33 úžasných tetovaní na nohe, ktoré nezapáchajú

33 úžasných tetovaní na nohe, ktoré nezapáchajú | TattooBlend

Noha je zo všetkých miest na tetovanie zďaleka jedným z najzaujímavejších. Napriek tomu, že tetovanie na nohe nie je práve najobľúbenejším vzorom, rozhodne ich pribúda. Je to niečo, čo sa pozerá na tetovanie na nohe, ktoré ti dáva úroveň spokojnosti, ktorá nie je spojená s iným tetovaním. Samozrejme, dostanete správny dizajn. V každom prípade sa pozrime na niektoré z najúžasnejších tetovaní nôh z celého sveta pre mužov i ženy.

Táto ozdobná lebka.

Dekoratívne tetovanie lebky na nohe

OK Sasha sa očividne vyrovnala s týmto úžasným ozdobným kúskom lebky, ktorý by vyzeral skvele na nohe kohokoľvek. (Foto: Sasha Masiuk)

Tieto tlmené kvetinky.

Kvetinové tetovanie na nohu od Jordan Busbea

Kvetinové tetovanie je najlepším priateľom každého dievčaťa. A tento nádherný neo tradičný kúsok chodidla nie je výnimkou. Mäkké čiary a jedinečné zatienenie robia z tohto kúsku pôžitok.  (Foto: Jordan Busbea)

Tieto havajské palmy.

Hawaiian Foot Tattoo Design od Lauren

Štátne tetovanie je vždy zábava. V skutočnosti sme napísali niekoľko článkov obsahujúcich niektoré z našich obľúbených návrhov tetovania inšpirovaných štátom. Tento bodkovaný príklad šikovne používa negatívny priestor na ilustráciu sopečných ostrovov Havaj. (Foto: Lauren)

Tento malý koi.

Drobné tetovanie rýb Koi pešo od Doy

Drobné tetovanie je rovnako populárne ako kedykoľvek predtým. Vieš. Minimalistické 10 -minútové tetovanie, ktoré je ideálne pre ľudí, ktorí hľadajú cenovo dostupné tetovanie s nízkym nasadením, zvyčajne pozostávajúce z jednoduchého obrysu čiernym atramentom. Tento kreatívny dizajn zaberie minimalistický štýl (len sotva) a pridá niekoľko farebných kvetov atramentu. (Foto: Doy)

Táto fialka.

Fialové tetovanie na nohe od Yeliz Ozcan

Nenechajte sa zmiasť maceškou, táto akvarelová fialka nie je nič iné ako veľkolepé. (Foto: Yeliz Ozcan)

Táto tyrkysová mušľa.

Tetovanie mušle na nohe

Ako by ste nazvali túto časť chodidla, si nie sme úplne istí. Možno sa to kvalifikuje ako päta alebo vnútorná päta? (Foto: Katrina Botell)

Tieto blackwork botaniká.

Blackwork Floral Foot Tattoo od Anny Bravo

Ďalšie elegantné kvetinové tetovanie na nohy od talentovanej Anny Bravo. Ak je to váš štýl, nezabudnite sa pozrieť do portfólia Anny na Instagrame, kde nájdete všetky čierne kvetinové tetovania, s ktorými sa dokážete vyrovnať. (Foto: Anna Bravo)

Tento osamelý vlk.

Wolf Tattoo na nohe od Nirvana Tattoo

Kto by nechcel túto vlčiu svorku jedného tetovania? Vlk je v mnohých kultúrach veľmi symbolickým zvieraťom, a preto je v širokom svete atramentu mimoriadne obľúbený. Vlk okrem iného symbolizuje silné inštinkty a lojalitu. (Foto: Nirvana Tattoo)

Tieto roztomilé mačiatka.

Roztomilé mačacie tetovanie na nohe od Lauren Winzer

Ozvučené nádychom čierneho laku na nechty, aby tie čierne čiary skutočne vyskočili. (Foto: Lauren Winzer)

Toto jednoduché pávie pierko.

Tetovanie s pavím perom od Cynthie Finch

Modrá, fialová a tyrkysová tvoria toto nádherne rozmarné tetovanie na nohe.  (Foto: Cynthia Finch)

About the author