40+ očarujúcich tetovacích návrhov Dotwork Mandala

40+ očarujúcich tetovacích vzorov Dotwork Mandala | TattooBlend

Nie všetky mandaly sú rovnaké. V skutočnosti sa tetovanie ujali a urobili už tak zložitý dizajn ešte komplexnejším tým, že ilustrujú hypnotické opakujúce sa vrstvy a vzory kvetu mandaly pomocou série strategicky umiestnených bodiek, známych ako dotwork alebo pointilizmus..

Ak hľadáte výrok, ktorý oslavuje komplexnosť a kreativitu, potom je pre vás možno vhodné bodkované tetovanie mandaly. Najlepším spôsobom, ako začať s návrhom, je prejsť čo najviac rôznych návrhov, aby ste zistili, čo je napustené atramentom, a zároveň získať inšpiráciu pre svoj dizajn..

Dotwork mandala tetovanie nemusí byť celé tvorené bodkami. Návrhy často obsahujú výrazné čiary a iné dekoratívne tvary, ktoré sú zvýraznené zoskupením jemných bodiek. Dokonalý dotwork dizajn je vzácna vec, ale pár sme ich možno našli. Pozrite sa na tieto obrázky odborne vykonaných tetovaní mandaly a nezabudnite si uložiť a zdieľať svoje obľúbené položky!

Tento ručný kúsok.

Dotwork mandala kvet na ruke od Alex Treze

Tieto čiastočné kvety so stredom na kĺbe palca sú pomerne obľúbeným trendom, pokiaľ ide o dotwork mandala tetovanie. Ale tieto návrhy nie sú pre nesmelých. Nie je nič ťažšie skryť ako tetovanie umiestnené vpredu a v strede na vrchu ruky.  (Foto: Alex Treze)

Toto geometrické tetovanie mandaly.

Dotwork geometrické tetovanie mandaly od Chrisa Jonesa

Kvety mandaly sa skladajú z vrstiev po vrstvách rôznych vzorov a štýlov. Niektoré z najkrajších návrhov sú komplexnou zmesou kresieb, bodiek, geometrických tvarov a negatívnych priestorových prvkov. (Foto: Chris Jones)

Tento dizajn lakťovej priekopy.

Kvet mandaly v lakťovej priekope od Kayleigh Kerr

Umelci milujú návrhy mandaly, pretože sa starajú o kreativitu na úrovni, ktorá sa len málokedy vyrovná. Z tohto dôvodu sa často nestretávajú presné kópie alebo duplicitné návrhy. Tento lakťový design ponúka symetrický geometrický stred s plazivými viničmi, ktoré siahajú od okrajov a vytvárajú úžasný naturalistický pocit..  (Foto: Kayleigh Kerr)

Toto tetovanie mandaly s červeným atramentom.

Kvet mandaly s červeným atramentom od Matteo Nangeroni

Červený atrament a ťažký čierny pás dodávajú tomuto kvetu mandaly odvážny povrch a dynamický vzhľad, ktorými je známe množstvo týchto prevedení. Do zoznamu je zaradených iba niekoľko škvŕn opakujúcich sa bodov k vonkajším okrajom tohto dizajnu, pričom interiér je orámovaný jemným efektom bokeh..  (Foto: Matteo Nangeroni)

Tento symbol sanskrtu.

Kvet mandaly so symbolom sanskrtu od Chrisa Jonesa

Dobre rozmiestnené dizajnové prvky dodávajú tomuto kúsku jemný a čistý vzhľad, ktorý operenými okrajmi trochu pripomína snehovú vločku. Začínajú sa objavovať abstraktnejšie vzory mandaly, pretože umelci sú s tradičným dizajnom mandaly kreatívnejší.  (Foto: Chris Jones)

Tento dizajn tetovania Fibonacciho mandaly.

Dizajn tetovania Fibonacciho mandaly od Olivera Whitingu

Ak hľadáte fascinujúci štýl dotwork mandaly, potom je to ono. Kaleidoskopingová povaha dizajnu vyzerá, že sa pozeráte do warpového tunela alebo do kúzelnej králičej diery. Reverzne kontrastná časť ukazuje Oliverovu zručnosť a kreativitu, vďaka ktorým sa stal jedným z našich obľúbených čiernych výtvarníkov.  (Foto: Oliver Whiting)

Táto polovica zápästia mandaly.

Kúsok zápästia mandaly od Chrisa Jonesa

Tieto polovične strihané vzory sa takmer vždy nachádzajú na zápästí alebo ruke. Polovičný design mandaly dokonale dopĺňa zápästie a dodáva všetkému hranicu konca rukávu, ktorá vyzerá tak dobre.  (Foto: Chris Jones)

Tento dizajn lýtka blackwork.

Kvet mandaly na lýtku od Saskie Viney

Na prvý pohľad tento kúsok nemusí vyzerať ako bodkovaný dizajn, ale pri bližšom skúmaní si všimnete, že celý dizajn je tvorený drobnými bodkami čierneho atramentu. Množstvo drobných tvarov dodáva tomuto dielu úroveň zložitosti, ktorá ho odlišuje od mnohých ďalších návrhov v zozname..  (Foto: Saskia Viney)

Od zápästia po končeky prstov.

Tetovanie mandaly na ruku od Erica Strickera

Wow. Nevidíme ich veľa. Tento epický vzorkovník kvetov mandaly obsahuje veľkolepé geometrické negatívne detaily priestoru na vnútorných krúžkoch, ktoré pripomínajú tie spirografické šablóny, s ktorými ste sa hrali ako dieťa. Ťažká čierna výplň na prstoch rozhodne nie je pre slabé povahy. Všetky tie kosti, ach!  (Foto: Eric Stricker)

Tento dizajn sedmokrásky mandaly.

Sedmokráska mandala od Pauly Moraes

Ak ste si všimli, tento zoznam obsahuje niekoľko návrhov, ktoré majú objekty v strede oka dizajnu kvetu mandaly. Táto veľká sedmokráska je pekným doplnkom a prekrývajúce sa okvetné lístky vás nechajú premýšľať, ktorá časť dizajnu bola prvá? Alebo bol celý dizajn koncipovaný spoločne?  (Foto: Paula Moraes)

Toto tetovanie okrasných kvetov mandaly.

Okrasný kvet mandaly od Melow Perez

Údaj/konverzácia, ak tam niekedy bol. Toto je jeden z tých návrhov, na ktoré môžete takmer predávať lístky, pretože ľudia ich zvyčajne pozerajú s úžasom, pokiaľ ste im to ochotní nechať..  (Foto: Melow Perez)

About the author