29 najhorúcejších stredne dlhých vrstvených zrážok a účesov

Stredne vrstvený účes je strih po plecia, ktorý má horné vrstvy skrátené ako spodné a vytvára ilúziu objemu a dĺžky. Ak teda hľadáte obrázky trendových stredných vrstiev zrážok, báječný spôsob, ako okoreniť vlasy po ramená, je niekoľko vrstiev. Pridaním vrstiev pomôžete dodať svojmu vzhľadu tvar, objem a textúru. Husté vlasy sú ľahké a skákacie so zábavnými krehkými kúskami prestrihanými po celom ráme vlasov. Pridanie vrstiev okolo tváre je úžasný spôsob, ako zjemniť tvary hranatých tvárí a zvýšiť záujem. Ak hľadáte tipy na stredne dlhé vlasy, prečítajte si nasledujúce obrázky stredne dlhých vrstvených účesov a nájdite inšpiráciu na ďalší strih v jednom z týchto obľúbených vzhľadov..

Dokonalé vrstvy pre tenké vlasy

Stredné vrstvy pre tenké vlasyInstagram @the_blonde_savage

Tento stredne dlhý bob ponúka perfektné vrstvy pre tenké vlasy. Také požehnanie, keď váš zvolený vzhľad môže spôsobiť, že jemné alebo tenké vlasy budú vyzerať hustejšie. Oživte tento stredne dlhý vrstvený účes s jemnými kučerami, aby ste zvýraznili svoju blondínku.

Stredne huňaté vrstvy

stredne huňaté vrstvyInstagram @nothingobivid

Súlož je späť, dámy! Stredne dlhé vrstvené zrážky s huňatými vrstvami sa ľahko nosia a sú tak lichotivé.

Stredné trhané vrstvy

nápad na účes strednej trhanej vrstvyInstagram @soraverly

Stredne trhané vrstvené vlasy na dlhom bobu sú zábavné, sexy a ľahko sa upravujú. Čím viac bývania, tým lepšie! Celoplošná tmavá farba vlasov na tomto strednom až krátkom účese vyzerá žiarivo po celý rok.

Asymetrický bob s bočnými nárazmi

Asymetrický bob s bočnou ofinouInstagram @cris_loxhairstudio

Bočné ofiny na asymetrickom stredne vlnitom bobu ponúkajú všetok rozmer a záujem, ktorý chcete o stredne vrstvenom účese. Je to celkom špičkový bob, ktorý vyhovuje okrúhlym tváram.

Bob s ofinou pre husté vlasy

Stredne vrstvený strih pre husté vlasyInstagram @mathiasdavidhair

Hrubý, tupý, štruktúrovaný lob, ako je tento, robí každú ostrú funkciu, ktorú máte, vynikajúcu bez námahy. Ak ste hrdí na svoju brilantnú stavbu kostí a sexy kľúčne kosti, stredne dlhé vrstvené štýly, ako je tento, sú práve pre vás.

Blonde Layers

blond vrstvený stredne dlhý účesInstagram @american_salon

Toto je trendový pohľad na stredne dlhé vrstvené účesy. Ešte lepšie to vyzerá s prirodzene vyzerajúcimi tmavými koreňmi až po blond ombre.

Perfektný stredne dlhý účes pre ženy nad 40 rokov

Stredne vrstvený strih pre ženy nad 40 rokovInstagram @yukistylist

Tieto vrstvy po ramená sú veľmi trendy a obľúbené. Dá sa nosiť akýmkoľvek spôsobom života. Od podnikateľiek po zaneprázdnené mamičky.

Tento stredný účes je možné nastajlovať, ale je aj dostatočne dlhý na to, aby ste sa ním mohli upraviť do nízkeho chvosta. Na LOB (long bob) mám najradšej to, že môže byť nervózny a hravý, ale dá sa nosiť aj elegantne a elegantne..

LOB je možné prispôsobiť pre akýkoľvek typ vlasov. Môže to byť jemné alebo dramatické. Na úpravu štýlu nemusíte vždy používať tepelné nástroje.

