32 najhorúcejších vrstvených účesov a strihov pre dlhé vlasy

Dlhé vrstvené vlasy sú technikou strihania dlhých vlasov, ktorá strihá horné vrstvy vlasov kratšie ako spodné. Pridanie vrstiev na dlhé vlasy vytvára väčší pohyb a tenkým vlasom dodáva väčší objem.

Vrstvením dlhých vlasov sa odstráni správne množstvo hmotnosti, aby sa vlasom pohyboval, bez toho, aby konce vyzerali prevrstvené a strapaté. Dlhé vrstvené účesy zvyčajne vyzerajú skvele na všetkých tvaroch tváre a podľa toho, ako sú upravené, môžu niektorým tvarom tváre lichotiť viac ako iným..

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto trendové obrázky najlepších nápadov na dlhé vrstvené vlasy.

Platinové dlhé vrstvené vlasy

Platinové dlhé vrstvené vlasyZápočet: Cara Loren

Extra dlhé účesy s vrstvami, ako je táto, sa môžu pochváliť trendovým tieňovým koreňom a kučerami platinovej farby.

Dlhé vrstvy s ofinou

dlhé vrstvy s ofinouInstagram @jaiden_edwardsandco

Dlhé vrstvené vlasy s ofinou sú nádherným príkladom toho, čo môžete robiť pomocou nožníc a predĺžení. Nemáte radi krásnu prácu pri miešaní vrstiev a rôznych odtieňov zlatohnedej? Toto je jeden z najlepších príkladov dlhých zrážok s ofinou, ktoré v tejto sezóne uvidíte.

Platinové blond vrstvenie

Platinové blond vrstvenieInstagram @hairandmakeupbynatparker

Účesy s dlhými vrstvami sú ideálne na zníženie výrazných rysov tváre. Tmavé korene splývajúce s bielo-blond vlasmi skutočne prinášajú moderný, ženský vrstvený vzhľad.

Chlpaté vrstvené vlny s bočnou časťou

Chlpaté vrstvené vlny s bočnou časťouInstagram @salondm3

Hlboká bočná časť tohto vrstveného účesu by bola nádherným vzhľadom jesennej sezóny. V prípade strapatých dlhých vrstvených zrážok majú dlhé vlasy veľa rozmerov.

Vrstvené a dlhé so závesmi

vrstvené a dlhé vlasy s ofinou na záclonyInstagram @memmieyo

Kotleta, ktorá je vrstvená a dlhá so záclonami, môže orámovať a zvýrazniť prednú časť vašej tváre, najmä tváre. Ozdobte ho zlatohnedým odtieňom a dosiahnete tento krásny jemnejší povrch.

Veľmi dlhé V-Cut vrstvy

Dlhé V-cut vrstvyInstagram @kuki_klobucista

Pozrite sa na túto premenu vlasov s kaskádou dlhých vrstiev strihu do V technikou postupného strihania. Trendové dlhé vrstvené kučery, ako je tento výstrih do V na dlhých vlasoch, dodávajú rozmer a telo, čo je perfektné pre ženy s tenšími vlasmi.

Jet čierne pramene s mäkkými vrstvami

Jet čierne kučery s mäkkými vrstvamiInstagram @briandersonstylist

Jet čierny dlhý vrstvený strih vyzerá nádherne u žien s tmavšou pokožkou a extra dlhými vlasmi.

Svetlohnedé zámky s dlhými vrstvami

Svetlohnedé zámky s dlhými vrstvamiInstagram @shearedbysimone

Tieto holiace dlhé vrstvy na dlhých vlasoch vytvorila stylistka Simone Ulatowski z Bernardsville, New Jersey. Výhodou strihu holiaceho strojčeka pre tento vzhľad je, že pohybu nemusíte obetovať dĺžku.

“Mäkké vrstvy sú udržiavané dlhé, takže spodná línia nie je príliš chudá, čo vyzerá ako vláčne vlasy.” Strihanie holiacim strojčekom však umožňuje končekom voľný pohyb, ak sú vlasy vyfúkané hladké alebo natočené, “vysvetľuje Ulatowski..

