Najlepších 15 vrstvených kučeravých vlasov pre rok 2021

Vrstvené kučeravé vlasy sú účesom pre kučeravé ženy, ktoré chcú ilúziu dĺžky a objemu bez prílišného objemu. Pridanie vrstiev do prirodzene kučeravých vlasov tvaruje vaše vlasy a zároveň podporuje definíciu. Vrstvenie kučeravých vlasov dodáva textúre a vytvára pohyb po kadere.

Vrstvené zrážky pre kučeravé vlasy fungujú s akoukoľvek dĺžkou vlasov a tvarom tváre. Prezrite si naše fotografie a ukážte svojim stylistom svoje obľúbené položky, aby ste zistili perfektný vrstvený kučeravý účes na základe vašich jedinečných vlastností..

Elegantné kučeravé vrstvy po krk

Elegantné kučeravé vrstvy po krkInstagram @curlsbylish

Čerstvý krátky vrstvený účes je skvelý spôsob, ako definovať svoje prirodzené kučery. Predĺženie krku je užitočný spôsob, ako pridať telo a objem bez toho, aby ste mali príliš veľa objemu. Vrstvené vlasy a kučery idú ruka v ruke s vytváraním krásnych účesov.

Kučeravý súlož pre ženy s tenkými vlasmi

Kučeravý súlož pre ženy s tenkými vlasmiInstagram @ashadoeshair

Kučeravý súlož pre ženy s tenkými vlasmi je múdra voľba. Mnoho vrstiev v korune môže vytvárať vzhľad plnších a hrubších vlasov s odrážadlami. Pri úprave účesu pridajte kučeravý krém na boj proti kučeravosti, ako je Aveda Be Curly Curl Enhancer, buď ho nechajte uschnúť na vzduchu, alebo ho rozptyľujte..

Vrstvené kučeravé vlasy pre staršie ženy

Vrstvené kučeravé vlasy pre staršie ženyInstagram @ka_espacobeleza

Vrstvené kučeravé vlasy pre staršie ženy sú múdrou voľbou. Zvlášť pre tých s tenkými vlasmi, pretože vytvára ilúziu hrubších, plnších kučier. Strih na suché vlasy umožňuje, aby vaše kučery prirodzene padali. Požiadajte svojho stylistu, aby vám vytvaroval kučery podľa toho, ako vám to najviac vyhovuje.

Curly Pixie s vrstvami pre ženy nad 70 rokov

Kučeravý pixie s vrstvami pre ženy nad 70 rokovInstagram @brits_elizabeth

Pridanie kudrliniek a vrstiev do pixie je roztomilý a odlišný spôsob, ako upraviť štýl krátkeho strihu pre ženy nad 70 rokov. Prirodzene kučeravým vlasom určite prospeje, ak budú mať strih pixie. Kudrlinky majú tendenciu sa viac nadvihnúť, pretože sú menej zaťažené a keď sú vlasy kratšie.

Vrstvené kučery pre ženy nad 60 rokov

Vrstvené kučery pre ženy nad 60 rokovInstagram @curlcraft

Vrstvené kučery pre ženy nad 60 rokov sú úplne ohromujúce a môžu sa hodiť k akémukoľvek tvaru tváre. Dámy, ktoré sa rozhodnú prijať svoje prirodzené kučery a chcú si urobiť kučeravý účes, by mali vziať do úvahy dve veci, štruktúru a typ zvlnenia. To určí, ako sa váš stylista rozhodne ostrihať kučery, aby dosiahol najlepšie výsledky.

Vrstvené vlasy s kučerami pre ženy nad 50 rokov

Vrstvené vlasy s kučerami pre ženy nad 50 rokovInstagram @juliassilvercurls

Vrstvené vlasy s kučerami pre ženy nad 50 rokov sú dokonalým spôsobom, ako vytvoriť plný a objemný štýl. Zvlášť pri jemných vlasoch umožňuje špecifický kučeravý strih strih vašich kučier v ich prirodzenom stave a vytvára nádherný vodopád kučier..

Štýlové krátke kučeravé vlasy

Štýlové krátke vrstvené kučeravé vlasyInstagram @urbanbloomhair

Plná hlava sexy zámkov vyzerá nádherne v dĺžke, ktorá je len kúsok za bradou. Vrstvené kučeravé vlasy poskytnú potrebný objem a definíciu pri použití správnych kulmovacích prípravkov.

Roztomilý kučeravý bob s vrstvením

Roztomilý pred a po kučeravom bobu s vrstvenímInstagram @curlyonq

Roztomilý kučeravý bob s vrstvením je všestranný a funguje na akomkoľvek type zvlnenia. Strihanie kučeravých vlasov vo vrstvách im dodáva mimoriadny šmrnc a plnosť.

Špecialistka na kučeravé vlasy Kara Dollahite zo Sacramenta v Kalifornii používa techniku ​​strihania za sucha. „Keď sú vlasy jemné, rada strihám vodorovne. Dvíham sa, aby som zistil, kde by mala byť váhová čiara, a menej ju vrstvím, “vysvetľuje Dollahite.

