25 perfektne roztomilých tetovaní pandy

Panda Tattoo Designs & amp; Nápady

Pandy sú asi také roztomilé, ako môžu byť roztomilé. Nenechajte sa však zmiasť ich prítulným vzhľadom a rozkošnými videami z YouTube. Pandy sú medvede a v tom divoké. Technicky existujú dva rôzne druhy pand; panda červená a panda veľká. Aj keď sú obe pandy rovnako rozkošné, obrovská panda – myslím, že Kung Fu Panda – získava všetku publicitu, a teda väčšinu času stráveného atramentom. Existuje niekoľko vynikajúcich príkladov tetovania červenej pandy, ale bohužiaľ žiadne sa do tohto článku nedostalo.

Od tetovania na drobnej nohe až po veľké grandiózne akvarely sú tetovanie panda prekvapivo obľúbenou voľbou tetovania. Tu sú niektoré z našich obľúbených návrhov tetovania pandy z celého webu.

Toto gesto ruky v tvare srdca.

Úžasné tetovanie pandy od Anny Yeshovej

Tentokrát je to najskôr náš obľúbený kúsok. Táto zábavná panda pochmúrne vyvoláva rozkošný tvar srdca so šikovnosťou človeka. Pandy majú v skutočnosti opačné palce, všetko, čo na to potrebujú, je možno trochu vedenia a o niečo väčší mozog.. (Foto: Anna Yershova)

Tieto úžasné hory.

Panda Tattoo od IDA

Šialene úžasné? Skontrolovať. (Foto: IDA)

Tento negatívny vesmírny kúsok.

Negatívny dizajn tetovania vesmírnej pandy

Negatívne vesmírne tetovanie. Nový trend, ktorý sa šíri ako požiar v celom odvetví. Tento tvar pandy je plný nádhernej neskutočnej nočnej oblohy, ktorá sa môže pochváliť žiarivými pomarančmi a jemnými purpurovými tónmi. (Foto: Faith Odabas)

Tento nízky kus poly pandy.

Geometrický dizajn tetovania pandy od Svena Rayena

V prípade, že ste nepočuli, Sven Rayen je kráľom low poly. A ak neviete, čo je low poly, vygooglite si to. Robím si srandu. Je to však v zásade to, čo vidíte na fotografii vyššie – polygóny používané na vytváranie trojrozmerných tvarov. Používa sa na vykresľovanie počítačovej grafiky/animácií atď. A stáva sa, že vytvára niekoľko celkom zaujímavých návrhov. (Foto: Sven Rayen)

Táto akvarelová skica.

Akvarel Panda Tattoo od Szabi

Štýl skice sa stretáva s akvarelovou výplňou s týmto takmer abstraktným tetovaním panda s pichľavými bradami. Zvlnená čiara na čele pandy, úžasné. (Foto: Szabi)

Táto rozkošná panda visiaca z bambusovej vetvy.

Panda Tattoo od Donny

Niekto sa baví. Diéta pandy pozostáva takmer výlučne z bambusových listov a stoniek. O pandách je však známe, že príležitostne poľujú na iné rastliny a dokonca niekedy aj na mäso. Vzhľadom na neuveriteľne nízku výživovú hodnotu bambusu musia pandy jesť noc a deň, aby skonzumovali potrebných 20-30 kg bambusu, ktoré sú potrebné na udržanie ich telesnej hmotnosti.. (Foto: Donna)

Tento dotwork dizajn.

Dotwork Panda Tattoo Design od Evy

Tu máme veľkú pandu, ktorá kráča bambusovým lesom. Umelkyňa Eva je známa svojimi úchvatnými miniatúrnymi tetovaniami nabitými detailmi a úžasom. (Foto: Eva)

Táto roztomilá panda.

Baby Panda Tattoo

Tento malý chlapec/žena je rozhodne v hre o najroztomilejšiu pandu v zozname. Vďaka svojmu malému malému nosu a rozkošným chodidlám smerujúcim von toto tetovanie určite získava svoj spravodlivý podiel na „aww“. (Foto: Instagram)

Tento kus akvarelovej truhly.

Akvarelové tetovanie pandy od Alany Forsythovej

Tento umelecký kúsok ukazuje, aké krásne môžu byť čierne a sivé akvarelové diela. Nepochybne jedno z väčších existujúcich tetovaní pandy, tento kúsok má hravý vzhľad napriek tým ostrým zubom. (Foto: Alana Forsyth)

Toto logo WWF.

Logo WWF Panda od Gabrielle Brownfieldovej

Slávne logo Svetového fondu pre ochranu prírody. Toto zbožňované logo prišlo na počesť pandy obrovskej Chi-Chi z londýnskej zoo. V roku 1961 si jeden zo zakladajúcich členov WWF, Sir Peter Scott, vybral toto logo pre svoju reprezentáciu ohrozeného druhu a pre schopnosť ušetriť peniaze nadácie na tlačových nákladoch. Známe čiernobiele logo predstavuje ochranu voľne žijúcich živočíchov na celom svete a zároveň inšpiruje niekoľko tetovaní.. (Foto: Gabrielle Brownfield)

Táto dobre oblečená panda.

Panda Tattoo Design od Amy Shapiro

Krásne nakreslená panda v červenom motýliku. Ako poriadne. (Foto: Amy Shapiro)

Táto visiaca panda.

Závesné tetovanie pandy od Girth Brookes

Pandy sú prirodzene dobrí horolezci a trávia veľa času poflakovaním sa na stromoch, kde si pochutnávajú na bambuse, ale raz za čas, toto sa stáva(Foto: Girth Brookes)

About the author