Vrstvy pre dlhé rovné vlasy

Vrstvy pre dlhé rovné vlasyInstagram @takeshishukuya

Dramaticky vrstvené dlhé kučery so stredovou časťou na rámovanie tváre z nej robia perfektný rovný dlhý vrstvený strih pre ženy s hustými vlasmi. Swoopy vrstvy sú také jemné a ženské!

Vystrihnutá a upravená stylistom Takeshi Shukuyom z Kalifornie, toto je vzhľad bozkávaný na slnku s množstvom pohybu, ktorý umožňuje všestranný štýl. Bez ohľadu na to, akým spôsobom rozdeľujete vlasy alebo upravujete dlhé vlasy, vrstvy budú vždy krásne ležať.

“Na dlhé vrstvené účesy, ako je tento, je dôležité použiť dobrý kondicionér, aby boli vaše vlasy zdravé, lesklé a silné,” poznamenáva Shukuya.

Dlhé huňaté vrstvy

Dlhé huňaté vrstvyInstagram @obecial.combs

Rozhodnite sa pre nádherný dlhý vrstvený strih, ktorý ponúka dlhé huňaté vrstvy pre optimálny pohyb a textúru. Okraj závesu vytvára jemný efekt rámovania tváre a má dostatočnú dĺžku na to, aby ste ho mohli pripnúť späť z očí.

Hranatý zvlnený vrstvený strih

Hranatý zvlnený vrstvený strihInstagram @danionyourdome

Skúste tento zvlnený vrstvený strih, ktorý ponúka silne štruktúrované, tmavohnedé dlhé vrstvené pramene.

Stylista Dani Maloney z Phoenixu, AZ, bol tak inšpirovaný bohémskymi, prírodnými, plážovými dlhými vrstvami.

“Dlhé vrstvené účesy poskytujú dokonalý štýl na pláž.” Vidím štýl wash-and-go, ktorý je stále moderný a aktuálny. Milujem, že ženy, ktoré majú štýl s nízkymi nárokmi na údržbu, môžu mať stále moderný vzhľad, ktorý funguje pre ich každodenný život, “hovorí Maloney.

Ak vošla dáma a žiadala prirodzený vzhľad, ale aj textúru, Maloney odporúča niečo ako tento strih, sotva prítomnými vrstvami.

Účes s vrstveným súvrstvím s tmavými koreňmi

Tmavo zakorenený vrstvený súlož účesInstagram @jackie_smithwick

Dlhý vrstvený súlož vám môže poskytnúť trochu väčšiu výhodu ako tradičné. Joan Jett a Farrah Fawcett boli ikony 70 -tych rokov, ktoré tento štýl rozhýbali naplno!

Podľa stylistu Jackieho Smithwicka zo Severnej Karolíny dlhé účesy s dlhými strapatými vrstvami vyhovujú jemným alebo hustým vlasom. Dodáva extra objem a textúru a dodáva vám moderný vzhľad.

Stylizovať súlož môžete mnohými rôznymi spôsobmi. “Ak chcete získať elegantný vzhľad, vyskúšajte olej alebo sérum, keď sú takmer suché. Ak chcete získať strapatejší a opotrebovanejší vzhľad, použite za mokra myš s textúrou, po zaschnutí do nej dajte malý suchý šampón a nechajte tieto okná sklopené, “navrhuje Smithwick..

Dlhé blond vrstvené vlasy

Dlhé blond vrstvené vlasyInstagram @luminousblondes

Tu sú dlhé blonďavé vlasy, ktoré sú krásne a nenáročné na údržbu. Toto je jeden z dlhých účesov s vrstvami, ktoré vyzerajú ešte lepšie, ak sú štylizované s plážovými vlnami.

Rozstrapkané vrstvy s kľúčnou kosťou

Rozstrapkané vrstvy s kľúčnou kosťouInstagram @maren.stylist

Tieto nádherné espresso hnedé farby vlasov na tomto dlhom vrstvenom bobe dokonale ladia s opálenou pokožkou.

