101 dievčenských tetovaní, ktoré by ste si priali mať toto leto

101 dievčenských tetovaní, ktoré by ste si priali mať toto leto

Ľudia sa často nechávajú inšpirovať predstavami o teplom počasí a slnkom zaliatych plážach. Ako sa leto pomaly blíži, myšlienka dostať svoje telo do letného režimu sa často stretáva so zmiešaným vreckom emócií. Buď ste nadšení, že môžete predviesť všetku tvrdú prácu, ktorú ste odviedli počas „mimosezóny“, alebo ste na opačnej strane plota, kopete do seba, pretože ste si nesplnili novoročné predsavzatia, a premýšľate, či je ešte možné uniknúť z obopnutých bikín.

Bez ohľadu na vašu súčasnú situáciu je letné tetovanie niečo, čo chce každé dievča a môže ho ľahko mať. Tí, ktorí nie sú tetovaní, často zisťujú, že snívajú o takom dokonalom prevedení, ako sa dni začínajú otepľovať. A tí, ktorí už majú tetovanie, sa nevedia nabažiť.

Takže je to vyriešené. Toto leto si dávate tetovanie a každý ho bude milovať. Teraz už len stačí prísť na to, aké to super roztomilé letné tetovanie bude. Našťastie pre vás sme urobili väčšinu ťažko vyzerajúcich. Tu je 101 návrhov letného tetovania, z ktorých môžete čerpať inšpiráciu.

Tento vintage kvetinový mesiac.

Vintage kvetinové mesačné tetovanie od Tattooist Flower

V tomto slove sú niektoré veci príliš dokonalé na to, aby sa dali vyjadriť. A aj keď to zjavne nie je jeden z nich, je to asi tak blízko, ako sa môžete dostať. Čas od času sme predstavili rôzne Grainove impozantné vzory polmesiaca, ale jeho kúsky plné kvetov nám vždy dokážu vyraziť dych..  (Foto: Tattooist Grain)

Tento nádherný kvetinový zadný diel.

Nádherný kvetinový zadný diel od Ivana Androsova

Vertikálne kvetinové zadné diely sú skutočne obľúbeným trendom práve teraz, pretože v lete očakávame veľa. Či už je to čierny a sivý atrament, realistické alebo akvarelové, kvetinové tetovanie bude bezpochyby pokračovať v kraľovaní ako najčastejšie tetovaný dizajn pre ženy. Tento konkrétny dizajn používa ilustrované blokované farby, aby kus získal elegantný a romantický dojem.  (Foto: Ivan Androsov)

L-O-V-E.

Akvarel L-O-V-E od Georgia Grey

Ak sa vám tento dizajn zdá známy, je to tak, pretože je. Toto akvarelové tetovanie „Love“ sme uviedli na predchádzajúcom zozname v tomto roku a bolo prijaté tak dobre, že sme sa rozhodli zaradiť ho do nášho zoznamu letných tetovaní, pretože, samozrejme, z neho samozrejme plynie letná príťažlivosť. Gruzínske akvarelové dielo má ostrý a čistý štýl, ktorý si vyžaduje fotografovanie a zdieľanie.  (Foto: Georgia Gray)

Tento skvelý dizajn jeleňa.

Cool jeleň dizajn Baris Yesilbas

Tento dizajn je snom milovníkov prírody a zvierat a ponúka množstvo rôznych dizajnových prvkov vrátane jeleňa, farebných akvarelových kvetov a rôznych geometrických akcentov. Ak sa pozriete pozorne na hlavu jeleňa, všimnete si malého rohu jednorožca!  (Foto: Baris Yesilbas)

Táto obrazovo dokonalá kytica z chrbta.

Obrázok perfektnej kvetinovej kytice na zadnej strane Handitrip

Máme špičkových vedcov, ktorí sa pokúšajú zistiť, ako sa „Handitrip“ podarí zachytiť takú krásu a triedu v každom dizajne. Ako keby ohromujúca kytica sama o sebe nestačila, minimalistická ruka je dokonalým kreatívnym doplnkom, vďaka ktorému je tento dizajn vždy tak originálny..  (Foto: Handitrip)

Toto jazmínové tetovanie.

Dizajn pamätníka Jasmína od Koraya Karagozlera

Ak vás už otravujú kvetinové tetovania, možno budete chcieť odtiaľto odísť. Nič nepopisuje leto tak, ako kytica krásnych kvetov. Tento jedinečný dizajn však obsahuje abstraktné tvary a textový riadok s textom „Nemáš dušu, máš telo, si duša“.   (Foto: Koray Karagozler)

Toto perfektné letné tetovanie.

Letné kúpacie tetovanie od Violety Arus

Máme tu ďalší kreatívny dizajn, ktorý ilustruje plavca, ktorý sa pod vodou stretáva s niekoľkými morskými korytnačkami. Subtílna, sotva viditeľná čiara ponoru a niekoľko bublín perfektne stavajú objekty pod vodu bez použitia farebných atramentov. (Foto: Violeta Arus)

Táto akvarelová mapa sveta.

Akvarelové tetovanie na mape sveta od Marty Szumigaj

Mapy akvarelového sveta boli v lete obrovským trendom a zdá sa, že v blízkej dobe sa nikam nepohnú. Videli sme ich na chrbte, zápästí a dokonca aj na nohách, ale táto nádherná práca s rebrovou klietkou, pokiaľ ide o polohu, sa nedá poraziť..  (Foto: Marta Szumigaj)

Tento jemný kvetinový stehenný kúsok.

Jemný kvetinový kus stehna od Tritoan Ly

Niekedy je čierny atrament všetkým a všetkým, čo by ste kedy mohli potrebovať na dosiahnutie ideálneho vzhľadu, po ktorom ste túžili. Bezfarebné kvetinové stehno, ktoré je dokonalou kombináciou sexy a roztomilých, je skvelým lookom pre kohokoľvek, kto hľadá nadčasový tetovací dizajn, ktorý sa nebojí pustiť trochu atramentu, keď sa blíži leto..  (Foto: Tritoan Ly)

Tento polovičný geometrický lev.

Polovičný geometrický lev od Ivana Androsova

Oslávte svoju umeleckú stránku s niečím farebným a kreatívnym. Tento hravý dizajn ponúka ilustrovaného akvarelového leva na jednej strane a geometrické spájanie tvarov na strane druhej..  (Foto: Ivan Androsov)

About the author