35 roztomilých a jednoduchých trendov krátkych vrstiev v roku 2021

Krátke vrstvené zrážky sú strihy od ucha k krku s krátkymi vrstvami navrchu a dlhšími vrstvami v spodnej časti, ktoré dodávajú tvar a objem. Pridanie zmiešaných vrstiev na krátke vlasy dodá väčšiu textúru, plnosť a rozmer, čo je skvelé pre ženy s tenkými vlasmi. Pripravte sa teda na poriadnu inšpiráciu pre krátke vlasy nižšie!

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto obrázky s nápadmi na krátke vrstvené vlasy:

Zábavné krátke vrstvené vlasy

Zábavné krátke vrstvené vlasyInstagram @camillepiatthair

Styling jednoduchých krátkych účesov s vrstvami ešte nikdy nebol taký vzrušujúci! Tu je zábavný bob pre krátke vrstvené vlasy, ktorý je ideálny pre vašu radostnú náladu. Je to sekaná čeľusť, ktorá vytvára pohyb a pozdvihuje rozmer vašich blonďavých zámkov. Efekt zametaných a rozstrapatených vrstiev tiež vytvára ilúziu stavu beztiaže.

Krátky súlož s operenými vrstvami

Krátky súlož s operenými vrstvamiInstagram @salonosostyle

Krátky súlož s operenými vrstvami je to, čo potrebujete, ak milujete nevrátený objem. Perie podobné vrstvy na krátkom chlpáči načerpajú objem vo vlasoch. Aj keď na to, aby ste sa držali, môže potrebovať trochu objemovej peny, mäkký, chaotický tvar je pre zrelé ženy veľmi lichotivý..

Pixie s platinovou Balayage s najvyššou vrstvou

Pixie s vrchnou vrstvou platinovej balayageInstagram @buzzcutfeedgold

Čo je lepšie kombinovať ako pixie s platinovou balayage vrchnou vrstvou? Pixies sú nápadné účesy, ale hodením platinového odtieňa sa vlasy dostanú na inú úroveň. Dlhší vrstvený top znamená, že môžete byť kreatívni so stylingom a miešať svoj vzhľad každý deň. Aj keď ho necháte odpojený, aby sa boky mohli zúžiť na krátko, stále vyžaruje ženský pocit.

Krátky vrstvený tupý bob s tupými koncami

Krátky vrstvený tupý bob s tupými koncamiInstagram @yukistylist

Mať krátky vrstvený tupý bob s tupými koncami je skvelé pre rovnejšie typy vlasov, ktoré túžia po textúre. Tupé konce perfektne fungujú aj s jemnejšími vlasmi, aby sa zaistila dlhá štruktúra. Vrstvy dodávajú jemný pohyb, ktorý zvyšuje životnosť vašich vlasov. To tiež funguje skvele pre tých, ktorí milujú ľahký a neviazaný štýl.

Krátke vlasy s jemnými vrstvami

Krátke vlasy s kučeravými vrstvamiInstagram @summerevansstudio

Krátke vlasy bez námahy s kučeravými vrstvami sú dokonalými rozpustenými vlasmi. Kým je dĺžka bobu tupá, aby bola dosiahnutá úplnosť, vylepšenie tvaru niektorými mäkkými krehkými vrstvami dodá štýlu textúru a plynulosť. Skúste malý šampón Aveda Shampure na vlasy po úprave, aby ste získali ohromujúci efekt.

Trendový krátky vrstvený strih

krátky vrstvený bob účesInstagram @caitycaatt

Vďaka rozsiahlym vrstvám tohto krátkeho vrstveného bobu s bočnou časťou je pre väčšinu žien neuveriteľne nositeľný.

Moderná pixie so skrytým podrezaním

Moderný pixie s vrstvami a skrytým podrezaným účesomInstagram @wuzzupkarry

Moderný pixie so skrytým podrezaním pre rovné vlasy je skvelou voľbou pre krátke pixie. Krátke vrstvené účesy pre ženy vytvárajú moderný strih pixie s vrstvami, ktoré môžu zväčšiť tenké vlasy.

Vrstvený a štruktúrovaný krátky strih pre hrubé vlasy

Chlpatý vrstvený štruktúrovaný bob pre hrubé vlasyInstagram @mattyhairdresser

Tento strih na dĺžku čeľuste je krátky strapatý účes s mnohými vrstvami. Vytvoril ho kaderník Matthew Ortiz z Karmelu v Kalifornii. Tvar je ľahký a plážový a tento krátky strih je veľmi univerzálny a dá sa nosiť hladko alebo s textúrou.