Stylistka Maren Mahlman z Kalifornie hovorí: „Vďaka kombinácii detských svetiel a balayage je tento vrstvený dlhý bob ľahký a elegantný. Najlepšie na tom je, že je to služba raz za tri mesiace! Je to farba s veľmi nízkymi nárokmi na údržbu a vrstvený účes pre dlhé vlasy. “

Tento štýl je skvelý pre väčšinu dám, obzvlášť s jemnými vlasmi. Na voľnú vlnu je najlepšia 1 1/4 palcová kulma. Mahlmanov obľúbený dokončovací výrobok je Badlands od R. & Co pre malé posilnenie koreňov a textúru.

Tkanivové vrstvené vrstvy v páse

Tkanivové vrstvené vrstvy v páseInstagram @yukistylist

Tento vrstvený účes v dĺžke pása možno opísať ako nevkusné, textúrované, plážové kučery. Kalifornská stylistka Yuki používa techniku ​​suchého strihu na kotlety, aby zistila, ako vlasy reagujú.

Pokiaľ ide o tieto trhané vrstvy, dlhé vlasy im práve teraz dodávajú prirodzenejší a najľahší trend vlasov.

“Na úpravu štýlu som použil 1 1/4-palcovú kulmu a zvlnenú náhodnú časť, aby som vytvoril späť vlny. Po curlingu som použil textúrny sprej Milbon na dodanie tela a jemnosti, “poznamenáva Yuki.

Voľné vlnité vrstvy pre jemné vlasy

Voľné vlnité vrstvy pre jemné vlasyInstagram @studiovangogh

Obsahuje voľné vlnité vrstvy pre jemné vlasy, ktoré vám poskytnú väčšiu textúru a pohyb. Ide o tieto vrstvené dlhé vlasy v tom, že vám pomôže udržať si krásu pri pestovaní stredne dlhého kotleta. Dlhé vrstvy pre jemné vlasy tiež zaručene vylepšia váš teplý blond ombre.

Kudrnaté vrstvy pre dlhé kučeravé vlasy

Kudrnaté vrstvy pre dlhé kučeravé vlasyInstagram @curls.by.lailee

Kudrnaté vrstvy pre dlhé kučeravé vlasy sú klasickým strihom, ktorý rozdeľuje objem do vašich vlasov. Strih dlhej vrstvy zvyšuje kučery a dáva pohyb. Vyskúšajte vrstvené dlhé účesy pre ženy, ktoré chcú jemné a skákacie prevedenie.

Dlhé sekané vrstvy s zakoreneným sombre

Dlhé trhané vrstvy s zakoreneným somberomInstagram @bthalia13

Jedná sa o dlhé rovné vlasy s jemnými vrstvami, ktoré vytvorila kaderníčka Bianca Herrera zo Silver Spring, MD.

“Páči sa mi perfektná zmes od prirodzenej k dlhej blond. Kombinácia detských reflektorov a balayage blonďatých melírov vyzerá tak bezproblémovo. Milujem, že bude môcť tento vzhľad nosiť niekoľko nasledujúcich mesiacov a stále to bude vyzerať, že to urobila kvôli zakorenenému sombrovi, “vysvetľuje Herrera.

Tento účes je pre ženy s hrubými až jemnými vlasmi. Je to len všestranný vzhľad pre tých, ktorí chcú, aby súčasťou ich balayage bola aj prirodzená farba vlasov. Jas a orámovanie tváre otvorí akúkoľvek časť tváre, ktorú považujete za príliš uzavretú. Strih tiež pomáha vylepšiť pohyb vytvárajúci farby.

Vrstvené vlasy s plážovými vlnami viac ako 40

Dlhé vrstvené vlasy s plážovými vlnami viac ako 40Instagram @anthonynitsonhair

Vrstvené vlasy s plážovými vlnami viac ako 40 rokov sú príkladom nápadov na vrstvené strihy, ktoré môžete preskúmať. Dlhé vlasy majú tendenciu dodávať ženám nad 40 rokov konzervatívny vzhľad. Ponúknite strihu modernosť tým, že ju predstavíte s jasnými odtieňmi vlasov..

Zlaté blond vrstvené vlasy

Zlatisté blond dlhé vrstvené vlasyInstagram @abigailwalo.cosmetology

Zlaté blond vrstvené vlasy sú lesklé, plné slnka a dodávajú žiarivú žiaru. Pridaním dlhých vrstiev a kúskov tvarujúcich tvár prináša dlhým vlasom život a pohyb. Účes s dlhými vrstvami je elegantný, ale môžete tiež zdôrazniť textúru a dlhé vrstvy pomocou ½ palcovej kulmy, pričom konce necháte bez námahy plážových vĺn..

