18 najlepších vrstvených vlasov s ofinou do roku 2021

Vrstvené zrážky s ofinou sú skvelým spôsobom, ako získať svieži nový vzhľad. Našťastie vrstvy fungujú s akoukoľvek dĺžkou vlasov. Od krátkeho pixie po stredne dlhý súlož, až po dlhý bob, môžete získať tento vrstvený vzhľad. Ak sa chcete so svojim novým vrstveným účesom skutočne pochváliť, zvážte pridanie melíru. Vytvoria väčšiu dimenziu a vaše vrstvy vyskočia!

Ak máte krátke a tenké vlasy, vrstvenie s ofinou môže dodať vzhľadu väčší objem. Ak máte stredne dlhé vlasy, ich vrstvenie vytvára ilúziu, že sú dlhšie. U žien s hustými vlasmi môže vrstvený strih odstrániť nadváhu, s ktorou sa s vlasmi často ľahšie pracuje. Ak milujete svoju dlhú dĺžku, ale chcete svieži strih, siahnite po niekoľkých vrstvách. Je to skvelé, ako sa dostať bez veľkého nasadenia.

Pokiaľ ide o vrstvené vlasy s ofinou, rozhodne si dávate väčší záväzok. Máte toľko možností na ofinu, ale všetko závisí od hustoty vašich vlasov a tvaru tváre. Nižšie som zostavil úžasnú zbierku fotografií, ktoré predvádzajú nádherné vrstvené zrážky všetkých typov. Od tupých ofiniek až po jemné strapce nájdete vzhľad, ktorý má perfektnú kombináciu dĺžky, vrstvenia a ofiny..

Vrstvený účes po ramená s bočnými ofinami

Účes po plecia s bočnými ofinamiInstagram @yubeautyloungeak

Jaseňovohnedá až sivá ombré dopĺňa jej bočné ofiny, ktoré zvýrazňujú jej svetlú pleť a pekné črty tváre. Jedná sa o všestranné dlhé vrstvy s ofinou, ktoré najlepšie fungujú na jemné, stredné alebo husté typy vlasov s rovnou až vlnitou textúrou.

Okraje s operenými vrstvami pre hrubé vlasy

Pernaté vrstvy pre hrubé vlasyInstagram @justlaila

Milujeme tento operený dlhý účes s ofinou, ktorý je taký očarujúci a ľahko sa vytvára. Tieto mäkké dlhé kúsky dodávajú ženský vzhľad v štýle 70. rokov, ktorý vyhovuje akejkoľvek farbe a hustote vlasov.

Bob A-Line s krátkymi vrstvami pre tenké vlasy

Bob A-Line s krátkymi vrstvami pre tenké vlasyInstagram @rikkirunswithscissors

Žiarivé červené vlasy si zaslúžia, aby sa predviedli nádherným strihom, ako je tento ostro uhlový krátky strih s ofinou, ktoré sú vrstvené. Super ostrý a ideálny pre akékoľvek prostredie – obchodné alebo príležitostné.

Vlnité vlasy s dlhými vrstvami a hrubými ofinami

Vlnité vlasy s dlhými vrstvamiInstagram @queenofswordsbk

Q&Autorka štýlu, Elma Siljkovic

Kaderník & Majiteľ @ Kráľovná mečov v Bushwicku, NY

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o prírodné, na vzduchu sušené dlhé vrstvy s ofinou. Najlepšie na tom je, že styling je nenáročný na údržbu, pretože je to všetko jej skutočná textúra vlasov, žiadne žehličky. Skrátila som dĺžku, dala do tvaru a ubrala na hmotnosti tejto klientky technikou suchého strihu. Jej stará balayage vyzerá aj po zostrihu ako nová.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Vnímajte textúru vlasov, ktorú vám príroda dala, a pristupujte k rituálom starostlivosti o vlasy a stylingu, ktoré zvýraznia vašu prirodzenú krásu. Väčšina mojich klientov v New Yorku je na cestách, perie a nosí typ ľudí. Na niečo také by som použil výrobky bez alkoholu/bez síranov. Konkrétne som použil Deva Curl No Poo, One Condition a Light Defining Gel. Deva Curl má rad produktov pre všetky typy vlasov (ako hrubé alebo jemné vlasy).

