27 lichotivých zrážok s roztrhanými vrstvami

Je pravdepodobné, že ak to čítate, pravdepodobne vám vo vlasoch prebieha nejaké vrstvenie. Väčšina všetkých zrážok má určité vrstvenie, aby vytvorila konkrétny tvar alebo siluetu. Veľa z toho, čo si ľudia ako prvý všimnú na konkrétnom účesu, je jeho štýl. Mohli by ste mať menej ako dokonalý strih, ale skvelú ruku s prútikom a vyzerať úplne báječne. Jedným z kľúčových prvkov vytvárania trhaného, ​​štruktúrovaného vzhľadu sú správne produkty. Ponúkame niekoľko skvelých strihaných vrstvených účesov a strihov, ktoré skutočne predvádzajú svoju textúru správnym stylingom!

Sekané vrstvy s pohybom a textúrou

Obrázok pohybu a textúry trhané vrstvené vlasyInstagram @maddieatthemae

Q&Autorka štýlu, Maddie Shaffner

Hairstylist @ The Mae Salon v Indianapolis, IN

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o krátky, štruktúrovaný účes, ktorý je vzadu kratší a vpredu o niečo dlhší s dlhšími vrstvami na pohyb a textúru.

Moja obľúbená vec na tomto účese je, že sa dá ľahko upravovať a je veľmi roztomilá!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pre tento vzhľad vrelo odporúčam Oribe Dry Texturizing Spray!

Na úpravu účesu naneste požadované vlhké výrobky na vlhké vlasy. Vyfénujte pomocou veľkej okrúhlej kefy, aby ste vlasy uhladili. Na vlny používajte 1-palcovú kulmu, pričom striedajte smer kučier, aby ste vytvorili pohyb. Prejdite prstami po kučerách, aby ste vytvorili väčšiu vlnu. Dokončite texturovacím sprejom, aby ste vytvorili úplnosť a textúru

Tento strih funguje dobre s väčšinou tvarov tváre a textúr vlasov. Strih môžete ľahko zmeniť na svoj tvar a textúru.

Textúrované vrstvenie v strednej dĺžke

Stredne dlhý účes Bob s textúrouInstagram @hairbyrobbin1

Q&Autor so štýlom, Robbin Johnson

Majiteľ / majster kozmetológ @ The Lex Studio v Martinez, GA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je najlepšie popísaný ako stredne dlhý štruktúrovaný vrstvený bob, ktorý bol strihaný nožnicami a holiacim strojčekom..

Moja obľúbená vec na strihaní holiacim strojčekom je pohyb a objem, ktorý vytvára pre ťažké, husté a objemné panenské vlasy.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Najprv by som sa poradil o stylingových návykoch klienta a tiež by som sa ubezpečil, či textúra ich vlasov zvládne štruktúrovaný strih. Husté, kučeravé vlasy nie sú najlepšou textúrou na strihanie žiletkou!

K tomuto vzhľadu vždy poskytujem rady k produktu, napríklad dobrý lak na vlasy alebo vosk na vymedzenie vrstiev. Tiež ich učím, ako fúkať pomocou okrúhlej kefy, aby sa zvýšil objem.

Sassy vrstvený a sekaný rez

Plné Sassovho účesuInstagram @niki.withthegoodhair

Q&Autor so štýlom, Niki Wilkinson

Hairstylist @ The Hair Lounge Salon v Yorba Linda, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento pohľad je zábavný, koketný a plný drzosti. Má trhané vrstvy, ktoré sú koncentrované po celej zadnej časti a smerom dopredu sa postupne predlžujú. Obvodová dĺžka je rovnaká a vytvára tupú spodnú dĺžku, ale pohyb pochádza zo štýlu strihu a vrstiev v celom texte..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento klient mal jemné vlasy, ktoré mali tendenciu ležať ploché a bez života. Tento strih jej dodával textúru a pohyb, umožňoval telu a objem, o ktorý sa snažila.

Po vyfúknutí okrúhleho štetca som ju stočil 1 1/4-palcovou kulmou a konce nechal von. Po zvinutí som prstami prešiel týmito kučerami a uvoľnil ich do vlny. Aby som to dokončil, postriekal som ju trochou texturizačného spreja a leskom, aby som jej vyčlenil konce.