Vyzerá skvele prirodzene rovný alebo s prírodnými výstrednými kučerami alebo prírodnými vrstvenými vlnami.

Naozaj milujem používanie texturizačného spreja na vytvorenie chaotickejšieho a druhého dňa vzhľadu!

Tento účes môže byť tupý alebo šteklivý.

Lob je skvelý pre každú štruktúru tváre vrátane okrúhleho tvaru tváre. Má perfektné množstvo vlasov okolo tváre, aby vytvorila štíhlejšiu siluetu.

Ramenný výstrih do V

Vrstvené vlasy po výstrih do ramenaInstagram @domoniquemosely

Krásny V-strih po plecia, ktorý pristane lesklým, čiernym vlasom! Dosiahnite krajšie vyzerajúci okraj tým, že budete nosiť tento vrstvený strih v strednej dĺžke. Vlny plus v strih sú ideálne účesy pre stredne vrstvené vlasy, ako sú tieto, pridávajú pohyb a život.

Žiletka Cut LOB

Ideálny príklad pre stredne vrstvené účesy strihané žiletkouInstagram @prissieo

Q&Autorka štýlu, Priscilla Ochoa

Senior stylista & Riaditeľ veľtrhu Education @ 42 Fair Salon v Pasadene, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Toto je holý a šikmý LOB. Je dokonale texturovaný vnútornými vrstvami, aby zvýraznil prirodzenú vlnu vlasov. Milujem stredne dlhé vrstvené zrážky, ako je toto, pretože s stylingom sa môžete zabaviť!

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na vlhké vlasy naneste tepelnú ochranu bojujúcu proti krepateniu. Použila som Shu Uemura Ultimate Remedy Duo-sérum. Nielenže chráni pred teplom a prírodnými agresormi, ale zanecháva vlasy hodvábne.

Rozdeľte vlasy na rôzne časti a zatočte ich v rôznych smeroch, aby ste vytvorili prirodzenú vlnu, potom difúzorujte alebo vysušte na vzduchu. Vlny upravte stredne veľkou prútikom alebo kulmou a nechajte konce vlasov vypadnuté. Hlavne sa zamerajte na prednú a temennú oblasť.

Dokončite zarosením vlasov plážovým sprejom, aby ste dodali definícii a oddeleniu pre zažitý vzhľad. Použil som Tecni Art Beach Waves Spray. TOTO MILUJEM! Poskytne vám dokonalé množstvo textúry bez toho, aby ste sa cítili príliš drzý alebo lepkavý, a navyše vonia fantasticky.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento účes je ideálny pre niekoho, kto už má vlasy ohnuté alebo vlnité. Dĺžku je možné prispôsobiť každému tvaru tváre, takže je pre každého príjemná. Styling je hračka!

Klasický vrstvený súlož po plecia

Klasický vrstvený súlož po pleciaInstagram @hair_by_ad

Moderný a očarujúci strih do 70. rokov, ako je tento, je jedným z elegantných vrstvených účesov pre stredné vlasy. Tento klasický vrstvený chlpatý ramien dodá vašim zámkom pohyb a objem. Chcete, aby to vyzeralo mladšie? Vylepšite tento vrstvený účes po ramená s ofinou a karamelovou balayage.

Rovné vlasy s ofinou

Stredne vrstvené rovné vlasy s ofinouInstagram @ro.hsiqueira

Jeden zo stredne vrstvených účesov, ktoré sú bohaté a štýlové, skutočne! Tieto rovné vlasy po ramená s ofinou, vhodné pre akýkoľvek vek, môžu byť vašim najlepším prínosom. Ak máte prirodzené tmavé vlasy, pridajte náznaky hnedého odtieňa, aby ste získali jemný lesk.

Krásne dlhé vrstvy pre stredné vlasy

Účes s dlhými vrstvami pre stredné vlasyInstagram @hair_salon_by_hadis

Aký druh stredne vrstveného strihu plus tento sušič vlasov? Aký úžasný výsledok! Tieto krásne dlhé vrstvy pre stredné vlasy ponúkajú nielen objem, ale aj hmotnosť a objem. Skúste ho skombinovať s tmavo zlatým blond odtieňom, aby doplnil váš svetlý tón pleti.