Pokiaľ ide o styling, Ortiz hovorí: „Vždy začínam s dobrým šampónom a kondicionérmi, ako je šampón Davines Minu a kondicionér Minu. Na zónu 2 (stredný hriadeľ) a zónu 3 (konce) nastriekajte kondicionér Minu. Vďaka tomu sú vrstvené vlasy veľmi lesklé a bez krepatenia. Vyfénujte rukami a na záver použite sprej s morskou soľou Davines. “

Krátke vrstvené zrážky, ako je tento, sú skvelé pre stredné až silné vlasy. Je ideálny pre ženy, ktoré nechcú stráviť veľa času stylingom. S tvarom pomôže pridanie ďalších horných vrstiev vlasov. Krátke účesy môžu byť vhodné pre mnoho tvarov tváre, najmä okrúhle a oválne.

Vrstvený strih Pixie Bob s bočnými nárazmi

Vrstvený pixie bob strih s bočnou ofinouInstagram @nikitenko_elen_

Krátky vrstvený pixie bob strih s bočnými ofinami má objem zabudovaný do koruny. Krátke vrstvené bobové účesy, ako sú tieto, majú kúzlo kúzla s operenou ofinou bokom. Na záver skratku vyskúšajte sprej na lesk a textúru R+Co Trophy.

Podrezané dlhé pixie

Chaotický dlhý pixie s podrezanímInstagram @nadiachatshair

Tento podrezaný dlhý pixie, ktorý je vrstvený, vytvorila hlavná stylistka Nadia Elias z Kanady. „Milujem, ako nervózna a zábavná všetka vytvorená textúra sedí nad veľmi dobre viditeľnou oholenou oblasťou. Krátky strih s takými vrstvami robí také odvážne tvrdenie, “hovorí Elias.

Táto ostrihaná pixie je skvelá pre ženy, ktoré majú veľa vlasov na úpravu. Hrubé vrstvené vlasy majú tendenciu vyzerať nadýchané a veľké, keď sú kratšie, a tento strih tento problém eliminuje odstránením všetkej hmotnosti zo spodnej časti hlavy..

To ušetrí žene s hustými vlasmi veľa času na rannú prípravu a poskytne vzdušný efekt, ktorý husté vlasy takmer nikdy nedosiahnu! “Ak máte husté vlasy, rozhodne vyskúšajte krátke vrstvené účesy,” dodáva.

Flippy short Layers

Flippy krátky vrstvený účesInstagram @frizerskisalontanjavodopivec

Flippy krátke vrstvy sú skvelým spôsobom, ako dostať do vlasov veľa pohybu a šírky. Tento strih funguje najlepšie na stredných/jemných vlasoch. Krátke strihy vlasov s vrstvením udržujú plnosť v základni, ale umožňujú viac vrstvenia, aby poskytovali efekt. Krátky zostrih s krátkymi vrstvami vyžaduje určitý styling. Pri fénovaní skúste použiť stredne okrúhlu kefu na natočenie vlasov pod kefou.

Skladaný bob po bradu pre jemné vlasy

Skladaný bob po bradu pre jemné vlasyInstagram @charisetucker

“Moja obľúbená vec na tomto textúrovanom, vrstvenom bobu s krátkymi vrstvami je, že poskytuje veľmi štýlový vzhľad a zároveň dáva veľa všestrannosti so všetkými vrstvenými textúrami,” hovorí stylistka a certifikovaná špecialistka na balayage a predĺženie Charise Tucker z Tustinu, CA. “Tiež sa mi páči, ako pridanie blond balayage lowlights zvýrazní všetky vrstvy a dodá hĺbku jej krátkym blond vlasom.”

Na obnovu tohto krátkeho vrstveného účesu by Tucker použil Kerastase VIP Spray, aby mu dodal trochu objemu a priľnavosti. “Dokončite ju architektúrou L’Oréal, aby sa oddelila a zvýraznila všetky vrstvené textúry vlasov,” dodáva.