Sekané a textúrované dlhé vrstvy

Strihaný a textúrovaný účes s dlhými vrstvamiInstagram @niki.withthegoodhair

Q&Autor so štýlom, Niki Wilkinson

Hairstylist @ The Hair Lounge Salon v Yorba Linda, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o trhané a štruktúrované dlhé vrstvy. Vzhľad má moderný súlož, ktorý je ľahký a drží tvar. Milujem, ako sa pohybuje, má telo a odráža sa.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento strih je ideálny pre niekoho, kto má veľa vlasov! Jeho vrstvy pochádzajú zvnútra von, čím odstraňujú hmotnosť a objem. Akonáhle bola váha odstránená, vlasy potrebovali len dobrý texturizačný sprej a niekoľko vĺn, ktoré im dodali živý vzhľad.

Choppy vrstvy bez námahy

Účes Choppy Layers bez námahyInstagram @dooz_n_rouge

Q&Autorka štýlu, Christy Sattler

Hairstylist @ Salon Dulay v Windermere, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento strih úplne milujem a miloval som ho strihať! Moja obľúbená vec na nej je, ako ľahko a bez námahy je štylizovať. Vyzerá skvele uhladene a rovno, ale pár dní špinavého mu dodáva ten štýlový vzhľad postele!

Nie je to celkom pixie, ale ani bob, ktorý spadá niekde medzi. Je to perfektný strih pre tých klientov, ktorí chcú pixie, ale príliš sa boja urobiť skok!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento strih môže fungovať na mnohých typoch vlasov a tvaroch tváre. Moja filozofia je, že ak ste si istí tým, kým ste, a chcete sa poriadne vybiť, choďte do toho. Vyhoďte knihu pravidiel a vyskúšajte niečo nové!

To by vyzeralo rozkošne na niekom s prirodzene kučeravými vlasmi, ktorý ich nosí kučeravé, ale myslím si, že tento vzhľad je skutočne ideálny pre tých, ktorí majú jemné, veľmi rovné vlasy. Dáva toľko objemu a textúry a vzduch dokonale schne. Tí, ktorí majú veľmi husté vlasy, ako môj krásny model, musia vopred vedieť, že odstránenie hmotnosti je úplne nevyhnutné, aby nebolo pofidérne.!

Moje obľúbené produkty, ktoré by som použil pre tento štýl, by boli silná hlina pre jemný štruktúrovaný vzhľad, dobrý sprej na zdvíhanie koreňov a suchý šampón! Bez suchého šampónu nemôžem žiť!

Textúrovaná lobka s okrajovými rámami na tvár

Textúrovaná lobka s účesom s okrajovými tváramiInstagram @kyxtiastyle

Q&Autorka štýlu, Ericka Kyxtia Ramirez

Master Stylist / Colorist @ Mirror+Mirror Salon v Kansas City, MO

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som opísal ako štruktúrovaný, kusový lob s okrajom ohraničujúcim tvár.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Rozhodne by som to odporučil niekomu s dostatočnou hustotou pre ofinu a niekomu, kto je ochotný investovať čas do štýlu ofiny každý deň.

Choppy with Layers

Choppy Dreamy Blonde účesInstagram @kayleigharcher_fuzionhair

Q&Autorka štýlu, Kayleigh Archer

Senior Stylist @ Fuzion Hair and Beauty in St Austell, Cornwall

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je farba a trhané vrstvy!

Vrstvy poskytli super hustým vlasom môjho klienta určitý pohyb. Tento vzhľad je skvelý, ak chcete niečo, čo nechcete upravovať presne a je to druh strihu, nad ktorým nemusíte tráviť príliš veľa času. Chopper tým lepšie!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Je dôležité kupovať dobré výrobky, aby ste sa starali o farbu a udržiavali ju jasnú, čistú a sviežu. Na styling odporúčam tónovací šampón aj textúrovaný lak na vlasy. Používanie dobrej masky na vlasy každý týždeň navyše udrží vašu farbu hydratovanú a žiarivú.