Perfektné svadobné updo

Ideálna svadba pre stredne vrstvené vlasyInstagram @beersandshears

Stredne vrstvené účesy sa dajú úplne zmeniť na jednoduchý doplnok pre formálne akcie. Všetko, čo potrebujete, sú jednoduché zákruty a veľa sponiek do vlasov, aby ste dosiahli nádhernú updo, ako je táto, ktorá je ideálna na svadbu alebo ples! Naozaj rýchle a jednoduché vyskúšanie pre každého!

Vyfúknuté stredne dlhé vrstvy

Účes po plecia s vrstvamiKredit: Pinterest

Objemný výbuch ukazuje tieto nádherné vrstvy tak akurát. Je to obľúbená voľba pre stredne dlhé vrstvené zrážky.

Kučeravý Bob

Stredne vrstvený kučeravý Bob účesInstagram @hair_by_amanda.k

Tým sa kučeravé stredne dlhé vrstvené strihy dostanú na najvyššie úrovne tým, že pôjdete so všetkými svetlami a svetlami! Dokončite vrstveným zadným dielom a pôsobivo namaľovanými rovnými ofinami vpredu pre perfektný vzhľad.

Vrstvy na rámovanie tváre pre stredne dlhé vlasy

Vrstvy na rámovanie tváre pre stredne dlhé vlasyInstagram @suedub

Nádherné vrstvy rámovania tváre pre stredne dlhé vlasy sú in! Tento trend je temperamentný spôsob, ako zmeniť zámky na veľmi ľahký. Je to stredne vrstvený účes, ktorý ponúka väčší objem a textúru. Ak chcete zosilniť svoje stredné vlasy dlhými vrstvami, preskúmajte tmavo-zakorenenú blond balayage.

Obrátený Bob

Stredne vrstvený obrátený bobInstagram @rachelwstylist

Ako jeden z typických stredne dlhých vrstvených zrážok je tento obrátený bob nádherný. Styling s jemnými boho vlnami môže v týchto platinových blond vlasoch vytvoriť rozmerový efekt. Ak sa plánujete pochváliť týmto vzhľadom, pravidelný strih každých 6 až 10 týždňov je životne dôležitý pre udržanie zdravia bez rozštiepených koncov.

Povolené vrstvy pre stredne dlhé vlasy

Stredne vrstvené trvalé vlasyInstagram @taylor.b.vlasy

Q&Autorom štýlu je Taylor Bennett

Stylista & Salón Barber @ The Desert Lounge v St. George, UT

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tieto skákacie vrstvené vlasy strednej dĺžky boli upravené a zabalené v jednoduchom štýle prsteňov. Jej krátke až dlhé vrstvy a štruktúra kurzu urobili perfektné kučeravé plátno. Pozdravte túto jednoduchú skákaciu zábavu, kde kučery a vrstvy idú ruka v ruke.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Keď sa perma vracia, je dôležité vedieť, že sa nezobudíte s dokonalými prstenníkmi alebo hladkou vlnou. Kučeravé vlasy stále potrebujú styling a produkty, či už sú zvlnenie prirodzené alebo trvalé. Vrstvy uberú na hmotnosti a umožnia vášmu zvlneniu, aby bolo odrazené a vytváralo prstene.

Budete potrebovať výrobky! Na dosiahnutie suchého jemného vzhľadu pomôže ľahký krém na zvinutie vyhladenie zvlnenia a zníženie krepatenia. Na dosiahnutie mokrého vzhľadu je možné na vlasy použiť penu. Pre ešte viac lesku použite malé množstvo lesklej hmly alebo rozstrekujte strednú časť na končeky.

