoje vlastnosti, ale môžete experimentovať so svojimi účesmi, aby ste získali nový vzhľad a priniesli nejakú zmenu vo vašej osobnosti.

Obrázky krátkych vlnitých účesov pre ženy

Eva Herzigová patrí medzi najhorúcejšie celebrity v meste, nedávno mala a super krátky zostrih a vyzerá úchvatne. Už bola ikonou štýlu, ale po tejto úprave sa rozhodne chystá urobiť nové trendy.

Super krátke účesy pre ženy

Vlnité vlasy má aj Linda Evangelista a dala sa ostrihať. V tomto novom účese vyzerá úžasne. V tomto účese vyzerá príťažlivejšie.

Vlnité účesy pre ženy

Účes Bob je klasický strih a budete vyzerať roztomilo a krásne. Účes Bob vyzerá na vlnitých vlasoch ohromne, ako môžete vidieť na obrázkoch. Tento účes vám dodá roztomilý pekný vzhľad a dá sa ľahko upravovať.

Krátke bobové účesy pre vlnité vlasy

Jeden z najtrendovejších účesov, ktoré si môžete zvoliť. To bude na vlnitých vlasoch vyzerať krásne a dodá vašim vlasom určitý tvar. Tento strih môžu mať ženy, ktoré chcú vyzerať trendy.

Trendy krátke účesy pre vlnité vlasy

Vlnité účesy po ramená vyzerajú skvele na ženách. Ak ste profesionál, musíte tento strih vyskúšať. Poskytne vám trendový a profesionálny vzhľad. Okrem vzhľadu sa tento účes ľahko udržiava. Človek nemusí tráviť hodiny pred zrkadlom, aby ich udržal.

Dobré účesy pre krátke husté vlnité vlasy

Je to roztomilý účes, ktorý je pre študentov najlepší. Mladé dievčatá si môžu tento účes vyskúšať a určite budú vyzerať roztomilo. Je to trendový účes, ktorý bude najlepšie vyzerať na vlnitých vlasoch. Ofina vám dodá krajší vzhľad.

Roztomilý krátky vlnitý účes pre ženy

About the author