Vrstvený obrátený Bob pre hrubé kučeravé vlasy

Vrstvený obrátený bob pre husté kučeravé vlasyInstagram @rodrigocintra

Vrstvený obrátený bob pre husté kučeravé vlasy umožňuje nekonečnú zábavu a najrozmanitejšie pohľady. Dlhý kučeravý bob je obľúbený, pretože vyzerá skvele na väčšine tvarov tváre. Vrstvené kučeravé vlasy vyzerajú úchvatne na všetkých tvaroch tváre a vytvárajú ilúziu plnšie vyzerajúcich kučier. Kučeravé vlasy s vrstvami je možné strihať mnohými rôznymi spôsobmi, ale s najväčšou pravdepodobnosťou najlepšie dopadne s „kučeravým strihom“, ktorý sa vykonáva na suchých vlasoch.

Najlepší súlož s trhanými vrstvami

Najlepšie sekané vrstvyInstagram @ravenrowsalon

Nechajte svoje vlasy divoké s týmto silne štruktúrovaným súložiť, ktorý kričí objemom a plnosťou! Pridanie strapatého okraja s vrstveným kučeravým účesom funguje perfektne spoločne na vyváženie širokých ramien a oválnej tváre..

Moderný tvar V pre prirodzene kučeravé vlasy

Moderné vrstvy v tvare V pre prirodzene kučeravé vlasyInstagram @curlyonq

Zvážte moderný tvar V pre prirodzene kučeravé vlasy, aby vaše dlhé pramene boli zaujímavou vzpruhou. Kučeravé vlasy môžu byť náročné, preto požiadajte svojho stylistu, aby jemný strih v tvare písmena V vytvoril mokrý a potom vysušil, aby dosiahol presnejší strih. Na dlhých kučeravých vlasoch dobre fungujú jemné vrstvy na udržanie krásneho tvaru. Výrobky sú nevyhnutné pre to, aby boli vaše vlasy oddelené a lesklé.

Chaotické huňaté vrstvy s ofinou

strapaté strapaté vrstvené kučeravé vlasy s ofinouInstagram @eryn.o.hair.salonw

Nosiť strapaté huňaté vrstvy s ofinou vyzerá tak zábavne! Je to skákacie, objemné prevedenie určite upúta pozornosť ľudí. Tento vrstvený kučeravý účes dodáva jemnej hrive jemnejší povrch, obzvlášť na blond odtieňoch.

Trendové vrstvené stredne dlhé kučery

vrstvené kučery strednej dĺžkyInstagram @meesha_major_stylist

Tieto trendové vrstvené kučery strednej dĺžky nie sú len štýlové. Vrstvy pre kučeravé vlasy sú ideálne pre ženy s hustými vlasmi a širším tvarom tváre. Vďaka strihu sa vlasy budú zdať menej objemné a budú pôsobiť o niečo ľahšie. Prirodzené kučery a zlatý odtieň vytvárajú ideálnu kombináciu pre tento účes.

Q&Autorka štýlu, Michelle Major

Špecialista na kučeravé vlasy @ Hush Salon and Spa v Ontariu, CA

Ako by si to charakterizoval??

Tieto trendové vrstvené stredne dlhé kučery sú na dlhom kučeravom bobu. Vrstvenie ponúka objem bez toho, aby bolo nezvládnuteľné. Navyše sa vrstvy dobre zmiešajú a ukážu kučery. Tento strih zahŕňa prirodzenú textúru!

Aká je tvoja najlepšia rada?

Ženy, ktoré hľadajú kučeravého stylistu, by sa mali najskôr pozrieť na svoju prácu. Mnoho stylistov tvrdí, že budú pracovať s vašou prirodzenou textúrou a potom ju chcú zvinúť alebo narovnať. Ak sa ho nechystajú štylizovať alebo vás naučia, ako ho nosiť prirodzene, musíte hľadať ďalej. Dobrý kučeravý stylista vás bude chcieť trénovať, aby boli vaše kučery lepšie. A nezabúdajte, že vždy budete chodiť so spustenými vlasmi a rozčesanými! Potrebujú to vidieť, žiadne drdoly ani chvosty!

Nádherné dlhé a kučeravé vlasy s vrstvami

Dlhé a kučeravé vlasy s vrstvamiInstagram @curlyonq

Na dosiahnutie nádherných dlhých a kučeravých vlasov s vrstvami je potrebný vrstvený strih. Špeciálny strih určený pre kučeravé pramene sa často dosahuje suchým strihom, ktorý umožňuje vlasom prirodzene ležať a zároveň prispôsobiť sa vašej prirodzenej štruktúre. Dlhé vrstvené kučeravé vlasy sú nádherné pre všetky ženy a nikdy nevyjdú z módy.

Roztomilé vrstvené kučeravé zámky s bočnými nárazmi

Vrstvené kučeravé zámky s bočnou ofinouInstagram @camyhairstylist

Roztomilé vrstvené kučeravé zámky s bočnou ofinou sú perfektným účesom pre podlhovasté tváre. Vrstvené pružné kučery je najlepšie strihať pomocou techník, ako je „suchý kučeravý strih“. Tento typ strihu umožňuje vášmu stylistovi analyzovať, strihať a upravovať vaše kučery tak, aby najlepšie vyhovovali vašim potrebám.

About the author