Našiel by som stylistu, ktorý má skúsenosti s rezaním a stylingom s prírodnou textúrou, aby vám mohol pomôcť s používaním produktovej rady (alebo akejkoľvek inej kučeravej produktovej rady). Prírodné vlnité/kučeravé vlasy nie sú univerzálne a potrebujete stylistu, ktorý ich získa!

Stredne vrstvený bob s ofinou

Stredne vrstvený bob s ofinouInstagram @tashaxdeeva

Q&Autorka štýlu, Tasha Pinheiro

Stylistka @ Deeva Hair v Kitcheneri, ON

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o hipster šik stredne vrstvený bob s ofinou. Počas konzultácie s mojím hosťom som ju skutočne spoznal – čo je rovnako dôležité ako zoznámiť sa s jej vlasmi – a jej atmosféra mi skutočne poslala Zooey Deschanel sa stretáva s Ramona Flowers (od Scott Pilgrim vs. The World). Pracuje tiež vo veľmi korporátnom prostredí, takže to potrebovalo fungovať aj v profesionálnom prostredí.

Najlepšie na tom je, ako je to pre ňu bez námahy. Prijali sme jej prirodzenú textúru, pretože je dievčaťom s nízkymi nárokmi na údržbu a strih s tým skutočne funguje. Umožňuje jej to umyť, hodiť malý výrobok a ísť, ale vyzerá to, že vynaložila určité úsilie.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Niekto, kto zvažuje tento vzhľad, musí v prvom rade zvážiť svoju vlastnú textúru. Ak máte vlasy rovné, ale chcete tento rozstrapatený štýl, bude na jeho dosiahnutie potrebovať čas vyhradený na natáčanie..

Ak sú vaše vlasy super kučeravé, musíte vziať do úvahy, že buď budete musieť prijať kučeravé ofiny – čo milujem, ale viem, že sa to nie každému páči – alebo si budete musieť dať čas vyhladzujte ich stále. To, či chcete tento čas stráviť, závisí od vášho vlastného životného štýlu. Len vy viete, či sú tieto veci príliš veľkým záväzkom alebo nie.

Bez ohľadu na vašu textúru, aby ste mali vrstvený strih s takou definíciou, musíte byť ochotní použiť výrobok, takže vždy zvážte, či je to niečo, čo môžete urobiť..

Dlhé strapaté vlasy so strednou ofinou

Dlhé strapaté vlasy so strednou ofinouInstagram @melanie.s.stylist

Q&Autorka štýlu, Melanie Stipdonk

Master Hairstylist @ Pomme Salon v Kelowne, BC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o dlhý vrstvený strapatý účes so strapcovým okrajom. To, čo mám na tomto strihu najradšej, je to, ako ľahko sa upravuje a ako strapce zjemňujú zaoblenie jej tváre. Vyzerá dlhšie a pomáha jej vyzerať vyššie.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Najlepším tvarom tváre pre tento strih je akýkoľvek tvar tváre! Tajomstvo spočíva v rozhodovaní, kam chcete spadnúť ofinou, aby ste odhalili najlepšie vlastnosti, ako sú lícne kosti alebo pery. Tento strih je možné použiť aj na predĺženie okrúhlej tváre alebo skrátenie podlhovastej tváre, zjemnenie hranatej tváre alebo vyváženie tváre v tvare srdca.

Tento strih je mimoriadne univerzálny a je možné ho sušiť na vzduchu, aby mal zábavný plážový vzhľad, alebo ho vyfúknuť a/alebo stočiť, aby vyzeral jemne splývavo..

Najlepšie produkty pre tento štýl sú soľné spreje pre peknú plnú korunu, krémy na kučery pre šťavnaté skrotené kučery a oleje na kontrolu a lesk vlasov..

Vrstvený Bob s okrajom

Vrstvený Bob s okrajomInstagram @alinazadehair

Tento stredne dlhý vrstvený strih s ofinou, ktorý má spravidla nízke nároky na údržbu, ale napriek tomu vyzerá skvele. Lobík je na koncoch mávaný, čo zvýrazňuje krásne blond odlesky a pernaté vrstvy.