Ľahko štruktúrovaný Bob

Ľahko štruktúrovaný účes BobInstagram @cutcolorlauren

Q&Autorka štýlu, Lauren Melendez

Hairstylist @ Edo Salon v San Franciscu, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o ľahko štruktúrovaný stredne dlhý bob strih s rovnou žiletkou. Okraje záclony a pramienky ohraničujúce tvár dodávajú pohyb inak veľmi rovným, jemným vlasom.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Táto dĺžka funguje na jemnejšie vlasy, ktoré sú rovné alebo majú mierne vlnenie. Soľný sprej v korienkoch a stredných dĺžkach dodáva textúre a zrnitosti malý objem a vlasy je možné sušiť na vzduchu alebo sušiť bez použitia kefy.

Táto dĺžka je skvelá pre niekoho, kto chce, aby sa jeho jemné vlasy cítili a vyzerali plnšie.

Layered Shag Lob

Účes Soft Shag LobInstagram @kyxtiastyle

Q&Autorka štýlu, Ericka Kyxtia Ramirez

Master Stylist / Colorist @ Mirror+Mirror Salon v Kansas City, MO

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som opísal ako mäkký súložovitý lob. Pridané jemne textúrované vrstvy sú mojou obľúbenou súčasťou, pretože sú ako neviditeľné vrstvy, ktoré slúžia na pohyb a telo, ak sú zvlnené, narovnané alebo nosené prirodzene. Sú úplne spoľahlivé a bezproblémové!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Mám pocit, že tento vzhľad je veľmi univerzálny. Z takéhoto strihu môže mať prospech akákoľvek textúra vlasov. Niekto s nízkymi nárokmi na údržbu môže nastriekať dobrý nástrek textúry a je hotovo. Na druhej strane, niekto, kto je ochotný investovať trochu viac času, môže použiť sudovú kulmu na dosiahnutie plážových vĺn bez námahy alebo plochú žehličku na dosiahnutie elegantného a elegantného vzhľadu..

Trendy trhaná textúra s pohybom

Trendové & amp; Zábavný účesInstagram @kimkirklandhair

Q&Autorka štýlu, Kim Stanton

Nezávislý kaderník @ Kim Kirkland Hair v Chemainuse, BC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Opísal by som to ako trendy a zábavné! Moje obľúbené veci na tomto účese by boli všetky textúry, ktoré idú do vrstvenia a zábavný styling potom.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pamätajte si, že chaotický a nie tak dokonalý je pre tento vzhľad najlepší! Rád stylujem s 1-palcovým prútikom, beriem veľké časti a nechávam konce celkom rovné. Myslím si, že to vyzerá najlepšie, keď si vlasy v ten deň neumyli a majú v sebe dobrý texturizačný krém alebo morský sprej..

Milujem štýly strednej dĺžky, pretože je to stále dosť dlhé na to, aby sa zaneprázdnená žena mohla postaviť do chvosta, ak potrebuje!

Choppy Bob radu A

Choppy Bob účes v štýle A-LineInstagram @christinesauersthein

Q&Autorka štýlu, Christine Sauers Theinová

Hairstylist @ La Pomponnee v Canonsburg, PA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o áčkový bob s vrstvami skrátenými v korune a dlhšími smerom k tvári. Milujem, ako tento strih ukazuje obe farby.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na uterákom vysušené vlasy naneste Aveda Nourish Cream od korienkov ku končekom, potom v koreni oživte tonikom. Pred použitím veľkej okrúhlej kefy vyfúkajte na najmenej 85% prstami a dotvorte vzhľad 1 1/4-palcovou kulmou, pričom konce nechajte von. Na dokončenie vzhľadu prejdite prstami po kučerách a nastriekajte na celý svetlý sprej na konečnú úpravu.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Odporúčam tento strih pre niekoho, kto má stredne silné až silné štruktúrované vlasy. Tento strih pristane väčšine tvarov tváre a je skvelý aj pre všetky životné štýly, pretože môže mať prírodný štýl, môže byť vyfúkaný alebo stočený..

Vrstvený štruktúrovaný strih

Vrstvený účes s textúrovaným strihomInstagram @kmd218

Q&Autor so štýlom, Krystal Dent

Hairstylist / Makeup Artist @ Calma Salon v Cranston, RI

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad by som opísal ako vrstvený, štruktúrovaný účes, ktorý je zvýraznený jednoduchou plážovou vlnou.