Škriabať, škrípať, škrípať! Najväčšou vecou pri úprave kučeravých vrstiev je skrášliť vlasy, kým schnú. Voda zaťaží vaše vlasy. Ak necháte gravitáciu, urobí to svoje, vlasy vám vyschnú. Pri sušení priebežne škrípajte, aby sa mohla vytvoriť kučera.

Krátke kučeravé vlasy sú perfektné pre tých, ktorí by chceli doplniť svoj okrúhly tvar tváre. Kudrlinky budú mať tiež okrúhly vzhľad u ľudí s oválnou alebo podlhovastou tvárou. Celkovo sa opýtajte svojho stylistu, aký typ zvlnenia a vrstiev prinesie najlepší výsledok pre váš tvar a životný štýl.

Pernaté vrstvy pre viac ako 50

Stredne operené vrstvy pre ženy nad 50 rokovInstagram @susanj_hair

Kto miluje vrstvené zrážky pre stredné vlasy? Kľúč k tomuto úžasnému kotleta pasúcemu sa na ramene spočíva v jeho zmiešaných vrstvách. Výsledkom je prirodzene vyzerajúci pohyb, ktorý dodá vašej hrive finiš. Toto sú operené vrstvy pre viac ako 50, ktoré si určite zamilujete svoje sivé zámky.

Vrstvený strih s bočnými ofinami

Stredne dlhý vrstvený strih s bočnou ofinouInstagram @nikitenko_elen_

Vyzerajte múdro a sebavedomo s týmto vrstveným strihom s bočnou ofinou! Dĺžka, kde sa zastaví niekoľko centimetrov pod ramenami, udrží plnosť vašich rovných vlasov. Hlboký, rozmerný odtieň ružového zlata v tomto dlhom vrstvenom bobovom účese dodá vášmu vzhľadu nádych mladosti.

Bočný okraj

Stredne dlhý vrstvený strih s bočnými strapcamiInstagram @rachellemyarnell

Q&Autorka štýlu, Rachelle Yarnell

Kaderník / majiteľ salónu @ Studio Salon v Clevelande, OH

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Toto je dlhý bob alebo „LOB“, ako by niektorí povedali. Je to univerzálne v tom, že to môže byť stále „cítiť“ dlho, ale dá sa to aj ľahko zvládnuť.

Je výborný pre jemné až stredné vlasy. Rozstrihol som to do trojuholníkového tvaru, aby nechala dĺžku okolo prednej strany.

Použil som Donald Scott Carving Comb, aby vrstvy boli hebké, a Donald Scott Chop Stick na detaily vrstiev okolo tváre a načrtnutie dokonalého vzhľadu rámujúceho tvár..

Upravil som pomocou neviditeľnej nosnej peny Paul Michell, ktorá dodáva vlasom jemnú textúru pri aplikácii na mokré vlasy. Sfúkol som veľkým okrúhlym štetcom a zakončil plážovým zvlnením pomocou svojej hladiacej žehličky Paul Mitch. Postriekajte rozpracovaným sprejom, aby svetlo držalo.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ovládanie je veľmi jednoduché, najlepšie s ľahkým stylingovým výrobkom a ideálne pre stredne až jemné vlasy. Je tiež skvelý pre ľudí, ktorí stále milujú chvost, ale chcú mať štýlovejší vzhľad. Odporúča sa pre oválny, okrúhly alebo štvorcový tvar tváre, pretože môže predviesť váš vzhľad!

Je to skvelé pre uponáhľaný životný štýl. Konský chvost je možné dosiahnuť, ale iba vtedy, ak máte čas a rýchly úder, drží svoj štýl.

Súlož s ofinou

Chlpatý stredne dlhý vrstvený účes s ofinouInstagram @hanlynne

Vrstvené zrážky pre stredne dlhé vlasy, ako je tento, vyzerajú ešte elegantnejšie s jemnými ofinami, nemyslíte?

