30 krásnych tetovaní inšpirovaných slávnymi umeleckými dielami

30 krásnych tetovaní inšpirovaných slávnymi umeleckými dielami | TattooBlend

Pre tatéra nie je obnovenie slávneho umeleckého diela také ľahké, ako by sa dalo predpokladať. Rekonštrukcia akéhokoľvek dizajnu prináša so sebou veľký tlak, aby bol upravený a originálne. Ako pocta, umelec musí žiť v súlade s pôvodným dizajnom, ktorý napriek stále vysokej kvalite dizajnu, ktorý zvyknete na tomto webe vidieť, väčšina tetovacích umelcov nie je až taká zručná..

Pre dnešný zoznam sme vybrali kolekciu návrhov tetovania inšpirovaných niektorými z najznámejších umeleckých diel na svete..

Tu skontrolujte, či dokážete rozpoznať, ktorý umelec ovplyvnil jednotlivé návrhy. Nezabudnite si uložiť a zdieľať svoje obľúbené položky!

Picassov sen.

Picassov návrh tetovania The Dream od Bombay Foor

Tento omladený portrét The Dream je jedným z našich obľúbených tetovaní inšpirovaných Picassom (a je toho veľa), takže bolo len prirodzené, že sme ho uviedli ako prvé. Napriek tomu, že v zozname je množstvo návrhov inšpirovaných umením, ktoré si zachovávajú svoju pôvodnú štvoruholníkovú formu, voľba používať kruhový dizajn je bežný jav..  (Foto: Bombajská podlaha)

Hviezdna noc Vincenta van Gogha.

Tetovanie Hviezdna noc od Evy Krbdk

Nie je nič také smutné ako príbeh Vincenta van Gogha. Žiť svoj život tak vášnivo a honiť sa za niečím, aby ste zomreli, než sa dočká pochvaly alebo uznania, je výsmech epických rozmerov. Okrem toho, že si Van Gogh odrezal ucho a počas svojho života stihol predať iba jeden obraz, bol schopný vytvoriť umenie v hodnote miliárd dolárov len so štetcom. Rešpekt. (Foto: Eva Krbdk)

Michelangelovo stvorenie Adama.

Michelangelova tvorba Adama od Matteo Nangeroniho

Ako najznámejšie ruky v histórii je Michelangelovo Stvorenie Adama – malá časť z mnohých fresiek, ktoré zdobia strop Sixtínskej kaplnky – všade v našej modernej spoločnosti. Preto nie je žiadnym prekvapením, že sa tento dizajn dostal na prvé miesto v zozname najčastejšie potrhaných rekreácií. Tento konkrétny dizajn bol urobený štýlovým štýlom náčrtu, ktorý možno mohol pripomínať prvý návrh tejto slávnej fresky.  (Foto: Matteo Nangeroni)

Toto čiastočné tetovanie Mona Lisa.

Tetovanie Mona Lisa od Sanghyuka Ko

V tomto kreatívnom segmentovom dizajne je najslávnejší úsmev na svete takmer neviditeľný. Aj keď bola Mona Lisa Da Vinciho namaľovaná farebne, rozhodne nebola nikdy označovaná ako „farebná“, a preto tento dizajn sivého atramentu vyzerá tak autenticky.   (Foto: Sanghyuk Ko)

Tetovanie Klimtovej ženy v zlate.

Tetovanie Klimtovej ženy v zlate od Hongama

Priznáme sa, že s Gustavom Klimtom sme neboli tak dobre oboznámení pred hollywoodskym vydaním filmu Žena v zlate – čo je mimochodom skvelý film. Toto riskantné zobrazenie Klimta Portrét Adele Bloch-Bauer I dokáže dokonale prispôsobiť svoju prácu koži. Aj keď sa zdá, že ide o stále prebiehajúcu prácu, ponechali by sme negatívny priestorový účes tak, ako je.  (Foto: Hongdam)

Tento kruhový zadný diel Hviezdnej noci.

Kruhový zadný diel Hviezdnej noci od Sol Art

Prichádza v tesnej chvíli – na základe rozsiahleho času, ktorý sme strávili prezeraním tetovaní inšpirovaných umením – Van Goghova hviezdna noc je práve to, hviezda. Všetko od umiestnenia až po vizuálne príjemný oválny kontajner robí z tohto dizajnu hrozné pokušenie bez ohľadu na pohlavie..  (Foto: Sol Art)

Výkrik Edvarda Muncha.

Výkrik Edvarda Muncha od Evy Krbdk

Väčšina ľudí nevie, že Munch skutočne vytvoril niekoľko verzií svojho slávneho obrazu Výkrik. Presne štyri, tri obrazy a jeden pastel. Všetci vyzerajú rovnako a sú rovnako na nezaplatenie.  (Foto: Eva Krbdk)

Tento kúsok predlaktia Klimt.

Tetovanie Gustava Klimta na predlaktie od Removej Zhenya

Tu máme ďalšie vizuálne ohromujúce tetovanie inšpirované Gustavom Klimtom. Perfektné dielo na predlaktie pre každého milovníka umenia. Klimtove kúsky vyzerajú komplikovane, pretože sú. Väčšina jeho obrazov vyhotovených podobným spôsobom ako vyššie bola vytvorená a obsahujúca olej, striebro a zlato roky.  (Foto: Remova Zhenya)

Tieto hodiny na topenie.

Daliho taviace hodiny od Tattooist Doy

Tieto taviace sa hodiny, ktoré sú dielom knihy Perzistencia pamäte Salvadora Dalího, predstavovali v 30. rokoch minulého storočia myslenie celkom dopredu. Jeho najslávnejší obraz Perzistencia pamäte inšpiroval umelcov po celom svete dlhšie, ako sme mali klimatizované obchody..  (Foto: Doy)

Táto pocta Banksymu.

Banksy tetovanie od Hongdamu

Väčšinou anonymný anglický graffiti umelec je zodpovedný za mnohé verejné umelecké diela, ktoré často obsahujú politické vyhlásenia. Tento dizajn obsahuje nádherný kontrast farieb. Zostaňte naladení na nasledujúci zoznam, ktorý predstaví to najlepšie z návrhov tetovania inšpirovaného Banksy.  (Foto: Hongdam)

About the author