100+ nádherných tetovaní, bez ktorých nemôžete toto leto žiť

100+ nádherných tetovaní, bez ktorých nemôžete toto leto žiť

Vonku začína byť horúco, čo znamená, že je čas odložiť všetko to zimné oblečenie pod posteľ, aby ste mali priestor na všetko v lete. Nové oblečenie, make -up a samozrejme obuv, ale počkajte, nebolo niečo iné, čo ste plánovali získať, čo by úplne inšpirovalo vašich priateľov, aby nasledovali tento príklad a urobili z vás správneho určovateľa trendov leta 2017? Ach … tetovanie!

Offseason je zvyčajne najlepší čas na napustenie atramentu, pretože potom, keď sa prevalí leto, je už všetko zahojené a vyzerá skvele. Ale nebojte sa, ak ste neplánovali dopredu a nespadli do kategórie „prokrastinátor svetovej triedy“, nikdy nie je neskoro. Bez ohľadu na to, či ste sa už na dizajne usadili alebo nie, ak sa v lete chystáte na tetovanie, tento článok si musíte prečítať. Tu je zbierka rôznych vzorov tetovania, ktoré predvádzajú najlepšie trendy, ktoré budú toto leto zaručene všade. Nenechajte si ujsť!

Tento jediný kvet.

Kvetinový kvet od Mini Lau

Vieme, že kvetinové tetovania sú na našom blogu úplne všade, ale keďže je leto a nestávajú sa stále menej populárnymi, očakávajte v lete veľa kvetinových tetovaní, pretože umelci spĺňajú požiadavky svojich klientov. Tento kvet má nádych bieleho atramentu, ktorý jemne zvýrazní svetlo ružové tóny.  (Foto: Mini Lau)

Táto májka.

Kruhové tetovanie na májke od Ondrašha

Tí z vás, ktorí ste nikdy neboli na európskom folklórnom festivale, chýbate. Májový tanec je fascinujúca udalosť, ktorá zahŕňa farebné kúsky látky ovinuté a prepletené okolo veľkého stožiara. Rozsah máje sa značne líši, ale väčšina z nich má v hornej časti krúžok, ku ktorému sú ukotvené všetky transparenty.  (Foto: Ondrash)

Táto sedmokráska.

Sedmokráska po ruke od Luvity

Trocha odvahy a odvážneho dizajnu sa niekedy môže naozaj vyplatiť. Ak vám to práca dovoľuje, tetovanie rúk je možné vykonať s devastujúcim účinkom, ako je vidieť na vyššie uvedenej fotografii. So všetkou negatívnou stigmou okolo tetovania prstov a rúk je pekné vidieť ľudí NGAF. Zatiaľ čo veľká sedmokráska v tomto prípade získava najväčšiu pozornosť, časť zápästia je rozhodne naša obľúbená.   (Foto: Luvita)

Táto rozkvitnutá ruža.

Kvitnúce ružové tetovanie od Drag Ink

Je ťažké povedať, kto začal s celým konceptom „Blossoming Flower“, ale keďže stále viac umelcov začína experimentovať s dizajnom, dostávame sa k rôznym štýlom, z ktorých každý má svoj vlastný jedinečný zvrat. Tento dizajn ponúka plný kmeň na ružici v poslednej fáze kvetu. (Foto: Drag Ink)

Tento abstraktný tropický dizajn.

Guam od Balaza Bercsenyiho

Veľa šťastia, keď tento návrh odnesiete miestnemu tetovačovi a poviete „Toto prosím“. Je to však skvelá ukážka toho, aké krásne môžu byť abstraktné vzory, ktoré vzbudzujú bázeň. Nech už máte myseľ nastavenú na čokoľvek, zvážte možnosť dať jej abstraktný nádych, aby ste získali jedinečný pocit.  (Foto: Balazs Bercsenyi)

Tento mikro kolibrík.

Micro tetovanie kolibríka od Tusza Za Rogiem

Ak ste trochu nervózni z tetovania, alebo ste od prírody len opatrný človek, malé tetovanie sa môže stať dokonalým kompromisom medzi získaním väčšieho kusu a nedostaním ničoho. Pokiaľ ide o vyššie uvedeného úžasného malého tatka, nie sme si istí, čo sa nám páči viac, dizajn alebo umiestnenie. Všetko do seba jednoducho zapadlo.  (Foto: Tusz Za Rogiem)

Tento nádherný gradient mandaly.

Gradient mandaly od Isa Art

Rovnako ako milujeme koncept jazmínu na slonovi, to, čo v tomto dizajne skutočne vyniká, je nádherný prechod farieb v celom diele a spôsob, akým sa perfektne spája s ornamentálnym vzorom. S touto kombináciou farieb/vzorov sa dá toho veľa urobiť. (Foto: Isa Art)

Tieto akvarelové vlny.

Akvarelové vlny od Georgia Grey

Viem, že som nikdy nezmlčal o gruzínskom božskom štýle ťahu štetcom, ale poď, máš aj oči. Vlny sú perfektné letné tetovanie, vďaka ktorému sa budete určite túlať po dokonalej fotografii Instagramu v nádeji, že si užijete svojich 5 minút slávy. (Foto: Georgia Gray)

Tento kvet kamélie.

Camellia blossom od Amandy Wachob

Ako je toto krásne? Je vždy pekné vidieť, ako menej známym kvetom prinesie čas atramentu, najmä keď takto dopadnú. Keď porovnáme moderné kvetinové tetovanie s tými, ktoré boli urobené, povedzme pred 15 rokmi, je rozdiel v noci a vo dne. Väčšina ľudí to pripisuje lepším atramentom, ale v skutočnosti je to kombinácia lepších atramentov a lepšej techniky.  (Foto: Amanda Wachob)

Tento úžasný kvetinový kúsok stehna.

Ohromujúci kvetinový kus stehna od Nando

Na rozdiel od jednotlivých kvetov začíname tento rok vidieť oveľa viac kytíc vrátane netradičných kvetov, čo je vítaný trend.  (Foto: Nando)

About the author