40+ super roztomilých sesterských tetovaní

40 super roztomilých sesterských tetovacích návrhov | TattooBlend

Je to tvoja sestra. Zodpovedajúce tetovanie by malo byť takmer požiadavkou, ak by bola niekedy spochybnená vaša línia pôvodu. Koniec koncov, nie každý má tú výhodu, že je identické dvojčatá, ako inak by mala všeobecná populácia vedieť, že je to tvoja sestra a ty si jej. Ale so všetkou vážnosťou, spojenie, ktoré sestry zdieľajú, je len niečo, čo sa dá zažiť, nie vysvetliť. Tu je zoznam úžasných sesterských tetovaní na oslavu zväzku sestry.

Tieto zodpovedajúce kvetinové sesterské tetovanie.

Kvetinové tetovanie akvarelovej sestry od Jordan Ashley

Podľa umelca každá sestra chcela svoj vlastný semi-jedinečný dizajn-čo sa zdá byť dosiahnuté jednoduchým nastavením farby kvetu. Existuje niekoľko z týchto návrhov, ktoré plávajú okolo, a je ľahké pochopiť, prečo. (Foto: Jordan Ashley)

Tieto tetovanie srdcovej frekvencie.

Tetovanie sestry zo srdcového tepu od Jeffa Warda

Tieto zvlnené čiary sú technicky známe ako „prestávky“, ale väčšina ľudí ich spája s nemocničnými monitormi srdcového tepu. (Foto: Jeff Ward)

Tieto malé šípky.

Drobné sesterské tetovanie od Jessicy Guerrovej

Zodpovedajúce tetovanie sestier neznamená vždy, že návrhy musia obsahovať slovo „sestry“ alebo obraz dvoch sestier, ktoré robia sesterské veci. V skutočnosti väčšina návrhov v tomto zozname sú len roztomilé zodpovedajúce tetovania, ktoré si náhodou vybrali sestry. Tieto malé šípkové tetovania sú štýlovým dizajnom s nízkym kľúčom, ktorý je roztomilý, rýchly, zábavný a relatívne bezbolestný. (Foto: Jessica Guerra)

Tento spojovací citát.

Connecting Quote Sister Tattoo od Faelana Wilsona

Aj keď by sme nechceli každému neustále vysvetľovať, ako je toto tetovanie súčasťou väčšieho umeleckého diela, je to určite skvelý dizajn, ktorý je jedinečný, kreatívny a kreatívny.. (Foto: Faelan Wilson)

Toto slnko a mesiac.

Tetovanie sestry Slnka a Mesiaca od SteviRee Barney

V tomto zozname je kvôli veľkej popularite niekoľko tetovaní na slnko a mesiac. “The 🌞 a &#x1f319 ;, deň & noc, iba 2, rovnako ako my. “ (Foto: SteviRee Barney)

Tieto farebné matriošky.

Ruská hniezdiaca sestra pre bábiky tetovanie od Deanny Taylor

Matriošky, bežne označované aj ako ruské hniezdiace bábiky, sú sady drevených bábik zmenšujúcej sa veľkosti, ktoré do seba úhľadne zapadajú. Tie najlepšie sú zvyčajne vyrobené z čokolády, ale tento výnimočne živý pár príde na rad v tesnom závese. (Foto: Deanna Taylor)

Tieto swingujúce sesterské tetovania.

Swinging Sister Tattoos od Jeffrolowe

Tento spájajúci pár sestier sediacich na hojdačkách, široko -ďaleko najobľúbenejší dizajn tetovania sestier, bol znova a znova vytvorený pre sestry, ktorým sa tento príjemný dizajn jednoducho nedarí udržať..  (Foto: Jeffrolowe)

Tieto roztomilé súhvezdia.

Tetovanie sestry súhvezdia

Nie sme si istí, aké sú názvy týchto súhvezdí, ale určite sú krásne. Tento súbor súhvezdí je jedným z podrobnejších príkladov, ktoré sme videli. (Foto: Nieves Arias)

Tieto sesterské tetovania Disney.

Návrhy tetovania sestry Disney

Ohana znamená rodina. Stáva sa tiež, že je to báječná polynézska reštaurácia s tropickou tematikou v stredisku Walt Disney World Resort v Orlande na Floride. (Foto: Marissa Smith)

Tieto zodpovedajúce tetovanie morskej panny.

Zodpovedajúce tetovanie sestry morskej panny od Marquinha Andreho

(Foto: Marquinho Andre)

Tieto zodpovedajúce cukrové lebky.

Tetovanie sestry cukrovej lebky od Rachelle Downs

Podľa umelkyne jedna sestra dávala prednosť verzii blackwork a rozhodla sa ísť týmto smerom. Cukrové lebky sú mexickou tradíciou – aj keď ju zaviedli španielski misionári – vyrábať lebky z cukru a potom ich zdobiť na oslavu Dňa mŕtvych. (Foto: Rachelle Downs)

About the author