Tento strih bobu s krátkou vrstvou a dĺžkou po bradu je pre ženy, ktoré majú radi prirodzený, neodlíčený vzhľad a ktoré netrávia príliš veľa času úpravou svojich vrstvených vlasov. Čím menej sa tento štýl spracuje, tým lepšie. Celá krása pochádza z prirodzeného vzhľadu všetkej textúry vo vrstvách, pričom si stále zachováva leštený štýl krátkeho uhla bobov.

Strihaný vrstvený strih na krátkych vlasoch je ideálny pre ženy s jemnými až strednými vlasmi, aby si udržal beztiažový vzhľad kratších vrstiev.

Trendové krátke vrstvené vlasy, pohľad zozadu

Trendové krátke vrstvené vlasy zozaduInstagram @_hairbysandra

Pohľad zozadu na tento áčkový, odstupňovaný bob s krátkymi vrstvami je trendový, ale sofistikovaný. Vytvorila ho kaderníčka Sandra Torresová z Pasca, WA. “Najlepšia vec na týchto krátkych vrstvených vlasoch je, že si tento celkový bob môžete skutočne prispôsobiť svojim preferenciám,” hovorí Torres..

Vyskúšajte Plumping šampón a kondicionér od Kevina Murphyho, ako aj Plumping Leave-in Treatment. Nastriekajte na korene tesne pred okrúhlym česaním. Potom, čo sú vlasy suché, použite objemový púder Powder Puff a naneste na ne olejový sprej Shimmer Me Blonde..

Torres odporúča tento vzhľad ženám, ktorým nevadí viac strihov s vysokou údržbou, ženám, ktoré si už každý deň upravujú krátke vlasy a ktorým nevadí používať na vlasy výrobky. “Ideálne sú rovné až vlnité stredne dlhé vlasy s oválnou tvárou, ale žena s okrúhlejším tvarom tváre by si vpredu mohla ponechať väčšiu dĺžku, aby predĺžila tvár,” dodáva.

Koketný strih A-line s krátkymi vrstvami

Koketný strih A-line s krátkymi vrstvamiInstagram @carolynrosecina

Tento krátky bob s krátkymi vrstvami vytvorila kaderníčka Carolyn Cina z Millbrook, NY.

Pre tento štýl Cina navrhuje použiť sochársku penu Paul Mitchell, Super Skinny a Mirror Smooth Primer. “Vlasy som vyfúkal, potom som vošiel a pomocou vyhladzovacej žehličky vytvoril vlny.” Pri vytváraní vĺn som použil Paul Mitchell Neuro Style-Protect ako tepelnú ochranu a Paul Mitchell Worked Up ako svoj pracovný sprej, “vysvetľuje.

Vrstvené vlasy samotné dodávajú vzhľadu veľa textúry a pohybu bez toho, aby boli vrstvy ťažké.

Vstaňte a choďte Pixie Cut

Vstaň a choď Pixie HaircutInstagram @ms_getyourhairdone

Tento vrstvený pixie strih s ofinou skrčenou ofinou je ľahký, voľne plynúci, vstaňte a choďte sa pozrieť. Vytvorila ho kaderníčka a majiteľka salónu Phea Monea zo St. Louis, MO.

Tento vzhľad s okrajmi nevyžaduje veľa produktu. Monea odporúča arganový olej a v prípade potreby malý sprej.

“Tento vzhľad odporúčam pre tváre v tvare srdca alebo dokonca oválneho tvaru.” Krátke vrstvené účesy sú určite štýlom pre ženy, ktoré ráno nemajú veľa času na prípravu, “dodáva.

Odvážne krátke vrstvené vlasy

Odvážne krátke vrstvené vlasyInstagram @shmoakin_hair

Odvážne krátke vrstvené vlasy sú perfektné pre ženy, ktoré majú husté vlasy. Vrstvy na krátkych vlasoch môžu prispieť k zjemneniu obrazu, odstráneniu pocitu „hmotnosti“ a väčšiemu pohybu.

Chaotický vrstvený stohovaný rez

Moderný vrstvený skladaný účesInstagram @hairwizardiva

Senior stylistka Lauren Gray z Midlothian, VA vytvorila tento modernizovaný skladaný a textúrovaný bob pre vrstvené vlasy. “Tento krátky a vrstvený strih vlasov je tak trendový vďaka svojej neštruktúrovanej a chaotickej spracovateľnej textúre, ktorá vytvára plážové vlnité vlasy.” Najlepšia vec na tomto strihu sú nervózne rozpojené vrstvené vlasy, “vysvetľuje Gray.

