40+ fascinujúcich návrhov tetovania v štýle skice

40 fascinujúcich tetovaní v štýle náčrtu | TattooBlend

Tetovania v štýle skice majú jedinečný „načrtnutý“ vzhľad, ktorý je často spojený s predbežnými kresbami umelca. Viete, tie kresby s koncovými čiarami, ktoré pokračujú, aj keď bola potrebná iba ich časť. Ukazuje sa, že keď sú správne vykonané, vytvoria celkom zaujímavé vzory tetovania.

Tetovania v štýle skice nie sú také populárne, ako sa hovorí, akvarelové vzory, ale rýchlo si získavajú trakciu v odvetví s iba niekoľkými pevnými štýlmi dizajnu. Aj keď veľa umelcov každú chvíľu vytvára tetovanie v štýle skice – možno na žiadosť klienta – iba jeden umelec tento štýl skutočne prijal a bežal s ním. Zoznámte sa Inez Janiak. Uberovo talentovaný poľský umelec, ktorý neustále vytvára tetovanie v štýle skice, ktoré upúšťa čelist a mení hru, ktorým musíte skutočne veriť..

Na základe veľkého počtu tetovaní v štýle náčrtu v jej portfóliu tento zoznam obýva väčšinou Atrament Inez Janiak. Ale nebojte sa, existuje niekoľko ďalších diel od špičkových umelcov Frank Carillho, Kamil Mokot, a viac. Užite si to!

Táto polovica mačiatka.

Sketch Style Kitten Tattoo od Ineza Janiaka

Pravdepodobne najlepšie tetovanie mačky, ktoré sa dá kúpiť za peniaze. Inez je poľský tetovač pracujúci z poľskej Lodže, ktorý vám dal jediný dôvod, prečo budete niekedy potrebovať navštíviť Chopinovu vlasť.. (Foto: Inez Janiak)

Tento prepletajúci sa kus jednorožca a draka.

Tetovanie v štýle Unicorn Sketch od Franka Carrilha

Dobro proti zlu. Symbol jin a jang vytvorený prepletením dvojrohého draka s jednorohým koňom mám na mysli jednorožca. Tento kúsok si určite zaslúži nejaké ocenenie. Možno najlepšie tetovanie vôbec? Alebo to už tvrdil Ron Burgundy? (Foto: Frank Carrilho)

Tento doberman.

Skica v štýle dobermana od Franka Carrilha

(Foto: Frank Carrilho)

Tento kolibrík.

Načrtnite štýl kolibríka od Franka Carrilha

(Foto: Frank Carrilho)

Táto chata v horách.

Náčrt štýlu tetovania na predlaktí od Ineza Janiaka

Niektoré z našich obľúbených príkladov Inezovej práce sú tieto fascinujúce tetovanie predlaktia v tvare diamantu. Tento ponúka takmer surrealistickú krajinnú scénu kabíny postavenej na úpätí strmého pohoria. (Foto: Inez Janiak)

Tieto geometrické krídla.

Skica v štýle krídelného tetovania od Franka Carrilha

Krídla nie sú geometrické, ale očarujúca guľa, z ktorej sa vynárajú, je. Porozprávajte sa o svojich skvelých kúskoch. (Foto: Frank Carrilho)

Toto tetovanie vlka v štýle náčrtu.

Náčrt štýlu vlčieho tetovania od Kamila Mokota

Tu máme nápadný dizajn vlka vyrobený v štýle náčrtu. Všimnite si skvele vykonaného oslnenia, ktoré oživuje vlčie oči. (Foto: Kamil Mokot)

Toto tetovanie v štýle Edward Scissorhands.

Nožnicovo -štýlové tetovanie Edwarda od Ineza Janiaka

Aký cool dizajn. Neustále by sme vypĺňali negatívny priestor našimi najlepšími pokusmi o vytváranie priechodných tvárí. (Foto: Inez Janiak)

Toto načrtnuté pohorie.

Načrtnuté tetovanie pohoria od Franka Carrilha

(Foto: Frank Carrilho)

Táto chladná ruka.

All Seeing Hand od Franka Carrilha

(Foto: Frank Carrilho)

Tento úžasný kúsok predlaktia.

Náčrt štýlu tetovania na predlaktí od Ineza Janiaka

Tento dizajn starburst má pravdepodobne správne meno, ktoré nám uniklo. Ktokoľvek? (Foto: Inez Janiak)

Tieto sa držia za ruky.

Nie sme si istí, či sa to technicky kvalifikuje ako tetovanie v štýle náčrtu spôsobom, akým to robia ostatní v zozname, ale mysleli sme si, že to aj tak zaradíme.. (Foto: Malamarta)

Tieto rozľahlé čiary.

Sketch Style Tattoo od Ineza Janiaka

Vetrané vetvy tancujú po chrbte subjektu a na paži. (Foto: Inez Janiak)

Tieto zodpovedajúce horské tetovania.

Hory skica štýlu tetovanie Inez Janiak

Ďalší úžasný glyf v tvare diamantu, v ktorom sa nachádza súbor horských štítov a niekoľko borovíc. Kto hovorí, že párové tetovanie nemôže byť cool?  (Foto: Inez Janiak)

About the author