40+ super roztomilých nápadov na tetovanie pre ženy

40+ super roztomilých nápadov na tetovanie pre ženy

Hľadáte absolútne najroztomilejšie tetovanie? Samozrejme, že si. Koniec koncov, nie je to každé dievča sen? No možno nie. Ale ak váš dvor nie je dosť veľký na poníka, roztomilé tetovanie je určite ďalšou najlepšou vecou.

Po celý rok máme špeciálny priečinok iba na tie najroztomilejšie tetovania, ktoré môžeme nájsť, a keď máme dosť, vyjde článok. Tu je zoznam týchto rokov. Dúfame, že sa vám tento zoznam bude páčiť rovnako ako my jeho vytváranie pre vás. Od drobných kúskov ovocia až po úchvatné super roztomilé kvetinové tetovanie, tento zoznam má niečo pre každého. Posaďte sa, relaxujte a inšpirujte sa.

Toto nádherné pávie pierko.

Peacock Tattoo Design by Balazs Bercsenyi

V minulosti sme urobili kompletné články o pavích perách a musíme priznať, že toto je jeden z najlepších príkladov, aké sme kedy videli. Maďarský tetovač Balazs Bercsenyi vždy dokáže zaujať svojou pozornosťou k detailu a vysoko originálnou prácou. (Foto: Balazs Bercsenyi)

Tento neuveriteľne roztomilý kvetinový kus stehna.

Roztomilé kvetinové tetovanie na stehne od Graffittoo

Ak hľadáte roztomilé kvetinové tetovanie, stránka Instagram s tetovacím štúdiom Graffittoo by mala byť vašou prvou zastávkou pre inšpiráciu z dizajnu. Ich farebné kvetinové diela siahajú od drobných jednoramenných kvetov až po väčšie aranžmány, ako je to na obrázku vyššie.  (Foto: Graffittoo)

Toto farebné papierové lietadlo.

Papierové tetovanie do lietadla od Graffittoo

Máme tu ďalší roztomilý dizajn z juhokórejského tetovacieho štúdia Graffittoo. Papierové lietadlá a origami vo všeobecnosti predstavujú niekoľko celkom zaujímavých malých tetovaní. (Foto: Graffittoo)

Toto tetovanie dievčenského symbolu nekonečna.

Tetovanie podľa dievčenského symbolu nekonečna

Aj keď si nie sme úplne vedomí všetkých udalostí v tomto vyslovene ženskom matematickom symbole, niekoľko hviezd a možno dokonca motýľ alebo dve je možné jasne vidieť. (Foto: There Tattoo)

 Táto kancelárska sponka. Spona na tetovanie

Malé minimalistické objekty často robia najlepšie malé tetovania. Táto jediná kancelárska sponka vyzerá ako doma medzi týmito roztrúsenými príbuznými. (Foto: Pam Pastor)

Tento hromový mrak.

Thunder Cloud Tattoo Design od Graffittoo

Presne povedané, búrkový mrak s bleskom. Videli sme náš spravodlivý podiel na tetovaní svetelných skrutiek, ale len málo z nich má také živé detaily ako vyššie uvedený dizajn. Zábavný fakt: Blesk udrie na Zemi asi 40 -krát za sekundu a pri teplote viac ako 50 000 stupňov Fahrenheita, 5 -krát horúcejšie ako povrch slnka. (Foto: Graffittoo)

Tento plátok melónu.

Plátok vodového melónu Akvarel tetovanie od Simony Blanar

Drobná skica v štýle akvarelového melónu, niekto? Áno prosím. Je to jednoduchý, ale kreatívne návrhy, ako sú tieto, vďaka ktorým budete chcieť všetko odhodiť a navštíviť miestneho tetovača. (Foto: Simona Blanar)

Toto roztomilé tetovanie z peria.

Roztomilé tetovanie peria na zápästí od Jon Boy

Pravdepodobne najmenšie existujúce tetovanie peria. Všetko to začína nevinným pierkom na zápästí. Kým si to uvedomíte, chodia po vás rôzne cestujúce cirkusy, ktoré vás chcú zamestnať na plný úväzok.  (Foto: Jon Boy)

Táto kvetinová vetvička.

Roztomilé kvetinové tetovanie od Doy

Tieto jemné okvetné lístky pôsobia, akoby boli takmer vyrobené z fúkaného skla. Ružové, fialové a svetlo modré tóny napodobňujú odraz svetla pri vstupe do určitých typov skiel. (Foto: Doy)

About the author