31 úchvatných návrhov tetovania s plným chrbtom

TattooBlend Tetovanie s plným chrbtom

Priznajme si to, tetovanie je návykové. Je to tak návykové, že ktokoľvek, kto niekedy dostal aj to najmenšie tetovanie delfínov, mal v tej či onej dobe grandiózne vízie bez rukávov bez rukávov, nástenné maľby na chrbte a trvalé vzťahy so svojim obľúbeným tetovacím umelcom, vďaka ktorým by ich významní druhí od závisti zezelenali. Väčšie diela však nie sú pre každého. Významné práce s atramentom sú časovo náročné, drahé a pre niektorých sociálne stigmatické. Takže pre tých z vás, ktorí sa teraz nevedia zaviazať alebo dokonca môžu byť uprostred plánovania tohto dokonalého kúsku, tu je niekoľko tetovaní na chrbte, ktoré vás podržia.

Tento nádherný lev.

Plné chrbát tetovanie leva od Paula Tougasa

Paul Tougas prichádza s úžasným polopriehľadným levom postaveným proti odvážnemu čiernemu plástovému dizajnu. (Foto: Paul Tougas)

Táto farebná gesha.

Full Back Gesha Tattoo od xixinka

Táto úplne zadná nástenná maľba ponúka fascinujúcu kombináciu farieb a monochromatických tónov. V popredí je vidieť gejšu obklopenú pedálmi plávajúceho čerešňového kvetu. V pozadí tradičné japonské pagody miznú k hornatým štítom. (Foto: xixinka)

Táto veľkolepá džungľová mačka.

Tetovanie džungle pre mačky Oleg Shepelenko

Je tu niečo o tigroch a veľkých zadných nástenných maľbách, ktoré spolu ladia. Alebo to aspoň vyzerá z nespočetných príkladov, ktoré plávajú po webe. Tento konkrétny príklad je dosť dobrý na to, aby inšpiroval najmenej ďalšiu poltucet. (Foto: Oleg Shepelenko)

Tieto vyvýšené čiary.

Čiary Full Back Tattoo od Chaima Machleva

Tieto riadky, známe ako „prestávky“, kombinujú a vytvárajú abstraktnú bustu človeka. (Foto: Chaim Machlev)

Táto úžasná lebka.

Plné tetovanie lebky podľa nového obrázku

Podrobná lebka, ktorá upúšťa čeľusť, ktorá presahuje celých týchto chlapcov späť. Všimnite si ružovú časť, ktorá označuje nový atrament. (Foto: Nový obrázok)

Tento ozdobený vzorkovník.

Okrasné tetovanie na chrbte od Dermadonny

Tu máme dráždivú smorgasbord rôznych tvarov a štýlov. Definovaná mandala voľne prechádza do seba a je ozdobená hlbokým tieňovaním pre výrazný 3D efekt. (Foto: Dermadonna)

Tento magický strom.

Pegasus Tetovanie na chrbte od Danieliusa Djačkovasa

Kmeň bonsai sa krúti a otáča, až sa stane stredom vesmírneho vesmíru. Všimnite si malé schodisko, ktoré vás pozýva hore. (Foto: Danielius Djačkovas)

Títo anjeli vytesaní do kameňa.

Full Back Angel Tattoo od Jun Cha

Renesančné diela Jun Cha naďalej ohromujú a inšpirujú. Jeho brilantné zobrazenie porcie a detailov by urobilo každého zo Starých majstrov hrdým. (Foto: Jun Cha)

Tieto pávie perie.

Full Back Piece od Ael Lim Singapur

(Foto: Ael Lim Singapur)

Tento odraz mandaly.

Mandala Full Back Piece od Danielovho Djackovasa

Keby atramenty nikdy nevybledli. Táto kreatívna práca ponúka dva paralelné svety oddelené podsvieteným horizontom.  (Foto: Danielius Djackovas)

Títo milovníci nefritu.

Nádherné tetovanie na chrbte od Dmitriya Samohina

Toto nádherné ženské tetovanie s plným chrbtom ponúka dvoch milencov vyrezávaných z nefritu, ktorí sú zapletení do vášnivého bozku. (Foto: Dmitriy Samohin)

Tento pohľad zboku.

Full Back Fact Tattoo od Victora Portugalska

Pri pohľade zo správneho uhla sa vám naskytne tento úlisný pohľad z nepopierateľne zvodnej sirény. (Foto: Victor Portugalsko)

About the author