Akonáhle sú vlasy suché, namočte ich do vlasov vlasovým sprejom Davines No Gas a prečešte ich, než vytvoríte ploché železné vlny. “Žiadny plyn neposkytuje tepelnú ochranu a celodenné držanie vašich vĺn,” dodáva. “Potom použite neviditeľné sérum Davines (čo je krém bez tiaže), aby ste rozdelili a definovali vrstvené vlny vlasov a upokojili akékoľvek krepatenie.”

Vrstvený huňatý bob účes

Vrstvený huňatý bob účesInstagram @shmoakin_hair

Vrstvený huňatý bob účes je strih bez námahy, ktorý sa ľahko upravuje a udržiava. Vrstvené a krátke chlpaté bôby majú mäkké vnútorné vrstvy, ktoré budú stále predvádzať plné vlasy, ale neodstraňujú žiadnu viditeľnú dĺžku. Na úpravu krátkych vrstvených strihov vyskúšajte Haze od Evo – stačí pridať jednu alebo dve lodičky a votrieť do vlasov, aby ste v tomto krátkom účese vytvorili textúru..

Čierny krátky operený bob

Krátky operený čierny vrstvený bob pre čierne ženyInstagram @sierrashear

Stylistka Sierra Shear zo North Charlestonu, SC vytvorila tento krátky pernatý bob s vrstvami. “Tieto krátke vlasy sú skvelým ochranným štýlom pre ženy so strednými až dlhými vlasmi a ich úplná inštalácia nezaberie viac ako 90 minút,” vysvetľuje..

Shear hovorí, že najlepšia vec na tomto vrstvenom štýle je, že vaše vlasy sú chránené, dajú sa s nimi natáčať/manipulovať podľa potreby a nedochádza k tepelnému poškodeniu vašich prirodzených vlasov.!

“Ak chcete obnoviť a/alebo udržať tento vzhľad, jednoducho ho natočte pomocou 1 1/2-palcovej kulmy alebo žehličky spolu s chrastiacim hrebeňom.” Ak váš obliečka na vankúš nie je saténová, môže byť potrebné spať so saténovou čiapkou, “hovorí Shear.

Tento vzhľad je vynikajúci pre vstávajúcu černošku s vrstvenými vlasmi!

Hnedý vrstvený operený bob

Krátky hnedý vrstvený pernatý bobInstagram @cabelosfhabioribeiro

Hnedý vrstvený pernatý bob je krátky vrstvený účes a je ideálny pre plnosť a strednú hustotu. Nahoďte ťažkú ​​časť na jednu stranu a niekoľko pernatých vrstiev, ktoré ležia mimo tváre, aby roztomilé krátke účesy dodali jemný zametací štýl. Držte ho na mieste trochou stredne silného laku na vlasy a môžete ísť.

Vyštudovaný Bob s blond melírom

Krátky odstupňovaný bob s blond melíromInstagram @elysse_nor Northernbeaches_hair

Účesy krátkych vlasov môžu vyzerať ako odstupňovaný bob s blond melírom, čo je všestranný vzhľad, ktorý môže vyhovovať akejkoľvek žene akéhokoľvek veku alebo štýlu. Tú vytvorila kaderníčka Elysse Bornstein zo Sydney, AU.

„V prípade zrelšej vekovej skupiny je možné štýl sušičom vlasov vyfúkať do okrúhleho tvaru, čím sa získa efekt krátkeho, elegantného štýlu, ktorý bol tvarovaný a nevyžaduje veľa stylingu. Je to zábavný, moderný štýl, ktorý umožňuje, aby sa vrstvené vlasy cítili plné, “vysvetľuje Bornstein.

Pokiaľ ide o styling, medzi výrobky, ktoré sa majú použiť, patrí sprej Anti.Gravity od Kevina Murphyho, keď je mokrý, aby zdvihol korene. Bornstein tiež odporúča Younga Kevina Murphyho. Opäť na koncoch naneste olej a vysušte ho.

Vrstvené krátke vlasy sú neuveriteľne univerzálne a dajú sa použiť na akýkoľvek typ vlasov.

“Tento štýl robí s dámami s jemnými vlasmi zázraky.” Keď sú vrstvené vlasy strihané zozadu a pod uhlom, vytvára efekt hrubších vlasov na vrchu, čo vytvára úplnejší vzhľad a nie dlhé a strapaté, “dodáva.