Moja obľúbená vec na tom je, že je veľmi jednoduché takto sa upravovať, keď už máte vo vlasoch vrstvy!

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na obnovu tohto vzhľadu odporúčam použiť 1-palcovú kulmu a sprej s morskou soľou. Na hladkosť môžete použiť aj lak na vlasy a sérum na krepovatenie.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Typ klienta, pre ktorého by to bolo dobré, je niekto, kto sa nebojí skúšať nové veci! Je to tiež skvelé pre niekoho, kto má nízke nároky na údržbu a nemá veľa času na styling, ale chce trochu viac vlasov..

Dlhé trhané vrstvy

trhané vrstvy na dlhých vlasochInstagram @riawna

Veľa dlhých trhaných vrstiev prospieva hrubým vlasom viac ako akákoľvek štruktúra vlasov. Vrstvený strih odstráni hromadne z koncov bez straty dĺžky. S textúrou to vyzerá sexy a s vlnami to robí objemným.

Štruktúrované stredne hrubé vlasy

Štruktúrované stredne hrubé vlasyInstagram @laurenpies

Q&Autorka štýlu, Lauren Carlson

Hairstylist @ Snips Hair Salon v Riverside, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento trhaný účes je krátky, chrumkavý „lob“. Čo mám na tomto strihu určite rád, je to, že som mal úplnú voľnosť a dokázal som robiť vrstvy voľnou rukou a pridať veľa textúry.

Momentálne som naozaj v chaotickom vzhľade a vrstvy, ktoré som pridal, poskytli perfektný nádych. Farbu, ktorú som zachoval veľmi prirodzene, aby zostala tá plážová atmosféra Kalifornie.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento strih je veľmi zábavný! Klientovi, ktorý hľadá tento štýl, by som odporučil investovať do dobrej kulmy (použil som 1&1/2 ″) a sprej na textúru.

Krátke trhané vrstvy

Krátke trhané vrstvyInstagram @cutnj

Q&Autorka štýlu, Lauren

Stylista @ CUT remeselník. vlasy. dizajn. vo Flemingtone, New Jersey

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento strih by som opísal ako holiaci strojček Bob s definovanejšou dĺžkovou čiarou. Jej farba je plná hlava svetlých jaseňových blonďavých detských svetielok. Má tiež odpojený bočný náraz, ktorý bol žiletkou udržiavaný jemnejší.

To, čo na tomto vzhľade milujem najviac, je to, že je pomerne jednoduchý, ale má vysoký štýl a vďaka ktorému môže byť klasickým strihom pre konzervatívnejších klientov, ale aj zábavným a elegantným strihom pre trendovejších klientov. Tento druh strihu a farebnej kombinácie krásne vyrastá aj vďaka technike holenia a detského svetla.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pravdepodobne to nie je najlepší strih pre hrubé kučeravé vlasy. Vyfúkol som ju ľahkým gélom proti krepovateniu a zľahka zažehlil jej konce, aby som predviedol váhu, ktorú som v dĺžke zanechal..

Moja modelka má prirodzene rovnejšie vlasy. Tento strih bude fungovať aj sušený na vzduchu alebo zvlnený, ale niekomu so super kučeravými vlasmi prospeje viac vrstiev, ako to poskytuje. Farba je ideálna pre každého, kto miluje jemnosť balayage, ale chce, aby bola jej blondínka trochu popovejšia. Na tomto štýle je však krásne, že je nadčasový a nestarnúci, príťažlivý pre všetkých.

Choppy Short Shag

trhaný vrstvený krátky súložInstagram @marci_and_the_mane

Aký krásny trhaný krátky súlož! Krátke ostrihané účesy, ako je tento, sú lepšie, ak sú upravené s množstvom textúry. Spárovanie s ofinou je skvelý krok, ktorý dodáva celému štýlu mladistvejší nádych. Keď idete na také krátke vlasy, noste prirodzený make-up, aby nevyzeral chlapčensky.

Sekané stredne dlhé vrstvy

trhané stredne dlhé vrstvyInstagram @stylist_jalayna

Choďte na trhané stredne dlhé vrstvy, aby ste získali nervózny štýl bez námahy. Tento strih funguje naozaj dobre pre dámy, ktoré majú radi strapatý povrch. Pri stylingu to nevyžaduje žiadne minimálne úsilie. Dajte jej jemnú textúru a môžete ísť!

