100+ návrhov tetovania, ktorým ženy jednoducho nedokážu odolať

100+ návrhov tetovania, ktorým ženy jednoducho nedokážu odolať

V dnešnej epizóde „Tetovania, ktoré musíte mať“ predstavíme nové tetovanie Amber Rose Tinseltown, množstvo kvetinových tetovaní a najúžasnejší stoh kníh, aké kedy uvidíte..

Na oslavu jari, ktorá bude čoskoro na nás, sme zhromaždili viac ako 100 nádherných návrhov tetovania, ktorým žiadna žena, ktorá sa chce tento rok napustiť, neodolá. A tým myslíme, že tieto tetovania sú také dobré, že ak ste spontánny typ alebo máte obzvlášť slabú vôľu, možno budete chcieť vypnúť telefón alebo kliknúť na červené x v ľavom hornom rohu, ak vám dôjde, tetovanie neskôr dnes nie je pre teba možnosť.

Táto geometrická kráska.

Geometrický vzor od apríla Ramireza

Keď si April vezme stránku z knihy kolegu výtvarníka, vytvára tým krásnu poctu Geometrické majstrovské dielo Matteo Nangeroniho s týmto farebným nemožným vzorom.  (Foto: April Ramirez)

Tento vták so zadným ramenom.

Banul tetovanie vtáka na pleci

Aký lepší spôsob, ako odštartovať jar, je tetovanie speváka, ktorý dodáva malú kyticu jarných kvetov. Ak pravidelne čítate naše zoznamy, budete vedieť, ako veľkým fanúšikom práce juhokórejského tetovača Banula sme. Jej jemný netradičný štýl je ideálny pre ženy, ktoré hľadajú niečo štýlové s ženskou atmosférou.  (Foto: Banul)

Tento botanický výtvor.

Botanický kus ruky od G.NO

Tento kreatívny rukáv zhora nadol ukazuje krásu matky prírody tým najneočakávanejším spôsobom. Tento dizajn je vítanou odchýlkou ​​od typického rukávu a ponúka šikovné rozdelenie prázdneho priestoru na oddelenie kvetov od koreňov nižšie. Tučné horizontálne čiary pôsobia ako hranice a zároveň dodávajú celej kompozícii určitý stupeň kontrastu.  (Foto: G.NO)

Tento elegantný kvetinový kompas.

Elegantné kvetinové kompasové tetovanie od Mini Lau

Námorný kompas je jedným z návrhov tetovania, ktorých sa zdá, že sa im ľudia nikdy nenasýtia. Ľudia si nechávajú tetovanie kompasom podávať tak dlho, ako umenie tetovania v západnej kultúre existuje. Kompas má romantickú a nadčasovú príťažlivosť, vďaka ktorému je populárny medzi mužmi i ženami.  (Foto: Mini Lau)

Toto živé kvetinové srdce.

Živé kvetinové tetovanie srdca od Zihee

Ak hľadáte dobrý dizajn zakrytia, vaše hľadanie sa mohlo skončiť tu. Toto živé srdce, čerstvo napustené atramentom a plné jasných farieb, vyzerá príliš dobre na to, aby mohlo byť tetovaním. Tmavé farby a pevná výplň robia z tohto dizajnu skvelú voľbu pre tých, ktorí hľadajú vhodné nápady na zakrytie.  (Foto: Zihee)

Tento kus rebrovej klietky lisianthus.

Lisianthus od Banula

Máme tu ďalší ukážkový príklad toho, aké úžasné sú banulské kvetinové schopnosti. Vďaka akvarelovým akcentom a inšpiratívnemu použitiu negatívneho priestoru vás každý jej návrh zavedie na ďaleké miesto, kde všetko vonia parfumom a medom..  (Foto: Banul)

Tento vintage kvetinový zadný diel.

Vintage kvetinový zadný diel od Esther Garcia

Ak vám to nepripomína olejomaľbu zátišia, váš život v oddelení kultúry môže vážne chýbať. Vďaka obrovskej popularite pestrofarebných akvarelových kvetov a bodkovaných vzorov čierno -sivého atramentu je táto elegantná kvetinová kompozícia skutočne závanom čerstvého vzduchu..  (Foto: Esther Garcia)

Tento kus stehna dahlia.

Kvety Dahila na stehne od spoločnosti Tattooist Flower

“Kvetinové kvety na jar, nie práve prelomové,” povedala Miranda Priestly. Aj keď sa zúčastňujeme, aby sme s ňou súhlasili, tetovanie je navždy a sme si celkom istí, že to nikoho nezaujíma – obzvlášť keď vyzerajú takto..  (Foto: Tattooist Flower)

Táto magická mušľa.

Tetovanie mušle od Ana Abrahao

Pravdepodobne najroztomilejšie a najfascinujúcejšie tetovanie v zozname, táto malá mušľa je plná džemu plného bohatej textúry a harmonických farieb. Anain jedinečný a originálny štýl je niečo, čo sa nedá ľahko replikovať. Ak teda len túžite mať jej prácu na koži, budete ju musieť chytiť na turné alebo vyraziť na ďalší let do Brazílie.  (Foto: Ana Abrahao)

Tento kruhový kvetinový vzor.

Kruhové kvetinové tetovanie od Evy Krbdk

Tu máme ďalší krásny a originálny dizajn, ktorý sa zdá byť portálom do mystickej ružovej záhrady. Ak sa vám páči to, čo tu vidíte, zostaňte naladení. V zostávajúcej časti zoznamu uvádzame mnoho ďalších Eviných nebeských diel.  (Foto: Eva Krbdk)

About the author