40+ neuveriteľných návrhov tetovania majáka

40+ neuveriteľných návrhov tetovania majáka | TattooBlend

Od legendárneho majáku v Alexandrii až po futuristický maják Yehliu na Taiwane, majáky slúžili ako vítaný maják známosti pre nespočet námorníkov, ktorí sa vracajú domov z dlhých plavieb na mori. Odkedy prvý maják zapálil primitívny oheň umiestnený na vyvýšenej plošine, majáky fascinovali ľudí zo všetkých oblastí života. Dnes nadšenci majákov fotografujú stavby ako hobby.

Návrhy tetovania majáka sú prekvapivo obľúbené. Ak to dokážete snívať, pravdepodobne to už bolo urobené. Nasleduje niekoľko najlepších príkladov tetovania na majáku, ktoré internet ponúka. Užite si to!

Tento bodkovaný maják.

Dotwork Lighthouse Tattoo od Sasha MasiukToto bodkované tetovanie majáka, ktoré je jedným z iba dvoch tetovaní na zozname, obsahuje dvoch hadov vinutých okolo základne konštrukcie.. (Foto: Sasha Masiuk)

Tento maják vo fľaši.

Maják v dizajne tetovania na fľaši od Niky Boni

(Foto: Niky Boni)

Toto tetovanie majáka čiernym a sivým atramentom.

Čierne a sivé atramentové majákové tetovanie od Svena Rayena

Tento elegantný dizajn majáku, ktorý vyzerá podobne ako náčrt ceruzky, zdobí celú stranu tohto šťastného jedinca. Všimnite si malých vtákov za letu.  (Foto: Sven Rayen)

Toto bodkované tetovanie majáka.

Dotwork Lighthouse Tattoo Design od Rachainswortha

(Foto: Rachainsworth)

Tento maják v lanovom ráme.

Realistický dizajn tetovania majáka od Johna Barretta

Tento uber realistický portrét majáka za súmraku ponúka tradičné ohraničenie lana, ktoré dobre kontrastuje s realistickým interiérom. Okolo majáka sa točia červené a biele pásy ako z cukrovej trstiny. Červené a biele pruhy sú vo svete majákov bežným javom a sú namaľované tak, aby zodpovedali červeným navigačným asistentom na mori. (Foto: John Barrett)

Tento geometrický dizajn.

Lighthouse Tattoo Design od Sanghyuk Ko

(Foto: Sanghyuk Ko)

Toto tetovanie akvarel majáku.

Akvarel Lighthouse Tattoo od Sasha Unisex

Ak poznáte prácu Sashy Unisex, okamžite spoznáte, že tento kus predlaktia patrí jej. Jej charakteristický akvarelový štýl, ktorý sa dá ľahko odlíšiť od ostatných použitím tvrdých línií, jej priniesol nasledujúce. Ak chcete získať ďalšie jedinečné návrhy akvarelov, pozrite sa na jej portfólio. (Foto: Sasha Unisex)

Táto úžasná práca s rukami.

Lighthouse Tattoo Design od Uncl Paul vie

Najstarší a pravdepodobne najznámejší maják, ktorý dodnes stojí, je Herkulova veža, 1900-ročný rímsky maják s výhľadom na severoatlantické pobrežie Španielska. Samotný maják bol modelovaný podľa Majáku Alexandry a má chránený štatút svetového dedičstva UNESCO ako národnú pamiatku Španielska.. (Foto: Uncl Paul vie)

Toto kreatívne dielo s námornou tematikou.

Lighthouse Tattoo Design Anna Yershova

Od búrlivých vĺn po kormidlo lode je toto umelecké dielo jedným z najlepších návrhov v zozname. Zábavný fakt: Na zapálenie lámp majáka boli použité prvé veľké požiare a potom knôty veľrybej ropy. Oba boli nakoniec nahradené vynálezom systému parabolických reflektorov, ktorý bol v päťdesiatych rokoch minulého storočia nahradený fresnelovou šošovkou, ktorá sa používa dodnes.. (Foto: Anna Yershova)

Táto skvelá práca v štýle náčrtu.

Náčrt štýlu Lighthouse Tattoo Design od Szabi

Majáky sú namaľované rôznymi vzormi. Horizontálne pruhy, špirály, plné farby a diamanty sa pravidelne striedajú, aby sa rozlíšil jeden maják od druhého. (Foto: Szabi)

Tento veľmi detailný dotwork dizajn.

Dotwork Lighthouse Tattoo Design od Parvicka

Tu máme starnúci maják, ktorý predbiehajú husté vinice v prírode. Na povrchu je možné vidieť praskliny, vratké drevené lešenie a oblohu plnú bodkovaných mrakov. (Foto: Parvick)

Tento dizajn obalu.

Lighthouse Tattoo Design od Farbschock

Toto tradičné červeno -biele pruhované tetovanie majáka predstavuje veľký životný prsteň v popredí uviaznutý v piesku. Modré a zelené vlny narážajúce na pozadí dodávajú práci príjemný upokojujúci účinok. (Foto: Farbschock)

Tento malý členok tat.

Malé tetovanie majáka na členku od Svena Rayena

Zábavný fakt: Najmenší funkčný maják na svete sa nachádza v škótskom North Queensferry a je vysoký iba 11 stôp.. (Foto: Sven Rayen)

About the author