Krátke vrstvené vlasy s tupými ofinami

Krátke vlasy s tupými ofinamiInstagram @heartwoodhair

Tieto krátke až stredne vrstvené vlasy s ofinou sú ležérnym lobom s hrubým rovným strapcom. Tieto neodvolané vlny a vrstvy sú skvelým a jednoduchým spôsobom, ako skombinovať tento jednoduchý vzhľad.

Kučeravý vrstvený účes s dlhými treskami

Kučeravý vrstvený účes s dlhými treskamiInstagram @jessicaevelym

Kučeravé vrstvené vlasy vyzerajú skutočne krásne, keď sú navrstvené na správnych miestach a upravené s ofinou. Tieto kučery dodajú väčší objem a definíciu, ktoré vám určite poskytnú pozoruhodný vzhľad.

Choppy Layers with Wispy Bangs

trhané vrstvy s chrumkavou ofinouInstagram @cutbyleslie

Tento elegantný chlpatý bob má vrstvy a strapaté strapce, vďaka ktorým sa jemné vlasy zdajú byť objemné a štruktúrované. Štýlový strih tiež vytvára pohyb pre celý vzhľad.

Dlhé vrstvy s rámovaním tváre s dlhými treskami

Vrstvy na rámovanie tváre s dlhými treskamiInstagram @dawnbradleyhair

Q&Autor so štýlom, Dawn Bradley

Stylista @ Dawn Bradley Hair v Calgary, AB

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o textúrované dlhé vrstvy s ofinou. Milujem rámovanie okrajov, ktoré dáva okolo jej tváre, a pritom stále plynule vlieva do zvyšku jej vlasov.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Uistite sa, že máte dostatok vlasov na vrstvené zrážky ako je tento. Sám mám jemné vlasy a okolo tváre nemám dostatok vlasov, aby som dosiahol tento vzhľad bez toho, aby som skončil s nejakou parmicou. To je úžasné pre niekoho so stredne hrubými vlasmi, ktoré majú vo vlasoch trochu textúry alebo prirodzenej vlny. Ak chcete dosiahnuť vzhľad s okrajmi, budete ich musieť okrúhlo vykefovať, takže požiadajte svojho stylistu, aby vám poskytol malý návod, ktorý vám pomôže urobiť to doma..

Stredne dlhé vlasy s strapatými ofinami pre ženy nad 40 rokov

vrstvený účes po ramená s trhanou ofinouInstagram @emanuelrodhair

Účes je klasický francúzsky vrstvený strih po ramená s ofinou, ktorá jemne orámuje tvár. Ak plánujete vykonať balayage so svojou základnou farbou, požiadajte o francúzsku techniku, aby ste vytvorili flexibilnejší pohyb.

Bude to chcieť určitý štýl, ale s dokonalým volumizérom pre vaše korene a hydratačným alebo lesklým prípravkom pre vaše konce získate perfektný výstrel..

Je to úžasný pohľad na ženu na cestách, ktorej nevadí, že strávi 10-15 minút na vlasoch. Skákavé vrstvy vyzerajú úžasne. Ak to stiahnete späť, rozhodne si môžete dať krásnu drámu s okrajmi a vrstvami okolo tváre.

Stredne vrstvený účes s bočnými strhnutými ofinami

Stredne vrstvený účes s bočnými strhnutými ofinamiInstagram @fiftyshadesofbalayage

Q&Autorka štýlu, Grace Corradetti

Master Stylist / Balayage Expert @ Purnama Style Lounge v Kelowne, BC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Pri tomto pohľade sme obaja cítili, že chceme atmosféru boho. Môj obľúbený spôsob vytvárania živých vrstiev je viac sa zamerať na interiér účesu pomocou techniky „spätného strihania“, ktorá vytvára pohyb a tvar bez hranatého hranatého tvaru, ktorý vám môže zanechať drsné línie a menej žiaduce vyrastanie..

Jej okraj bol vytiahnutý z miesta, kde leží jej prirodzená časť, čím vytvára tekutosť a symetriu. Vždy sledujem stredovú čiaru dúhovky, aby som dosiahol dokonalú rovnováhu s tvárou.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pri jej umiestnení na balayage som sa zameral na to, čo slnko urobí s jej vlasmi. Po pridaní hrubších kúskov balayage po okrajoch začínam s veľmi tenkým kusom chrbta, ktorý prešiel do širšej časti, čo tiež umožnilo hladšie vyrastanie..