Vlnitý trhaný bob s podrezaním

Krátky vlnitý trhaný bob s podrezanímInstagram @verosainzpeluqueria

Ak hľadáte krátky vrstvený strih, zvážte zvlnený trhaný bob s podrezaním. Podrezanie je dramatický štýl a je možné ho ostrihať alebo nechať o niečo dlhšie, aby bol vzhľad jemnejší. Vrstvené vlny v hornej časti dodávajú pohybu. Tento super štýlový strih bude vyzerať skvele u žien akejkoľvek vekovej skupiny, stačí sa rozhodnúť, ako odvážne by ste chceli podrezanie.

Vrstvený Ombre Bob s plážovými vlnami

Krátky vrstvený ombre bob s plážovými vlnamiInstagram @bohemianbeautystudio

Skúste vrstvený ombre bob s plážovými vlnami, ak máte jemné vlasy a chcete textúru a lesk. Ľahšie kúsky vytvoria okamžitú textúru, zatiaľ čo vrstvy vytvoria pohyb a telo a ilúziu hrubších, plnších vlasov. Na ochranu vlasov si pripravte vlasy s dobrou tepelnou ochranou, ako je napríklad 10 s keratínom.

Roztomilá vrstvená pixie s ofinou viac ako 50

Krátky vrstvený pixie s ofinou pre ženy nad 50 rokovInstagram @hairbyloristephens

Roztomilý vrstvený pixie s ofinou nad 50 rokov je skvelou voľbou pre krátke vlasy s vrstvami. Krátke vrstvené zrážky sú vynikajúce na zjemnenie vzhľadu, pričom vytvárajú pixie s ofinou, ktorý sa ľahko štylizuje.

Zlomené vrstvené kučery

Účes Broken CurlsInstagram @caseyg.westendsalonboulder

Tento krátky a vrstvený účes je prelomené kučery s vrstveným bobom. “Tento strih nosíte hladký a uhladený alebo v zlomených kaderách so svetlou vlnou,” hovorí vlasová návrhárka Casey Goldsworthy z Boulderu, CO.

“Najlepším spôsobom, ako znovu vytvoriť tento vzhľad, je použiť Bedroom.Hair od Kevina Murphyho,” hovorí Goldsworthy. “Je to pohyblivý voskový sprej, ktorý funguje ako sprej bez tyčinky.”

Textúrované vrstvené vlasy pre ženy nad 60 rokov

Krátky štruktúrovaný vrstvený účes pre ženy nad 60 rokovInstagram @liberatedhair

“Vrstvené krátke zrážky pre ženy po šesťdesiatke, ako je táto, môžu byť ležérne alebo formálne,” hovorí senior stylistka Sandra Matesic zo Sydney, AU..

Matesic navrhuje pre štýl Mister Fantastic od Eva. “Používa sa na mokré vlasy, dodáva držanie a tepelnú ochranu.” Tiež ho znova nanesiem na suché vlasy, aby som vytvoril textúru a lesk, “vysvetľuje.

Tento štýl je najlepšie sušiť sušičom vlasov v opačnom smere, ako vlasy prirodzene padajú, aby sa zvýšil objem a textúra.

Tento štýl je ideálny pre ženy s okrúhlou tvárou. „Zmetená tvár, je skvelé pre ženy, ktorým sa nepáčia vlasy na tvári. Neodporúčam to pre jemné vlasy, pretože z vlasov odstráni veľa hmoty, “dodáva Matesic.

Ľahko vrstvený šikmý bob pre rovné vlasy

Ľahko vrstvený šikmý bob pre rovné vlasyInstagram @missionmaneattraction

Jedná sa o krátky vrstvený strih, ktorý je šikmý a vpredu o niečo dlhšie vrstvy. Vytvorila ho kalifornská kaderníčka Marcia Omar. “Milujem, že je to moderný pohľad na klasické vrstvené účesy pre krátke vlasy a že je to všestranné,” hovorí.

Trochu marockého oleja naneste na vlasy a poskytnite im tepelnú ochranu. Potom pomocou sochárskej peny Paula Mitchella dodajte sušičke trocha objemu. Použite stredne okrúhlu kefu a hornú časť smerujte, aby ste vytvorili korunu.

