40 úžasných tetovaní psov pre milovníkov psov

Odporúčaný obrázok pre tetovanie psa

Ak ste tu, pravdepodobne to znamená, že máte psa, a preto viete, aké úžasné sú tieto stvorenia, takže nebudeme pokračovať ďalej a ďalej o tom, ako sú psy skutočne najlepším priateľom človeka a nemalo by sa s nimi zaobchádzať inak ako s plnohodnotným členom rodiny..

Sú tu pre nás v dobrom i v zlom – verní chybe. Tu je náš chlpatý malý priateľ, láska, ktorú dávajú a atrament, ktorý inšpirujú. Užite si to!

Toto tetovanie čierneho a sivého atramentu jazvečíka.

Beagle Tattoo Design od Jakuba Nowicza

Tu máme krásne bezfarebné tetovanie jazvečíka, ktoré v skutočnosti vyzerá dostatočne mäkké na to, aby sa mohlo maznať. Jazvečík bol vyšľachtený od honičov, aby čuchali zver, ako sú králiky, a dokonca aj jelene. Vďaka svojim krátkym nohám sú perfektnými navigátormi v norách a idú tam, kde veľké psy jednoducho nemôžu.  (Foto: Jakub Nowicz)

Tento roztomilý francúzsky buldog.

Tetovanie francúzskeho buldoga od Meliny Casteletto

Melina odviedla úžasnú prácu, keď zachytila ​​realizmus tejto malej Francúzky. Od škvŕn na ušiach po malé čierne fúzy nebol prehliadaný žiadny detail. Francúzski buldogi boli výsledkom programu chovu 1800 medzi anglickými buldogmi a francúzskymi rattermi.  (Foto: Melina Casteletto)

Toto šteňa pomeranian.

Pomoranské tetovanie na predlaktí od Briana WooV poslednej dobe popularita pomeranian prudko vzrástla, a to čiastočne aj vďaka samozvanému najroztomilejšiemu psovi na svete „Boo“ a jeho veľkej internetovej stope. Vyššie uvedený dizajn zachytáva rozkošný večne vzrušený výraz tváre, ktorým sú pomerančania takí známi.  (Foto: Brian Woo)

Tento malý ružový jazyk.

Malé psie tetovanie od Doy

Ružové uši a ružový jazyk vždy kričia maltézsky, ale v tomto prípade si nie sme celkom istí, pretože toto šteňa nebolo označené. Ale pokiaľ ide o roztomilé tetovanie šteniatka, toto je tam hore s najrozkošnejšími návrhmi, s ktorými sme sa doteraz stretli. (Foto: Doy)

Tento kus stehna.

Akvarelové tetovanie psa na stehne od Cynthie Sobraty

(Foto: Cynthia Sobriety)

Tento hyperrealistický zlatý retriever.

Tetovanie zlatého retrievera od Steva Butchera

Tento hyperrealistický zlatý retriever so svojimi strapatými vlasmi podobnými hrive vyzerá takmer ako lev. Je možné vidieť biely sneh alebo možno dokonca piesok, ktorý zakrýva nos a uši.  (Foto: Steve Butcher)

Toto nízke poly tetovanie psa.

Geometrický dizajn tetovania psa od Pink Tattoo

Geometrické polygóny tvoria toto neuveriteľne šikovné psie tetovanie. Hádame nejaký druh kokeršpaniela. Úžasné. (Foto: Pink Tattoo)

Tento čierny mastiff.

Mastiff Dog Tattoo od Briana Woo

Opäť ďalší odhad a pravdepodobne nesprávny, ale ak to nie je doga, je to určite niečo podobné. Úroveň podrobností, ktoré je Brian (Doctor Woo) schopný dosiahnuť v tak malých prevedeniach, nie je ničím iným ako veľkolepým.  (Foto: Brian Woo)

Tieto rozkošné oči.

Puppy Tattoo Design od Tayfun Bezgin

Hovorí sa, že nie je nič krajšie ako šteňa, a hoci sa prikláňame k súhlasu, väčšina mláďat je rovnako rozkošná.. (Foto: Tayfun Bezgin)

Tieto kruhy.

Geometrické tetovanie psa od Briana Woo

Brian vytvoril niekoľko z týchto kruhových zvieracích vzorov a rýchlo sa stávajú obľúbenými fanúšikmi. Tento pes vyzerá ako nejaké laboratórium. Všimnite si šatky okolo krku.  (Foto: Brian Woo)

Táto roztomilá maltčina.

Návrh maltského tetovania od Doy

Negatívny priestor ustupuje dvojici krásnych čiernych očí a roztomilému gombíkovému nosu. Maltézania boli Rimanmi v staroveku oceňovaní za dlhé hodvábne biele vlasy. Pôvodom z Malty bol maltezák označovaný mnohými menami, ako napríklad španielsky jemný, maltézsky lev, pes Melitaie, maltézsky teriér a rímsky dámsky pes..  (Foto: Doy)

About the author