40 rozkošných tetovacích kúskov na členok

Malé tetovanie

Malé tetovanie na členku je desiatka peňazí. Ale z dobrého dôvodu. Sú chladné, s nízkym rizikom a relatívne zakrývateľné. U žien sú členky pravdepodobne NAJpopulárnejším miestom pre tetovanie – najmä medzi prvými záujemcami o tetovanie. Od kvetov a kotiev až po emoji a M.&Pani M, zdá sa, že takmer čokoľvek malé vyjde správne. Tu je niekoľko návrhov a nápadov, do ktorých by ste si pri diskusii o ďalšom tetovaní mohli zapustiť zuby.

Tieto malé ružové kvety.

Drobné ružové kvetinové tetovanie

Asi najjemnejšie a najkrajšie vzory, ktoré v tomto zozname uvidíte, sú kvety. Tieto ružové kvety pripomínajú množstvo rôznych druhov, o ktorých som dospel k záveru, že všetky sú príliš podobné na to, aby sa dali rozlíšiť. (Foto: DOY)

Tieto vavrínové listy.

Vavrínové tetovanie na členku

Symbol vavrínového venca, ktorý sa skladá z dvoch zakrivených vavrínových vetiev, sa okamžite vracia do doby, keď by každodenné vykorisťovanie Heleny Trójskej naplnilo miestne bulvárne plátky. Vavrínové vence, hrali v stredomorskom regióne v gréckych a rímskych časoch silnú symbolickú úlohu. Veniec bol použitý ako znak boha Slnka Apolla a tiež ako symbol víťazstva, ktorý sa bežne nosil na hlave v čase víťazstva a osláv. Aj keď v modernej spoločnosti stále vidíte príležitostný symbol vavrínového listu, listy sa najčastejšie nachádzajú v kuchyni s novým označením „bobkové listy“, kde sa používajú na ochutenie jedla..  (Foto: Snívalo sa mi)

Táto jednoduchá usmievavá tvár.

Malé tetovanie smajlíka na členku

Smajlík omylom vytvoril Forrest Gump pri behaní a odvtedy pomohol zdatným podnikateľským mysliam predať obrovské množstvo nálepiek, tričiek a iného rovnako povznášajúceho tovaru..  (Foto: Elli Argyrous)

Tento elegantný lotosový kvet.

Drobné-lotosové-kvetinové-tetovanie

Dokonalá práca s čiernym atramentom len na bosých nohách. (Foto: Jon Boy)

Táto bodkovaná sova.

Malé tetovanie sovy na členku

Táto malá sova určite patrí na náš zoznam najlepších tetovaní sovičiek všetkých čias, ale bohužiaľ v tom čase nebola na našom radare. (Foto: George Marquez)

Táto priehľadná krabička.

Priehľadné tetovanie kocky

Nie je to oveľa geometrickejšie ako toto. Keď som bol dieťa, trávil som hodiny tým, že som si do nich zapisoval zošity. (Foto: Auuuyo)

Tento lietajúci morský koník.

Malé tetovanie morského koníka na členku

Malé krídla dodávajú tomuto kreatívnemu morskému koni jedinečný zmysel pre štýl. Ak máte radi morské koníky, určite si pozrite tento zoznam rozkošne roztomilých tetovaní morských koní.  (Foto: Berrge)

Tento jednoduchý symbol lásky.

Jednoduché tetovanie srdca na členku

Niekedy sú najjednoduchšie návrhy najlepšie. Tento malý obrys červeného srdca by vyzeral skvele na takmer každom členku. (Foto: Berrge)

Tento kvet YOLO.

Tetovanie členka YOLO

Žijete iba raz, tak prečo si nenechať tetovanie YOLO pripomenúť každý deň. Zaujíma vás však, či za 30 rokov bude niekto vôbec vedieť, čo znamená YOLO? (Foto: Snívalo sa mi)

Tieto kvetinové diela.

Kvetinové členkové tetovanie

Tu máme malý kúsok v štýle mandaly a lotosový kvet s dlhými stonkami. Je potrebné poznamenať, že malé tetovanie členkov/chodidiel starne zle. Malé tetovanie má vo všeobecnosti tendenciu premieňať sa na malé kvapky atramentu, pretože koža starne. Zvlášť zraniteľné sú členky a nohy. (Foto: Artful Ink)

About the author

Adblock
detector