Mäkké vlnité vrstvy

mäkké vlnité trhané vrstvyInstagram @karlgbrown

Mäkké vlnité vrstvy v platinovom blond odtieni majú rozprávkovú a ženskú výplatu. Tieto trhané vrstvy vyzerajú lepšie s trochou textúry pre ďalšie detaily. Kombinácia spreja s morskou soľou a cukrového spreja zlepšuje pohyb bez zaťažovania vlasov. Aj keď tento štýl funguje najlepšie na hrubých kaderiach, stále dokáže urobiť kúzlo na tenkých zámkoch. Jemnejšie typy vlasov môžu chcieť vyskúšať valčeky, aby si štýl udržali dlhšie.

Q&Autor so štýlom, Karl Brown

Vlastník salónu / kaderník @ Happy Birthday Salon vo Vancouveri, BC

Ako by si to charakterizoval??

Tieto jemné vlnité vrstvy kombinujú dva súčasné trendy, pôsobivú blond a dlhé vrstvenie. Existuje veľa zmiešaných textúr. Vnútorné vrstvenie prináša veľa pohybu a umožňuje farbe zachytiť svetlo.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Tento ostrihaný účes a farba je ideálna pre ženy s hustými, silnými a zdravými vlasmi. Dlhšie vrstvy fungujú takmer pre všetky ženy, pretože prednú stranu je možné prispôsobiť.

#9 Dlhé trhané vrstvy

Tento konkrétny strih dodáva štýlu veľa univerzálnosti. Vrstvenie je tu veľmi blízko seba a pokrýva väčšinu dĺžky. To by mohlo veľmi uľahčiť vytváranie objemu, ale dávajte si pozor na krepovatenie!

Účes s dlhými trhanými vrstvamiInstagram @yukistylist

Ako štýl:

  1. Prípravok na zväčšenie objemu koreňov naneste na oblasť korienkov vlhkých vlasov a vmasírujte prstami.
  2. Na vlasy naneste objemový gél alebo penu a rozčešte.
  3. Vlasy vyfúkajte veľkou okrúhlou kefou.
  4. Koncom prevlečte rovnú žehličku.
  5. Dokončite lakom na vlasy.

Odporúčané produkty:

Štýl Sexy Hair’s Style Sexy Hair má produkt s názvom Blow It Up Volumizing Gel Foam. Je to tekutý sprej, ktorý vytvára seriózny objem a je ideálny pre fénovaný styling.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento vzhľad je skvelý pre jemnejšie a rovnejšie vlasy a väčšinou pre všetky tvary tváre.

Choppy Layered Bob

trhaný vrstvený bobInstagram @chrisjones_hair

Tento nádherný trhaný vrstvený bob robí obrovský rozdiel v štýle. Je to klasický strih bobov s vrstvami a ofinou pre trendový, sviežejší štýl. To môže byť jeden z najobľúbenejších účesov s rozstrapatenými vrstvami s nízkymi nárokmi na údržbu. Funguje na jemnejšie pramene, ale tu je tip – možno budete chcieť použiť o niečo menej prípravku, aby ste sa vyhli plochým vlasom.

Dlhá textúra

vrstvená dlhá textúraInstagram @vdahair

Dlhá textúra je jedným z najlepších štýlov, ktoré chcete použiť, ak nechcete drastickú zmenu. Ponorenie do rezania viacerých trhaných vrstiev môže byť desivé, ale nie je. Dlhšie vrstvenie je perfektnou možnosťou, ako dať vlasom viac tela a objemu. Tento štýl dokonca dodáva vlasom rozmer pomocou detských svetiel a melíru. Hodí sa pre kučeravé aj hrubšie typy vlasov, napriek tomu je uhladenie vlasov pred úpravou nevyhnutné.

Vrstvená mäkká textúra

vrstvená trhaná mäkká textúraInstagram @themaesalon

Na stredne dlhý účes dajte vrstvenú jemnú textúru, aby ste okorenili rovnú hrivu. Zdôraznite vrstvy tým, že ich upravíte pomocou voľných vĺn a kučier. Kenra’s Platinum Dry Thickening Spray je dobrý produkt, ktorý môžete použiť na dokončenie tohto účesu. Poskytuje 24-hodinové flexibilné držanie a tepelnú ochranu. Sprej vlasy tiež zahustí, dodá im telo a objem.

