40 ohromujúcich úplných rukávov pre mužov (2019)

Dovoľte mi hádať, vždy ste tajne chceli plný rukáv, ale máte výhrady, ktoré vám bránia splniť si svoj osud? Nebojte sa. Nie si sám. A potom, čo prejdete týmto zoznamom, všetky tieto rezervácie sa pravdepodobne budú zdať o niečo menej dôležité.

Bez ohľadu na to, aké krásne tetovanie môže byť, plný rukáv je ďalším zrejmým krokom, nie? Tento zoznam môže byť najlepšou zbierkou rukávov, akú sme kedy spojili. Či už ste muž alebo žena, máte dobrý vkus alebo nie, v tomto zozname je pravdepodobne niečo, čo pošteklí vašu fantáziu. Tu je 40 rukávov tak fascinujúcich, že ich budete chcieť určite zdieľať so svojou rodinou a priateľmi.

Tento polovičný rukáv s tematikou džungle.

od Oscara Akerma

(Foto: Oscar Akermo)

Ak ste častým návštevníkom stránok, pravdepodobne ste si všimli dve veci: 1. Som posadnutý Oscarom Akermom. 2. Tento rukáv vyzerá naozaj povedome. Tento rukáv je očividne jedným z mojich obľúbených. Považujem za takmer povinnosť priniesť vám tie najlepšie príklady, ktoré sa dajú použiť v okolí, takže keď padne nový „rukávový“ článok, priznávam, tento konkrétny dizajn tam vkĺzne častejšie ako nie..

Tento úžasný čierno -sivý atramentový obal.

od Kir

(Foto: Kir)

Na Kirových rukávoch je niečo analogické, čo im dodáva hladký a leštený vzhľad. Rukávy je často ťažké opísať, pretože testujú toľko rôznych predmetov. Väčšina rukávov je nejakým spôsobom nástennými maľbami – a práve preto sú tak fascinujúce na pohľad.

Tento kvetinový rukáv.

Kvetinový rukáv od Emila Salminsa

(Foto: Emil Salmins)

Ťažká čierna výplň môže mať zničujúco krásny efekt, ak je umiestnená za jemne zatienenými vzormi. Tento kúsok je jedným z najpútavejších úplných rukávov, aké kedy uvidíte. Kontrast sa stretáva s jemnou eleganciou, čo nie sú dva atribúty, ktoré si navzájom bežne spájate.

Japonský atrament.

od Kristi Walls

(Foto: Kristi Walls)

Spojenie rukávov cez hrudník je celkom príťažlivé. Rovnako ako takmer každý dizajn s japonskou tematikou. Ak ste si to nevšimli, najvyššie prvky tohto dizajnu zostanú nevyplnené. Toto bolo zámerne urobené s cieľom vytvoriť jemnejší prechod, ktorý úplne milujem.

Táto nástenná maľba.

od Avihoo Ben Gida

(Foto: Avihoo Ben Gida)

Avihoo je jedným z najlepších v odbore, pokiaľ ide o farbenie krásnych a vyvážených rukávov. Tento rukáv vzorkuje množstvo rôznych známych pamiatok a jednotlivcov. Ak nie ste oboznámení s prácou Avihoo, určite zamierte do jeho Instragramu a pozrite sa.

Tento dizajn poltónov.

od spoločnosti Handsmark

(Foto: Handsmark)

Polotónové vzory boli vždy moje obľúbené, ale nemyslím si, že som sa s nimi niekedy stretol tak efektívne začlenené do dizajnu. Poltónové bodky, ako aj niekoľko prvkov posvätnej geometrie, boli odborne zmiešané, aby vytvorili nádherné umelecké dielo.

Tento…

od Čiernej lampióny

(Foto: Brad Reis)

Prechodová farba bez námahy kontrastuje s vintage dotwork kvetom mandaly.

Bodové ozdoby.

od Noksi

(Foto: Noksi)

Noksi je umelec s vlastným štýlom. Jeho práca pozostáva hlavne zo zložitých geometrických vzorov a z toho, čo opisuje ako „bodové ozdoby“. Bodové ozdoby (ako je uvedené vyššie) kombinujú fascinujúce a rytmické vzory, ktoré ponúkajú umelcovi nekonečné možnosti dizajnu. Portfólio Noksi ponúka množstvo rukávov vyrobených v tomto nádhernom štýle.

Táto gejša.

od Kir

(Foto: Kir)

Máme tu ďalší mimoriadny rukáv z Kirovho štúdia. Japonskú gejšu a tigra možno zvýrazniť rôznymi druhmi flóry. Tigre a hodinky sú v Kirovej práci často sa opakujúcou témou. Niektoré z najlepších príkladov tigrov nájdete v jeho portfóliu.

Tento naturalistický rukáv.

od Hettie

(Foto: Hettie)

Mnoho ľudí verí, že pre tento vyleštený a dokončený vzhľad je potrebné vyplniť rukávy. Aj keď chápem, odkiaľ pochádzajú, skutočne to závisí od konkrétneho dizajnu. Existuje mnoho prípadov, ako je ten vyššie, kde otvorené priestory môžu prispieť k príťažlivosti dizajnu. Vo väčšine prípadov sú tieto rukávy navrhnuté vopred.

About the author