Textúrované dlhé vrstvy

Textúrované dlhé vrstvyInstagram @yukistylist

Okoreňte už aj tak ohromujúci dlhý strih vrstvami a hrejivou balayage. Textúrované dlhé vrstvy zdôrazňujú svetlejší odtieň a vytvárajú lepší rozmer. Pre bohatšie a zdravšie vyzerajúce vlasy naneste na pramene olej vyvolávajúci lesk.

Dlhý a vrstvený súlož

dlhý a vrstvený súložInstagram @__hannahv

Účesy s dlhými vrstvami odstraňujú váhu z dlhých vlasov, ale so štýlom. Tu je dlhý a vrstvený súlož, ktorý poskytuje sviežejšiu auru. Je to solídny dôkaz toho, ako dlhé vrstvy, ofina so záclonami a blond odtieň spolu vyzerajú skvele.

Dlhé vrstvy na rámovanie tváre

dlhé vrstvy na rámovanie tváreInstagram @thathairough_

Vyhnite sa plochému a neživému vzhľadu s dlhými vrstvami rámovania tváre. Tieto vrstvy odstraňujú veľkú váhu, čím vašim čiernym vlasom dodávajú telo a pohyb v spodnej časti.

Vrstvené a dlhé vlasy potrebujú zastrihávanie každých 6-10 týždňov, aby boli zdravé a bez rozštiepených končekov. Takto strapatý vrstvený strih pre dlhé vlasy robí kúzlo s rovnými textúrami a jemnou hustotou.

Vrstvený a štruktúrovaný strih

Vrstvený a štruktúrovaný strihInstagram @missyhixhair

Tento strih ponúka prevrátené vrstvy pre dlhé vlasy, ktoré vytvorila Melissa Hicks, kaderníčka z Fleming Island, FL..

“Použili sme tvarovanie V na chrbte a potom sme pridali preklopené pernaté vrstvy.” Urobili sme zvýšenú techniku ​​tvárového rámu a rozbili sme jej konce, aby vyzerala kusšie. Moja obľúbená vec na tomto účese je spôsob, akým sa zužuje. Nie je to jednoduché a verím, že to dodáva štýlu ďalší charakter, “vysvetľuje Hicks.

“Tento dlhý vrstvený strih odporúčam ženám, ktoré hľadajú niečo trochu iné ako vaše tradičné vrstvené zrážky pre dlhé vlasy.” Mohlo by to fungovať pre niekoho s hustými až strednými vlasmi. Konce by som viac štruktúrovala na hrubších vlasoch. Tento strih by som neodporúčal na jemné/tenké vlasy kvôli intenzite vrstiev. Odstránilo by to príliš veľkú váhu, “radí Hicks.

Účes s nízkymi nárokmi na údržbu s jemnými vrstvami

Účes s nízkymi nárokmi na údržbu s jemnými vrstvamiInstagram @caleighmoriahhair

Tma kontrastujúca s popolavými dlhými vlasmi s vrstvami mu dodáva veľmi ležérny, ale superštýlový vzhľad!

“Dlhé účesy s takými vrstvami sú prirodzené a jemné,” hovorí stylistka Caleigh Giarra z Nashvillu, TN. Takéto dlhé účesy sú skvelé pre ženy, ktoré túžia po niečom nenáročnom na údržbu a prirodzenom.

Pri obnove týchto voľných vĺn je výrobkom, ktorý Giarra odporúča, vyfukovací balzam ako IGK’s Car Service alebo zvlhčujúce mlieko na vlasy, akým je napríklad IGK’s Mistress. Giarra uvádza: „Potrebujete len niečo málo, aby boli vlasy hydratované a chránené pred tepelným stylingom.“

Dlhé vrstvené vlasy s bočnými ofinami

Dlhé vrstvené vlasy s bočnými ofinamiInstagram @glamourembalmer

Dlhé zámky vyzerajú úžasne s vrstvami na rámovanie tváre, ktoré sa smerom k chrbtu zužujú do dlhých vrstiev. Podľa stylistky Sandry z Kalifornie je vytváranie neviditeľného súlož okolo hornej koruny možné nosiť v prirodzenom stave alebo v štýle retro „Bardot“.