Q&Autorka štýlu, Hannah Lynne

Hairstylist @ Beauty Bar Boutique vo Wilmingtone, NC

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Toto je konzervatívnejší súlož, ktorý bol strihaný holiacim strojčekom. Milujem pohyb a drobnosť a to, ako vyzerá dokonale strapato! Tento vzhľad bol inšpirovaný Amandou Wall, kreatívnou riaditeľkou R+Co.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Sme tu #randcoobsessed a #oribeobsessed! Na fénovanie som použila Park Avenue Blowout Balm od R+Co, aby som ochránila pred poškodením teplom a dodala vlasom hmotu. Po úplnom vyschnutí a vyhladení plochým štetcom Mason Pearson som si votrel do dlaní množstvo Oribe Airstyle Finishing Cream vo veľkosti hrášku a potiahol som ho na koncoch, aby som dodal definíciu a vlhkosť..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento vzhľad je pre normálnu až jemnovlasú ženu, ktorá má veľa vlasov a túži po pohybe a štruktúre. Funguje skvele s okrajmi a najlepšie vyzerá, keď sa produkt používa na definovanie koncov. Tento vzhľad nie je pre vlasy, ktoré majú hrubú vrstvu kutikuly alebo sa rozširujú vlhkosťou!

Tento účes sušený na vzduchu na mierne vlnitých vlasoch dodáva nádherný plážový, zažitý vzhľad. Tento účes môže stiahnuť akýkoľvek tvar tváre! Stylistovi bude stačiť určiť, kde začať s najkratšou vrstvou na rámovanie tváre, v závislosti od tvaru tváre a či sú ofina možnosťou založenou na štýle a odhodlaní udržiavať ju.!

Vrstvený Bob

Vrstvený bob s dĺžkou kľúčnej kostiInstagram @hairbycassandrazoe

Toto je stredne dlhý vrstvený bobový účes, ktorý vám umožní rozhýbať textúrovaný štýl. Ak si zázvorovú hrivu vždy uprostred roztrhnete, nič nepokazíte, ak budete mať jemnejší vzhľad. Navyše, ďalším dôvodom, prečo milovať tieto stredne dlhé vlasy, je ich schopnosť nosiť ich všetky hore alebo dolu.

Ženské vrstvené vlasy strednej dĺžky

Ženské vrstvené vlasy strednej dĺžkyInstagram @rafaelbertolucci1

Perfektný a veľmi všestranný vrstvený účes strednej dĺžky pre ženy vo veku 30, 40 a 50 rokov je tu! Vychutnajte si zvodný imidž pri strhávaní týchto ženských stredne dlhých vrstvených vlasov. Vďaka kombinácii hlbšej bočnej časti a jemných vĺn výsledok vyzerá objemnejšie a plnšie. Dokončite eleganciu svojich zámkov tým, že ich natriete tmavo zakoreneným diamantovým blond odtieňom.

Krátky až stredný bob s vrstvami

Krátky až stredný bob s vrstvamiInstagram @wellbezerraoficial

Nádherný krátky až stredný bob s vrstvami, ktorými môžete predviesť svoje blond ombre! To, čo robí tento vrstvený strih bobu dokonalým, je silný a ostrý obvod okolo krku. Krátka až stredná dĺžka poskytuje plnší povrch a zároveň vyzerá o niečo dlhšie.

Plážové vlny s vrstvami

Plážové vlasy po ramená s vrstvamiInstagram @itsmeganbetch

Q&Autorka štýlu, Megan Colburn

Stylista @ Amarte Salon & Kúpele v Redding, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad je stredne dlhý bob s dlhými vrstvami a množstvom textúry okolo dna. Textúra dodáva objem a zabraňuje tomu, aby bol rez po obvode príliš ťažký. Milujem, že keď ju upravíš, môžeš dostať tú skvelú plážovú vlnu!

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Vždy používam výrobky Aveda. Najlepšie produkty pre tento vzhľad sú Volumizing Tonic v korienkoch, Thickening Tonic pre vaše stredy a konce a ľahký vyhladzovací produkt ako je stylingový krém Aveda’s Smooth Infusion. Rád zakončím ľahkým lakom na vlasy, akým je Aveda’s Air Control, aby som pridal textúru bez tiaže a držal.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Krása tohto vrstveného stredného strihu vlasov spočíva v tom, že funguje na všetky typy vlasov! Vyzerá tiež úžasne na takmer každom tvare tváre, pretože je veľmi prispôsobiteľný. Ak váš stylista vie, čo robí, je tento vzhľad skvelý pre každého!

