33 nádherných tetovacích náramkov pre ženy

33 nádherných tetovacích náramkov pre ženy

Všetci milovali vzhľad členkov … v 90. rokoch. Ale to, čo bolo kedysi cool, je teraz opäť v pohode, vďaka Hailey Baldwin a jej trendovým spôsobom a stále sa otáčajúcim dverám, ktoré sú módou. Minulý rok bola Hailey fotografovaná, ako počas jarnej prechádzky kýva veľmi unikátnym zlatým pásikom. Od toho dňa bol kedysi módny členkový náramok zrazu späť pri chladnom stole.

Prečo sa teda neznížiť a nedať si vytetovať náramok na členok? Nicole Richie jednu má. Nikdy ho nestratíte a nemusíte sa starať o jeho vyzlečenie, keď prechádzate letiskovou ochranou. Okrem týchto diskutabilných dôvodov na tetovanie členkov sme zostavili galériu 33 fotografií, ktoré sú určite dostatočne presvedčivé na to, aby vás pretlačili cez plot, ak by ste na ňom boli..

Toto tetovanie na členku z lotosového kvetu.

Náramok z lotosového kvetu od Sashatattooing

Náš úplne obľúbený typ tetovania na členku sú elegantné, takmer neexistujúce vzory, ktoré realisticky visia na členku. Tento dizajn spĺňa všetky tieto kvalifikácie a obsahuje jediné kúzlo mandaly, ktoré skutočne spája jeden kus.  (Foto: Sashatattooing)

Toto farebné tetovanie pernatého členku.

Farebné tetovanie pernatého členku od spoločnosti Tattooist River

Rýchlo si všimnete, že pernaté členky sú v tomto zozname znova sa opakujúcou témou. Z nejakého dôvodu sú zďaleka najobľúbenejším typom tetovania členkov. Ak hľadáte niečo farebné a plné detailov, tento brilantný náramok z perličkového peria nepochybne inšpiruje váš ďalší dizajn..  (Foto: Tattooist River)

Tento naturalistický náramok.

Naturalistické tetovanie na členok od Zihee

V typickej móde Zihee sa tento dizajn drží tých najlepších z nich. Pre tých z vás, ktorí myslia na drobné, milé a kvetinové, je kvetinový členok obľúbeným trendom, ktorý je vždy taký elegantný. (Foto: Zihee)

Tento okrasný náramok s pierkom.

Okrasný náramok od Veroniky Krasovskej

Niekedy sa fotky spoja tak dobre, že sa zdá, že myšlienka odmietnuť vašu stránku na Instagrame alebo Pintereste je takmer svätokrádežná. Toto je jedna z tých fotografií. Bronzová pokožka, ružový lak na nechty a dokonca póza na špičkách robia z tohto visiaceho ornamentálneho atramentu pastvu pre oči..  (Foto: Veronica Krasovska)

Toto čarovné tetovanie členku.

Očarujúce členkové tetovanie od Ana Abrahao

Je to kniha? Aké cool. Tento nádherný členok má vo svojom dizajne mikro dizajn a ponúka množstvo rozličných roztomilých kúzel so značkami uviazanými na mašličke, ktoré mu dodávajú extra rozkošnú kvalitu. Ak vám tento dizajn padne do oka, určite navštívte stránku Ana na Instagrame, kde nájdete ďalšie tetovanie na členok, ako je toto.  (Foto: Ana Abrahao)

Tieto tri kapely.

Cool tetovanie na členku od Tattooist River

Chcete svojmu členku dodať extra nádych farebnej mágie? Prácu zvládne viac pásiem farieb. Tento jednoduchý priebeh farby je úžasný vo svojej jednoduchosti. Vďaka River, tento dizajn určite ide do môjho osobného priečinka s inšpiráciou pre tetovanie.  (Foto: Tattooist River)

Tento kotníkový členok.

Kotevný členok od Maya Ismaiel

Tu máme ďalší super jednoduchý dizajn, ktorý by mohol byť naším obľúbeným dizajnom v zozname. Všetko od vložených korálikov po blackwork kotvu dodáva tomuto kúsku jednoduchý a elegantný vzhľad, ktorý krásne starne.  (Foto: Maya Ismaiel)

Tieto iniciály.

Členok s tetovaním iniciál od Mitsukiho

Nedokázali sme prísť na príbeh za týmito iniciálkami, ale predpokladáme, že je to obvyklá situácia najlepšieho priateľa, súrodenca alebo páru. Super čisté línie, milujeme vás.  (Foto: Mitsuki)

Tento kvetinový náramok.

Kvetinový náramok od Tattooist Silo

Náš zoznam zdobí ďalší kvetinový náramok, tentoraz plný farebných kvetov a farebnej schémy, z ktorej jar jednoducho srší. Tattooist Silo prispieva do nášho zoznamu niekoľkými rôznymi vzormi, vždy jedinečnými a plnými farbami.  (Foto: Tattooist Silo)

Tieto červené korálky.

Červený korálkový náramok od Omi Debua

Je to skvelý dizajn, ktorý môže skutočne zažiariť v pároch tanga, alebo byť úplne skrytý, keď sa cítite trochu konzervatívnejšie. Ďalší páperový členok, prekvapenie, ale 3D črty dodávajú tomuto dielu úroveň hĺbky, vďaka ktorej sa budete vracať po ďalších.  (Foto: Omi Debua)

About the author