Jedná sa o ľahký vrstvený strih pre krátke vlasy s nízkymi nárokmi na údržbu. Funguje to pre všetky vekové kategórie, ale je obzvlášť skvelý pre dámy vo veku 20 až 50 rokov. “Môžete sa hrať so štýlom, aby bol primeraný veku.” Je to trendový, ale stále veľmi klasický štýl pre vrstvené vlasy, “dodáva Omar.

Zábava & Kreatívne krátke vrstvené vlasy

Zábava & amp; Kreatívne krátke vrstvené vlasyInstagram @rodrigues_ricardo

Kreatívne krátke vlasy s vrstvami nikdy nevyjdú z módy. Krátke účesy s vrstvami sú krásne na všetkých tvaroch tváre, pridané trhané vrstvy to len robia zábavnejším!

Mierne uhlové vrstvené vlasy s tmavou Balayage

Mierne uhlové vrstvené vlasy s tmavou BalayageInstagram @stylist.katricecondon

Tento mierne uhlový vrstvený bobový účes s textúrou vytvoril stylista Katrice Condon z Fayetteville, NC.

Tmavá farba je tmavo hnedá s gaštanovou balayage farbou. “S vlasmi pod uhlom to ukazuje väčšiu dimenziu,” hovorí Condon.

Pomocou kulmy vytvorte miernu vlnu, aby bola hravá a ukážte krátke vlasy s dlhými vrstvami a rozmermi. Na vonkajšiu stranu použite Oribe Apres Beach Wave Spray a Oribe Dry Texturizing sprej na korene, aby vaše vlasy získali telo..

Tento vzhľad je mimoriadne univerzálny pre väčšinu typov vlasov a tvarov tváre. Je to štýl bez námahy, ktorý nevyžaduje veľa údržby, takže je skvelý pre ženy na cestách alebo pre ženy, ktoré neradi trávia veľa času úpravou vlasov.

Mäkko vrstvený Bob

Jemne vrstvený účes BobInstagram @keelyreedhair

Majster stylista Keely Reed z Nashvillu, TN vytvoril tento mäkký vrstvený bob. Má všetko, čo ľudia na boboch milujú, bez drsných riadkov.

“Milujem, aké všestranné môžu byť krátke vlasy s vrstvami,” hovorí Reed. “Môže mať štýl koketný a vlnitý ako na tejto fotografii, ale dá sa nosiť aj elegantne a hladko.”

Ak chcete obnoviť tento vzhľad, určite chcete začať s ľahkou penou, ako je Redkin Aerate. Použite 3/4 palcovú žehličku na zvinutie prameňov od tváre, pričom konce nechajte von, aby mali vlnitý vzhľad..

“Urobil som malý spätný úder v korune pomocou spreja Big Sexy What a Tease.” Dokončite vzhľad ľahkým až stredným sprejom, ako je Big Sexy Spray and Play alebo Kenra’s medium hold hairspray, “hovorí Reed.

Tento strih funguje aj s akýmkoľvek tvarom tváre. Váš stylista môže prispôsobiť typ vrstvenia tomu, čo potrebuje váš tvar tváre.

Veľmi krátky odpojený účes s vrstvami

Konzervatívny odpojený účes s vrstvamiInstagram @kelliannmason

Tento konzervatívny odpojený strih krátkych vrstiev vlasov vytvoril majiteľ a stylista Kelli Mason z Midlandu, MI.

Na styling veľmi krátkeho strihu Mason navrhuje použiť Eufora Beautifying Elixers, ako aj šampón a kondicionér Bodifying, ktoré pomôžu zvlhčiť a dodať objem. „Bezoplachová kúra Eufora Elixer 1 je zázrakom pre vopred rozžiarené krátke vlasy! Na záver milujem Eufora Boost pre objem a Piece Works pre flexibilné tvarované držanie, “dodáva.

Toto je jeden z najlepších a najľahších účesov pre hladšiu textúru vrstvených vlasov, pretože na vrchu hlavy vyzerá objemnejšie..

Obrátený Bob s textúrami a vrstvami

Textúrovaný účes s obráteným BobomInstagram @hairbyquincy

Jedná sa o veľmi štruktúrovaný a vrstvený obrátený bob na krátkych vlasoch s jemným uhlom a veľkým počtom vrstiev a pohybu. Vytvoril ho kaderník Quincy Mate zo Seattlu. “Bol navrhnutý tak, aby mal chaotické voľné vlny na zvýraznenie štruktúrovaných vrstiev.” Najlepšia vec na tomto krátkom obrátenom bobu je, že je nenáročný na údržbu a bez námahy vyzerá „prebudený“, “hovorí Mate..