Sandrinou obľúbenou vecou na týchto dlhých brunetových vlasoch s textúrovanými vrstvami je všestrannosť! Hovorí: „Je ľahké štýl alebo nie štýl. Dá sa hodiť do vrchného uzla alebo nízkeho drdola s koketnými kúskami, ktoré vypadávajú okolo tváre a vytvárajú bočné dlhé vrstvené ofiny. Je perfektný pre vlnité vlasy, vlasy, ktoré sú prirodzene sušené na vzduchu, alebo vlasy, ktoré sú radi vyfúkané s veľkým objemom tela a objemu. “

Dlhé pernaté vrstvy

Dlhé pernaté vrstvyInstagram @ramseytobey

Krátke vrstvy pre dlhé vlasy vám poskytnú upravený vzhľad, ktorý je štýlový bez námahy. Pozrite sa na tento účes od stylistu Ramseyho Tobeya z Wilmingtonu, NC, aby ste sa inšpirovali.

“Tento vzhľad by som opísal ako dlhé vlasy s krátkymi vrstvami, na rozdiel od toho, aby som tomu hovoril dlhý vrstvený strih.” Moja obľúbená časť na tomto účese je všetok pohyb a telo, ktoré má, pričom si stále zachováva dĺžku. Použil som svoj žiletku na strihanie holiaceho strojčeka na väčšinu vnútorných vrstiev a potom som nožnicami vyčistil obvod, “vysvetľuje Tobey..

Krátke vrstvy na dlhých vlasoch fungujú u žien so stredne hustými a stredne štruktúrovanými vlasmi. Tento tvar je pre dĺžku skutočne vhodný pre dámy s okrúhlymi tvárami. Predlžuje tvár. Je to tiež dobrý účes, ak sa chcete hrať so svojim štýlom. Je vynikajúci pre dlhé aktualizácie a vyzeral by krásne zvinutý prútikom.

Očarujúce výbuch s dlhými vrstvami

Očarujúce výbuch s dlhými vrstvamiInstagram @itsmohair

Očarujúci výstrel s dlhými vrstvami hodnotí textúru vašich vlasov. Dlhé vrstvy sú skvelé na zvýšenie objemu. Ak chcete sexi look, vyskúšajte dlhé vlasy s vrstvami.

Vrstvený strih v tvare U

Vrstvený strih v tvare UInstagram @sagiakosgeo

Rozhodnite sa pre vrstvený účes v tvare písmena U pre dlhé vlasy, aby udržali skákavé vlasy pri zachovaní dĺžky.

Vrstvené vlnité vlasy

Vrstvené vlnité vlasyInstagram @caitlinchristein

Vrstvené vlnité vlasy, v kombinácii s blond balayage, vyzerajú úžasne. Noste tento dlhý účes s vrstvami, aby mali vaše končeky väčšiu textúru.

Pri stylingu držte žehličku vodorovne. Potom urobte široké horizontálne sekcie a natočte vlasy. Takto získate namiesto klasických, pevných kučier vlnitejší vzhľad vlasov.

Textúrované vrstvenie pre dlhé tenké vlasy

Textúrované vrstvenie pre dlhé tenké vlasyInstagram @amanda_may_artistry

Chaotický vrstvený strih s tmavo zakorenenou blond balayage určite osvieži jemné vlasy! Dokonalé štruktúrované vrstvenie pre dlhé tenké vlasy existuje. Tento účes pre dlhé vlasy vyhovuje aj prirodzenej vlnitej textúre. Na prípravu dlhých vrstvených účesov, ako je tento, použite sprej na suchú textúru, aby ste zapracovali na tele a textúre.

Štiepané vrstvy pre dlhé hrubé vlasy

trhané vrstvy pre dlhé husté vlasyInstagram @hair_by_britters

Toto je dlhý vrstvený účes, ktorý funguje dobre s vlnami a zlatistými blond odleskami! Tieto trhané vrstvy pre dlhé, husté vlasy ponúkajú veľa textúry a zvyšujú objem, ktorý si zamilujete.

About the author

Adblock
detector