20 tetovaní, ktoré vám propagáciu neprinesú

Ak sa ukážete v práci s niektorým z nižšie uvedených tetovaní, môžete sa rýchlo stať povýšeným na zákazníka. Pokiaľ nemáte skvelú prácu, vizuálne tetovanie zvyčajne nie je nie (našťastie sa to pomaly začína meniť). Ale pre tých z vás, ktorým to je jedno, tetovanie na tvár a krk má určitý „chladný faktor“, vďaka ktorému sú jedinečne módne..

Dnes sme zostavili celkom fascinujúci zoznam veľmi viditeľných tetovaní, s ktorými sa rozhodli žiť ľudia oveľa odvážnejší ako my. Dajte nám vedieť, čo si myslíte.

Tento reťazový plot.

prostredníctvom WebMC

Pokiaľ ide o skvelé koncepty, tento dizajn reťazového plotu je ťažké poraziť. Ak prejdete na Taliansky Instagram, môžete sa pozrieť na niekoľko rôznych variácií jeho reťazových tetovačiek.     (Foto: WebMC)

Tieto oči.

Tetovanie na viečkach od Kyle Roots

Cool alebo strašidelné, v závislosti od toho, koho sa pýtate, sú tieto šikovné tetovania na viečkach spravidla vyhradené pre film. Ale. Hej. Prečo nie? (Foto: Kyle Roots)

Tento pavúk.

od Barb Rebelo

Spider tetovanie sa zdá byť populárnou voľbou, pokiaľ ide o tetovanie na tvár. Ako tu môžete vidieť, tento pavúk je rozhodne hviezdou šou. Poloha je skvelá. A jedinečný webový vzor dodáva tomuto dizajnu trochu originality, ktorá vždy pomôže.  (Foto: Barb Rebelo)

Asociálne.

Antisociálne od Reyner Tapia

Mnoho z nás by sa považovalo za asociálov, ale táto mladá žena to vlastní veľmi verejne. (Foto: Reyner Tapia)

Stúpať.

Vystúpte na Watsun Atkinsun

Chvíľu mi trvalo, kým som si uvedomil, že toto je viac ako len vzor. Slovo „stúpať“ je možné vidieť smerom k hornej časti lebky, čo dodáva tomuto dizajnu trochu viac podstaty. Všetko je v detailoch.  (Foto: Watsun Atkinsun)

Tento web.

od Matiny Marinou

Tatovať iných umelcov je vždy nervy drásajúca situácia. Tlak na čo najlepšiu prácu je vždy prítomný.  (Foto: Matina Marinou)

Táto gradientová mandala.

Gradientová mandala od Tonyho Kennedyho

Existujú odvážne vyhlásenia a potom sú tu odvážne vyhlásenia. Toto je to druhé. Niekedy vás práca umelca natoľko inšpiruje, že urobíte rozhodnutie, ktoré vám zmení život. Kto vie, či je to tak aj v tomto prípade, ale toto je určite rozhodnutie, ktoré zmení život. Farby, symetria, všetko sa k sebe dokonale hodí. (Foto: Tony Kennedy)

Táto dýka.

od Ryona Masona

Táto dýka, okrem vylepšenia zajačika Playboya, je rovnako jedinečná ako desivá. Pavúčie nohy sa môžu zdať vystupujúce z lebky, ako aj okvetné lístky rozkvitnutého kvetu v odraze čepele. (Foto: Ryon Mason)

Tento ozdobný dizajn.

od Watsuna Atkinsuna

Severské symboly majú vždy tajomnú atmosféru. Väčšina ľudí nepozná severské/severské vzory, ale zdá sa, že sa im páčia všetci. Severské symboly, ktoré pripomínajú kruhy v obilí, sú zmesou geometrických tvarov a postáv starého sveta. (Foto: Watsun Atkinsun)

Táto ostružinová vetva.

Ostružinová vetva od Ublera Friedricha

Vínová, čierna a tmavošedá predstavuje nádhernú kombináciu farieb pre tých, ktorí hľadajú niečo trochu zaujímavejšie ako tradičnú čiernu a sivú. (Foto: Ubler Friedrich)

Táto textúrovaná čelenka.

Textúrovaný kus hlavy od Paula Bootha

Podľa Paula Bootha ľahko urobené okraje tohto kúska zmiznú do tónu pokožky, akonáhle sa tento kúsok zahojí. Na Paulovom Instagrame budeme určite sledovať karty v nádeji, že po vyliečení sa tento dizajn aktualizuje. (Foto: Paul Booth)

Vlastné písmo.

Vlastné písmo od Matteo Rocco

LCF, v prípade, že by vás to zaujímalo. (Foto: Matteo Rocco)

Táto katedrála.

Katedrála od Gracie Goslingovej

V poslednej dobe sme svedkami návrhov, ktoré do svojho celkového dizajnu začleňujú konkrétne vlasové línie. Tu máme obrátenú gotickú katedrálu, ktorá objíma časť vlasov v tvare písmena V. Ak by sa rozhodla kandidovať na prezidentku, bola by chladná, kreatívna a ľahko utajiteľná. (Foto: Gracie Gosling)

Toto označenie rodičovského poradenstva.

Prostredníctvom zarážok práce

Ak si pamätáte túto drobnosť, pravdepodobne starnete. Tiež si všimnete, že slovo „texty piesní“ bolo nahradené výrazom „obsah“. Bezpochyby varovanie pre každého rodiča, že by mal držať svoje dcéry ďaleko.  (Foto: Job stopers)

Tieto geometrické vzory.

Geometrický vzor od Adiny

Dva veľmi odlišné geometrické vzory sa spájajú v dokonalom prechode medzi svetlom a tmou. (Foto: Adina)

Einstein.

Einstein od Malého Andyho

Vďaka jeho výraznému štýlu môžete Andyho prácu vidieť už na míle ďaleko. Aj keď je toto tetovanie ľahko zakryté, odhadujeme, že sa to tak skoro nestane. (Foto: Malý Andy)

Táto veľmi viditeľná čiara.

od Karo Dame

Na vkusnom zozname tetovaní na tvári je toto na prvom mieste. Vyzerá to tak, že to patrí. (Foto: Karo Dame)

Tieto slová.

cez Avron Geordano Kamagi

Jedna vec je istá; všetko sa to začalo jedným slovom. Potom hádame, že sa nám odtiaľ len tak snežilo. Aj keď nie je jasné, či tieto slová pohodlia, inšpirácie a prijatia majú slúžiť ako pripomienka pre seba alebo iba ako písanie pre svojho obľúbeného umelca, sú pozitívne.. (Foto: Avron Geordano Kamagi)

Tieto severské symboly.

Severské symboly od Watsuna Atkinsuna

Rád by som si myslel, že všetci vikingskí bojovníci boli takto nafarbení atramentom. (Foto: Watsun Atkinsun)

Tento pavúk.

Tetovanie na pavúčiu tvár od Felipeho Krossa

Všetci sme niekedy mali na hlavách pavúky. Tento chlapík však každý deň skáče po celom strašnom pavúkovcovi.  (Foto: Felipe Kross)

Tiež na TattooBlend:

25 tetovanie, ktoré zastavuje prácu pre ľudí, ktorí DGAF

About the author