Vrstvené účesy s týmto strihom a tvarom rozprávkovo dobre pôsobia na hranatú čeľusť a dlhšie čelo. Nehovoriac o tom, že ofina je oveľa lacnejšia ako botox!

Stredne krátky bob s mikro treskami

stredne krátky bob s mikro ofinouInstagram @samkanehair

Stredne krátky bob s micro ofinou prináša roztomilý a avantgardný výsledok! S dĺžkou, ktorá sa zastaví v ramenách, sa vlasy dajú ľahko upravovať a udržiavať. Zosilnite ho vlnami, aby vytvorili prirodzený vztlak a tvar. Odtieň jasného medeného tónu neublíži vzhľadu stredne krátkeho vrstveného účesu s ofinou.

Bob po krk s rovnými ofinami

bob po krk s rovnou ofinouInstagram @fleursalondenver

Tu je bob po krk s rovnou ofinou, ktorá dodáva vášmu vzhľadu svieži ráz! Tieto vrstvené vlasy s ofinou sú moderným strapatým bobom s tvarovaným strapcom. Kombinácia kotleta a svetlého odtieňa melíru vyzerá veľmi elegantne. Vrstvené účesy môžu bezpochyby zvýrazniť nádherné črty tváre.

Chlpaté vrstvy so záclonami

Chlpaté vrstvy s ofinouInstagram @jade.lauren.hair

Q&Autorka štýlu Jade Lauren

Hair Stylist @ Salon Seven Twenty in San Antonio, TX

Ako by si to charakterizoval??

Chlpaté vrstvy so závesovou ofinou sú zmyselné a ženské, ale zároveň koketné. Ofina dodáva tomuto strihu tiež perfektný vintage nádych.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Tento strih strihu je ideálny pre dievčenské dievča, ktoré chce ponoriť svoje prsty do života súlož & dodať jej štýlu trochu estetiky.

Na styling použite všetky kultové & king produkty, pretože linka bola vytvorená pre tento typ strihu. K ich výrobkom môžete sušiť na vzduchu, ručne upravovať alebo používať tepelné nástroje. Navyše, ich prírodné zložky sú pre vaše vlasy úžasné.

Tento súlož je o manipulácii s vlasmi, aby robili to, čo chcete, a preto to najlepšie funguje na vlnité textúry.

Dlhý Bob s vrstvami a krátkym treskom

dlhý bob s vrstvami a krátkou ofinouInstagram @yukistylist

Dlhý bob s vrstvami a krátkou ofinou je ľahko udržateľný účes, ktorý je zábavné nosiť. Tento chladný účes s vrstvami a ofinou je oveľa lepší, keď je doplnený dostatočným množstvom textúry. Detská ofina na dlhom bobu dodáva elegantný štýl a sviežo vyzerajúci povrch.

Q&Autor so štýlom, Yuki

Špecialista na suchý rez & Vychovávateľ / majiteľ @ Gavert Atelier v Beverly Hills, CA

Ako by si to charakterizoval??

Tento dlhý bob s vrstvami a krátkou ofinou má veľa objemu a pohybu. Tiež sa nazýva textúrovaný lob a detská ofina sa skutočne hodí k štýlu textúry. Upravte ho kulmou a použite suchý texturizačný sprej od Milbon.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Tento štýl je vhodný pre ženy, ktoré nechcú stráviť príliš veľa času úpravou vlasov. Tento dlhý bob s vrstvami je ideálny pre ženy, ktoré chcú vo vlasoch objem a pohyb.

Účes s dlhými vrstvami a ofinou

dlhý vrstvený strih s ofinouInstagram @manemisfit

Vyskúšajte dlhý vrstvený účes s ofinou, aby ste zažiarili na 100%! Taký elegantný dlhý vrstvený strih s ofinou sa ľahko upravuje a na uhladenej hrive vyzerá uhladenejšie. Má dlhší strapec, rozdelený v strede, na orámovanie tváre a vytvorenie atmosféry inšpirovanej Francúzskom. Pre väčšiu dimenziu neváhajte požiadať aj o balayage!

About the author