30 elegantných tetovaní na rameno pre ženy so štýlom

30 elegantných tetovaní na rameno pre ženy | TattooBlend

Takže ste žena, premýšľate nad novým tetovaním, ale nie ste si istá, kam ho dať. Možnosti sú nekonečné. Členok, zápästie, žalúdok a chrbát sú obľúbenými miestami, ale čo rameno? Je to nepopierateľne zvodné miesto, ktoré je rovnako ľahké skryť ako predvádzať sa. Nehovoriac o skvelej výhovorke, ako sa vydať na nákupy mimo rameno. Ale len tak akékoľvek tetovanie na rameno nebude fungovať. Budete chcieť, samozrejme, zachovať luxus, aby odrážal váš štýl a sofistikovanosť.

Ak hľadáte tetovanie na rameno a ťažko hľadáte inšpiráciu, zvážte niektoré z týchto návrhov.

Táto farebná ruža.

Farebné ružové tetovanie od Ewy Sroka

Ak hľadáte skutočného vzbudzovateľa pozornosti a nevadí vám letieť do Poľska, potom je Ewa váš miláčik. Jej akvarelový štýl, ak tomu tak hovoríte, je na špičkovej úrovni. (Foto: Ewa Sroka)

Tento Malťan.

Maltese Puppy Tattoo od Grain

Tento zadný ramenný diel obsahuje malého psa, ktorý sa pozerá cez veniec v tvare písmena U. Či už ide o predné alebo zadné rameno, táto práca vyzerá tak krásne, ako krásne môže byť. (Foto: Obilie)

Tieto geometrické žraloky.

Geometrické žraloky na ramene od Tattoo Me Pink

Tu máme niečo, čo sa zdá byť dva žraloky alebo dokonca ryby, urobené čiernym a sivým atramentom. Samotné telá sú tvorené geometrickými tvarmi tieňovanými rôznym stupňom čiar, ktoré vyzerajú takmer ako jin jang. (Foto: Ružové tetovanie)

Tieto vlny.

Elegantné vlnové tetovanie na rameno od CJ

(Foto: CJ)

Toto minimalistické srdce.

Minimálne tetovanie srdca na ramene od Anny Bravo

Nie je nič elegantnejšie ako jednoduchý dobre nakreslený obrys srdca. Umiestnenie a takmer dokonalá symetria robia z tohto dizajnu pôžitok. (Foto: Anna Bravo)

Kvetinové písmo.

Kvetinové tetovanie na rameno od Ilwola

Aj keď nemôžeme rozoznať nápis na stonke, celkový dizajn len kričí eleganciu a sofistikovanosť. (Foto: ilwol)

Tento rad farebných kvetov.

Kvetinové tetovanie na pleci od slečny Jess

Tu máme štyri rôzne farebné kvety za sebou. Ich malé rozmery a detaily robia z tejto kompozície niečo, nad čím by sa rozlúčili všetky ženy. (Foto: Malá slečna Jess)

Táto čierna veľryba.

Veľrybie tetovanie od XKM

Na základe svojej veľkosti nemusí byť toto veľké tetovanie na ramene veľryby pre každého. Ale ak hľadáte niečo takej veľkosti, potom púhe prevedenie tohto dizajnu z neho robí hodnotného uchádzača. (Foto: XKM)

Prekrížené lístie.

Drobné tetovanie na rameno od Lary M. J.

Nie je nič elegantnejšie ako malé kvetinové tetovanie. Zvlášť keď je umiestnený na ramene. (Foto: Lara M. J.)

Tento krásny lunárny tat.

Moon Tattoo na ramene od Sou

Mesiac so všetkými krátermi a tmavými škvrnami. Mesačné krátery sú dobre zachované kvôli nedostatku atmosféry a počasia. (Foto: Sou)

About the author