40 drobných tetovaní, ktoré dokazujú, že sú väčšie, nie je vždy lepšie

Len pár z našich obľúbených drobných tetovaní.

Ak hľadáte veľkolepé 20 tetovania, nie je to pre vás to pravé miesto. Rozhodli sme sa venovať trochu času malým chlapcom, čo, ako čoskoro zistíte, môže byť rovnako pôsobivé ako ich väčšie náprotivky.

Nie je prekvapením, že menšie tetovania sú zo zrejmých dôvodov oveľa obľúbenejšie ako väčšie tetovania. Sú cenovo dostupnejšie, spočiatku menej časovo náročné a väčšina ľudí má pocit, že nie sú takí veľkí odhodlaní, čo väčšinou platí. Koniec koncov, je jednoduchšie odstrániť tetovanie vo veľkosti arašidu oproti niečomu, čo pokrýva celú hornú časť chrbta.

Od malých jednoslovných tetovaní po drobné kvety a predmety každodennej potreby sú malé tetovania krásnou voľbou pre každého, kto hľadá svoje prvé tetovanie. Poďme sa pozrieť na niekoľko nádherných príkladov niektorých z najlepších malých tetovaní, ktoré dokazujú, že väčší atrament nie je vždy lepší.

Tieto malé pery.

Malé tetovanie na pery

Pamätám si čas, keď bolo tetovanie na perách úplne zúrivé, čo bolo niekde v čase medzi tetovaním krku Tommyho Leeho na perách Pamely Andersonovej a naposledy, keď bol N’Sync spolu v miestnosti. Našťastie pre nás ostatných, nie tak pre tých, ktorí ich majú, tieto veľké červené tetovania tetovania prešli cestou dodo. (Foto: Jon Boy)

Toto usporiadanie kostí.

Tetovanie malých kostí

Drobné tetovanie spočíva v tom, že bez ohľadu na to, čo dostanete, ak je dostatočne malé, vždy vyzerá dobre. Možno to je dôvod, prečo sú všetky účty Instagram „Tiny Tattoo“ tak populárne.

Toto nebojácne tetovanie na nohe.

Nebojácne tetovanie na nohe

Zdá sa, že toto nádherné „nebojácne“ tetovanie takmer kopíruje obrys nohy. Nadčasové kurzívne písmo obsahuje koncové riadky na začiatku a na konci slova. (Foto: Jon Boy)

Tento rozkošný duch.

tetovanie malého ducha

Duchovia majú byť strašidelní, ale tento je príliš malý a roztomilý na to, aby niekoho vydesil.  (Foto: olivová)

Toto jednoduché srdce.

Jednoduché tetovanie srdca na zápästí

Ach srdce. Rozhodne jeden z najobľúbenejších tetovacích návrhov z roka na rok. Tento jednoduchý minimalistický obrys môže byť malý, ale predstavuje najsilnejšie emócie ľudstva – lásku a náklonnosť. (Foto: Haley)

Tento akvarelový škriatok.

Malé tetovanie akvarel sovy

Táto krásna malá sova pálená je vynikajúco zvýraznená výplňou v akvarelovom štýle. Sovy pálené sú najrozšírenejším druhom sov na svete a sú ľahko rozpoznateľné podľa snehovo bielej tváre v tvare srdca. Sovy pálené pod mnohými menami, vrátane sovy duchov, sovy kostola, sovy smrti, sovy jemnej, sovy krysej, sovy jaskynnej, sovy opičej, syčavky a mojej obľúbenej sovy. (Foto: Jay Shin)

Tento plávajúci balón.

Malé tetovanie balónom

Jediný balón plávajúci vo vzduchu. Áno prosím. Myslí si niekto iný automaticky o filme HNED, kedykoľvek uvidí balón? (Foto: Jon Boy)

Toto tetovanie predlaktia inšpirované Michelangelom.

Malé tetovanie Michelangela

Ak túto scénu zo Sixtínskej kaplnky nepoznáte, pravdepodobne by ste si mali prečítať knihu, zapísať sa do niekoľkých online tried alebo napísať list svojmu kongresmanovi.  (Jay Shin)

Tieto dve takmer dotýkajúce sa ruky sú ústredným bodom slávneho Michelangela Stvorenie Adama freska, ktorá zdobí strop Sixtínskej kaplnky vo Vatikáne. Táto konkrétna freska je najznámejším a široko reprodukovaným panelom v kaplnke.

Tieto fúzy pre mačiatka.

Whiskers Tattoo

Fúzy so srdcom za nos. Aj keď toto tetovanie nemusí byť „drobné“, bolo príliš vzácne, aby nebolo zaradené do zoznamu. (Foto: Guilherme Trein)

Toto členkové krídlo.

Malé tetovanie na krídle na členku

Skvelá fotka, skvelé umiestnenie. (Foto: Jon Boy)

Táto blackwork sedmokráska na kľúčnej kosti.

Blackwork daisy na kľúčnej kosti od Luiza Oliveira

(Foto: Luiza Oliveira)

About the author