40 ohromujúcich úplných rukávov pre mužov (2019)

Tento geometrický dizajn.

od spoločnosti Handsmark

(Foto: Handsmark)

Geometrické rukávy sú v dnešnej dobe všade. Existuje mnoho umelcov, ktorí pracujú výlučne v geometrickom štýle a ich práca je vždy vítaným pohľadom. Kusy, ktoré predstavujú kolíziu rôznych geometrických vzorov, sú v súčasnej dobe trendom a po prečítaní vyššie uvedeného dizajnu je ľahké pochopiť, prečo.

Toto hladké geometrické puzzle.

od Ervanda

(Foto: Ervand)

Toto je ďalší príklad geometrického rukávu, ktorý je však vyrobený v úplne inom štýle. Tieto odvážne vzory sú metodicky rozmiestnené tak, aby dodávali dielu hladký a štruktúrovaný vzhľad. Ervandov Instagram je plný geometrických rukávov podobných tým vyššie.

Klasická plastika.

od Stephana Milovanova

(Foto: Stephan Milovanov)

Stephan Milovanov sa rýchlo stáva jedným z mojich obľúbených klasických tetovačov. Jeho rukávy vám pripomínajú prácu, ktorú odviedol slávny Jun Cha, ale samozrejme s vlastnými jemnými zvratmi. Všetci umelci sú v jednom alebo inom období inšpirovaní klasikou.

Tento kvetinový vzor.

od Stuarta Teekasingha

(Foto: Stuart Teekasingh)

Tento nádherný kúsok ponúka jemnú chryzantému, ktorá otvára okvetné lístky. Kvety sú a vždy budú jedným z najkrajších výtvorov prírody. V odvetví, v ktorom dominujú ruže a pivonky, je vždy potešením vidieť umelcov, ktorí objímajú menej bežne vídané kvetinové odrody, ako je chryzantéma.

Tento lev.

od Jun Cha

(Foto: Jun Cha)

Žiadny zoznam rukávov by nebol úplný bez aspoň jedného kusu od renomovaného Jun Cha. Jeho práca v priebehu rokov inšpirovala mnoho umelcov a bude v tom pokračovať ešte mnoho rokov. V poslednej dobe sme nevideli veľa nových kúskov z júna, pretože sa zdá, že veľa času a úsilia sústreďuje na rôzne médiá – hlavne na sochárstvo. Ak vás oslovia pevné rukávy s klasickou tematikou, Juniovo portfólio by malo byť vašou ďalšou zastávkou.

Geometrický chaos.

od Effedots

(Foto: Effedots)

Je toho veľa, čo je isté, ale to, čo ma najviac zaujíma, sú prechodové prechody viditeľné v jednom konkrétnom štýle segmentu vzoru. Zdá sa, že geometrické vzory majú vždy príjemnú štruktúru, čo bezpochyby zvyšuje príťažlivosť.

Táto lebka.

Greg Nicholson

(Foto: Greg Nicholson)

Greg urobil niekoľko rôznych rukávov, ktoré vyzerajú podobne ako tento dizajn, takže bolo ťažké vybrať pre zoznam iba jeden. Zdá sa, že tigre a mechanizmy s mechanickým prevodom sú úžasne populárnou témou.

Tento tiger.

od Daria Castilla

(Foto: Dario Castillo)

A opäť ďalší dizajn tigra a hodiniek od úplne iného umelca. Neviem, či by som zašiel tak ďaleko, že by som to označil za trend, ale rozhodne sa zdá, že je to viac než len prechodný výstrelok.

Táto mapa.

od Oscara Akerma

(Foto: Oscar Akermo)

Toto je ďalší repost, ale vynikajúci príklad úplného rukávu, ktorý bol príliš dobrý na to, aby ste ho predviedli iba raz. Oscar Akermo nerobí zlé tetovania. V skutočnosti nerobí ani priemerné tetovanie. Tento dizajn je rovnako originálny ako inšpiratívny.

Toto geometrické mashup.

od Toma Tena

(Foto: Tom Ten)

Kombinácia skvelých vzorov a textúr vytvára nádherné rukávy. Geometrické vzory, ako je ten vyššie, rýchlo získavajú na obľube. Aj keď stále nie sú také populárne ako tradičnejšie vzory, čoskoro sa to môže zmeniť.

About the author