Texturizačné výrobky sú kľúčom k obnoveniu tohto vzhľadu. Pred sušením fénom alebo sušením na vzduchu použite sprej s morskou soľou na vlhké vlasy. Ak vlasy nemajú prirodzenú vlnu, použite žehličku alebo kulmu, aby ste vlasom dodali ohyb.

Na tento strih sú najlepšie krátke vlasy, ktoré majú vrstvy a majú strednú textúru a hustotu. Funguje to pre akýkoľvek tvar tváre, ale úprava strihu tak, aby mal strmší uhol, bude pre oblejšie tváre zoštíhľovať.

Elegantný bob s textúrou s objemom navrchu

Elegantný textúrovaný účes Bob s objemom navrchuInstagram @mckennashair

Tento štruktúrovaný krátky strih s vrstvami je klasický a elegantný s ombré. Vytvorila ho kozmetička Catherine Randa z Brookfieldu, WI. “Tento vzhľad môžete nosiť elegantne alebo s veľkým množstvom vrstiev, pretože vám poskytne veľa pohybu,” hovorí Randa.

Pokiaľ ide o vrstvy s krátkymi vlasmi, je dôležité používať výrobky, ktoré poskytujú pružné držanie. Pred fénovaním použite Pureology Clean Volume Levitačná hmla a Clean Volume Weightless Mousse. Táto kombinácia vám poskytne tepelnú ochranu a plnosť bez toho, aby sa lepila.

“Krátke vlasy s vrstvami vyzerajú nádherne na dámach so silnými lícnymi kosťami.” Strih funguje najlepšie na jemných až stredných textúrach, ale je ho možné prispôsobiť ľubovoľnej textúre. Očakávajte, že ráno strávite nejaký čas stylingom, “vysvetľuje Randa.

Rovno vrstvený Bob s ofinou

Rovno vrstvený Bob s ofinouInstagram @hairbyhavana

Vlasová návrhárka Elena Monzon z New Yorku, NY vytvorila tento rovný, krátky a vrstvený účes, ktorý je veľmi trendový. “Milujem jeho krátke trhané vrstvy, jemné línie a koketný pohyb,” hovorí Monzon.

“Na udržanie hladkého povrchu používajte bezoplachový kondicionér Savannah dva palce od pokožky hlavy.” Na uhladenie a vyrovnanie použite aj veľkú valcovú kefu. Tento ťažký bezoplachový kondicionér udržuje priechodné dráhy na uzde a dodáva potrebnú ochranu proti teplu z žehličky, “vysvetľuje Monzon.

Tento vrstvený bob s účesom s ofinou je klasikou s kúskom pridaním vrstiev.

Trojuholníkový odstupňovaný bob s vrstvami

Trojuholníkový odstupňovaný bob s vrstvamiInstagram @aaronscottlacy

Jedná sa o krátky, vrstvený odstupňovaný bob trojuholníkového tvaru, ktorý dopĺňa kostnú štruktúru. Vytvoril ho výtvarník a pedagóg Aaron Scott Lacy zo San Diega v Kalifornii.

Veľmi krátky tupý bob je klasický strih, ktorý sa s vrstvami stretáva s modernou estetikou.

“Na vyhladenie jej vrstiev som použil č. 4 Blow Dry Lotion a techniku ​​sušenia zábalov pomocou keramickej kefy Vess 9 Row pri zachovaní prirodzeného objemu, ktorý vyžadoval minimálnu prácu so železom.” Nasledoval som č. 4 Fluoro5 Elixer Restore & Opravte olej, aby mal leštený povrch, “vysvetľuje Lacy.

Lacy odporúča tieto krátke vrstvené vlasy s ofinou ženám, ktoré chcú byť odvážne, sebavedomé a vycibrené v zmysle štýlu. “Je to ideálne pre ženu, ktorá uprednostňuje uhladené pred rozcuchanými.” Trojuholníkový tvar je spravidla doplnkom tváre a tento strih funguje obzvlášť dobre so strednou/jemnou textúrou vlasov, pretože skôr priberá na hmotnosti, ako ju odstraňuje, “dodáva..

About the author