Pretože je stále dosť krátky, môžete si s kulmou rýchlo upraviť štýl. Uistite sa, že používate tepelnú ochranu! Je to perfektný vzhľad pre ženu na cestách, ktorá stále chce štýlový strih.

Mäkký strih po rovné vlasy po plecia

Mäkký strih po rovné vlasy po pleciaInstagram @styledbybravo

Predstavte si, že budete nosiť tento strih po ramená s vrstvami-určite sa vám bude páčiť! Je to taký ideálny mäkký strih po ramená pre rovné vlasy, ako sú tie vaše. Tieto stredne dlhé vlasy, ktoré vyzerajú skvele na jahodovom blond odtieni, pristanú vašej svetlej alebo bledej pokožke. Okraje Bardot alebo záclony nielenže dodávajú štýlu, ale tiež rámujú vaše najlepšie črty tváre.

Textúrovaná lalok so strednými časťami

Stredne rozdelený stredne dlhý vrstvený textúrovaný účes LobInstagram @hairbytory

Q&Autorka štýlu, Tory Blewett

Kaderníčka @ Medulla & Co v kanadskom Toronte

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento účes po ramená by som nazvala aktualizovaným textúrovaným lobom. Je to nová, „dospelá“ verzia dlhého textúrovaného bobu, ktorá je populárna už dva roky. Má jemné, minimálne vrstvy a textúru, ale s krásnou a tupou siluetou, ktorú tento rok uvidíme viac, najmä na jeseň.

Moja najobľúbenejšia vec na tomto vzhľade je určite ofina. Začali sme s tupým, rovným okrajom asi pred štyrmi mesiacmi a previedli sme ho do tohto krásneho záclonového okraja v štýle 70. rokov pridaním niekoľkých sofistikovaných vrstiev.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na jemné až stredné vlasy by som použila objemovú hmlu pri korienkoch a trochu fúkacieho krému od stredného drieku až po koniec. To dodáva, že trochu lesku, ktorý všetci milujeme a ktorý ovláda krepatenie. Moje obľúbené sú Volumist od Davines a Hair Cream od TO112.

Na hrubé vlasy by som použil kombináciu krému na vlasy TO112 a séra TO112, začínajúc od končekov a postupoval nahor..

Pri štruktúrovaných účesoch vždy dokončím vzhľad sprejom na textúry Davines, aby mal trochu definíciu a držal..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Skvelé na tomto strihu a dĺžke je, že v zásade funguje pre akýkoľvek typ vlasov alebo tvar tváre. To znamená, že stredne dlhé vlasy sú najuniverzálnejšie, pretože umožňujú pohyb vlastný textúrovanému laloku. Hovorí sa, že neexistuje „jedna veľkosť pre všetkých“ a dokonca aj takýto strih je potrebné vyladiť tak, aby vyhovoval životnému štýlu klienta. Ak sa viac umývajú a idú, vynechal by som okraj a urobil by som väčšiu siluetu línie A, aby to bolo menej práce. Ak majú záujem o styling a sušenie vlasov, okraj dodáva tomuto vzhľadu mimoriadny záujem.

Textúrované stredné vrstvy

Textúrované stredné vrstvyInstagram @jessicabubb.thestudio

Bez ohľadu na to, či ste teenager alebo dáma, tieto štruktúrované vrstvy strednej dĺžky na vás budú vyzerať fantasticky. Urobte to dramatickejším začlenením vĺn, ktoré môžu poskytnúť objem a pohyb. Nikdy nenechajte tieto vrstvené vlasy po ramená vyrastať a zároveň spôsobovať strach. Rozhodnite sa preto pre plavovlasú plavbu a vychutnajte si rozmernú odmenu s nízkymi nárokmi na údržbu.

About the author

Adblock
detector