35 najpôsobivejších tetovaní na ústa, pery a bozky

35 najpôsobivejších tetovaní na ústa, pery a bozky

Či už hľadáte tetovanie skutočných pier, alebo len značku, ktorú zanechávajú pri penení rúžom, nájdete tu množstvo odrôd spolu s niekoľkými ďalšími kreatívnymi návrhmi, ktoré sú rovnako lákavé..

Ústa sú veľmi zmyselnou súčasťou ľudského tela. Podľa odborných čitateľov tváre o nich môžu pery človeka povedať rovnako veľa ako ich oči. Ale bez toho, aby sme sa dostali do prílišných podrobností, povedzme, že pery sú atraktívne a ak sú urobené správne, vytvoria skvelé tetovanie.

Odkedy svet prvýkrát uvidel oči na perách Pamely Andersonovej hrdo vytetovaných na krku istého slávneho rockera, koncept tetovania na rúž sa teší veľkej obľube u mužov aj u žien. Od pekných ružových pukadiel až po očarujúce dotwork vzory, pridajte sa k nám a my sa pozrieme na 35 nádherných príkladov tetovania na pery.

Toto tetovanie akvarelovými perami.

Tetovanie akvarelovými perami od Tattooist Banul

„Dokonalé“ je prvé slovo, ktoré vám napadne pri pokuse o popísanie tohto tetovania. Banul je jednou z našich obľúbených akvarelových tetovačiek, ktorá túto techniku ​​používa striedmo, ale predsa len natoľko, aby oživila jej krásne nakreslené kúsky. Tieto pery sú možno najrealistickejšie vyzerajúcim párom v zozname, aj keď majú čarovnú akvarelovú úpravu.  (Foto: Tattooist Banul)

Tieto upírske zuby.

Tetovanie upírskych zubov od Brendona

Brendonova fascinácia perami priniesla niekoľko vynikajúcich príkladov bodkovaných pier – v tomto zozname je viac ako niekoľko jeho diel. Tu máme sadu upírskych tesákov medzi bodkovanými perami a výrazný čierny obrys, aby všetko pôsobilo čistým a ostrým vzhľadom..  (Foto: Brendon)

Toto tetovanie pier „Kiss Me“.

Hamil, tetovanie pery „Kiss Me“

Všetky pery túžia po bozku. Tento pár je len trochu viac dopredu o veciach. Bizarný skus do pery a niekoľko línií štýlu náčrtu dodávajú tomuto kúsku všetky druhy charakteru. Milenecké tetovanie pier, ak vôbec nejaké bolo.  (Foto: Hamil)

Toto ohnivé tetovanie v ústach.

Ohnivé tetovanie v ústach od Johnnyho Glooma

Vyzerajú ako niečo z plagátu noir zo štyridsiatych rokov a tieto negatívne vesmírne plamene v ústach čierneho atramentu sú chladné ako chladné. Kreatívne návrhy po vybalení z krabice sú v našej knihe vždy výhrou.  (Foto: Johnny Gloom)

Tieto kvapkajúce pery.

Tetovanie kvapkajúcich pier od EL-E MAGS

Ak sa vám to práve stalo, „Myslím, že toto tetovanie mi práve urobilo deň“, nebojte sa, nie ste sami. Prijmite ho, nastavte ho ako svoju mobilnú tapetu a pošlite spoločnosti EL-E zdvorilostnú správu s poďakovaním na Instagram.  (Foto: EL-E MAGS)

Táto bodkovaná kompozícia.

Bodkované bozkávanie úst od Parvicka

Parvickov podpisový linework/dotwork mashup vytvára úžasnú a jedinečnú textúru, ktorá je okamžite rozpoznateľná bez ohľadu na to, koľko vzorov sa denne pozeráte. Tento dizajn dýcha sexuálnym podtextom a ilustruje zdieľanie dvoch milencov vášnivým, ale hravým momentom.  (Foto: Parvick)

Pery tohto umelca.

Umelecké pery od Antona

Sľubujeme vám, že ak si dáte toto tetovanie, budete okamžite inšpirovaní k tomu, aby ste vytvorili čokoľvek, čo vytvoríte – možno len sendvič. Tetovanie tohto umeleckého umelca je ideálne pre každého, kto má kreatívnu stránku a baví ho tvorba umenia.  (Foto: Anton)

Tieto strakaté akvarelové pery.

Strieľavé akvarelové pery od Georgia Grey

Neskôr v zozname uvidíte podobný dizajn, ktorý urobila Georgia, ale buďte si istí, že je to iný dizajn. Tento koncept bol príliš cool, takže sme si mysleli, že vám nebude vadiť trochu opakovania. Každý kus, ktorý Gruzínsko vytvorí, je zaručene úžasný, takže sa pozrite na jej stránku na Instagrame, kde nájdete úplný prehľad o tom, čo nedávno robila.  (Foto: Georgia Gray)

Tieto pery.

Linework pier tattoo od Heidi Kaye

Ďalšie nevinné, ale zvodné uhryznutie do pery; tentokrát v honosnom riadkovom zobrazení. Na tomto vzore klavírnych kľúčov je niečo, čo vyzerá lepšie, čím ďalej sa dostanete z obrazovky.  (Foto: Heidi Kaye)

Toto tetovanie pusou na zebre.

Tetovanie bozkom na tlač Zebra od Mathiasa Probsta

Hľadáte skvelé tetovanie v bikinách? Nič nehovorí „Rád žúrujem“ ako súbor pier s hviezdnou zebrou. A+ za jedinečnosť a štýl. Nie sme si však stopercentne istí, ako by sme boli s umiestnením spokojní. To je veľká pozornosť vo veľmi súkromnej oblasti.  (Foto: Mathias Probst)

About the author