Dlhé trhané vrstvy na kučeravých vlasoch

dlhé trhané vrstvy na kučeravých vlasochInstagram @tomsmithhd

Tieto dlhé trhané vrstvy na kučeravých vlasoch sú také krásne, že vyzerajú, ako by boli vyrobené v nebi! Nasekaný účes je to, čo zaisťuje, že povrchová úprava nebude na koncoch pôsobiť bez života a objemne. Strihanie kučeravých vlasov je umelecká forma. Najlepšie je to urobiť, keď sú stromy suché, aby ste videli tvar plátna. Kričte na dievčatá s kučeravými vlasmi, toto musí byť váš ďalší podpisový štýl!

Krátke trhané vlny

vrstvené krátke trhané vlnyInstagram @keey.styles

Krátke trhané vlny, ktoré sú trochu chaotické, vyzerajú super elegantne a roztomilo. Pohyb dáva krátkym vrstvám väčší dôraz. Funguje to tak dobre ako prechodný štýl, keď sa pokúšate vyrastať z kratšieho účesu.

Q&Autor so štýlom, Raquel Keeys

Účesový stylista @ Keeys Styles v Springfielde, VA

Ako by si to charakterizoval??

Tieto krátke trhané vlny sú na mierne šikmom bobu plávajúce priamo nad ramenami. Pre väčší objem a pohyb boli pridané kratšie vrstvy vzadu a dlhšie vrstvy smerom k tvári.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Štýl týchto krátkych trhaných vĺn trvá asi 15-20 minút. Na sušenie používajte výrobok na ľahké zadržanie, ako je pena, a na dokončenie pastu alebo pomádu.

Stredné trhané vrstvy s ofinou

Stredne trhané vrstvy s ofinouInstagram @swatchbysam

Q&Autor štýlu, Sam Johnson

Majiteľ / Stylista @ Swatch Hair v Minneapolis, MN

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je trochu nervózny a drzý (s červenou farbou a krátkymi trhanými ofinami), ale môže sa tiež zdvojnásobiť ako roztomilý a jednoduchý, pretože je to takmer jednorazový účes. Pridal som niekoľko kusových vrstiev úplne dole, aby to malo nejaký pohyb.

Pokiaľ ide o farbu, vždy sme s ňou zostali v červenej rodine, pretože sa veľmi dobre hodí k jej črtám a osobnému štýlu!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Styling tohto účesu doma by mal byť veľmi jednoduchý. Vzhľadom na dĺžku by sa dalo buď vysušiť na vzduchu a pokúsiť sa odstrániť akúkoľvek prirodzenú vlnu alebo zvlnenie, ktoré môžu mať, alebo sa dá nosiť rovno.

Ak niekto chcel použiť kulmu, zobratie väčších častí a jednorazové zabalenie žehličky s veľkosťou približne 1,25 vyvolá vlnu bez námahy, ktorú každý hľadá.!

Krátke ofiny je možné strihať rovno dolu alebo dokonca mierne odsunúť na jednu stranu. Je to veľmi univerzálny vzhľad!

Rozbité vrstvy na rámovanie tváre

trhané vrstvy rámovania tváreInstagram @turnheads2012

Sekané vrstvy na rámovanie tváre ponúkajú jemnú atmosféru 90. rokov. Má moderný štýl vrstvenia, ktorý sa hodí k strednému strihu. Dievčatá a zvyšok sveta vlasov sa môžu vyblázniť z univerzálnosti a štýlovosti tohto trendu.

Choppy Pixie

vrstvený trhaný pixieInstagram @sergeyshapochka

Tento trhaný pixie je krátky strih, ktorý vzbudzuje sebavedomie každej ženy. Udáva smelosť a ladí so silnou osobnosťou. Je to tiež štýl vrstvenia, ktorý je dobrým východiskovým bodom pre pestovanie kratších účesov. Pri úprave účesu používajte prípravok na báze krému, aby kockové vrstvy získali textúrovanejší a kusový efekt.

About the author